Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

πωςςςςςςςς?????????/τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???????ελααααα???????????????????

Δεν ειμαστε με τα καλα μας!!!!

Οι γονεις ειχαν την ιδια αντιρρηση ή μονη η αδερφη???

ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ...ε τους εκοψες την διατροφη και ξινισαν ε???αααα μα δεν καταλαβαινουν οτι ειναι για καλο σκοπο?δεν τα τρως στα μπουζουκια!!!! ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ καρδουλα.....μεινε στον ΣΤΟΧΟ σου!!!!

O MPAMPAS THS THYMWNEI KAI H MAMA GIATI XEROUN PWS EGW EIMAI KATHARH SE OLA!! ADERFH MOU EFAGE 80000 EVRO MONH THS XWRIS NA XEROUME POU KAI THELEI NA PLHRWSW EGW TIS 20000 KAI THS EIPA SYGNWMH DEN MPORW EXW ALLA TWRA KAI TO XEREIS ENW PALIA VOITHOUSA POLU KAI AFTH MOU ORMHXE KAI MOU EIPE H FILES MAS DEN ME THELOUN OI GONEIS MOU ME VARETHIKAN KANENAS ANTHRWPOS DEN ME AGAPA KAI XESTHKE GIA THN EXWSWMATIKH DEN THA NAI DIPLA MOU!!! EGW OTAN THN AFHSE O FILOS THS ME ENA MWRAKI EKANA TA PANTA!! PLHRWSA THN KLINIKI AGORASA ROUXAKIA PLHRWNA TIS DOSEIS THS KAI TWRA AFTH ME MISEI!! DEN THELEI NA XW FILES DOULEIA THN MAMA MOU KANENAN!!! DEN XERW!! :cry: POTE DEN THA EKANAN OUTE SE EXTHRO MOU ETSI!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα ζουζουνες μου!!!Καλημερα και σε σενα χαζομπαμπακα!

Καρδουλα μου γλυκια σκληρη η απαντηση που θα παρεις απο εμενα αλλα αυτη τη στιγμη περα απο τον εαυτουλη σου δεν θα κοιταξεις και δεν θα αγχωθεις για κανεναν ειτε προκειται για γονεις ειτε για αδερφια ειτε για οποιονδηποτε.Εσυ να εισαι ηρεμη και χαλαρη και ασε τους αλλους να ''χτυπιουνται''............ ;);) Πολυ καλη αρχη σημερα γλυκια μου και με ενα θετικο αποτελεσμα συντομα!Σε φιλω!!!

Οι υπολοιπες κοπελιτσες τι μου κανετε?Κατερινακι,Νικολ,Ζαχαρωτο μας,Αννουλα πως ειναι τα μπεμπε σας?Εμεις τεταρτη παμε για μινι β' επιπεδου και επιτελους θα μαθουμε και φυλο!!!Το περιμενω πως και πως..!!

Ευακι μου πως εισαι σημερα γλυκια μου?

Φιλια σε οσες ξεχναω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EPESTREPSA PIO TRELLH APO PRIN!!!!!!!!1 LOIPOOOOOOOOOOON!!! OLA MPHKAN STHN THESH TOUS!!!! SOFITSA MOU AKRIVWS AFTO EKANA!!!! TOUS EIPA NA ME AFHSOUN HSYXH!!!! OTI THN THELW EEEXW APO THN ZWH MOU GIATI TWRA THA DW EMENA KAI THN DIKH MOU EFTYXIA KAI GALHNH!!! AXARISTIES KAI MISH NA PANE ALLOUUUUUU!!! OPOIOS ME PEIRAXEI TOUS EIPA THA DEI TON AGRIO MOU EAFTO POU DEN TON EIDAN AKOMA!!!!!! EGW POU NA XTYPIOUNTE THA DWSW 5000 EVRO KAI THA KANW TO ONEIRO MOU PRAGMATIKOTHTA GIA MIA FORA STHN ZWH MOU!!!! POTE DEN SKEFTOMOUN ETSI ALLA TWRA ALLAXA!! KAI OSES KOPELITSES ARXIZOUN TWRA GIA EXWSWMATIKH AFTO NA KANETE!!! TIPOTA KAI KANEIS NA MHN MPAINEI STON DROMO SAS!!! OLES NA VLEPETE OTI TO FASOLAKI SAS EINAI KONTA KAI APLA APOFEVGETE KAPOIA EMPODIA KAI PATE GIA NA TO PARETE!!!!! THA KANW TA PANTA GIA NA KANW MWRAKI SE AFTON TON ANTHRWPO POU ME STHRIXE KAI ME AGAPA TOSO POLY!!!!!!! KAI SEIS TO IDIO NA KANETE!!! AAAA KAI MOLIS EIPA OTI ESEIS POU DEN ME XERETE ME STHRIZETE ENW OI DIKOI MOU ANTHRWPOI :evil: GI AFTO SAS EFXARISTW KAI OTI XREIASTEITE THA MAI KAI GW EDW PAAANTA!!! :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ΚΑΡΔΟΥΛΑ εμπαινε δυναμικαααααααααα!!!! :D

