Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ασχετο παιδια, λατρεύω την Ντορα την εξερευνητρια!!!

Ο μικρός κάθεται και βλέπει όοοολο το επεισόδιο κανονικά!!! Σε αυτην ελπίζω και για τα αγγλικά που θα μάθει ο Κώστας..

Βικουλίνι μου βρε μην σκας!!! Πιες ενα καφεδάκι ή τσαγάκι και χαλάρωσε λίγο...

Οι γονείς μου στεναχωριούνται Βικουλίνι μου αλλα επειδή ξέρουν ότι θα είμαστε καλύτερα εκεί, είναι οκ.. Θα ερχονται και αυτοι μια φορά τον χρονο, θα ερχόμαστε και εμείς εδώ μια-δυο φορές τον χρόνο... Προσωπικά εγώ τους δικούς μου και τώρα τόσο τους βλέπω αφού μένουν στην Ξάνθη...

Ανδριάννα καλή δουλίτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελευθερία η Ντόρα για τα παιδιά σε αυτήν την ηλικία είναι τέλεια. Η μικρή μου έχει μάθει αγγλικά από την Ντόρα. Άσε που δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις κάτι μεπτο σε αυτό το καρτουν. Επίσης υπάρχει και ο Ντιέγκο που είναι το ίδιο με την Ντόρα και είναι και αυτό πολύ ωραίο απλά είναι λίγο δύσκολο να τον πετύχεις. Α εκτός από τα αγγλικά που έχει μάθει από εκεί έχει μάθει και να μετράει.

Καλά είμαι και ψιλοξανθιά και τώρα κατάλαβα ότι θα πάτε Ντορόντο για μόνιμα :roll: .

Βικουλίνι μου στεναχωριέμαι που είσαι έτσι θα σου πρότεινα να μιλ σε κάποιον όχι απαραίτητα εδώ μέσα γιατί όταν τα κρατάμε μέσα μας δεν είναι ότι καλύτερο :cry: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την Ανδριάνα Βικουλίνι μην τα κρατάς μέσα σου!

Ναι ναι Ανδριάνα μου, για μονιμα παμε.. ο μπαμπάς μας ειναι ήδη εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι οτι και να εχεις να περασει γρηγορα....

Και ο δικος μου τρελαινετε για την ντορα εχει πλακα καθετε μπροστα στην τν

και δειχνει οταν ρωταει κατι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι θα φάτε σήμερα??? Εγώ πήρα τώρα τηλέφωνο σε έναν γνωστό μου που έχει ιχθυοπωλείο και δεν είχε μπακαλιαράκι για την μικρή και πήρα σαργούς ούτε που ξέρω τι είναι. Ξέρει καμιά σας?? Μου λέει ψητοί γίνονται. Μάλλον θα τους κάνω στο φούρνο και ντομάτα και πατάτες γιαμι γιαμι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο ψαρικα δεν εχω ιδεα εχω εχω πατσιτσιο απο εχθες και θα φαμε αυτο

ο μικρος τρελαινετε και η μαμα μου κανει γουβαρλοσουπα οποτε μπορει

να διαλεξει τι θελει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ μου γλυκο για ανεβα λιγακι θες να σε παρω τηλ να σου τραγουδησω η θα ανεβεις η θα πεσεις χειροτερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ερη μου καλο πακεταρισμα κ καλο κουραγιο!!!!!!!!!!!!!!

ρια να θα ερθω σαλαμυκονο :D:D:D ωραια θα γινουν στο φουρνο...

βασω μου σε ευχαριστω πολυ ωραια θα ναι θα μαστε κ free ο χαρακης θα παει στη γιαγια κ στο παππου :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω τέλεια και τα γιουβερλάκια και το παστίτσιο ευτυχώς που μου το θύμησες να πάω να πάρω κιμά για αύριο και ένα από τα δύο θα φτιάξω για άυριο.

Εμάς θα έρθουν σήμερα το βράδυ ένα ζευγάρι να παίξουμε πόκερ (όχι με λεφτά γιατί δεν υπάρχει μία) με μάρκες για πλάκα. Και δεν ξέρω να πάρουμε να ψήσουμε κρέας ή να παραγγείλουμε καμία πίτσα??? Μάλλον θα πρέπει να ρωτήσουμε και αυτούς :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω μου σε ευχαριστω πολυ ωραια θα ναι θα μαστε κ free ο χαρακης θα παει στη γιαγια κ στο παππου

Ε τοτε δεν το συζητω θα περασετε τελεια....Μπραβο

Αντριανα πιτσα και παλι πιτσα ουτε να εχεις αγχος με μαγειρεματα γρηγορα

πραγματα...

Ολες κανονισατε και απο κατι εμενα δυστυχως ο αντρας μου εχει καφετερεια και καθε βραδυ ειναι εκει οποτε θα ειμαι μονη με τον μικρο στο σπιτι του πηρα και ενα παιδικο DVD και θα καθησουμε να το δουμε χαλαρα...

