Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γλυκειες Διδυμομανουλες 2010 Νο 3!!!


Recommended Posts

χαιρομαι Λιονταράκι μας που ρώτησες τι κάνω. γελάνε και τα μουστάκια μου.

Επίσης, ούτε σ' εμένα αρέσουν τα βίντεο (τράβηξα το γάμο μου στο βίντεο και το ' στειλα στη μάνα μου στ' Αμύνταιο), από το γάμο δεν έχω ούτε μία φωτογραφία. ΟΜΩΣ στα παιδιά θέλω να κάνω όλα, και καραγκιοζιλίκια και μη. Θέλω να τα κάνω όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 930
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νιου μάμυ μπορέι τα βιβλία να λένε ότι τα μωράκια θέλουν μαμα και ίδιο περιβάλον αλλά κατα την δική μου άποψη και εμπειρία αυτό μπορεί να λειτουργήσει και αρνητικά!!! Τι ενοώ: Η προσκόληση σε ένα πρόσωπο ακόμα και αν είναι η μαμα μπορεί να δημιουργήσει δυσκολία σ' ένα μωράκι να προσαρμοστεί εύκολα με άλλα πρόσωπα γύρω του και πολύ περισσότερο να δεχτεί οποιαδήποτε φροντίδα απο άλλο πρόσωπο, συμπεριλαμβανομένου και του μπαμπα σε κάποιες περιπτώσεις.

Η αλλάγή περιβάλοντος στην ηλικία που είναι τώρα πια τα μωράκια μας πολλές φορές μπορει να είναι και για καλό γιατί καινούργιο περιβάλλον σημαίνει καινούργια ερεθίσματα και λιγότερη βαρεμάρα!!! Γιατί μην νομίζετε και αυτά βαριούνται!!!Αρκει το καινούργιο περιβάλλον να έχει κάποιες σταθερές αξίες. Οικείο πρόσωπο (μαμά, γιαγια, κ.λ.π.)σταθερές ώρες ύπνου και φαγητού και κάτι απο το σπίτι (ένα κουκλάκι, ή παιχνίδι ).

Η "θεία Έλσα" ξαναχτυπά... :lol::lol::lol:

Για τον φοτωγράφο που είπες δεν θυμάμαι τιμές απο την δικιά μας αλλά αν τις θυμηθώ θα σου τις γράψω έτσι για να έχεις ένα συγκριτικό στοιχείο...

Κάρμεν δυστυχώς πολλές φορές βήχας και εμετό πάνε πακέτο...για να έχεις εσύ δουλειά και να μην κάθεσαι όλη μέρα... :lol::lol::lol:

Γιωργία να μην τον ξεματιάσω τον γιό σου!!!

Γειά σου Βιβή!!!! δουλεύεις;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karamelelsa μου ναι εχεις δικιο...το λεει και το βιβλιο...αλλα λεει να ειναι σε συχνη βαση το προσωπο αυτο στην οικογενεια μεσα για να μην φαινεται περιεργο στο παιδι και διαφορετικο το "καινουριο" που του συμβαινει.βεβαια η αγωνιστρια φριντομ δεν μασαει και ολα οκ θα ειναι.

καρμεν εγω πληρωσα 350 ευρω να μου πλυνουν τα χαλια αλλη φορα θα στα στελνω

συμπεθερα θα σε ενημερωω για νεοτερα (βαφτιση)

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα.

γιατι καθε φορα που τα αφηνω ειναι περισσοτερο χαλια απο την προηγουμενη;λες κ θα κανω κανα χρονο να τα δω....κ αφου εγω τα παω γιατι μετα στεναχωριεμαι;

κοριτσια νομιζω οτι εχω αρχισει κ εχω τρελη προσκολληση στα μωρα.απο την μερα που αρρωστησε η τετη ειμαι συνεχεια στεναχωρημενη.φοβαμαι οτι κατι εχουν κ δεν μπορω εγω να το καταλαβω,οτι τα αφηνω νηστικα κ τετοιες μλκιες.απο χτες σκεφτομαι το σταθμο κ μου ερχεται εμετος απο την στεναχωρια μου.