μου φανηκε ολιγον τι αχαριστη η αδερφη?

ολιγον τι γαιδουρα?(αν και τα λατρευω τα γαιδουρακια)

Εμ της κοπηκε η χορηγια και ξινισε.ΚΑΑΑΑΛΑΑ ρε καρδουλα που πας κι εσυ

ρε καραμηηηηητροοοοοοοοοοοο?????????? Μα ειναι καιροι για εξωσωματικες?εχετε να πληρωσετε τις ......μπιιιιιιιιιιιπ της αδερφης σου!!!!! :lol:

Τελος παντων....ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!!!!

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

ΣΟφιτσα γιατι την ονομαζεις ''μινι Β επιπεδου?'' Κατι δεν ξερω?καλε πειτε μου να το κανω κιε γωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπεραααααααααααααααααα!τι κανετε?ολα καλα?μου ειστε ολες χαρουμενες κ χαλαρες?εγω μια χαρα ως τωρα.λιγες αναγουλιτσες που πανε κ ερχονται οποτε τους θυμηθει,κ δε μπορω με τιποτα να μυριζω η να βλεπω κρεας.αλλο πραμα!εγω που του ημουν φανατικη δε θελω ουτε να το βλεπω.

καρδουλα μου γραψτα ολα κανονικα στο............................(να μη πω που)και κανε οτι ειναι να κανεις.καλη αρχη σου ευχομαι κ με τα καλυτερα αποτελεσματα.

εγω στις 10 φλεβαρη εκλεισα ραντεβου για αυχενικη διαφανεια κ papp-a και χοριακη.

ΑΧ!πως θα περασει ως τοτε ο καιρος?ε?πως?

μου ρχονται κατι κρισεις υστεριας κ αγχωνομαι κ αναρωτιεμαι αν ολα συνεχιζουν να πηγαινουν καλα.μου φαινεται τεραστιος αυτος ο καιρος ωσπου να ξαναπαω στο γιατρο(μετα την αυχενικη).αλλες φορες ειμαι τελειως χαλαρουιτα.

αυτα απο εμενα.σας φιλω γλυκα,να μου προσεχετε ε? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχα dear δεν την ονομαζω εγω αλλα ο γιατρος που πηγαινω.Οχι ο νοσοκομειακος(αυτος ειναι ολιγον περα βρεχει-εδω χιονιζει...!!!) αλλα ενας που παω κ κανω τους μεγαλους υπερηχους εξω,λαμπρος επιστημων!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Αυτος λοιπον μετα την αυχενικη και πριν τον β' επιπεδου κανει εναν ενδιαμεσο και τον ονομαζει ''μινι'''.Εκει βλεπουμε φυλο,οστα πως διαμορφωνονται κ.τ.λ. και ανυπομονω!!!Αυταααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kardoula, zaxa, nikol, sofitsa, annoula, lollipop, katerinaki!

se oles:)

ti m kanete oi egkioules?

oso gia tin periptwsi s kardoula tha sta pw k apo edw. . . tous filous mas tous dialegoume tous siggeneis mas distixws oxi!

ase tin aderfi na leei oti thelei!esi tin voithises, to xereis kai niwtheis pws ekanes auto p eprepe!twra p esi xreiazesai apla psixologiki stirixi auti se ftinei!auto onomazetai axaristia!kai twra p esi arxizeis kati toso omorfo astin exw ap ti zwi sou, oxi mono autin alla kai oti se pligwnei i se thimwnei!

