Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Kardoulaaaaaa (σου φωναζω) μην πεφτεις ψυχολογικα κοπελα μου. Ολα αυτα που αισθανεσαι ειναι απο τις ρημαδες τις ενεσεις. Αυτο σε ριχνει και σε κανει να εχεις σχημες σκεψεις. Εχω κλαψει εγω στις προηγουμενες προσπαθειες ουουουουυουου!

Zephy ετσι ειναι! Ολες πανω κατα χαλια αισθανομασται. Ε ρε κοριτσια αφου γινεται πολεμος ορμονων στον οργανισμο μας! Εγω απο τοτε που ξεκινησα τις ενεσεις της διεγερσης με πιανουν κατι φουντωσεις τη νυχτα αλλο πραγμα . Και αυπνια.

Αλλα τι να κανουμε, ειναι το τιμημα που πληρωνουμε για να κανουμε μωρακι. Και θα το κανουμε!!!!!

Stelitsa η αδερφη μου και στις 2 εγκυμοσυνες τα εβαφε κανονικα τα μαλλια της γιατι ο γυναικολογος της της ελεγε πως δεν παιζει κανενα ρολο. Αλλοι βεβαια δεν τις αφηνουν τις γυναικες να τα βαφουν. Τωρα πιστευω πως η φυτικη βαφη δεν εναι ουτως ή αλλως βλαβερη αλλα καλου κακου ρωτα και τον γιατρο σου

Οι υπολοιπες δεν φανηκατε σημερα ε? Ε Κυριακη ειναι πηρατε ρεπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στελίτσα μου περιμένουμε λίγο ακόμα να το επιβεβαιώσουμε, δεν ήταν σίγουρος ο γιατρός αλλα το διαισθάνομαι απο την αρχη ότι θα είναι αγοράκι.Για να δούμεεεεεεεεεεεε :D:D Οσο για τη βαφή έχω αφήσει ρίζα καστανή μεσα στο ξανθό και θα τα αφήσω για κανα μήνα γιατι με έχουν τρελάνει κ δεν ξέρω τι να πιστεψω μου λένε κ οι φυτικές σκ..τά είναι ...έχουν άλλα. Θα τα κάνω τον άλλο μήνα αλλα 1-2 πόντους κάτω απο τη ρίζα και με αλουμινόχαρτο για να μην με ακουμπάει στη ρίζα.. τώρα έχουμε κ καρναβάλι κ λέω μια χαρά θα πηγαίνει.. :D:D

Κοριτσάκια μου κ αγαπημένη μου Βασούλα σας στέλνω πολλές αγκαλιές κ φιλάκια στα μελλοντικά σας (σύντομα) μωράκια. :-*:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EISASTE PSYXARES SAS TO PA?????????? :P:P:P:P:P FILAKIA!!! ME PHGE O ANTROULHS MOU NA FAW PSARAKI KAI ENIWSA POLU KALUTERA!! KAI META ME PHGE H FILENADA MOU GIA KAFE KAI GELASE TO XEILAKI MOU KAI PALI!!!!!! TI EINAI THEOULH MOU AFTES OI ORMONES EPITELOUS!!!! SOU ALLAZOUN THN DIATHESH SE DEFTEROLEPTA!!! ALLA ESEIS DIP;A MOU PANTA NA ME EMPSYXONETE KORITSAKIA MOU :P NA SAS EXEI KALA O THEOULHS!!!

KORITSAKIA EIMAI KOMMWTRIA XEHASATE????? LOIPOOOOON OI FUTIKES VAFES DEN ENOXLOUN KATHOLOU!!! DEN EXOUN AMMWNIA MESA!!!!TIS VAZW STIS EGGYOULES MOU APO TON PRWTO MHNA THS EGGYMOSYNHS!!! OSO GIA TIS XANTHOULES MAS ANTAVGEIES ME ALOUMINOXARTO NA MHN AGGIZEI TO DERMA KATHOLOU TO PROION!!!! OPWS KANEI H FAIH SKORDA :P KAI PROSEXETE NA MHN ANAPNEETE TA XHMIKA!!! MIA MASKOULA EINAI OTI PREPEI!!!! ;););)

DEN MOU APANTHSATE GLUKES ........ MIA MERA PRIN THN WOLIPSIA DEN KANOUME KATHOLOU ENESOULES???? THA KANW APOPSE MIA CHORIOMON 5000 KAI GIA AVRIO DEN MOU PE TIPOTA O GIATROUDAKOS!!!!!ETSI GINETE AFTO????? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KARDOYLA MOY KALISPERA!!

