Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στο ειπα οτι θα τα καταφερεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ημουν πολυ σιγουρη για σενα!!!!!

Συγχαρητηριααααααααααααα καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!Να χεις μια πολυ ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη γλυκεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μην χροροπηδας τωρα ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

185 PANAGIA MOU

Φτου, έχασα επεισόδια γιατί από το πρωί έχει χαλάσει το modem του ίντερνετ και μόλις κατάφερα να κάνω μια μικρή υποκλοπή για να συνδεθώ....

Συγχαρητήρια και σε σένα, γλυκιά μου Καρδούλα!!!! Είδες που τελικά θα ξαναγίνεις μανούλα;;;; Σου εύχομαι να έχεις διδυμάκια και να προχωρήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά και στρωτά μέχρι το τέλος. Δεν τολμώ να διανοηθώ την χαρά σου!!!! Φύσσα και κατά δω, μπας και μας πιάσει και εμάς γκαστρίτιδα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:8-}8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]:y32b4::y32b4::y32b4::y32b4::y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ!!!!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!ποσα πανηγυρια να αντεξει κανεις!!!!!!μπραβο καρδουλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!συγχαρητηρια!!!!!!τελεια!!!!!!ειδες;;;;;;;;;;;;να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=wav.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μπράβοοοοοοοοοοοο καρδούλα μου, είδες λοιπόν ότι όλα ήταν τέλεια? Ημουν πολύ αισιόδοξη , πήρα μεγάλη χαρά καρδούλα μου.

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κ ενα μωράκι μούρλια.....να μην μου κουράζεσαι ....ότι κάνεις χαλαρά ε?

Μπράβο βρε ματάκια.

περιμένουμε να μας πεις την αντίδραση του αντρούλη σου, πω πω θα τρελαθεί ο άνθρωπος........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασούλα μου καλή, εγω για να ολοκληρωθεί η χαρά μου περιμένω και τα δικά σου νέα, κ φυσικά απο το Ευακι μας..

Ευχομαι η καρδούλα μας να φέρει γούρι σε όλες σας.

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALEEEEEEEEE TO MATHATE PRWTES XEHASA OTI EPREPE NA TOU TO PW TOU ANTROULH MOU PWTA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: EXXASA TO MYALO MOU :lol::lol::lol::lol: META TOU TO PA STO THLEWNO KAI HTAN SE SYSKEPSH KAI OPWS HTAN HSUXIA ME AKOUGAN EMENA POU TSIRIZA OLOI KAI RWTOUSAN TI EGINE KAI TOUS EIPE EIMASTE EGGYOIIIIIIIIIIIIIIIIIII :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

TO MESHMERI THA RTHEI KAI TO AGORAKI MOU NA TOU TO PW!!!!!!!!!!!! :D:D:D

TI EFTYXIA MOU EDWSES PANAGIA MOU KAI EGW OPWS SOU YPOSXETHIKA THA VGALW TO ONOMA TOU YIOU SOU!!!! EFXARISTW EFXARISTW EFXARISTW POU ME AFHSES NA TO ZHSW AFTO DEFTERH FORA!!!!!!

AGAPEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSS EISTE TELEIES OLES MAZI MOU APO THN ARXH MEXRI TWRAAA!!!!!

SAS GNWRISA KAI EGINA ALLOS ANTHRWPOS!!!!!!! O THEOULHS NA SAS EXEI KALA OOOOOOOLEEES KAI OLOUUUUSS KAI TA MWRAKIA SAS!!!!!!!!!!!

NIKOLAKI

KATERINAKI

SOFITSA

ANNOULA

GIRL84 VASSWWWWWWW ;)

GIORGO MOU

SKORPINAKI

ANASTASAKI

MURIAM

BARCELONITAKI

KIKITSA

CUANDO

CHRYSANTHI

VASSO

ELENA

GLYFINTZOURAKI

STROUMFAKI

SIA

ZAXARWTO

LIANAKI

HLIANA

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLEEEEEEEEES SAS AGAPW POLU POLU POLU GIA OLAAA OSA KANATE GIA MENA KAI THA MAI KAI GW DIPLA SAS OPOTE ME XREIASTEITE

KAI GIA OSES AKOMA PROSPATHEITE NA SASTE AISIODOXES KAI NA XETE PISTH KAI SIGOURA THA GINEI TO THAAAAAVMAAAA :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D;);););););)

KALE DEN TO PISTEVW AKOMA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Καρδούλα μου που δεν έχει συμπτώματα!!!!!!!όλες ήμασταν σίγουρες για σένα. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!! Να είσαι καλά και εσύ και το μπεμπάκι, χάρηκα πάρα μα πάρα πολύ για σένα....να εχεις μια υπέροχη τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Μπράβο κοριτσάκι , χίλια μπράβο! Καλή αύρα έχει αυτός ο μήνας!

