Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

Καλημεραααααααααααα!!!!!!!!!!!Τι κανετε???

Εμεις ειμαστε καλα και ειχαμε ενα ηρεμο ΣΚ!!!

Νικολ μου υπομονη και προσοχη γλυκεια μου,θα περασει κ αυτο και ολα θα πανε καλα!!!!!!

Σκορπινακι μια χαρα τα 6 εμβρυακια και θα μεινουν κ για καταξυψη απο οτι φαινεται!!!!

Αννουλα τι κανεις???

Σοφιτσα μου οι μπεμπουλες σου ειναι ησυχες ε??

Ζαχαααααα περναει κ η ωρα σου βρε με το πηξιμο στη δουλεια!!!Εγω εχω πηξει μεσα στο σπιτι!!!!

Καρδουλα πως πανε οι ενεσουλες??

Ζεφυ μου καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!!!!

Κοριτσακια ολες θατα καταφερετε να στε σιγουρες γι αυτο!!!!!!!

Φιλακιααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια μου τι να κανω!σημερα πηγα σ ενα διαβητολογο-διαιτολογο.για να ρυθμισω το ζαχαρο μου κ τα κιλα μου.εφτασα στα 10.κ δε παει αλλο.κ ο γυναικολογος κ ο διατροφολογος μου ειπαν οτι πρεπει να χασω.στενοχωρηθηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες βρήκα λίγο χρόνο και μπήκα από τη δουλεία,δεν θέλω απογοητεύσεις και στεναχώριες πρέπει να έχουμε αισιοδοξία και πίστη ,όλα θα πανε καλά,ΝΙΚΟΛ υπομονή και να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πανε καλά.Για τα υπόλοιπα κορίτσια που είτε ξεκινάνε τώρα ή έχουν ήδη ξεκινησει τους έχουμε σύντομα με μια θετικότατη χοριακή.Εγώ θα ξεκινήσω με το καλό στα μέσα Φεβρουαρίου στην Αθήνα και αυτή τη φορά ας ελπίσω ότι όλα θα πανε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOPELITSES M TI M KANETE?

OLES KALA?

nikolaki m xekourasou esi, na sai prosektiki k ola tha perasoun!O THEOS KAI H PANAGIA NA SAS PROSEXOUN koritsi m!

skorpinaki m 6 emvriakia einai mia xaroula!ola kala tha pane koritsi m!

zaxarwtaki pizeis eee?kai gw to idio!pws pane ta zouzounia mas?

kardoula m oi eneseis mas pws pane?ola kala euxomai!

katerinaki,sofitsa, annoula, sas euxomai kali sinexeia kopeles m k na prosexete ta zouzounakia sas k tous eaytous sas!

egw aurio paw gia tin epemvasi gia tin afairesi t diafragmatos p exw!

tha kanw usteroskopisi-laparoskopisi kai tha meinw k 1 vradi stin kliniki!

ax THEOULI M, PANAGITSA M kane na nai i teleutaia dokimasia p pernw k ola apo dw k pera na kalitereusoun!

