Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

MPHKEEEEEEEEEEE MPHKEEEEEEEEE MPHKEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! O FEVRARHS MPHKE MHN PAEI O NOUS SAS STO PONHRO :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: O MHNAS POU PERIMENA TOOOOOOOSOOOO KAIRO MPHHHHKEEEEEEE!!!!!!!!!!! SKORPINAKIIIII THA SAI TO GOURI MAS SIGOURAKI AFTO E!!!!! :D EIMAI XAROUMENH GIA SENA POLU!!!!! EXOUME AKRIVWS MIA VDOMADA DIAFORA!!! EGW THN ALLH TRITH PAW!!!!! ME THN VOITHEIA TOU THEOU!!!! ANTE ME MIA FOUSKWMENH XORIAKH GLUKIA MOU!!!!!!

EYEORE MWRAKI MOU GLUKO MHN TO VAZEIS KATW EGW SE SKEFTOMAOUN POLU!!! ENW VLEPAME ME TON GIATRO POSA AVGOULAKIA EIXA KAI MOU EIPE 5 AMESWS ENIWSA TOSH EVGNWMOSYNH KAI ELPIDA KAI EIPA MAKARI NA MPOROUSA NA DWSW STO KORITSI MAS GIA NA MHN KLAIEI!!! SE NIWTHW GLUKIA MOU GIATI OUTE EGW EKANA KAI EIXA KUSTES ALLA THA ERTHEI H STIGMH POU OLA THA ALLAXOUN THA DEIS!!!! SE FILW KAI MHN STENAXWRIESAI EGW PERNW DYNAMH APO SENA POU PROSPATHEIS TOOOSO POLU!!!!!!!

EGGYOULES TA FILIA MOU STA MWRAKIA SAS!!!!ANNOULA MOU EGW OTAN HMOUN EGGYOULA LYPOTHIMHSA POLLES FORES MHN FOVASAI!!!! AN DEN LIPOTHIMISW EGW SHMAINEI ANYSHXW OTI DEN EIMAI EGGYOS :lol::lol::lol::lol::lol: SOFAKI MOU GEIAAAA !!! NIKOLAKI PWS PAEI TO AIMATAKI??? KATERINAKI FILAKIA STHN KOILITSA!!!! KORITSAAAAKI PWS PHGE GLUKIA MOU!!!!??????? XEFORTWTHIKAME TO EMPODIAKH KAI PAME GIA MWRAKI E???? :P:P:P SYNAGWNISTRIES SAS STELNW THETIKH ENERGEIA!!!!! PAIDIA APO THN POLH OREXH KAI EFTYXIA POU ME DIAKATEXEI AFTES TIS MERES ARXISA ANAKAINHSH STO MAGAZI!!! TA ALLAZW OOOOOOOOLAAAA!!! KAI TREXW ME XARA NA TA TELEIWSW OOOOLAAA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: THA ALLAXEI H ZWH MOU KAI TA ALLAZW OOOOLAAAAA!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: EFKAIRIA NA ASXOLITHW ME KATI ALLO GIA NA XEFIGW LIGO :lol::lol::lol: EXYPNO E??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:D:D koritsia moy kalo mina na exoyme oles,kales epitixies eyxomai sta koritsakia poy einai tora stis enesoyles kai sta koritsakia poy perimenoyn xoriaki.ola kala na pane mesa apo tin kardia moy. :P:P .nikol moy stamatise to aimataki?ola kala 8a pane ,8a to deis %%- .ena pragma den prepei na xanoyme kai ayto einai to 8aros mas...aloste o epimenon nika etsi koyklitses ;);) 8etiki energeia kai pisti.i panagia mazi mas se oli ayti tin prospa8eia...... filakiaaaaaaaaaa!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνες μου αγαπημενες και γλυκες καλησπερα!!!

Σκορπινακι καλως τα πηρατε σπιτι σας τα φασολακια σας!!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μεινουν εκει για τους επομενους 9 μηνες!!Καλη ξεκουραση και πολυ καλη επιτυχια καλη μου!

