Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ εκτός από τις εκπτώσεις περιμένω και κάτι χρήματα αν έρθουν και τα δύο ταυτόχρονα θα είναι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπότε Ρία θα έρθουν πρώτα τα χρήματα, ώστε να τα καταθέσεις στις εκπτώσεις, χαχαχα!!! :lol::lol:

ναι σωστη κινησαααα... εγω ψωνισα τα χριστουγεννα ειμαι πληρης :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι περίμενα, δεν ήθελα και κάτι βιαστικό, οπότε είπα μια και καλή στις εκπτώσεις. Μόνο για τα παιδιά ψώνισα.

Θέλω λίγα και καλά πράγματα....και για τον Φώτη θέλω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρααα!!!

Αχ ψωνια ακούω.. Εμείς δεν ψωνίσαμε τίποτα και ουτε πρόκειται δηλαδή.. για προσωπικά πράγματα αναφέρομαι... Γιατι εχουμε να ψωνίσουμε τα πάντα για το νέο μας σπίτι...

Εισαστε όλες καλα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ειναι Βικάκι μου εσεις τι κάνετε?

Ποτε θα τα πούμε?

Παιδιά τωρα που λείπει ο αντρας μου δεν μπορώ να κάτσω μεσα στο σπίτι.,,

Και δεν μαγειρεύω απολύτως τίποτα!!!

Αχ αντε να περάσει ο καιρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειμαι εγω ερη μου το καλοκαιρι που λειπει ο νικος δεν μας βλεπει το σπιτι :lol::lol::lol:

θες αυριο η μεθαυριο να παμε παιδοτοπο για καφεδακι??????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειμαι εγω ερη μου το καλοκαιρι που λειπει ο νικος δεν μας βλεπει το σπιτι :lol::lol::lol:

θες αυριο η μεθαυριο να παμε παιδοτοπο για καφεδακι??????/

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!! Σε ποιον? Στους μπόμπιρες? Οποτε θες!!! Πεσμου εγώ εδώ ειμαι!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι εκει πες κ στην αφροδιτη αμα θελει,θα σου πω σιγουρα το μεσημερακι να δω ποτε εχει ο νικος βαρδεια θες πρωι που δεν εχει πολλα παιδακια κ δεν γινετε χαμος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε;;;

Δεν μπορεσα να διαβάσω όσα γράψατε το ΣΚ :oops::oops: , γιατί περασαμε τέλεια :evil::evil: . Ο μικρός χτύπησε 40 πυρετό και εγώ σήμερα νοιώθω χάλια :shock::shock: . Συνάντηση ακούω, μπράβο κοριτσάκια μου, να περάσετε καλά ;);) .

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooo!!!koritsakia mou ola kala??ax poso thelw na erthw ki egw..alla polu makria re koritsakia!!!o xaroulis tis teleutaies meres exei thema me tin toualeta..kai eimaste me polu klama k upotheta...!simera den valame alla ta ekane panw tou!exei fovithei tin toualeta k den kserw giati...ouf..exw skasei..!me pire sti giorti mou to katerinaki kai mou eipe pws trexei k den ftanei.mpainei pou k pou alla den tin paleuei..apo tin kourasi..

flwrianaki perastika sas!!!

andrianaki kai 4o theleis vre trelokomeio?/?e ti na sou pw...mpravo eisai thirio!!!sto euxomai..

bikaki pali tsarkes kanonizeis??kala kaneis filenaditsa mou!!!etsi...etsi...

tonaki28 ponaei i bebona e??upomoni...tha perasei o kairos!!!

aspaki kalutera o mikros sou ee!!makari na teleiwnete..

bikoulini pws eisai simera??

eraki upomoni kai se ligo kairo tha eiste konta tou..skepsou oti ola ginontai gia mia kaluteri zwi...

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...