mi fovasai tipota, emeis eimaste edw gia oti xreiasteis!

kai ase tous allous na lene!

filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSARES MOU ZAXARWTO ANNA SOFITSA KORITSAKI MOU AKRIVWS OPWS TA LETE EINAI TA PRAGMATA!!! OLIGON TI...... OLIGON TI...... KAI KATI PARAPANW!!!! OTI DEN XREIAZOMAI AFTH THN STIGMH DHLADH!!! EFTYXWS EXW ESAS KAI TON ANTROULLI MOU KAI TO 11 XRONO AGGELOUDI MOU KAI ME KRATATE SE HREMIA!!!! TOUS EIPA KAI NA GREMISTEI TO SYMBAN MHN ME ENOXLHSETE!!! DEN ME NOIAZEI DEN THELW NA XERW!!!! SAS EFXARISTW GIA THN SYMPARASTASH!!!!

MIA ERWTHSH VRE PAIDIA EXW..... OI ENESOULLES ME TA XAPAKIA KAI OLH AFTH H DIADIKASIA SAS FOUSKWSE THN KOILIA KAI EIXATE YPNHLIES KAI TETOIA!!! HRTHA DOULEIA KAI NYSTAZW XALARWSA POLY ALLA PONANE LIGO KAI TA KOKKALA MOU KAI ZALIZOMAI ......... H' EINAI H YPERVOLIKH DOSH AXARISTIAS KAI GAIDOURIAS LEEI KAI H ZAXARENIA MAS??????? :lol::lol::lol::lol: KALHMEEEEEERAAAAAA :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock: καρδούλα ..........;έχω παθει ενα μικρό εγκεφαλικό..............σε παρακαλώ.........αν μπορείς αυτο το καιρό επειδή είναι σημαντική η ψυχολογία, απομακρύνσου απο όσους σε στεναχωρούν. Εχεις ιερό έργο μπροστά σου μην επιτρέψεις σε κανένα να σε ρίξει...........Επιπλέον, επειδή είναι αίμα σου ......πολύ πολύ πολύ ευγενικά θα σου πω ότι είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ....δεν το έχω ξαναδει αυτο το έργο...........

Να προσέχεις και να ασχολείσαι μόνο με το παιδάκι σου κ τον αντρούλι σου.

Καλή αρχή μαναράκι μου.

*Εμένα οι Gonal μου φουσκώνανε τη κοιλίτσα κ στις 2 προηγ. εξωσω. Υπνηλία μπορεί κ να είναι απο τα χάπια.....Εν ολίγης έχω κοιλίτσα πριν πάρω τη χοριακή....

Κοριτσάκι μου καλή σου μέρα ματάκια.

Κατερινάκι καλή αυχενική ...εγω 27/01.... :D

Ζαχαρωτό μου καλημέεεεερα, φρυγανιές , φρυγανιές κ πάλι φρυγανιές.....ξέρω ξέρω έχω χάσει κ 1 κιλό.....πολεμάω για να φάω.............

Σοφάκι μου ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ....

Αννούλα μου όλες κάπως έτσι σκεπτόμαστε.....όλα καλά θα πάνε για όλες μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Καρδουλα καλημερα Νικολ καλημερα σε οποια δεν εχω δει ακομα μεσα.

Καρδουλα ολα καλα...κι εγω ειχα πρηξιμο αλλα αν ειναι υπερβολικο να μιλησεις με τον γιατρο σου. Κατσε να ρωτησω τα κοριτσια γιατι δεν θυμαμαι.

Νικολ αυγα και γκειτορειντ μου ειχε πει να τρωω και να πινω λογικα απο την αρχη των ενεσεων ε? λες μετα την ωοληψια? Καλε αλτσχαιμερρρρρρρρρρρρρρ

Παντως καρδουλα βρασε κανα αυγουλακι και φαε μου το χουν πει και οι γιατροι και αλλα κοριτσια εδω μεσα. Βοηθα μην παθεις υπερδιεγερση...οχι σεξουαλικη βρε...ωοθηκη!!!!! :lol:

Αααααα και κατι αλλο....ΞΕΧΝΑΜΕ το ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααα!ελπιζω να μου ειστε ολες καλα.καρδουλα ασπραδια αυγου μου χε πει ο ντοκτορε να φαω(μπλιαχ)τα οποια απεχθανομουν αλλα αναγκα κ θεοι πειθονται!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Καρδουλα καλημερα Νικολ καλημερα σε οποια δεν εχω δει ακομα μεσα.