Καρδουλα συνεχισε ετσι....δυναμικα και αισιοδοξα!!Σε φιλω!

Αννουλα πως εισαι?Νικολ μου καλυτερα??

Ευακι που εισαι σημερα?Μπαινω για νεα σου και δε σε βρισκω πουθενα...Εισαι καλα γλυκια μου??

Κοριτσακι ελπιζω ολα καλα να πηγανε σημερα,σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια.Καλη και γρηγορη αναρρωση ευχομαι.Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια κ αγορι.τι μου κανετε?ολα καλα?

εγω ολα οκ.βγηκαν τα αποτελεσματα της καμπυλης ζαχαρου.λιγο τσιμπημενο ειναι το ζαχαρο μου αλλα καμια σχεση με διαβητη κυησης.ουφ! :shock: ξεαγχωθηκα.ολα καλα λοιπον με μια πιο συγκρατημενη διατροφη που να πω την αληθεια τη χρειαζομουν.

λοιπον,καλο μηνα σ ολα τα κοριτσακια που αυτο το μηνα θα κανουν εμβρυομεταφορα.θα ναι πολυ γουρικος μηνας.σας το λεω εγω.στο τελος του θα στε κ εσεις κιντερ εκπληξη :D

φιλια πολλα σε ΟΛΕΣ ΣΑΣ!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEERA ANOULA MOU!!!!!! BRAVO GIA TA APOTELESMATA SOU TWRA THA TRWME SWSTA E???? STELITSA MOU FILAKIA!!!!

VRE PAIDIA EGW SHMERA FOUUUUUUUUUSKWSA PARA POLU ETSI APOTOMA!!!! TWRA STO TELOS POU PAME GIA WOLIPSIA THYMITHIKE H KOILITSA MOU NA FOUSKWSEI ETSI?????? :o:o:o:o KAI MELANIES GEMISE :o:o ZALADES EXW KAI OTI THES EXW :lol::lol: EDWWWWWW H KOTOULA H KALHHHHHH PARE PARE :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: TOULAXISTO NA KANAME AKOMA ENA DYO AVGOULAKIA KAI FTANEI MIA XARA EINAI DOXA TON THEO MHN EIMASTE KAI AXARISTOI!!!! DEN KANEI!!! HDH TO EFXARISTW GIA TA 5!!!! MOU ELEGAN DEN EIXA KATHOLOU AVGOULAKIA TOSA XRONIA!!! ARAAA TWRA LEME EFXARISTWWWWW THEOULH MOU !!!!!! :D:D:D KALHMEEEERA GLUKES!!! PAW NA ALLAXW TO MAGAZI!!!!! TO KANW PIO XAROUMENO OTAN EPISTREPSW EGGYOULA NA ME FWTIZEI LIGO :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες!!

Αννουλα μια χαρα λοιπον με το ζαχαρο!!Ενταξει,χρειαζεται λιγη προσπαθεια με τη διατροφη αλλα κανουμε τα παντα για τα ζουζουνακια μας!!

Καρδουλα λογικο ειναι που πρηστηκε η κοιλιτσα σου,μην αγχωνεσαι!!Καλη ανακαινιση στο μαγαζι!!!Και οσο για τα αυγουλακια σου,οπως ακριβως τα λες....μια χαρα ειναι και τα 5!!!Ειπαμε 1 και καλο χρειαζομαστε ;)

Καλε που εχετε χαθει οι υπολοιπες??

Ευακι.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδουλα κ εμενα ειχε πρηστει πολυ η κοιλια μου λιγο πριν την εμβρυομεταφορα.κ απο οτι εχω καταλαβει ειναι καλο για τη συλληψη.μην ανησυχεις αφου μεινεις εγκυος θα σου ξεφουσκωσει σιγα σιγα μεχρι που να πρηστει μετα για τα καλα ;)

ευακι μου πως εισαι?συνηρθες λιγο?μη μου στενοχωριεσαι.δε σου κανει καθολου καλο.θα τη βρεις τη λυση απο κει που δε το περιμενεις.