κ πιστευω οτι το παιδι γι αυτο ειναι τοσο ανησυχο,γιατι λαμβανει ολο αυτο το αγχος απο μενα.

μα τι εχω παθει μου λετε;σας εχει συμβει ποτε;πω πω πρεπει να κουλαρω γιατι δεν με βλεπω καλα.

τεσπα.

βιβη ζωγραφιζεις καθημερινα!!!σε απολαμβανω...μιλαμε εισαι σουργελο!!

ελσα καθε φορα που μιλας για τα παιδια ειλικρινα μου βγαζεις μια απιστευτη ηρεμια κ οτι λες νομιζω οτι ειναι σωστα κ σου εχω εμπιστοσυνη.

α για τη βαφτιση η αδερφη μου πληρωσε για τη βαφτιση 1500 ευρω... :shock::shock::shock::shock:

της εφτιαξε λεει ψηφιακο αλμπουμ.κ φωτο σε σιντι φυσικα.πανε αυτα που ξερατε...παρτε την ψηφιακη σας κ βγαλτε μονες σας!!καλυτερα θα ειναι!!

εκανα τα μποτε μου κ θα παμε για φαγητο το βραδυ!!γιουπι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ!!!! επιτελουςσας διαβασα!!!

αλλα τοσες σελιδες.. ουτε θυμαμαι τι διαβασα.....

χαθηκα διοτι προσθεσα στις ασχολειες μου το γυμναστηριο, παναθεμα με... και αρχισα να φτιαχνω και προσκλητηρια! 5/6 βαπτιζουμε!

σας φιλω ολες και σας καληνυχτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πως έγινε αυτό,αλλά όταν μπηκα για λίγο το απογευματάκι παρέλειψα να διαβάσω τον "χείμαρο" της Βιβής!!!!!

Καλά μιλάμε φιλενάδα είσαι μεγάλο νούμερο :lol::lol::lol:

Τα μπεμπούδια σου θα ρίξουν πολύ γέλιο στο μέλλον!!!!!

Όσο για τον "χορό του γιακά" μη νομίζεις ότι το εγκαταλήψαμε απλώς μειώθηκε γιατί ανακαλύψαμε το περπάτημα!!!

Ελευθερία στο ξανάπα είναι απόλυτα φυσιολογικά όλα αυτά που νιώθεις...είσαι μαμα...αλλά όντως προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη γιατί σίγουρα το καταλαβαίνουν τα μωρά!!!

Δεν ξέρω αν αποπνέω ηρεμία με αυτά που γράφω, απλά παρατηρώ τα πάντα στα παιδιά μου, τα αναλύω στο μυαλό μου, και δεν φοβάμαι να κάνω αλλαγές και δοκιμές!!

Κάρμεν όταν λές οι υπόλοιποι;;;δηλαδή πόσοι;;;

Γειά σου Βασιλική Πετρουλάκη!!!!!! :D

πέρα απο την πλάκα μπράβο σου που το αποφάσισες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλσα κι εμένα αυτό το συναίσθημα της Ελευθερίας μου προκαλείς. Δεν ξερω γιατί, αλλά έτσι είναι.

Ελευθερία ωραία που έκανες μποτέ, μου θύμησες οτι σήμερα δεν νήφτηκα το πρωί.. Δεν πειράζει, αύριο ξημερώνει μια καινούργια μέρα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καρμενσίτα έχεις δεσμευτεί για τα χαλιά αλλά έχε χάρη που έχω φλοκάτες και τα πάω στο μύλο κοντά στην Παραμυθιά (ακούς Αλίκη όλγα;;) και μου παίρνει κάτι τιμές της ξεφτίλας. Θα σε θυμηθώ όμως σε δύο χρόνια που θα αγοράσω τις μπουχάρες από την πως-την-λένε-την-μπορντοπορτοκαλοκαφεμπεζ και θα σου τα στέλνω εξπρές και συστημένα.

