Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕💕 ελπίζω σύντομα να βρεθεί το θεματάκι σας κ να διαβάσουμε τα ευχάριστα για εσένα!! Η μικρή μου να σου φέρει γούρι    Ελκ μου σε ευχαριστούμε πολύ 💕💕💕 ήρθε στην κλινικη κ μολις το είδε όλη την ώρα άρχισε τούτο τούτο τούτο κ παρολιγο να μπει μέσα στο κάλαθι π την έχουν 😂😂 εννοείται το πήρα κ το έβαλα μαζί με τα αλλά μωρά γιατί είναι επικίνδυνος! Πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 14 όταν πάμε σπίτι μας!!!    ευχομαι πάντα ολες οι κοπελες να έχουν τους τοκετούς που είχα!! Πραγματικά μαζί μου  είχε 5 γέννες ήμουν η μόνη π περπατουσα π έκανα αστεία με τον άντρα μου με τις μαίες! Επισκληρίδειο έβαλα στα 7 εκ κ μ λέει η μαία θα σε πάω μέσα γιατί γεννάμε κιολας!! Μετά το σπάσιμο των νερών προχώρησε πολύ γρήγορα η όλη κατάσταση!! Ούτε π κατάλαβα πως προχώρησε!    Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 💕
    • Κορίτσια απο βδομάδα στο ΑΒ Βασιλόπουλος αν παρεις δυο συσκευασίες babylino σου δινουν 6€ ευρω δώρο επιταγή...ετσι μου ειπε μια υπάλληλος..(δεν ηταν σίγουρη αν ισχυει σε ολα μου ειπε να πάω Δευτέρα να ρωτήσω) απλά ενημερώνω οποία ψωνίζει απο εκεί να ξέρει να πατε να ρωτήσετε και εσείς!
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου❤️❤️ ναι θυμάμαι😀 είχα κάνει το 2021 την πρώτη με τριών ημερών και δεν πέτυχε. Εντέλει ξανακανα το 2023 και έχω το αγοράκι μου σχεδόν εννέα μηνών.. πώς είστε εσείς? Πόσο είναι το παιδάκι σου τώρα? 
    • Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!!! Εύχομαι το κορίτσι μου να σας φέρει γούρι ❤️ Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!! Συγχαρητήρια χάρηκα πολύ για εσένα!!! Ήμασταν μαζί στις προσπάθειες στο πρώτο μου!! 💕  Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💕❤️ Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου ❤️ Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου 💕 σύντομα θα εχεις κ εσυ το μωράκι σου αγκαλιά!!!! Πόσες εβδομαδες είσαι τώρα;;  Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕💕 είναι δυνατό μωρό κ τα καταφέραμε!!! Την φοβηθήκαμε παρά πολύ η αλήθεια αλλά τα κατάφερε! Η γιατρος μου είπε αν δεν δοκιμάσουμε δε θα ξέρουμε ποτέ πως θα εξελιχθεί όποτε μ λέει θα το προσπαθήσουμε κ αν δεν τα καταφέρουμε θα πάμε σε καισαρικη!! 💕💕💕 η μικρή μου τελικά μας διέψευσε  Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!   Τα μπράβο στη μικρή μου π φαίνεται να ειναι δυνατό μωράκι!!! Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου!! Είμαστε ακόμη στην κλινικη μάλλον Δευτέρα θα μας βγάλουν ελπίζω να μην χάσει άλλο βάρος ήδη έπεσε 150γρ πήγε στα 2050. Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου 💕 Είναι πολύ σκληρό καρύδι!!!! Αυτό μ έλεγαν στην διάρκεια του τοκετού οι μαίες!!! Μικρό αλλά δυνατό σαν πέτρα 😂 μακάρι να ζήσετε ολες εσείς οι κοπελες τους τοκετούς π είχα εύκολους και γρήγορους!!! Να μην ταλαιπωρείται καμία κοπέλα 💕 Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου ❤️❤️
    • Καλημέρα κορίτσια..αυτο με τα άλματα και εγώ δεν το κατέχω καθόλου..θα παμε παιδίατρο 14/10 για το πρώτο εμβόλιο και θα την ρωτήσω τότε να δω τι θα μου πει!🤷  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...