κατερινα?που εισαι?νικολ μου τι κανεις?σοφιτσα καλημερα.πως εισαι?ζαχα?ανεκδοτο!

υπολοιπα κοριτσια τι κανετε?πως ειστε?

γιωργο τι νεα?

φιλια πολλαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είπα να κάτσω κ λίγο σε καρέκλα να διαβάσω τα νεα σας, το αιματάκι εχει 2 μέρες που έχει σχεδόν σταματήσει, είμαι χαρούμενη αλλά κ συγκρατημένη. Θα δούμε απο βδομάδα μάλλον θα με δει κ ο γιατρός μου....αρκει να μην έχω ξανα αιμα............αυτα με εμέναααααααα.

Αννούλα μου πολύ καλά λοιπόν .ετσι κ αλλιώς μια διατροφή λίγο καλύτερη πρεπει να την κάνουμε ε? εγω έχω πήξει στο μπρόκολο κ τα ψητα.......καμπυλη ζαχαρου τόσο νωρίς γίνεται? Δεν έχω ιδέα...

Σοφάκι μου καλήμεραααααα.

Σκορπινάκι μου εύχομαι να γατζωθούν καλά και να γίνεις μια υπέροχη μανούλα.

Καρδούλα μου περιμένουμε τις χαρές σου, η κοιλιτσα κ μένα τούμπανο γινόταν με τις Gonal, ε κ φυσικά δεν ξεπρήστηκε ποτέ γιατι πρήστηκε με μωράκι...ευχομαι λοιπόν να παραμείνεις έτσι κ περισσότερο, για 9 μήνες.............. μέτα φέτες.................. :D:D:D

Στελίτσα μου επιτέλους το τικερακι να βλέπουμε κ το μήνα σου να μη ξεχνιόμαστε....φιλιά ματάκια.

Κουνιεται το μπεμπέ?

Γλυκό μου Ευακι κ Βασούλα μου ............και αγαπημένε μου Γιώργο σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα μου....σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για το ενδιαφέρον....δυστυχώς είμαι ακόμη πολύ χάλια, νιώθω η σκιά του εαυτού μου.Έχασα τον κόσμο μου αυτή τη φορά γιατί δεν το περίμενα καθόλου μα καθόλου, συνήθως το περιμένω κάπως το καθετί και αυτορυθμίζομαι, τώρα δεν περνούσε καν από το μυαλό μου....και τα έπαιξα, απλά κλαίω, ούτε καλα τρώω, ούτε κοιμάμαι...νιώθω απελπισία....

Νικόλ μου χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα...

Βασούλα μου τι κάνεις;

Καρδούλα χαμογέλασα με το κέφι σου...

Χαίρομαι Άννα που ησύχασες με το ζάχαρο.

Σκορπινάκι καλή τύχη...

Γιωργάκη καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN KLAIS EYEORE MOU DEN THELW :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: SE THELOUME DYNATH!!!!! ME TON ENA H TON ALLO TROPO THA GINEIS MANOULA GLUKIA MOU!!! SKEPSOU THETIKA EIPAME :P TO ENA PAGWTINI POU EXEIS DEN MPOREI NA GINEI EMVRIOMETAFORA MONO TOU????? ENA KAI KALO THELOUME LENE OI GIATROI!! MPOREI NA NAI TO TYXERO SOU!!!! M@L@KIES LEW????? :roll: DEN XERW!! GINETE AFTO RE PAIDIA??????? EGW SE SKEFTOMAI KAI SE PARAKALW NA SAI AISIODOXH ;);););)