sas filw!ta leme!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA IRTHE KAI H TRELLH THS YPOTHESHS AFTHS :lol::lol::lol::lol::lol: LOIPON PHGAME STON GIATROUDAKO MAS KAI EIDAME 5 AVGOULLAKIA KAI OLA EINAI STHN MIA SALPIGGA AFTH POU EIXE PROVLHMA KAI TWRA MAS TO PAIZEI DYNATH :lol::lol::lol: AFXANOUME THN DOSH TOU FOSTIMON KAI THN KANOUME TRIPLH KAI PERIMENOUME MEXRI THN PEMPTH GIA NA DOUME POSA AKOMA THA KANOUME!!!! KAI MALLON ME THN VOITHEIA TOU THEOU SE MIA VDOMADA THA GINEI H WOLIPSIAAAAAA :P EIDA TA AVGOULAKIA MOU KAI XARHKA PAAAAARA POLY!!! EXOUN FWTOGENEIA TA XRYSA MOU :lol::lol::lol::lol::lol::lol: H MHTRA EINAI ETOIMH LEEI O GIATROS KAI SYNEXIZOUME ARGA KAI STATHERA :P:P:P:P:P:P THA KANW FASOLAKI THA KANW FASOLAKI :lol: PAEI ME XASATE :lol::lol::lol: ZAXARWTOOOOOOOOOOO ELA NA SOU FTIAXW THN KOUP NA SE TRELLANW LIGOOOOOOO :lol::lol::lol::lol: VALE MOYSIKH KAI THA XOREVEIS ME TA MWRAKIA SOU :lol: NIKOLAKI MOU EISAI KALYTERA GLUKO MOU?????????????? EKANA THN PROSEFXOULA PSES GIA SENA KAI THN ANASTASIA!!!!!!!!!!!!!! GIRL MOU OLA KALA THA PANE TWRA POU THA FYGOUN TA EMPODIAKIA THA DEIS!! O THEOS MAZI SOU GLUKIA MOU!!!!!! ZEPHY VASSOOOOOO SKORPINAKI BARCELONITAKI THA PROXWRAAAAME MAAAZI KI OPOU MAS VGAAAALEI LEEI KAI TO ASMA :lol::lol::lol::lol::lol: FILAAAKIA KAI AGAPES POLLES SE OLES!!!! ANNA KATERINAKI FILAKIA STIS KOILITSES :P:P:P:P:P:P;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ και παλιιιιιιιιιιιιι!!!!

Καλη επιτυχια στο Νεο μας κοριτσι την ΣΑΣΑ!!!! ολοι μαζιιιιιιιιι ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΑΑΑΑΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

:D

Οι κοτουλες μας τι κανουν?παραγουν αυγουλακια??? Η κουτουλα-γκαρης που ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ ΣΑΣ και παλιιιιιιιιιιιιι!!!!

Καλη επιτυχια στο Νεο μας κοριτσι την ΣΑΣΑ!!!! ολοι μαζιιιιιιιιι ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΑΑΑΑΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

:D

Οι κοτουλες μας τι κανουν?παραγουν αυγουλακια??? Η κουτουλα-γκαρης που ειναι???

GEIA SOU SAAAAAASAAAAAAAAAAA :D:D:D:D:D:D:D KOKOKOKOKOKOKOKOKO MIA APO THS KOTOULES!!! :lol::lol::lol::lol::lol: KALUTERA EISAI ESY???????? PHGES KAPOU PAIDI MOU NA ANAPNEFSEIS LIGO KATHARO AERA????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια, ζαχαρένια η κοτούλα γκαρής, δεν είναι κοτούλα, είναι μια χαλασμένη μηχανούλα που βγάζει κλούβια κυστικά, αυγά γεμάτα νερό ,δύο φορές συνεχόμενα.Και με φάρμακα! Κορίτσια έχω πάθει ταράκουλο, κλαίω στον ύπνο μου...Έχω μεγάλη στενοχώρια προσπαθώ να τα καταφέρω να συνέλθω και δεν μπορώ.

ZeΠhy καλή επιτυχία κοριτσάκι μου, τι θαυμάζεις απο μένα....τρομάρα μου το χάλι μου έχω...

Καρδούλα τέλεια τα νέα σου και σένα Σκορπινάκι....!

Πάλι αιμορραγείς Νικόλ μου , γιατί; έτσι θα σε πάει; Στενοχωριέμαι πολύ, εύχομαι να σταματήσει επιτέλους...

Βασούλα μου είσαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια, ζαχαρένια η κοτούλα γκαρής, δεν είναι κοτούλα, είναι μια χαλασμένη μηχανούλα που βγάζει κλούβια κυστικά, αυγά γεμάτα νερό ,δύο φορές συνεχόμενα.Και με φάρμακα! Κορίτσια έχω πάθει ταράκουλο, κλαίω στον ύπνο μου...Έχω μεγάλη στενοχώρια προσπαθώ να τα καταφέρω να συνέλθω και δεν μπορώ.