Αυριο λεμε να παμε αυθημερων μια βολτα στην Εδεσσα θα δουμε αναλογως τα κεφια και το ποσο αντοχες εχει ο συζηγος γιατι με τα ξενυχτια ειναι αστα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω έχεις δίκιο μάλλον θα παραγγείλουμε γιατί τις τελευταίες μέρες έχω τρελαθεί στα τραπέζια βέβαια μου αρέσει πολύ να μαγειρεύω αλλά ας παραγγείλουμε και μια φορά λέω εγώ τώρα. Αυτό που βαριέμαι είναι το super market μακάρι να ερχόντουσαν τα πράγματα μόνα τους στο σπίτι χωρίς να κάθεσαι να γράφεις λίστες και να ξεχνας πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία ειναι στο Ρέστη εγώ μένω κέντρο (δυστηχώς). Πάντως το Ρέστη είναι από τις πολυζητημένες περιοχές στην Σαλαμίνα γιατί είναι κοντά στο κέντρο και είναι και εξοχικά, εμάς ότι οικόπεδο ή σπίτι μας έρχεται στο γραφείο το δίνουμε κατευθείαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασω ωραια θα περασετε κ εμενα μάρεσει να χουχουλιαζω με το χαρη!!!!!!!

Καλα ειναι μωρε και εμενα μου αρεσει ειναι η μονη στιγμη που καθετε και ησυχος και το απολαμβανω ;)

Βάσω έχεις δίκιο μάλλον θα παραγγείλουμε γιατί τις τελευταίες μέρες έχω τρελαθεί στα τραπέζια

Το καλυτερο

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κ εγω θα ηθελα πολυ να μενω εκει ειχαμε βρει μια φοβερη μονοκατοικια στην ηλιαχτη 120.000 ολα τα λεφτααααααα ονειρο αλλα τα βαλαμε κατω με το νικο κ δεν συμφερει το καραβακι καθε μερα 2 αμαξιαααααααααα...οποτεε ειπαμε οταν παντρευτει ο χαρακης να μαστε καλαααα να κρατησει αυτο κ μεις να ερθουμε μονιμααααααααα....

να μου φερνουν τα εγγονια μου :shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και στην Ηλιακτή είναι ωραία εγώ περιμένω να έρθει ένα ζευγάρι σήμερα που τους έδειξα ένα οικόπεδο εκεί για να κανονίσουμε για προκαταβολή κτλ.

Πάντως για θάλασσα πιο καθαρά είναι από την άλλη πλευρά του νησιού δεν ξέρω αν έχεις πάει που κοιτάει προς Αίγινα. Το καλοκαίρι να κανονίσουμε να έρθετε για μπάνιο θα σου δείξω κάτι παραλίες super καμία σχέση με Ηλιακτή πολύ πιο καλές και πολύ πιο καθαρές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεερααααα!!!στις 10 ξυπνησαμε σημερα κ τρεχω να κανω δουλειες ωρα!!μα γιατι ολο λεω θ ξυπνησω νωρις κ τελικα ξυπναω προς το μεσημερι??? :lol: αρχιζουν σχολεια τη δευτερα κ θα ξαναγινω ανθρωπος!! :P

βικουλινι μου τι εχεις παθει βρε??/σ'εχει παρει απο κατω ε??κ μενα με πιανει καποιες φορες!σηκωνομαι το πρωι κ νιωθω οτι ολη η μερα θα πεσει πανω μου να με πλακωσει!!!ε μετα απο 2 μερες συνερχομαι!!!!στεναχωριεμαι που εισαι ετσι κ δεν ξερω κ τι να κανω για να σου φτιαξω τη διαθεση! :cry::cry:

το βρηκα!θα βαλω τη βικυ να σου τραγουδησει!!! :lol::lol: θα σου τραγουδουσα εγω,αλλα κραταω δυναμεις για την οντισιον στην αμερικη που λεγαμε!!! :lol::lol:

βικυ χαρτοπαιγνιο παλι????!!!!!! :lol::lol: χαχα!!καολα να περασετε βρε!!! :D

βασουλα καλημεραα κ σε σενα!!!

ποια ρωτησε για τους σαργους?/δεν θυμαμαι παλι...

σαργους πιανει ο σπυρος μου οταν πηγαινει για ψαροντουφεκο!!τους εχουμε κανει κ τηγανιτους,κ σουπα τελεια γινεται!!στον φουρνο δεν τους εχω κανει,αλλα σιγουρα θα ειναι κ εκει νοστιμοι!!! :D

εμεις θα φαμε συκωτακια σημερα!!καιρο εχουμε να παρουμε!!τη μαρια δνε την βλεπω να τρωει...αλλα......ειδωμεν!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είπα για σαργούς!!!!!!! Καλέ πήρα τώρα τηλέφωνο τον άνδρα μου και μου είπε ότι έχουν πολλά κόκαλα. Ισχύει????

Πάντως και τα συκωτάκια είναι τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι και περίεργη η ώρα αρχίζουν να μου πέφτουν τα σάλια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριανα μου εχουν κοκκαλα,αλλα κανονικα οπως ολα τα ψαρια σχεδον!!εμενα ολα ιδια μου φαινονται!!! :lol:

ακυρο που σου ειπα οτι γινονται σουπαααα!!!πριν λιγο μου ειεπ ο αντρας μου οτι δεν γινονται ωραια σουπα!!!!ειπε γινονται πολυ ωραιοι στη σχαρα πρωτα απ'ολα!!κ μετα στο τηγανι κ στον φουρνο!!!δεν εχουμε φτιαξει στον φουρνο,αλλα υποθετουμε οτι θα ειναι μιαμμμ μιαααμμ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Γυρισα και εγώ απο τα ψώνια!

Ανδριάνα να του πεις να στα καθαρίσει και μετά όταν πας σπίτι τσεκάρεις οτι έμεινε..

Αχ εχω ενα καρο δουλειές και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιι!!! Θέλω να κοιμηθώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...