EGGYOULES MOU FOUSKWSA KAI GW KAI ME RWTANE AN EIMAI EGGYOS KAI DEN MOU ARESEI!!!! GIATI DEN EIMAI!!!!KOTOULA POU KANEI AVGOULAKIA EIMAI ALLA DEN MPORW NA TOUS TO PW :lol::lol: LEW THA KRYWSA FENETE :lol::lol::lol::lol: DEN PEIRAZEI OMWS XALALI !!!!! FASOLAAAAAAAAAAKI SOU RXOMAI :lol::lol::lol: TO SKORPINAKI MAS TI KANEI????????? PWS NIWTHEI?????? BARCELONITAKI ZEPHY KAI OOOLES OSES PROXWRAME MAZI TI GINETE???????????? SAS SKEFTOMAI!!! THELW OOOOLES NA XOUME THETIKA APOTELESMATA!!!! TA FILIA MOU KAI TIS EFXES MOU SE OLES SAS!!! TO KORRITSAKI MAS EPESTREPSE???? VASSOOOOOOOOO OLA KALA???? ZAXARWTO TI KANOUN TA MWRAKIA??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααααααααα επηξαααααααααααααααα

ειμαι αρρωστουλα τρεχει η μυτηηηηηηηηηηηηηηη και ΑΥΤΑ!!!! Ε παντα ημουν υπερβολικουλα!!! :lol:

Το σκορπινακι θα κανει νανι με τα νινακια της μωρεεεεεεεεεεεε!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!

Οι αλλες καλα βλεπω...μπραβο εκτος απο το Γκαρουλι μας...αχ ρε Γκαρουλι τι να σου πω....βαστα γερα...τα χουμε πει πολλες φορες δνε θελω να σου ζαλιζω το μυαλο. Ευχομαι και προσευχομαι να εισαι τυχερη στην επομενη προσπαθεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα γλυκια μου,συνεχισε ετσι,χαλαρα και ξεκουραστα!Σε φιλω!

Αχ βρε Ευακι μου,τι να πω γλυκια μου.........Παρε τον χρονο σου να συνελθεις και για ο,τι χρειαστεις εμεις ειμαστε εδω.... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Οι υπολοιπες ΄βλεπω ειστε καλα,εκτος απο το απροσεκτο Ζαχαρωτο που μας αρρωστησε :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια, τελικώς ξεκινάω αύριο με τη Gonal, ελπίζω να την καταφέρω και αυτή στη χρήση της...Σας φιλώ και σας σκέφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα ωρε κοριτσια αγωνιστριες!!!! Τι κανετε?????? Εχει καιρο για χουχουλιασμα αλλα οοοοοληηηη

η εταιρεια κρεμεται απο μεναααααααααα και επρεπε να ρθω γραφειο....(γελασε καμια?α ΕΙΠΑ μηπως)

Ειμαι καλυτερα ευτυχως απο το συναχι. Τωρα λερωνω 15 χαρτομαντηλα κα οχι 30!!! :lol::lol:

ΖΕΦΥ καλη αρχη με τις γκοναλ!!!! Ολα καλα να πανε!!!

Ειχε προχθες τον Λαγο στην Τατιανα Στεφανιδου....οχι Λαγος...ολο τον μπερδευω με αλλο ζωο γμτ...πως τον λενε καλεεεεεεεε???????????? ΤΟ ΓΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ νιαρ!!!!!!!! :lol::lol:

Καρδουλα το αλλαξες το μαγαζι? Τι εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!Ζεφυ καλη αρχη με τις Gonal!Δεν ειναι τιποτα,μια χαρα θα τα πας!Να θυμασαι παντα οινοπνευμα στην κοιλιτσα,πριν και μετα!!Σε φιλω

Που ειστε βρε ολες οι υπολοιπες εξαφανισμενες?

Βασουλα ξεκινησες ή ακομη?

Σκορπινακη χαλαρααααααααααα!

Καρδουλα κοντευεις στην αυγουλομαζωξη....

Κοριτσακι περιμενουμε νεα απο την επεμβαση γλυκια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεουλα!!!!Τι κανετε??

Εμεις καλα αν κ ακομη 2-3 φορες τη βδομαδα επιστρεφει η αθλια γευση και το βραδυ καταληγω στο μπανιο!!!!

Ζαχα περαστικααααααααα!!!!!!!

Ευακι μου ειμαστε κοντα σου γλυκεια μου!!! Με επιμονη και υπομονη θα τα καταφερεις κοριτσι μου!!!!

Καρδουλα μια χαρα ειναι τα 5 γλυκεια μου!!!!!Ενα χρειαζεσαι καλο και γερο!!!!!