NAI MIA ENESOYLA KANAME ARGA TO BRADI KAI TIN EPOMENI TIPOTA OYTE XAPIA OYTE ENESEIS TIN ME8EPOMENI PIGENAME GIA OOLIPSIA.ALLA SINI8OS ALAZOYN I TEXNIKES APO GIATRO SE GIATRO ,AN DEN EISAI SIGOYRI GIA TIS ODIGIES POY SOY EDOSE I DEN 8YMASE ,PARE TIL. TON GIATRO SOY KAI KSANAROTA ,DEN EINAI NTROPI,MIN MOY AXONESE KARDOYLA MOY OLA 8A PANE TELIA KAI 8A EXEIS MIA TERASTIA XORIAKI :D:D:D:D KAI POY KSEREIS MPOREI KAI 2 KAI 3 MORAKIA ,I PANAGIA MAZI SOY KAI SE OLA TA KORITSIA POY KANOYN TIN PROSPA8EIA.EYXARISTO KAI GIA TIS PLIROFORIES,KAI KARDOYLA AFOY ESY EISAI KOMMOTRIA E KATI PARAPANO 8A KSEREIS EYXARISTO.8A ROTISO KAI TON GIATRO MOY TIN EPOMENI FORA POY 8A EXO RANTEVOY.STIS 3 MARTIOY 8A KANO TIN B EPIPEDOY.KALO BRADY EGIOYLES KAI KLOSOYLES :P:P:D:D:D FILAKIA SE OLES KAI OLOYSSSSSSSSSSSSSSS!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!!!

Καρδουλα μην αφηνεσαι κ μην πεφτεις ψυχολογικα γλυκια μου!να θυμασαι τα παντα ειναι απο τις ορμονες....χαιρομαι ομως που ηδη αισθανεσαι καλυτερα!!!Τα νεα σου για τα αυγουλακια σου ειναι τελεια κ ολα θα πανε μια χαρα μεθαυριο στην ωοληψια,θα το δεις.Οσο για τις ενεσεις,ναι,μια θα κανεις σημερα και μετα ωοληψια,τιποτε αλλο!!

Βασουλα ξεκινησες ενεσουλες καλη μου?Καλη αρχη κ ακομη καλυτερο αποτελεσμα μεσα απο την καρδια μου!!

Στελιτσα εγω τα μαλλια μου τα εχω αφησει εντελως,αν και ευτυχως δεν φαινονται πολυ αλλα παρ'ολα αυτα κι εγω προβληματιζομαι για το τι θα κανω....Θα το σκεφτω λιγο ακομη...!!

Νικολ μου πως εισαι??Πολλα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολακι αγορομανα μαλλονε ε? Για να δουμε για να δουμε οταν θα μαθεις με σιγουρια. Προς το παρον να δωσεις απο εμενα πολλα φιλακια στο μπεμπουλι σου!!!

Καρδουλα μου ετσι μπραβο σε θελω να εισαι καλα για να μας κανεις και εμας να αισθανομαστε ετσι!!!! Και οχι αυριο απο οτι ξερω εγω τοσο καιρο δεν κανουμε τιποτα. Χαλαρωωωνουμε μονο και περιμενουμε να μας παρουνε τα αυγουλακια. Εσενα δηλαδη. Εγω θα σας ενημερωσω για τις εξελιξεις την Παρασκευη.

Σοφιτσα μου ναι επιτελους ξεκινησα και εγω! Σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!

Φιλακια σε ολες, καληνυχτα και καλη εβδομαδα να εχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιααααααααααααααααα!κ αγορι.τι μου κανετε?πως μου ειστε?καρδουλα θα σε μαλωσω ε?ακου εκει κακη διαθεση!καλα εκανες κ βγηκες.αυριο δηλαδη εισαι για την αυγουλομαζωξη!μια χαρα κουκλιτσα μου.ολα θα πανε καλα θα το δεις.

νικολ,αγορακι κ εσυ?εεεεεεεεεεεεε!δηλαδη πρεπει να κανω 2 κοριτσακια για να σας ισοφαρισω :lol:

κατερινα?ζαχα?σοφακι?τι κανετε?

κοριτσακι?βασω?σκορπινα?πως ειστε

εγω ειδα ασχημο ονειρο σημερα,αλλα απο το αγχος φαινεται ειναι.