Παναγία μου την άλλη Τρίτη θα κάνει και η Βασούλα χοριακή, βοήθησε την και εκείνη!

Σήμερα το πρωί πήγα και εγώ στο γιατρό και έκανα υπέρηχο....Μου βρήκε ένα ωάριο 20 χιλιοστά, είναι μεγάλο και μου κάνει λίγο περίεργο γιατί είμαι στη 10η μέρα και λογικά το περίμενα να είναι γύρω στα 16 χιλιοστά, τον ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση να έχει μια γυναίκα 3 κυστικά στη σειρά και μου είπε πως συμβαίνει αλλά δεν το ξέρουμε αν δεν το πάρουμε στα χέρια μας. Τι να πω μου έκανε αιματολογικές και θα δείξει , αλλά τόσο που είναι ίσως μου το πάρει και αύριο....Θα μου πουν το μεσημέρι. Αν και φοβάμαι μην είναι ανώριμο γιατί το έχω πάθει και αυτό....Ότι είναι , είναι, θα δούμε...

Καλημέρα σε όλες και όλους σας στέλνω ένα γλυκό φιλί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια eygore ευχομαι να ναι ενα υπεροχο ωαριο..!!!!!!!καλη επιτυχια και στη βασουλα..αυτη τη βδομαδα δεν εχουμε κι αλλες να περιμενουν;ωραια ειναι τα παρτυ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!ΤΙ ΓΟΥΡΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ε?ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΘΕΡΜΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΞΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D:D:D

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΚΟΜΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

synxaritiria k apo edw kardoula mou!!!!!!!!ti efxarista nea einai afta??????bravo bravo k pali bravo!!!!!!!!exw xasei ta logia mou :shock::shock: na einai mia isixi k yperoxi teleiomini egkymosini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYEORE THETIKH SKEPSH GLUKIA MOU KAI ME THN VOITHIA THS PANAGIAS MAS OLA THA NAI KALA!!!! SE MENA H THETIKH SKEPSH OLWN GYRW MOU ME EKANE NA FTASW EDW !!! NA SKEFTESE OTI AFTO TO WARIAKI SOU THA GINEI EMVRIAKI!!! TIPOTE ALLO!!!!KAI ETSI THA GINEI!! :D:D;)

OI PROSEFXOULES EISAKOUSTHKAN KAI SAS EFXARISTW GIORGO MOU KAI BARCELONITAKI MOU!! NA STE KALA KAI SEIS KAI TA MWRAKIA SAS!!!!!

BARCELONITAKI MOU EIPE O GIATROS EPEIDI H DEKATH MERA EINAI AKOMA KAI EIXA 185 EINAI POLU KALA ALLA THA XANA PAW THN PEMPTH NA DOUME PWS PAEI!!!! NA XAPLWNW EIPE KAI STA GENETHLIA MOU STIS 4 MARTIOU THA TO DOUME STON YPERHXO!!!!!!!!!!!!!! TELEIO DWRO E??? TO STEILE O THEOULHS

OGIOS MOU SYGKINITHIKE KAI XARHKE PARA POLU TO GLUKO MOU|!!!!!!! TOSH EFTYXIA STO SPITI MAS...

S EFXARISTW PANAGIA MOU KAI OOOOLA THA GINOUN OPWS SOU YPOSXETHIKA!!!!!MEGALH H XARH SOU!

CUANDO JANOLINO MERENTA EISTE GLUKES KAI EFXOMAI SYNTOMA NA XOUME TIS DIKES SAS XARES!!!!

PONAEI PARA POLU H MESH MOU KAI TSIMPHMATAKIA POLLA!! PREPEI NA XAKOURASTW !! SHMERA EKLAIGA POLU!! DEN KANEI!!! ;););););):D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...