Καρδουλα ολα καλα...κι εγω ειχα πρηξιμο αλλα αν ειναι υπερβολικο να μιλησεις με τον γιατρο σου. Κατσε να ρωτησω τα κοριτσια γιατι δεν θυμαμαι.

Νικολ αυγα και γκειτορειντ μου ειχε πει να τρωω και να πινω λογικα απο την αρχη των ενεσεων ε? λες μετα την ωοληψια? Καλε αλτσχαιμερρρρρρρρρρρρρρ

Παντως καρδουλα βρασε κανα αυγουλακι και φαε μου το χουν πει και οι γιατροι και αλλα κοριτσια εδω μεσα. Βοηθα μην παθεις υπερδιεγερση...οχι σεξουαλικη βρε...ωοθηκη!!!!! :lol:

Αααααα και κατι αλλο....ΞΕΧΝΑΜΕ το ΣΕΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞΞ :lol::lol:

αβγά μου είχαν πει μετα την ωοληψία κ πριν κακό δεν κάνουν, όσο για το σεξ βλέπω περίεργα όνειρα πολύ περίεργα, αλλα θυμάμαι το μωρό κ δεν κάνω τίποτα.... ο'υτε στον ύπνο μου..............[smilie=confused5.gif] [smilie=confused5.gif] [smilie=confused5.gif] [smilie=confused5.gif] [smilie=confused5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ζαχα τι κανεις?τα μπεμπε?

κοριτσακια να ειστε φρονιμες....εγω στον γιο μου μεχρι που γεννησα δεν εκανα τιποτε...κ μετα δεν εκανα παλι γιατι ειχα 2 μηνες αιμα...... :lol: αμα ειναι να ειναι καλα το μωρο δεν θελω καθολου δεν με νοιαζει......να μην βλεπετε ονειρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: THA ROUFIXW KAI TO AVGO MU TI NA KANW ALLO THEEEEE MOU!!!!!!! NIKOOOOOOOL EISAI THEA MWRO MOU SE EFXARISTW PARA PARA POLY!!!!! OSO GIA TO SEX THA RTHEI H WRA TOU KI AFTOU POU THA PAEI!!!! YPOMONH TI ALLO NA SOU PW :lol::lol: AIMA EINAI VRAZEI ALLAAAAAAAAAA OLA GIA TO FASOLAKI EIPAME !! KI EMEIS EXOUME SEX MPOLIKO MEXRI POU TO VARETHIKAME ALLA DEN EXOUME FASOLAKI!!! ETSI EINAI AFTA ;) MEXRI POTE DEN THA KANEIS SEX PAIDI MOU?????????????????????? APORIA TO XW :lol::lol: ZAXARWTOOOOO ANNNA KOTA THA VRW AN XREIASTEI NA THN PAW STO DIAMERISMA :lol::lol: TA FILIA MOU ;););)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα και εγωωω! Σας ελειψα?? Προετοιμαστειτε για μεγαλο μηνυμα γιατι τοσο καιρο που εχω να γραψω εχω να σας πω παρα πολλα!!!

Πρωτα απο όλα Γιωργο μου χαρηκα παρα πολυ για το αγορακι σας! Πλησιαζει η στιγμη που θα ερθει στον κοσμο και θα ολοκληρωθει η ευτυχια σας! Με το καλο!

Νικολ , Ζαχαρενια μου, Αννουλα , Sofitsa ,Κατερινακι, Γλειφιτζουρακι τι κανουν τα μωρακια σας??? Γλειφιζουρακι πλησιαζει ο καιρος για τη γεννα ε? Καλη λευτερια σε ολες κοριτσια μου!!!