τη πεμπτη ειναι η μερα μου εμενα :? να δουμε.για πειτε μου οι διδυμομανουλες ο γιατρος καταφερε να μετρησει κ τα 2 εμβρυα?δηλαδη θα εχουμε απαντηση για το αν ειναι ολα καλα?

γιατι εχω δει οτι στα διδυμα δυσκολευεται ο γιατρος να δει

αυτα.φιλακια παρα πολλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA GLUKA MOU KORITSAAAAKIAAA :D:D:D:D:D:D:D:D TI MOU KANETE???? AFTH H TELEFTAIA ENESOULA ME TELEIWSE :lol::lol::lol::lol::lol::lol: TA EIDA OLA TWRA :lol::lol::lol:

RWTHSA TON GIATROUDAKO KAI ETSI EXOUN TA PRAGMATA KORITSAKIA MOU SHMERA HSYXA THA THN PERASW KAI AVRIO THA MOU PAROUNE TA ANGOULAKIA MOU!!!!! :D:D:D:D:D:D NAI NAI NAI MIA DEKADA SXEDON EKANE H KOTOULA MAS KAI ELPIZOUME ME THN MIKROGONIMOPOIHSH (ICSI) THA GINOUNE 5 AVGOULAKIA LEEI O GIATROUDAKOS MOU GIATI TA VLEPEI MEGALOUTSIKA!!! H MHTRA EINAI SE POLU KALH KATASTASH KAI ME THN VOTHEIA TOU THEOU THA KANW TO /TA FASOLAKI/IA MOU :o;):D

STELITSA SOFITSA VASSO KAI ANNOULA MOU SAS EFXARISTW GLUKIES MOU GIA OLA!!!

STELITSA MOU 4 MARTIOU EINAI TA GENETHLIA MOU ESY THA KANEIS B EPIPEDOU KAI GW AN THELEI O THEOS THA MATHW AN EIMAI EGGYOULA EKEINES TIS MERES :P:P:P:P:P:P

VASSO MOU EPESTREPSE H MASKOT NA SAS EMPSYXWSEI :lol::lol::lol::lol::lol::lol: SE POIO STADIO EISAI TWRA GLUKIA MOU????

NIKOLAAAAAKI KALOSORISES STO CLUB TWN AGOROMANWN :P:P:P:P:D:D:D:D

ANNOULA MOU MHN ME MALWNEIS EMENA OI ENESOULES FTAINE KAI LIGO H KOURASH :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

SOFITSA MOU TO MONO POU FOVAMAI EINAI TO NA KOLLHSOUN TA MWRAKIA MOU KAI NA MEINOUN STHN MHTRA GIATI EXASA 2 KAI ANHSYXW!!! OTAN GINOUN EMVRIAKIA THA XARW PARA POLU APLA FOVAMAI MHN TA XASW !!!! THA XAPLWNW 15 MERES KAI FEEEEEEEETAAAAAAA :lol::lol::lol::lol: MHN KOLLHSOUN OLA STO TELOS KAI XOUME THEMA META :lol::lol::lol::lol: ME TO MPANIO EXW ENA THEMA....... THA FOVAMAI NA KINHTHW TWRA THA DEITE :lol::lol::lol::lol::lol: SAN NA KATHOMAI SE THYSAVRO THA MAI :lol::lol::lol::lol::lol:

ZAXARWTOOOOOOOO SE PETHYMISA POU EISAIIIIIII!!! NIWTHEIS KALYTERA GLUKO MOU?????????

GIRL PWS EINAI TO KAINOURGIO KATW MEROS TOU SWMATWS :P:P:P:P:P

EGW SHMERA THA KANW OOOOOLOOOO TO SPITI KAI LIGES PELATISES NA TELEIWSW KAI METAAAAAA THA FTIAXW TA PRAGMATAKIA MOU GIA NA PAW TO PRWI AVRIO STON GIATROUDAKO!!!

FASOLAAAAAAAAAAAAAKI AFTH THN VDOMADA THA DHMIOURGITHEIS KAI META THA SE VALOUNE STO SWMA THS TRELLHS THS MANAS SOU :lol::lol::lol::lol: TO XERW GLUKO MOU DEN DIALEGOUME OMWS TOUS GONEIS MAS TI NA KANOUME TWRAAAAAA :mrgreen::):mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα στα κοριτσακια μουυυυυυυ!!! ΚΑρδουλα καλα καταλαβα?Σημερα πας για ωοληψια???