Σήμερα ζήσαμε στιγμές απείρου .....μακάρι να' ξερα πως να το πω.., πάντως ήταν απείρου κάτι. Ατελείωτες ωρες, από τις 6 μη σας πω, μέχρι τις 11 το βράδυ σίγουρα, ζήσαμε την κλαούρα της Βούρτση, του Ξανθόπουλου, Ζαζόπουλου - Καρρά, του Βασιλάκη Καίλα στο Μικρό Λουστράκο, ΚΑΙ του Δημητράκη από το ΝΗΣΙ. Νον στοπ επεισόδια χωρίς διαφημήσεις. Τελείωνε το ένα; Άρχιζε το άλλο. Υπήρχαν δε στιγμές ταυτόχρονης απόλαυσης. Δεν προέβην σε ωμότητες αυτή τη φορά. ΟΜΩΣ τους υποσχέθηκα οτι αυτό το σημερινό θα μας το πληρώσουν, μαζί με κάτι λεφτά χρωστούμενα από κάτι παιχνίδια που δεν τα έπαιξαν, άρα τζάμπα τα αγοράσαμε.

Γύρω στις 12 ήμασταν ράκη. Ειλικρινά και χωρίς τις ανωτέρω μπούρδες. Κομμάτια.. Τους κάναμε γάλα μισή ώρα νωρίτερα και τα σκατά κάνανε οτι πεινούσανε. τρίχες! ούτε μετά κοιμήθηκαν και ξανάκαναν το χαμό μετά από λίγο.

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΝΤΕΠΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τέρμα τα δίφραγκα!!

Είναι γεγονός, πρέπει να έρθει και η δεύτερη κούνια στο δωμάτιό μας, ευτυχώς που είναι μεγάλο, γιατί το βλέπω το κοινόβιο να το διατηρούμε για κάνα μήνα φορ σιούρ. Ο μπέμπης παίρνει το αίμα του πίσω (στην κοιλιά έτρωγε κλωτσιές ανά 8ωρο, σαν αντιβίωση, από τη μπέμπα) και ρίχνει της μπέμπας κλωτσίδι χωρίς οίκτο και ηθικούς φραγμούς.

Πάω να δω για 29η φορά το σεξ και την πόλη και μετά την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ. Έτσι κι αλλιώς ταίζουμε σε 10΄ οπότε θα τραβήξει 1 ώρα όλη η ιστορία.

Σας φιλώ, σας φτύνω και σας καληνυχτώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μποτζορνο

συμπεθερα πολυ γελασα με το ποστ σου και πιο πολυ με τα χρωστούμενα από τα παιχνίδια!

σε εμας εγινε το εξης περιεργο χθες...κατα την απογευματινη κρεμα ετυχε και τα ταισα χωριστα, γιατι συνηθως τα ταιζω ταυτοχρονα...και που λετε εφαγαν και τα δυο το διπλασιο...και τωρα δηλαδη λεω τι να κανω?????να τα ταιζω χωρια??? και ενταξει χτες ηταν ο μπραδερ και κραταγε το ενα, αλλη μερα θα εχω την χορωδια του Κλαμμένου καθως θα ταιζω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορες τι κανετε?

Βιβη εισαι απαιχτη

Οι επισκεψεις δεν ειναι πολλες αλλα δεν εχω κανει καθολου δουλειες. Η μια ειναι φιλη κ θα ρθουν κ η γιαγια κ η μαμα της κουμπαρας μου, κ μια αλλη κοπελα με την αδερφη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

βιβη .. ξεπατωθηκα παλι...με τα γραπτα σου... :lol::lol::lol::lol:

α ρε καρμεν ντουρασελ.....

ελσα εγω το αποφασισα.. αυτο δεν ξερω τι εκανε....

σας βαζω φωτο τα προσκλητηρια κι αν θετε.. μου λετε αν τα γουσταρετε... :roll:

post-12483-13873936054118_thumb.jpg

post-12483-13873936055407_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν γειά σας,

θα ξεκινήσω με μία καλημέρα και ένα φτού - τα γνωστά, για όλες πλην της Γεωργίας.