Καρδουλα (ΜΕΜ) σου ευχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ και συντομα να μας ανακοινωσεις το θετικο σου!!! Μη δινεις σημασια σε κανεναν κοριτσι μου και ας ειναι και η ιδια σου η οικογενεια. Εφοσον ειστε καλα με τον αντρα σου επικεντρωθειτε στο στοχο σου ξκαι μην αναλωνεσαι ουτε σε καβγαδες ουτε σε τιποτα! Εσυ πρεπει να προστατεψεις τον εαυτο σου για να εχεις το πολυποθητο αποτελεσμα και η καλη ψυχολογια βοηθαει σε αυτο! Ειμαστε παντα διπλα σου

Εγω χαθηκα λιγακι γιατι φυγαμε μερικες μερουλες κοντα στα Φωτα με τον αντρουλη μου! Μου χρειαζοταν μια μικρη αποχη απο την ολη κατασταση για να μπορεσω να παρω δυναμεις και να αφιερωθω στην επομενη προσπαθεια. Δοξα το Θεο ειμαι καλά αυτη τη στιγμη και σε λιγο καιρο θα ξεκινησω παλι!!!

Εyoraki μου γλυκο σε παρακαλω μη μου στεναχωριεσαι και μη μου πεφτεις. Καταρχην οπως σου ειπαν και τα αλλα κοριτσια συμβαινει σε ολες τις γυναικες καποιους μηνες του κυκλου να μην εχουν καλη ωορρηξια. Κανε υπομονη και σιγα σιγα, ενα ενα βημα θα φτασεις το στοχο σου! Μονο μη χανεις το κουραγιο σου. Και οπως σου ειπε και το συννεφακι το θεμα της δοτριας δεν ειναι τοσο αρνητικο. Μην το βλεπεις σαν υποθετο που θα σου βαλει ο γιατρος!!! Εγω πριν καν με προετοιμασει για κατι τετοιο ο γιατρος οτι ισως χρειαστει στο μελλον ήμουν ήδη αποφασισμενη. Τα εχουμε πει και προσωπικα αυτα. Αν αυτος ειναι ο τροπος για να γινω μανουλα τοτε θα το κανω! Και το ξερεις πως ειμαι μικροτερη, ομως το βλεπω διαφορετικα! Η αναγκη που αισθανομαι αυτη τη στιγμη μεσα μου ωστε να ολοκληρωσω το ονειρο της μητροτητας ειναι απολυτη! Ο γιατρος μου ειπε πως θεωρητικα μπορω να το προσπαθησω οσες φορες θελω με ταδικα μου και ισως καποια στιγμη το πετυχουμε. Ομως εγω δεν μπορω να περιμενω αλλο. Θα κανω και αυτην την προσπαθεια με τα δικα μου και αν δεν... τοτε θα αρχισω να το σκεφτομαι πολυ σοβαρα!!!

Φυσικα σου ευχομαι να μην χρειαστει να καταφυγεις σε αυτη τη λυση! Ξερεις ποσες κοπελες ειχαν μονο 1 εμβρυακι κρατημενο στην καταψυξη και τελικα τα καταφεραν? Οσο υπαρχει ελπιδα, εμεις θα ελπιζουμε!!!

Συννεφακι μου σου ευχομαι τα καλυτερα!!!

Συγνωμη αν ξεχασα καμια, αλλα σιγα σιγα θα μπω στο κλιμα παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ μουυυυυυυυυ...που σαι ρεεεεεεεεεεε??????????

Ξεκινας οσονουπω? Να ευχηθω ο Θεος να πραγματοποιησει το ονειρο σου...να σταματησει η ταλαιπωρια σου εδω...και να αρχισουν τα ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ μουυυυυυυυυ...που σαι ρεεεεεεεεεεε??????????

Ξεκινας οσονουπω? Να ευχηθω ο Θεος να πραγματοποιησει το ονειρο σου...να σταματησει η ταλαιπωρια σου εδω...και να αρχισουν τα ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!! :D :D :D

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!! Ευχομαι τα καλύτερα και για τα δυο τα ζουζουνια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XRONIA POLLA SE OLA TA KORITSIA,KAI KALH XRONIA. :D EIMAI PALIA STO MAMMYLAND,ALLA EIXA XA8EI GIA ENA XRONO.STHN GLYKIA SAS THN PAREOYLA EINAI MIA KALH FILI MOY APO TA PALIA,THN NIKOL.8A EI8ELA NA MPO STHN PAREOYLA SAS KAI NA SYZHTAME.I ISTORIA MOY EINAI, OTI 2004MENO EGEIOS FYSIOLOGIKA DYSTIXOS TO EXASA.PROSPA8OYSAME GIA 4 XRONIA TIPOTA,2008 KSEKINAO TIN PROTI EKSOSOMATIKI,DEN PETIXE.2009,THN DEYTERH,DEN PETIXE .2010 EPITELOYS TA KATAFERA ;) TORA EIMAI STHN 14 EYDOMADA ME ENA YGIESTATO AGORAKI.EYXOMAI SE OLA TA KORITSIA NA GINOYN MANOYLES,KALH DYNAMH SE OLES,KAI KALI LEYTERIA.FILAKIA POLLA KAI GLYKA...... :-*:-*