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ..καλη γονιμοποιηση!!!

ΒΑΣΩΩΩΩΩ τι θα γινει την Παρασκευη????????? αντε με το καλο!!!!Για πες!!!

Νικολ αγορακι ε???ρε πολυ μπλεεεεεεε φετος ε???ουτε βιαγκρα να ειμασταν!!!!αχαχαχαχα

Αννα αυχενικη κανεις την Πεμπτη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σουυυυ ρε Γιωργακη, καλα ειμαστε κι εμεις!!! Μεγαλωσατε, 2 εβδομαδων ε??? ρε πως περασε ο καιροςςςςς??? Περναει ο καιρος αλλα οχι ΑΠΟ ΠΑΝΩ μου... :lol::lol::lol::lol:

Που ειναι τα εξωσωματικακια σημερα???χαλαρωνουν ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑ αντε αυριο με το καλοοοοοοοοοοο!!!! Αυριο ειναι του Αγιου Θεοδωρου του Στρατηλατη!!!

Να σε βοηθησει η χαρη του να γινεις μανουλα ξανα συντομα!!!!

φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααααα!!!

Αννουλα μην αγχωνεσαι καλη μου,μια χαρα φαινονται και τα δυο μωρακια και ο γιατρος θα τα μετρησει και τα δυο.Οποιος σου ειπε οτι τα διδυμακια δε φαινονται και τα 2 καλα να του πεις εκ μερους μου οτι λεει μ..........!!!Ασχετο αλλα γιατι νομιζα οτι εχεις ενα μωρακι?Ο,τι να'ναι ειμαι :lol::lol:

Καρδουλα ετσι κι εγω,μια μερα πριν την ωοληψια αντι να χαλαρωνω,σαν τρελη εκανα γενικη καθαριοτητα στο σπιτι!!!Αστα βρε γλυκια μου,τελικα δεν αξιζει τον κοπο,χαλαρωσε να εισαι ετοιμη για αυριο!!

Αγαπημενη Ζαχα απο πανω σου δεν περναει ουτε μερα ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι συμφωνω μια χαρα βλεπουν τα διδυμα...στο παπ Α τεστ λενε οτι επειδη ειναι το αιμα της μανας

πως θα συγκριθει με την αυχενικη αλλα ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!!!! ετσι μου ειπαν ετσι λεω!!!

Συμφωνω και στο αλλο οτι ΟΥΤΕ μια ρυτιδα δνε μου αφηνει ο χρονος απλα τις αφηνει με το τσουβαλι!!! :lol:

Κικιτσα τι κανειςςςςςςςς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω zaxarenia?πεμπτη μερα ξαπλα και εχω φρικαρει.ποσο να κλωσσήσω πια?απο αυριο θα παω για δουλεια!δεν παει αλλο.!εξαλλου οτι ειναι να γινει πιστευω οτι εχει γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Κικιτσα μου, ετσι ειναι...κι εγω 5η μερα πηγα νομιζω ή 4η. δεν θυμαμαι!!! τι πρωτοτυπο για μενα!!! :lol:

Αντε χαλαρα ομως στην δουλεια...

Καλη επιτυχια και παλι ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μέχρι να μου ανοίξει τη σελίδα θα κάνω κ 3ο εμετό.......................

Κοριτσάκια μου και Γιωργο μου σας καλημερίζω, είμαι σύντομη γιατί είμαι πιο χάλια απο ποτέ, σήμερα έκανα τους πρώτους εμετούς, τι ανάποδος άνθρωπος είμαι, τωρα θα έπρεπε να ηρεμώ......