Έλσα δουλεύω, δουλεύω. και τώρα γι' αυτό μπήκα για να γράψω και να ξεκινήσω την εργασία.

Μάμμυ, δεν το πιστεύω!! Η Κλαμμενο χορωδία κάνει εμφανίσεις και σε μας.. Τρομερό;;

Οταν λες τα ταίζεις ταυτόχρονα, τι εννοείς; έχεις δύο πιατάκια, δύο κουταλάκια και πάει μία κουταλιά από το πιατο σου μπέμπη, και μία κοιυταλιά από το πιάτο σου μπέμπα;;

Η Έλσα να σου πει, αυτή ξέρει.

Βασιλική ωραία χρώματα, το κείμενο μέσα θα είναι χειρόγραφο ή το' χεις ήδη τυπωμένο; Χαρά στο κουράγιο σου. Εγώ θέλω να ζωγραφίσω κάτι πολύ μικρό και δεν προλαβαίνω..

Καρμενσίτα αναρρώσατε τελικά; Το βάρος της Ζέτας είναι κάτω από το Μέσο Όρο της ηλικίας της; Αν όχι, τότε μην ανησυχείς βρε. Κι εγώ ανέκαθεν ημουνα λιγνό παιδί, λιγνή έφηβη, ο άντρας μου φταίει, αυτός με πάχυνε.. Απ' όταν τον γνώρισα άρχισε ο ανήφορος. Αφού όταν ταίζει ένα από τα παιδιά, τα καταφέρνει και πίνει ΟΛΟ το μπιμπερό τη στιγμή που σ' εμένα 8 στις 10 φορές αφήνουν ένα 20αράκι γάλα. Αυτός έκανε το μπεμπουλίνο νεροχύτη-κουμπαρά.

Για όποιον δεν κατάλαβε, η Ελευθερία του έδωσε και κατάλαβε χθες. Σήμερα πήγε για ψώνια πρωί πρωί μη χάσει.. Άντε και στα δικά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασιλική θα γράψεις κάτι ιδιαίτερο μέσα ή απλώς ΣΑΣ ΚΑΛΟΥΜΕ κ.λπ.;

Και να σου πω, δεν καταλαβαίνω, βλέπω 3 - 4 χαρτιά και δεν το πολυπιάνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλική πολύ ωραία χρώμματα έχουν τα προσκλητήριά σας!κάποτε είχες σκεφτεί ενα τέλειο ποιηματάκι, αυτό θα γράψεις? ξαναγράψτο καμιά φορά γιατί το ξέχασα και αν δε σε πειράζει να το δανειστώ :D πότε θα προλάβεις με τα μπεμπίδια να τα γράψεις?το σκέφτομαι κι αγχώνομαι!

βιβή ανεκαθεν τους πήγαινα τους κερκυραίους με την τρέλα τους αλλά εσυ ξεπερνάς κάθε προηγούμενο!

ρε καρμεν χαλάς την πιάτσα!να μπει καμιά μερα ο άντρας μου να δει πόσες δουλειές κάνεις θα με πιάσει με κανένα ρόπαλο. αυτός τακτοποιεί κι εγω χαλάω όλη μέρα!γενικά δεν είμαι καθόλου της τακτοποίησης, αυτό και προ μπεμπιδίων!

ελευθερία πώς πήγε το καυτό ραντεβού?πάντως αφου κάθονται στην πεθερά σου εκμεταλλεύσου το όσο μπορείς, μια χαρά περνάνε με τις γιαγιάδες μην τα φοβάσαι. εμας έχει αρχίσει ήδη η προσκόληση. κάθονται με όλους αλλά αν περάσω από δίπλα κλαίνε, θέλουν τη μανούλα! συγκινητικό δε λέω αλλά ούτε τουαλέτα δεν μπορώ να πάω και να περάσω από δίπλα τους, αρχίζουν το κλάμα αμέσως!