STELITSA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες Στελιτσα με το καλο να ερθει το μωρακι σου να ειναι γερο και τυχερο!!Να γεμισει το σπιτι σας γελακια και κακακια χαχαχα!!Θα δεις μια πολυ ζεστη παρεα εδω,τα κοριτσια εκτως απο πονεμενα ειναι ολες τους ενα προς ενα!!Να ξερεις θα εισαι παραδειγμα για καποιες απο εμας να παιρνουμε δυναμη και κουραγιο απο την ιστορια σου!Και παλι καλωσηλθες ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SOU VASSO MOU SE EFXARISTW KAI KALH EPITYXIA ME MIA MEGAAAALH XORIAKH!!! STELLITSA MOU SYXARHTHRIA GIA TO MIKRO SOU THAVMA KAI SYNTOMA NA TO KRATAS AGGALITSA!!! GIORGO MOU PANTA NA SE EXEI O THEOS KALA KAI SENA KAI THN OIKOGENEIA SOU!!! KORITSARES MOU DEN ME XALANE TETOIA PRAGMATA PROXWRW ME SIGOURIA KAI DUNAMH ME ESAS NA SPWXNETE KAI LIGAKI :lol::lol::lol::lol: KAI SAS EFXARISTW ADERFOULES :lol::lol::lol: O THEOS NA SAS STELNEI OSA MOU DINETE KAI DIPLA!!!!!! OLES THA XOUME TA MWRAKIA MAS FETOS THA DEITE!!!!!!!!!! MARIKAKI POU EISAI PAIDI MOU????? MAS AFHSES STHN WOLIPSIA :roll: TI EGINE KOUKLA MOU OLA KALA????? SE SKEFTOMAI :roll:

KORITSARES MOU ROUFIXA AVGOULAKI!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: TA FILIA MOU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barcelonita καιρο εχουμενα βρεθουμε εμεις οι δυο! Τι κανεις κοριτσαρα μου?

Stelitsaσε ευχαριστουμε παρα πολυ για τις ευχες σου και σου ευχομαι οτι καλύτερο για την εγκυμοσυνη σου!

Καρδουλα χαιρομαι που δεν πτοεισαι! Ετσι προχωραμε γερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελιτσα ευχαριστουμε πολυ...ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και γερο μωρακι στην αγκαλια σου!!!! Με το καλο!!!

Μπαρτσελονιταααααααααααα που εισαι μαρηηηηηηηηηη?παλι χτιζεις κορμι??? ποτε ξεκιναμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα.τι μου κανετε?ολα καλα?εγω παλευω με το στομαχι μου.ναυτια δεν εχω.κατι αναγουλες που κ που.κ τρομερη απεχθεια για το κρεας.αλλα αισθανομαι το στομαχι μου να πονα πολυ ωρες ωρες,σα να με πιανουν κραμπες?σα να χω τραβηγματα?δε ξερω.παντως οταν τρωω λιγο παραπανω υποφερω.επισης πολυ συχνοουρια ρε κοριτσια.

απο σημερα αρχιζω να μειωνω τα ουτροτζεσταν.επιτελους.σε 12 μερουλες το πολυ τελος.

να ανησυχω λετε που δεν εχω ναυτιες?γιατι βλεπω οτι ολες σας εχετε.εγω με διδυμα δε θα πρεπε να χω?τελος παντων.αυτα με τις δικες μου υστεριες.εσεις τι μου κανετε?

κατερινακι σημερα ειναι η εξεταση ε?

ζαχαρενια πως πανε τα μωρακια σου?

νικολ κ υπολοιπα κοριτσακια μου τι κανετε?ελπιζω ολα καλα

φιλια πολλα στα μουτρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...