ZeΠhy καλή επιτυχία κοριτσάκι μου, τι θαυμάζεις απο μένα....τρομάρα μου το χάλι μου έχω...

Καρδούλα τέλεια τα νέα σου και σένα Σκορπινάκι....!

Πάλι αιμορραγείς Νικόλ μου , γιατί; έτσι θα σε πάει; Στενοχωριέμαι πολύ, εύχομαι να σταματήσει επιτέλους...

Βασούλα μου είσαι καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Νικόλ κι από μένα, να δεις που θα'ναι προσωρινό...Εyeore, μην το λες θαυμάζουμε τον άλλο για την αγωνιστική του διάθεση και την καθαρότητα ψυχής του...Συνδυασμός νομίζω που θα σε φέρει κοντά στο πολυπόθητο αποτέλεσμα...Εγώ ακόμα σε καταστολή, αλλά πολλές φορές φοβάμαι μήπως καταστέλλω και τα συναισθήματά μου...Έχει ανηφόρα μπροστά όπως λες καρδούλα μου αλλά χαίρομαι που όλες εμείς είμαστε τελικά συνταξιδιώτισσες σ' αυτό το μεγάλο ταξίδι...Κατερίνα μου σ' ευχαριστώ πολύ...Να είστε καλά κοριτσάρες, θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου ευχαριστω για τη συμπαράσταση και εσένα καρδούλα μου για την προσευχούλα πολύ.

Ζαχαρωτό, μήπως να αλλάξεις το βρακάκι στο ενα σου μωράκι? μπράβο ξανα κοριτσάκι για τα αγοράκια σου.

Ευακι μου, ενας μήνας χάθηκε ..υπομονή κοριτσάρα μου όπως είπαμε. Σε θαυμάζουμε πολλες γιατι ξέρουμε ακριβώς τι περνάει η ψυχούλα σου με όλα αυτα. Εσυ όμως με τη δύναμη που εχεις θα γίνεις μανούλα τελικά.

Κοριτσάκι μου καλή επιτυχία και φυσικά όταν θα ξαναμπεις κλινική να είναι για γέννα. Ολα καλα θα πάνε.

Η Βασούλα μας που είναι?

Φιλιά κοριτσαρες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά Νικόλ κι από μένα, να δεις που θα'ναι προσωρινό...Εyeore, μην το λες θαυμάζουμε τον άλλο για την αγωνιστική του διάθεση και την καθαρότητα ψυχής του...Συνδυασμός νομίζω που θα σε φέρει κοντά στο πολυπόθητο αποτέλεσμα...Εγώ ακόμα σε καταστολή, αλλά πολλές φορές φοβάμαι μήπως καταστέλλω και τα συναισθήματά μου...Έχει ανηφόρα μπροστά όπως λες καρδούλα μου αλλά χαίρομαι που όλες εμείς είμαστε τελικά συνταξιδιώτισσες σ' αυτό το μεγάλο ταξίδι...Κατερίνα μου σ' ευχαριστώ πολύ...Να είστε καλά κοριτσάρες, θα τα λέμε!