πήραμε ένα μονό καροτσάκι για να παίρνω τον γκρινιάρη μου όπου κι αν πάω, σουπερ μαρκετ κτλ για να κάθεται ο άντρας μου με τη μπέπμα που είναι πιό βολική. επίσης με τη βόλτα ηρεμεί απίστευτα, αλλο παιδί γίνεται.

από χθες μπήκαμε πάλι σε εβδομάδα εκπαίδευσης βραδυνού ύπνου, γνωστή και ως διαβολοδομάδα!χθές μετά από 45 λεπτά γκρίνιας, κλάματος και οδυρμού καταφέραμε και κοιμηθήκαμε στις 9.30 χωρίς να ξαναξυπνήσουμε μέχρι τις 6.30!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι στο γραφείο και προσπαθώ να δουλέψω (ναι, ναι, Έλσα)

ακούω λοιπόν από το δωμάτιό μας κάτι νιαουρίσματα και τον Αλέκο να λέει: Κλάψε, κλάψε! κι εσύ κλάψε. Να δούμε ποιος θα κλάψει πιο δυνατά. Όποιος δεν κλάψει δεν έχει φαγητό. Κλάψτε και οι δύο. Μην κοιμηθείς αγάπη μου.

Πάω μέσα. Ο Αλεξ στο κρεβάτι με τη μπεμπα, ο μπέμπης στην κούνια. Καλά, τι τους λες;;

Αλεξ: αφού άμα τους πω μην κλαίτε θα κάνουν το αντίθετο, τους λέω κλάψε και σταματάνε.

Ωχ! Παναγίτσα μου!

Αλίκη όλγα, κρατάω και από Ήπειρο, άρα έχω πολλά πειράγματα. Αφού σου έχω ξαναπεί, στα Γιάννενα γεννήθηκα. Επίσης, θα σου έδινα τη συμβουλή, να πηγαίνεις για πιπί όπου βρεις.

ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΙΑ ΝΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΝΑ ΣΕ ΒΡΑΣΟΥΜΕ!!!!!!

Ελευθερία το παράκανες. Οι εκπτώσεις θα είναι για καμιά 10αριά μέρες ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://kinoglazstudio.blogspot.com/2011 ... -post.html

άλλο και τούτο.

εγώ πάλι δύσπιστη είμαι ρε παιδιά, τι να πω. ζούμε στην εποχή που κανείς δε νοιάζεται και όλα είναι ύποπτα.

http://www.childit.gr/gr/index.php/childitoffers

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βιβη θα γραφει ενα ποιηματακι που εχω σκαρωσει... γι αυτο εχει τοσες καρτες.. αλλωστε η ιδεα ηταν να ειναι σαν χρωματολογιο... ;)

αλικη εχω κατοχυρωσει τα δικαιωματα.. :lol::lol::lol:

λοιπον καλοφαγωτο.... :lol:

οι γονεις μας οι τρελοι

που μας αγαπουν πολυ

οπως να ναι μας φωναζουν

και πολυ μας νευριαζουν!

πότε μπέμπα και μπεμπάκο

ή μικρούλα και αντράκο

δεν μπορούν να αποφασίσουν

και το θεμα αυτο να λυσουν;

τελικά θα μαζευτουμε

ολοι οι φίλοι μας θα ΄ρθουνε

και οι νονες θα ανακοινωσουν

τι ονοματα θα δωσουν.

θα τους κανουμε τη χαρη

οτι αποφαση εχουν παρει

και εμεις θα τη δεχθουμε

και στα ονοματα θα ακουμε!

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλική είσαι ταλέντο!!!θα στο φάω, μιλάω σοβαρά!!!

εκδρομή με τα καπή :lol::lol::lol: αυτό αρχίσω να πιστεύω κι εγω, έχω τόσο καιρό να πάω ταξιδάκι :cry: εσύ που έχεις βολικά μπεμπίνια ξεκίνα, μια απόφαση είναι!

καλά ελευθερία ρομαντικό βράδυ είπαμε κι εσυ το έκανες μήνα του μέλιτος!