Σκορπινακι καλη επιτυχια γλυκεια μου!!!!!!Συ ευχομαι ολοψυχα μια θετικηηηηηηηηη χοριακη!!!!!!!!!!!

Αννουλα τι κανεις γλυκεια μου???

Νικολ μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα και θα εισαι ολο κ καλυτερα κοριτσακι!!!Προσοχη ομως ε??Μην παιρνουμε αερα που δεν εχουμε αιματακι 2 μερες???Στο λεω γιατι η αδερφη μου δεν εβαζε πωπο κατω!!!!!!

Χαζομπαμπα τι κανεις??

Σοφιτσα μου θα σαι μια υπεροχη μανουλααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι περιμενουμε νεακια σου γλυκεια μου!!!!

Ζεφυ μου καλη αρχη και καλη επιτυχιαααααααα!!!!!!!!!!!!!

Δεν πολυ μπαινω τωρα αυτες τις μερες εχει ερθει η πεθερα μου να ναι καλα η γυναικα!!!!Πραγματικα ειμαι πολυ τυχερη νυφη,ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος που δεν με κουραζει καθολου μα καθολου!!!!Κ επιτελους Ξεβρωμισαμε κιολας!!!!!!

Κ δεν νιωθω ωραια να περναω την ωρα στον υπολογιστη!!!

Φιλακιαααααααααααααααααα σε ολους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEERA SYNAGWNISTRIES!!!!!!!! TI MOU KANETE??????? GIA TO MAGAZI GLUKO MOU ZAXARWTO AKOMA PROSPATHW GIA TA AVGOULLAKIA EXW 8 ALLA O GIATROUDAKOS EIPE SHMERA THELOUME MONO TA 5 !!!!!!!!!!!! EINAI POLU EFXARISTHMENOS KAI DEN THELEI NA FOUSKWSW ALLO EINAI PROSEKTIKOS!!!!! TA 5 AVGOULLAKIA MAS EINAI MEGETHOS 10 LEEI KAI NA XANAPAW TO SAVVATO NA DOUME POTE THA GINEI H AVGOULWMAZWXH :D:D:D:D:D VLEPAME TA AVGOULAKIA STON YPERHXO KAI KAMARWNA H KOTOULA LES KAI HTAN MWRAKIA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: MIA KOPELIA VGHKE APO AVGOULOMAZWXH METHYSMENH KAI ME XAIRETOUSE :lol::lol::lol::lol::lol: TELEIA PERASAME SHMERA :lol::lol::lol::lol::lol:

VRE PAIDIA OI YPOLOIPES POU PROXWRAME MAZI POU EINAI?????????????????? :roll::roll::roll: RE SEIS MONH MOU ME AFHSATEEEEEE??????????? :?:?:?:?:?:?:? MONO EGGYOULLES MEINANE EDW KAI MIA KOTA STHN MESH EGWWWWWWW :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: HELLOOOOO KOTOULEEEEES EMVRIOMETAFOROULES EXWSWMATIKOULES POU EISTE KALEEEEE????????? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ελα ρε καρδουλααααα....ειναι αληθεια οτι βγαινουμε λιγο σαν κοτοπουλα μετα απο την μεθη!!!

Μου ελεγαν εμενα αν θελω να ειμαι ξυπνια ή να κοιμηθω...και τους απαντουσα απλα....ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ονειρα γλυκα!!!!

αντε με το καλο μπουμπουκα!!!