Ευχαριστώ κοριτσακι μου και φυσικά ευχομαι ενα μωράκι πολύ πολύ σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ μου γλυκιά σε ευχαριστώ πολύ , αλλά έχω αρχίσει να απελπίζομαι, με πήρε ο Πάντος στο τηλέφωνο τώρα το βράδυ, για να μου πεί πως στενοχωρήθηκε πολύ...ένιωσα απογοήτευση στη φωνή του κορίτσια , μου είπε πάμε για εντελώς φυσικό κύκλο να δούμε πως θα αντιδράσεις και θα δούμε πια τι θα κάνουμε...αυτό το θα δούμε τι θα κάνουμε το ένιωσα λίγο σαν να μου έλεγε τα έχω χαμένα...μου είπε οτι ήταν ένα πολύ καλοσχηματισμένο ωοθηλάκιο και ότι ενώ το φοβόταν τα έχασε λίγο...του είπε πως αφότου έφυγε ο γιατρός που μου μίλησε με καθησύχασε λέγοντας μου πως τα δύο συνεχόμενα κυστικά είναι τυχαίο γεγονός και ότι σίγουρα θα ξανακάνω ωάριο, τον ρώτησα αν αυτό που μου είπε είναι σωστό και μου είπε έτσι είναι. Τώρα είναι όντως έτσι, δεν είναι και μου το πε να μην πάω να πέσω από πουθένα με την απελπισία που νιώθω...τι να πω, όλα μαύρα τα βλέπω...τέλος μου είπε οτι θα τα ξαναπούμε τη 10 μέρα του επόμενου κύκλου, τον ευχαρίστησα που ενώ είχε τόση δουλειά και δεν μπορούσε το Σάββατο ήρθε μόνο και μόνο για να μου κάνει ωοληψία και καληνύχτα σας....

Zephy πολύ σε ευχαριστώ , όσο για την καταστολή των συναισθημάτων σε νιώθω...αλλά θα πας πολύ καλά....είμαι σίγουρη θα το δείς...

Χαίρομαι που σας έχω κορίτσια...ευχαριστώ για την συμπαράσταση και εγώ σας σκέφτομαι και εύχομαι για σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre evaki mou ti na pw, den peirazei ton epomeno mhna tha synexiseis krata gera theloun thysies ta mwrakia mas

kardoula kala nea ante ola kala na pane, emena me phran shmera apo to kentro kai mou eipan ola pane poly kala, avrio to prwi tha me paroun na mou poun an tha ta valoume avrio h tha tha krathsoume alles 2 meres gia na ta kanoume vlastokystes, tha sas enhmerwsw avrio, filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου μην το βάζεις κατω έχεις ηδη ενα στην καταψυξη και θα κάνεις σίγουρα και άλλα στο μέλλον, θέλει υπομονή και επιμονή, μη μου απελπίζεσαι, είμαι σίγουρη ότι ήταν 2 σκ...μήνες. Εγω πριν 3 χρόνια που είχα ξεκινήσει παρακολουθήσεις ωορρηξίας είχε τύχει 3 μήνες να μην κάνω ωορρηξία και κάποιοι μήνες πιο πρόσφατα δεν μου θετικοποιούσαν τα τεστάκια ωορρηξίας, συμβάινει μάτια μου κ απο άγχος και απο τύχη και απο διάφορα. Ειμαι σίγουρη ότι αν δεν μπορούσες θα στο έλεγε ο γιατρός. φιλάκια κ ηθικο ανεβασμένο σε παρακαλώ για να μας πάει καλά ο άλλος μήνας. Πάει αυτός, βοήθα τον άλλο.

Σκορπινάκι μου καλή επιτυχία ατα μωράκια σου κ με το καλό να τα δεχθείς στη κοιλίτσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα ομορφες!!!

Ζεφυ και Σασα ευχομαι καλη αρχη και μονο επιτυχιες στην προσπαθεια σας!Σας φιλω!

Καρδουλα κοτουλα 5 αυγουλακια ε?Ποοολυ καλα για αρχη γλυκια μου!Και σε ανωτερα!!

Αννουλα ολα καλα θα πανε και με τα κιλα και με το ζαχαρο,θα δεις.Θελει μονο λιγη προσπαθεια παραπανω..... ;)

Κοριτσακι μου γλυκο πολυ καλη επιτυχια αυριο,ολα να πανε τελεια και να τελειωσουν ολα για σενα εδω!Σε φιλω και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ζαχα εχασα κι αλλα επεισοδια???2 αγορακια τελικα?Τελεια τελεια τελεια!!φουλ στο μπλε!Μωρε λες να στις δωσω κ τις 2 τις κορες μου?

