Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΟΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 - Νο 7!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

κοριτσαρες εδω ειμαι μολις ξαπλωσα λιγο το κουφαρι μου

βικακυ γιατι δεν εχεις μπει θα σου στειλω μνμ μεταααααα ;)

κυρια ιωαννα σας παιρνουμε τηλ δεν καταδεχεστε να το σηκωσετε???

ερη μου τελεια η γειτονια θα σα στε σουπερ θα πιουμε μες την εβδομαδα καφε???

αγαπημενη αντριαννα τι ωραια ονειρα που βλεπεις :lol::lol::lol::lol:

ρια να πας κ εγω ετσι αγχωνομουνα το καλοκαιρι που θα ταξιδευα με το χαρη οτι δεν θα καθοταν κ θα το κυνηγαγα κ εκατσε κυριος επαιξε εκανε δημοσιες σχεσεις χτυπησε κ μια γκομενα κ ολα σουπερ

ασπακιιιιιιιιιιιιιιιιι μου που εισαι???\

φλωριαννα τονια1 τονια2 βασω που εισαστε καλε???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΒΡΕ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ Κ ΕΣΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...

ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΙΑ ΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ;;

ΚΛΑΙΕΙ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΣΑ..ΠΟΤΕ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΗ ΠΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ;; :shock::?

ΤΙ ΝΕΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε λίγο θα ηρεμίσει Βικουλίνι! Αφού το ξέρεις.. απο 4 μηνών τέρμα τα πολλά βάσανα!!!

Κουράγιο... :D;;):YMHUG:

Φιλενάδα, ναι θα τα πούμε σίγουρα μεσοβδόμαδα... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mououououououou!!!sas euxaristw oles mesa ap tin kardia mou gia tis omorfes euxoules...!!

bikaki eixa paei sto dr k twra molis kathisa!mazeua to spiti vomva..giati to vradu tha erthoun ligoi filoi gia potaki!!!sorry...aaaa mipws mou afierwneis kai to "it's raining men"??xaxa...

eraki mou mia xara tha einai kai mono pou tha figeis apo to k@loxaneio pou exei ginei i xwra mas!!!

andrianaki mou poios eipe oti kalos gonios einai o teleios??kaneis...oloi fwnazoume..oloi trelainomaste..auta einai mesa sto programma...

aspaki na ton xaireste ton antrouli sou!!!

bikoulini mou mi stenaxwriesai koritsaki mou!!tha iremisei se ligo kairo kai o bebakos..se parakalw kai kuriws den mas prizeis...

flwrianaki o mitsakos pali pureto?ax..pws se katalavainw m autes tis kwloarrwsties!!upomoni filenaditsa..kai ton epomeno xrono tha nai kalutera..

filia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλεναδα οταν διαβασα τι εγραψα ψοφησα στα γελια λεω για φαντασου να διαβασεις κανεις τι θα λεει :lol::lol::lol::lol: ακομα το σκεφτομαι κ γελαω μεγαλη επιτυχιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

χρονια πολλαααααααααααααααα κ καλαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

s euxaristw bikaki mou!piga loipon ston dr ola kala...ki ekei pou ton eixa peisei na mou kanei ena dwraki gia ti giorti mou..to fulo diladi..mou leei einai gurismeno me ton pwpo pros ta emas..!kai mou to edeikse..ti na pw?upomoni mexri tin tetarti pou tha kanw ti b-epipedou!aa...auto to mwro tha me trelanei..fantasou na vgei eksw ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλά Ιωαννάκι μου. Αντε με το καλό να δεις το μωράκι σου. Πότε κάνεις τη β επιπέδου;; Θα μας φαει η αγωνία μέχρι τότε!!!! :lol::lol::lol::lol: εχω βαλει και στοίχειμα εε;; Μη ξεχνιώμαστε :lol::lol::lol:

Όσο για τον μικρό φοβάμαι μη του γυρίσει σε καμιά πνευμονία και τρέχουμε και δε φτάνουμε :shock::shock::shock: . Θα δείξει τι να πω!!!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Φλωριάνα μου και πάλι περαστικά σας! :oops:

Τζοανάκι μια χαρά, στην β επιπέδου την τετάρτη, δύσκολα θα σας ξεφύγει! Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI KANETE KOYKLES???

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΜΟΝΟ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ,Η ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ ΜΟΥ .......

ΕΙΜΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΑΣΘΜΑΤΙΚΗ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟΥ.'

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΠΑΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ.ΧΑΧΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ!!!ΚΑΛΟ Ε??

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ(ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ) Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ!!

ΒΙΚΥ ΤΙ ΝΕΑ???

ΕΡΗ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ??ΕΛΕΙΠΕΣ???

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙ???ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TI KANETE KOYKLES???

ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΜΟΝΟ 2 ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ,Η ΜΙΚΡΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ ΜΟΥ .......

ΕΙΜΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΑΣΘΜΑΤΙΚΗ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟΥ.'

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΠΑΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΑΚΙ.ΧΑΧΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΟΙΗΜΑΤΑΚΙ!!!ΚΑΛΟ Ε??

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ(ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ) Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΕ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ!!

ΒΙΚΥ ΤΙ ΝΕΑ???

ΕΡΗ ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ??ΕΛΕΙΠΕΣ???

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΟΡΤΑΣΕΙ???ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΜΙΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: εισαι ωραια κ μετρας :lol::lol::lol::lol:

σταμμυ οπως σου ειπε κ ιωαννα βαθιες ανασες παρε φορα κ κουτουλα στο τοιχο πεσε κατω μηπως σε λυπηθει και θα περασει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω κοριτσακια μου!!!! :D

Ιωαννακι χρονια πολλα και καλα!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Και σε οσες εχετε Ιωαννες και Γιαννηδες να τους χαιρεστε!!!!! :D

Βικακι και τελευταια πας για υπνο και πρωτη σηκωνεσαι;;;;;Μωρη κοιμησου λιγακι!!!! Το δερματακι σου δε το σκεφτεσαι;;;;;!!!!!! :lol::lol::lol:

Πηγα τζαμπο να παρω καμβαδες,τεμπερες,χρυσοσκονες κτλ να φτιαξω καδρακια για το δωματιο της τσουπρας!!!!Ιστρος καλλιτεχνικος!!!!! :lol::lol:

Μολις τα φτιαξω θα σας τα δειξω να μου πειτε τη γνωμη σας(και μη τολμησει να πει καμια οτι δε της αρεσουν!!!!!! 8-}:)):)) )

Βικουλινι μου σε νιωθω γιατι τους πρωτους μηνες ο Αλεξ κοντεψε να με στειλει στο Δαφνι!!!κανε υπομονη λιγους μηνες γιατι δυστυχως δε μπορεις να κανεις και τιποτα αλλο... :cry::cry: Να μας τα λες να ξεθυμαινεις! ;)

Φλωριανα μου τη πατησατε κι εσεις;;;; :cry: Περαστικα στο μικρουλη σου!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταμμυ βαθειες ανασες που λενε και τα κοριτσια!!!!!!!!! Τα πιανει ομως ωρες ωρες ρε παιδι μου κι αυτα και μας φερνουν στα ορια μας!!!!!!! :roll:

Οταν νομιζω οτι θα ξεφυγω με τον Αλεξ με αυτα που κανει,προσπαθω να αλλαζω δωματιο για λιγο για να μη το καρυδωσω!!!!! :o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι βλέπω λογικά όλες μαζί θα το πάρουμε τέλος του μήνα που μπαίνουν τα επιδόματα    εγώ δεν δικαιούμαι κάτι άλλο πέρα από το επίδομα γέννας 
    • Όχι μέχρι στιγμής δεν έχει τύχει να τον ταίσω γτ βγαίνουμε αφού θηλάσω! Ούτε αλλαγή πάνας! Αγχώνομαι λίγο αλλά θα γίνει και αυτό!
    • Οχι δεν την έχω δοκιμάσει εκεί στον γάμο θα την χρησιμοποιούσα πρώτη φορά δεν ξέρω αν είναι βολική παντως με σεντονάκι κουβεντούλα δεν έχω βολευτεί 
    • Κι εμένα το Ι - Μέλανι μου φαίνεται σωστότερο, γιατί πάντοτε υπερτερεί η απλούστερη ορθογραφία στα ελληνικά.  Αν το γράψεις με η, παραπέμπεις στο Μελάνη (δεν το γνωρίζω ως όνομα), αυτόματα αλλάζεις το όνομα της μικρής, γιατί όπως λες κι εσύ και όπως ειπώθηκε, άλλη σημασία έχει το Μελάνη και άλλη το Μελπομένη. Παρεμπιπτόντως το θηλυκό του αρχαίου μέλας είναι μέλαινα. Μάλλον απλουστευμένο το χρησιμοποιούν οι Κύπριοι.  Κι εγώ πάντως Μένη ή Μέλπα ξέρω ως υποκοριστικό της Μελπομένης. Πολύ μελωδικό όνομα. Να την χαίρεστε!
    • Εμ γι' αυτό μου χτύπαγε η καμπάνα εμένα με τη συζήτηση που είχαμε σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά, μην ξεχνάς πως κι εμένα η εγκυμοσύνη μου, με βρήκε σε περίοδο ανεργίας και μέχρι στιγμής μια χαρά έχω καταφέρει να τα βολέψω. Από πέρυσι το Δεκέμβριο περνάω την ΠΙΟ ευτυχισμένη περίοδο της ζωής μου!!! Υ.γ. η φωτογραφία είναι από την Κυριακή που μας πέρασε και γίναμε ενός μηνός!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...