Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΤΡΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΚΑΝΕ 38,7 ΠΥΡΕΤΟ..ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟς ΦΕΤΟς!!!!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tonaki upomoni oles ta idia pername..!

bikaki pige to savvato sfixtike kai ponese kai apo tote fovatai na paei!kai valame upotheto k xtes kai simera gia na min tou gurisei kanena entero.to thema einai oti twra den paei kai klaiei sunexeia giati ponaei kai telika ta kanei panw tou!to kalo einai oti kanei..gia na min exoume alla..elpizw aurio pou tha paei sxoleio na strwsei vlepontas kai ta alla paidakia..ti na pw!upomoni i dolia mana!den ta patha auta otan ekopse tin pana..kai ta pathainw twra..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ !ΕΛΕΟΣ ΦΕΤΟΣ ΠΙΑ !

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ!ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΗ..

ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ!!

ΕΧΩ ΤΡΕΛΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ...ΕΓΩ ΠΩΣ ΝΑΜΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΕΞΑΠΤΗ (ΕΤΣΙ ΓΡΑΦΕΤΕ;):shock: ΑΥΡΙΟ ΚΑΝΟΝΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΣΩΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΝΑ ΒΓΕΝΟΥΝ Κ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ Κ ΛΙΓΟ ΤΗ ΒΙΚΗ ΝΟΜΙΖΩ...ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ :cry: ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΑΚΕΦΙΕΣ...

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟ 4ο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΤΑΣΗ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ Κ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΟΞΥΝΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα σε ενα ραντεβου κ γυρνωντας με ποιανει ενα πονος κατω απο το στηθος δεν ξερω πως γυρισα εχασα την ανασα μου απο το πονο ξαπλωσα τωρα κ ηρεμησα τρομαξα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι μου καληνυχτα αν δεν ξαναμπεις!!

ελευθεριαααα τι κανεις???? :D κ γω θα ορκιζομουν οτι χτες ειχα γραψει ενα ολοκληρο κατεβατο για το βικουλινι κ τωρα εγινε αορατο!!κ ειχα γραψει καλες ατακες γαμωτο!!ειχα οιστρο!! :lol::lol::P

βικυ τι επαθες βρε???σου περασε τελειως τωρα??? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόνος δηλαδή σαν να σε χτυπησαν μέσα?

Δεξιά ή αριστερά?

Πόση ώρα κράτησε?

Οταν κουνιέσαι ξαναπονάς? :x:x:x

Αχ παιδιά μολις πήρα την σπιτονοικοκυρά μου και της είπα ότι φευγουμε... αχ δεν τα μπορώ αυτά...

Της είπα ότι θα την βοηθήσω με την αγγελία και αν ειναι να ερχεται κοσμος να βλέπει το σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεξια σαν σουβλιες κατω απο το στηθος κ στο πλαι πολυ εντονος οταν κουνιομουνα ποναγα με το που ξαπλωσα εφυγε!!!!!!!!

αχ ναι ειναι δυσκολη φαση!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω κάνει κάτι παραλλαγές σε συνταγές που ειχα σηκώσει και πρέπει να μπω να τις κάνω και δεν έχω καμία όρεξη... Καλά απο καινούργιες δεν έχω κάνει τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το π μου λειπει ελα ρε φιλεναδα σκεψου τα καλυτερα ερχονται!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol: τωρα στο καναδα θα κανεις θαυματα

χαχαχα αντε βρε χαζό, κατσε και ξεκουράσου, κουκουλώσου και λίγο..

Και εγώ έτσι πιστευω Βικάκι, θα τρελαθώ μόλις πατήσω το πόδι μου στο σουπερ μαρκετ εκει! Θα μεινω στον τοπο! Μάλλον μου κάνει καλό το διάλειμα.. θα πάω εκει και θα τα κάνω όλα μυλο που λέει και η διαφημιση...

Μηπως θες να μην πάμε αυριο παιδότοπο και να βρεθούμε σε κανα σπίτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bikaki neuroponos einai..me pianei ki emena..kamia fora einai ki apo tin piesi kai ti stenaxwria..

bikoulini mia xara idea einai giati an sunexisete etsi..tha einai kalutera?pio kala einai na pareis mia anasa..kai tha to deis kai ligo diaforetika ama estw kai gia ligi wra fugeis makria apo olous kai apo ola!

eraki exeis dikio einai ligo kapws i fasi..alla kai ti na kaneis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...