Ευακι μου τα λογια ειναι φτωχα κοριτσι μου....σε εχω παντα στο νου μου και θελω να εισαι χαλαρη και ηρεμη για να πετυχεις τον στοχο σου.Και θα τον πετυχεις γιατι το αξιζεις......Το μωρακι σου σε περιμενει καλη μου!

Σκορπινακι τελεια εξελισονται τα εμβρυακια σου,καλη συνεχεια γλυκια μου!

Ωχ,ξεκινησε το νησι.........Σας αφηνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SKORPINAKIIIIIIII καλη τοποθετησσσηηηηηηηη καλη επιτυχια!!!!!!!!

Τα αλλα υποψηφια μανουλια που ειναι σημερα?

Σοφιτσα προικα θελουμε και ομορφια τιποτε αλλο!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Ζαχα προικα και ομορφια ε???Κ μετα λες εμενα εκμεταλλευτρια??? :lol::lol::lol::lol::lol: Μμμμμμμμμ...θα το σκεφτω.....

Τι κανετε οι υπολοιπες?

Ευακι μου ελπιζω να εισια λιγο καλυτερα ψυχολογικα ;)

Αννουλα.Κατερινακι,Νικολ φιλια στις κοιλιτσες!

Σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια που προσπαθουν μονο επιτυχιες αυτο το μηνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα.καλη επιτυχια σ ολες τις κοπελες που βρισκονται στη φαση των ενεσεων.ευακι μη μου απελπιζεσαι.για ολους εχει ο θεος.κοριτσακια εγκυουλες χαιρομαι που ειστε καλα.εγω σημερα επαθα ενα ταρακουλο.πηγα για 3ωρη καμπυλη ζαχαρου κ τη τριτη ωρα 5 λπετα πριν μου παρει αιμα επαθα υπογλυκαιμικο σοκ κ παραλιγο να λιποθυμησω.στο τσακ.εφαγα 4 σοκολατες κ ακομα δεν εχω συνερθει.μ επιασαν κ τα κλαμματα γιατι φοιβηθηκα μην επαθαν τιποτα τα μωρα.1η φορα το παθαινω.δε ξερω τι να πω.ταραχτηκα παρα παρα πολυ.κ μου λεει μετα η μικροβιολ οτι κανονικα δεν επρεπε να κανω τη 3ωρη αλλα μονο 2ωρη.κ οτι οι εγκυες ειναι επικινδυνο αν λιποθυμησουν.τι να της πω λοιπον?οτι κ να της πω λιγο ειναι. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Αννουλα μου μετα απο τοση γλυκοζη επαθες υπογλυκαιμια?Νομιζω αλμυρο επρεπε να φας κι οχι γλυκο...Εγω την προηγουμενη εβδομαδα εκανα τη μικρη καμπυλη κ μετα μου ειπαν να φαω κατι αλμυρο για να μη ζαλιστω.Κι απ'οτι ξερω ολοι το ιδιο λενε...Βεβαια για να στο ειπαν κατι ξερουν αλλα τι να πω....Αφου εισαι καλα τωρα,μην αγχωνεσαι καλη μου!Ευχομαι καλα αποτελεσματα!σε φιλω!

Οι υπολοιπες που ειστε βρε σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou molis ksypnhsa kai mhka na sas grapsw ta nea mou, me phran thlefwno to prwi apo to kentro kai mou eipan na paw shmera gia thn emvrymetafora kai etsi egine pou lete, ta valame shmera ta poulakia mou kai ta eidame ston yperhxo, htan fantastika mphke kai o antras mou mesa, epathe thn plaka tou, 3 valame telika, treis telitses pou elampan mesa sthn mhtra, twra ksekourash kai anamonh mexri tis 15/2 pou tha kanoume thn xoriakh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...