ρε κορίτσια έκανα μια ώρα να τα κοιμίσω για μεσημέρι με πολύ κλάμα και σε μισή ώρα ξύπνησαν για να συνεχίσουν από εκέι που είχαν μείνει!μα δεν κουράζονται ποτέ? εγω πάντως τα έχω φτύσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hallo!!!

Παρκάραμε τον Μητσάρα στην μια γιαγια, τις διδυμοκουκλίτσες στην άλλη, και μετά μοναχούλια μας κάναμε βολτούλα στο κέντρο, (για την ακρίβεια δύο βολτούλες, η μια με το αμάξι μέχρι να βρούμε να παρκάρουμε) ήπιαμε καφεδάκι τα δυό μας μετα απο πολυυυυυύ καιρό, πήγαμε και σούπερ και πρίν απο λίγο μαζευτήκαμε σπίτι...χωρίς παιδιά!!! :P

Αγόρασα και το χαλάκι μπάνιου απο τα μάδερκερ...σε γαλάζιο όμως γιατί δεν είχε ροζ και δεν ήξεραν πότε θα φέρουν, αλλά είναι πολύ όμορφο και δεν με νοιάζει...44,90 και χωρίς εκπτωση παρακαλώ!!! :shock:

τα ψιλοπήρα και ήμουν έτοιμη να μην το πάρω αλλα είχε όρεξη για ξόδεμα ο μπαμπας οπότε...αυριο όμως θα το δοκιμάσουμε!!!

Κάρμεν θα συμφωνήσω με την Αλίκη...έτσι και διαβάσει ο άντρας μου όλα αυτά που κάνεις θα σταματήσει να με λέει "βράχο του σπιτιού" :lol::lol: Χαλάς την πιάτσα!!!!

Βασιλική γουστάρω τρελά προσκλητήρια!!!!!!

Νιού μάμμυ τα έχω δοκίμάσει όλα και μαζί τα ταΐζω και χώρια, και ανάλογα τις περιστάσεις και τα κέφια μας πράτω!!! Μη μασάς θα σου δείξουν τον τρόπο αυτά...ε! λίγα κλάματα θα έχεις μέχρι να τον εμπεδώσεις, αλλά...ο βρεγμένος την βροχή δεν την φοβάται!!! :lol:

Βιβή ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τι εγινε ρε κοριτσια σημερα;;;;;;

λοιπον:

1. τα μωρα και αποψε στην πεθερα!ηταν σχετικα ησυχες απο οτι μου ειπε.

2. τους αλλαξαμε κρεμα κ πηρα τη νουνου που την πηγαν αμασητη.κ η ευα!!περιεργο!!

3.ημουν ολη μερα εξω βολτες καφεδες τζαμπο στην αδερφη μου κ τωρα ειχα κ την κουμπαρα μου εδω.τωρα εφυγε.

3.τρελη βροχη εδω.παει η εναρξη.

4.βασιλικη φοβερα τα προσκλητηρια.εμας θα μας καλεσεις;;;;!!!!!!!

5.αυτα.δεν θυμαμαι τιποτα αλλο.λυσσαξατε κ εσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!

ελευθερια δεν μας ειπες πως πηγε το ραντεβουδακι;;;;;;;;;; ;)

θα ερθεις;;;;; θα σου στειλω παντως!

εμεις εχουμεφτιαξει προγραμμα... κοιμουνται απο τις 8 περιπου το βραδυ εως τις 7 το πρωι σερι.. μονο τα ταιζω στις 11κοιμησμενα..

καλα ειναι, δεν εχω παραπονο..κατι ξυπνηματα βεβαια για πιπιλα τα εχουμε ..αλλα οκ...

χθες ρωτησα φωτογραφο για τη βαπτιση και φρικαρα... οσα μας δινει ο οαεδ το μηνα .. τα θελουν αυτοι για 2 ωρες δουλεια... :evil: και αλλες 3 στο εργαστηριο τους....

βιβη ξεχασα να σου πωοτι κολλησα και φωναζω τον αντρα μου μηχανακι... κι αυτος απανταει με μαρσαρισμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...