Κατερινιωωωωωωωωωωω ευχαριστωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia ,alla kai agoria. :P:P:P:P ti kanete simera? :P:P:P:P nikol moy axxxxxx!!!! xarika para poli ola kala pigan ides, alla kai pali prosoxi,entaksei :P:P .to bebe ti mia koyniete kai tin alli kimate me tis ores :D:D ase otan fao sokolata ekei na deis klotsidei :lol::lol::lol: ola kala koyklitsa doksa to 8eo. βασουλα kali arxi :P ζαχαρενια perastikoylia,xamomilaki me meli einai to kalitero farmako ~o):P .zerhy kali arxi kai esy me tis enesoyles :P:P . kardoyla kali epitixeia,nai meta poy ksipnas nio8eis kapos oti petas sta sinefa,ego otan arxisa na sinerxomai epiasa olokliri sizitisei me to nosokomo narkomeni opos imoyn,aytos elege oti etimazete gia to gamo tou kai diafora alla ,na soy kai ego sti zali moy mesa tou elega symvoyles gia to gamo tromara moy ...xaxaxxaxa :lol::lol::lol: otan sinil8a moy ta elege kai geloysa ase poy drapika, :lol::lol: kala kala den ton iksera. skorpinaki moy ola kala 8a pane kali tyxi ;);):P geia soy giorgo,na kai enas antras stin parea,alla opoy giorgos kai malama(kai ton syzigo moy giorgo ton lene...)soy eyxomai ta kalitera !!!!! :D:D eyeore.koritsaki moy koyragio den to bazoyme kato,to ksero apo proto xeri pos nio8eis ,etsi enio8a kai ego para poles fores den i8ela kanena kai tipota,prepei omos na sinerxomaste grigora kai na min to vazoyme kato,tosa kai tosa pername,gia na petixoyme to stoxomas,an den ta kataferoyme tora,tin epomeni 8a ta kataferoyme,na exoyme pisti kai 8aros,giayto koritsaki moy ,ela anasikosoy,pare mia va8ia anasa kai proxora me dynami,edo eimaste oles kai oli mazi soy.to stoxo mas 8a ton kataferoyme ;);) filakia polla polla. se oli tin parea [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sygnomi an sas ksexasa orismenes alla tora sas ma8eno oles :):);) anna kali egimosini kai kali leyteria :D:D skorpinaki soy eyxomai mia MEGAAAAALLLLIIIIIII xoriaki :YMHUG::D:D filakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!βλεπω οτι μου ειστε ολες πολυ καλα.κ εγω καλα ειμαι.σωματικα.ψυχολογικα ταλαιπωρουμαι λιγο.εχω λιγο (ΠΟΛΥ) αγχος μεχρι την αλλη πεμπτη που εχουμε την αυχενικη.δε με χωρα ο τοπος μου φαινεται.κ απο νευρα αλλο τιποτα.ειμαι απο τη φυση μου ανυπομονη αλλα τωρα το χω ξεφτυλισει τελειως.περνανε απο το νου μπυ διαφορα.δε ξερω τι με εχει πιασει :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou ti kanete? exw meres na mpw alla den aisthnomoun kai poly kala, meta thn emvryometafora mou ponaei h koilia xamhla kai fovamai ligo, prwth fora symvainei ayto tis alles fores den eixa kamia enoxlhsh, shmera exw kai ena kapsimo sto stomaxi mexri panw ston laimo ayta ta nea mou kathomai olh mera ksapla kai den kanw tipota, o antroulhs mou kai to faghto sto krevati mou to fernei, ayta apo thn skorpina kai ta skorpinakia ths, paw na diavasw kai ta dika sas nea, filakiaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna moy logiko einai na exeis agonia,gia to an einai ola kala ,kai ta neyra einai apo tis ormones ,opote xalaraaaaaaaaaaa..... ;););) skorpinaki moy kai se mena ponoyse i kilitsa mou,8etikes skepseis kane mono aytakai ola kala 8a pane.koritsia anakalipsa ena katastima stin a8ina kai synkekrimena sto peristeri,me idi bebe,ena krevataki 3se 1.ti enoo,ditetoedo

epa8a otan to ida,kai fysika 8a to paragilo,kserete apo posa lefta me glitoneimelontika!! perimeno ta sxolia sas.kai fysika oikonomikotato.an skeftis oti prepei na pareis krevataki,koynia ,argotera krevati efiviko den se ftanoyn 1000 kai euro. filakiaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κ απο μενα και καλως σας βρισκω!καλη επιτυχια σε όλες απο καρδιας!εγω σημερα εκανα εμβρυομεταφορα και κλοσαω κα γω τα αυγουλακια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...