Τέλος πάντων, σας φιλώ όλες (εχω πλύνει δόντια-στόμα) :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaa :D:D:D:D;) skorpinaki moy kai kikitsa sas eyxomai mia xoriaki nnnnaaaaaaaaaaaa toso megali +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D:D:D:D:D ypomoni koritsakia plisiazoun i meres..nikol moy ti mou kaneis simera?? to mpempe klotsa!!! ;);) giati to diko moy den koynaei kimate sinexeia,den soy kribo oti anisixo ligaki... :|:| alla moy ipan oti meta tin 20 ebdomada 8a to akoyo para poli kala,to akoysa prin 1 m2 evdomades ayto itan. :D:D:D telos pandon apo to anxos moy einai ,ksero oti ta mora kimoynte 18 me 20 ores stin kilitsa tis mamas.telos panton ola kala 8a pane :D:D:D .na moy filiseis tin kilitsa soy nikol moy :-*:-*:-*:-*:-* kardoyla moy mesa apo tin psixi moy ola kala 8a pane, ton stayro soy na kaneis koritsaki moy kai i panagia mazi soy :D:D:D otan 8a pao gia b epipedoy 8a perimeno mia nnnaaaaaaaaaaaaa terastia xoriaki apo esena oooo kai einai kai ta gene8lia soy to kalitero doro genne8leion 8a exeis koyklitsa moy ta kalitera soy eyxomai.oso gia to 8ema toy mpanioy,ego eixa na siko8o 15 meres apo ti embriometafora ,nane kala o androylis moy me ena panaki kai me nero me ka8arize mera para mera,ase gia ta malia ,einai kai makria enas kompos ala xalali, giati tora exo to agoraki moy stin kilitsa moy :D:D:D:D aaaa kai ta fagita soy na einai elafria soypitses kai kotopoylaki kai salatoules, gia tis 6 protes meres ,gia tin rimada tin diskilia,aman basano kai ayto...filakia koritsaki moy kali epitixia :-*:-*:-*:-*:-* sta koritsakia pou kanoun tis enesoyles kali synexeia ,kai min dinete simasia stin dia8eseisa an alazei synexeia einai apo tis treles tis ormones kali epiti xia mesa apo tin kardia moy koritsakia :D:D:D engioyles filakia stis kilitses sas :D:D:D:-*:-* ta ksana lemeeeeeeeeeeeeeeee :-*:-*:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kardoulaaaaa καλη επιτυχια βρε κοριτσακι! Σημερα ειχα πολυ δουλεια και γενικως ετρεχα ολη μερα!!! ΚΑι εφαγα φλασια για την ωοληψια σου αυριο και ηθελα να σου ευχηθω! Ολα καλα θα πανε. Η ΠΑναγιτσα θα βοηθησει τα ωαριακια σου να ειναι τελεια και να σου δωσουν σε 9 μηνες το ή τα μωρακια σου! Γιατι ολο για ενα φασολακι μιλας αλλα να ξερεις πως εχεις σοβαρες πιθανοτητες να ειναι παραπανω!!!

Φιλακια σε ολες τις υπολοιπες. Θα σας γραψω αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se olous k oles:)

kardoula s euxomai ola ma ola na pane teleia me tin wolipsia!

sto euxomai mesa ap tin psixi m!

ta wariakia s na gonimopoiithoun k na ginoun gera k ugii emvria:)

ax ti wraia:)

oi upoloipes kopelitses ti m kanete?

oi egkioules mas oles kala?

egw tha paw simera gia na m kopsoun tis rafes ap tin epemvasi p exw kanei!

kali sinexeia se olessss:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σημερα ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Με το καλο να δεσουν τα μωρα σου!!!! Κρατηθειτε βρε απο τη μαμαααααα!!!! (ειδες τα μαλωσα)

Βασωωωωωω, γκερλλλλ84 καλημερα!!!! Καλα ειστε? Πονας τωρα γκερλ μου?

Περιμενουμε νεα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!Καρδουλα πολυ καλη επιτυχια σημερα!!!Με το καλο να παρουν τα αυγουλακια σου και να γινουν αριστα εμβρυακια!!!Περιμενουμε νεα σου γλυκια μου!!!

Κοριτσακι μας γλυκο καλημερα!!!Πως παει η κοιλιτσα??Πρεπει να εχεις ηρεμησει τωρα απο πονους κτλ ε??Αντε να βγαλεις και τα ραμματα να τελειωνεις...

Ζαχα καλημερα dear!!

Χρυσανθη μου αν τελικα πατε για εξωσωματικη ευχομαι καλη αρχη και μονο ευχαριστα αποτελεσματα να εχετε!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια που χαθηκατε?Ευακι εχουμε μερες να μαθουμε νεα σου....ολα καλα γλυκια μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σημερα ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Με το καλο να δεσουν τα μωρα σου!!!! Κρατηθειτε βρε απο τη μαμαααααα!!!! (ειδες τα μαλωσα)

Βασωωωωωω, γκερλλλλ84 καλημερα!!!! Καλα ειστε? Πονας τωρα γκερλ μου?

Περιμενουμε νεα σας.

zaxarenioula m eimai kalitera twra!

DOXA TO THEO!

esi pws ta pas kopelitsa?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...