Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

σκορπινα ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΥΡΙΟ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΟΥΠΕΡΡΡΡΡΡ

ΚΑΛΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ!!!!!

Μολις ξυπνησα...τι ωρα ειναι?τι μερα?Εχασα τα μυστικα της Εδεμ γμτ δεν μιλαγατε???

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα πολυαγαπημενες μου!!!!!!!!!!!!

Ευακι συμφωνω απολυτα με τη Νικολ,κι εμενα πολυ μου αρεσει ο γιατρος σου,ξερει τι κανει και σε προσεχει.Ολα καλα θα πανε.. ;);)

Σκορπινακι χαλαρωσε καλη μου,ολα καλα θα πανε αυριο.Ασε που δεν θα καταλαβεις τιποτα....Να εισαι ηρεμη,να σκεφτεσαι θετικα και αφου σου παρουνε τα αυγουλακια σου να τρως καθε μερα κρεατακι και αυγουλακια να αποφυγεις τυχον υπερδιεγερση.Σε φιλω και περιμενω νεα σου αυριο!

Οι υπολοιπες τι μου κανετε??

Ζαχα τωρα ξυπνησες??????????Εγω τωρα ετοιμαζομαι να κοιμηθω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Skorpina καλη ωοληψια! Μην αγχωνεσαι και ολα καλά θα πανε!!!

Eyoraki ξερει ο γιατρος τι κανει!!! Σε εχει απο κοντα και θα στο παρει το ωαριακι σου!!!

Ζαχα υπνηλιες υπνηλιες ε? Βρε μπας και εισαι εγγυος???? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου φίλες μου έρχεται να πεθάνω....και πάλι κυστικό...τι να πώ...εγώ όμως θα τα καταφέρω...against all odds που λένε και οι πατριώτες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα στην ωραια την παρεα!!!!!!!!!!!! ;);)

Τι κανουμε οι εγκυμονουσες?Ετσι ετσι να κοιμαστε πολυ και να ανακατευεστε πολυ!!Παιδια δεν θελατε?Εκει καλα να παθετε?Τωρα εμεις ερχομαστε απο πισω ελπιζω να μας πιασει κι εμας ναναγουλα και ζαλαδα!!! :lol::lol:

Λοιπον τα νεα μου...Εχω 8-10 αυγουλακια η πουλαδα,και την Τριτη παω για αυγουλομαζεματα!!Αμην Παναγια μου να πανε ολα καλα,γιατι ενα αγχος το εχω η κλωσσα!!Τον κοκορη φοβαμαι αλλα κατι θα βρουμε κι απο εκει που θα παει....Ο κακομοιρης παει και δινει συνεχεια χθες και σημερα!!Ωραια δουλεια λεω,να μας μεινει συνηθειο :lol::lol:

Το συννεφακι εχει κι αυτη καλα νεα μεχρι στιγνης!!Δευτερα κανει ωοληψια κι αυτη εχει 8-10 αυγακια η καλη μου!!Καλη επιτυχια κοπελιτσα μου!!Το αξιζεις.

Ζαχα φυσα γκαστροσυνεφοαστερια τωρα ηρθε η ωρα!!!

Γαιδαρακο μου καλε κανε λιγο υπομονη και θα δεις ολα θα αλλαξουν προς το καλυτερο!!Η Παναγια θα σε αγκαλιασει κι εσενα με την ευλογια της!!

Σκορπινακι καλα αυγουλομαζεματα και σε εσενα και ευχομαι καλη συνεχεια και αναπτυξη να εχουν τα εμβρυακια πια!!Πες μας νεα σου οταν θα μπορεις!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου φίλες μου έρχεται να πεθάνω....και πάλι κυστικό...τι να πώ...εγώ όμως θα τα καταφέρω...against all odds που λένε και οι πατριώτες μου...

Υπομονη και επιμονη θελει! Τον αλλο μηνα θα κατσει το καλό! Που θα παει ? Στο χερι σου ειναι να το κυνηγας και θα το πιασεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barcelonita με το καλο!!! Καλη αυγουλομαζωξη!!!! Και στο συννεφακι μας τα καλύτερα ευχομαι και να βοηθησει η ΠΑναγια αυτη η φορα να ειναι η τυχερη της!! Και ολες μας να μας βοηθησει η Παναγια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου!

Μπαρτσελονιτα μου καλη αυγουλομαζωξη κ σε σενα και στο συννεφακι ευχομαι και συντομσα να μας ανακοικωσετε τα ευχαριστα!!

Ευακι τι να πω γλυκια μου....Ταλαιπωρηθηκες κ αρκετα αυτη την εβδομαδα με τον διευθυντη σου,ετυχε κι αυτο.....αλλα κανε υπομονη,θα ερθει και η σειρα σου ειμαι σιγουρη!Ξερω ο,τι κ να σου πουμε τωρα ειναι λιγο αλλα εχε πιστη κ επιμονη.Σου στελνω ολη μου την αγαπη καλη μου! ;);)

Βασουλα αδιαθετησες ή ακομη?Αντε να ξεκινησεις κ εσυ με το καλο!

Οι υπολοιπες τι μου καντε?ΣΚ και χανομαστε.....Σας φιλω ολες μια μια ξεχωριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SAS PETHIMHSA KORITSARES MOU!!!!!!!!! SAS EFXARISTW OLES GIA TO MATHIMA GIA THN GONAL :lol: HTAN POLU KALO KAI EGINE SWSTA :lol: ME TIS GONAL 2 MERES KAI ME TIS FOSTIMON TWRA RE PAIDIA EIMAI ME ANAGOULES SYNEXEIA KAI ZALADES!!! DEN MPORW NA FAW KAI NIWTHW OPWS OTAN HMOUN EGGYOS!! ASE XALIA ALLA TRELLH AKOMA KAI XAROUMENH POU PROSPATHW NA KANW TO FASOLAKI!!! PREPEI NA KANOUME KALA AVGOULAKIA GIA NA NAI KALA TA EMVRIAKIA MAS!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: SAN KOTA NIWTHW POU THN PATHSE TO TRENOOOOOO XAAALIA H KARDOULA @-)8-}=))b-( KAPWS ETSI :lol: KORITSARES POU EXETE ETOIMA TA AVGOULAKIA KALO AVGOULOMAZEMA H PANAGIA MAZI SAS KAI ME ARISTHS POIOTHTAS EMVRIAKIA :D:D:D:D:D:D:D EYEORE ETSI SE THELW DYNATH!!!!!! BRAVO GLUKIA MOU EISAI H PIO DYNATH APO OLES MAS KAI AXIZEIS ENA MWRAKI PERISSOTERO APO OLES MAS!!!!! O THEOULHS THA STO STEILEI THA DEIS!!!!!!!!!!! :P:D EGGYOULES O THEOULHS NA PROSEXEI ESAS KAI TA MWRAKIA SAS!! ANNOULA ETSI EINAI STHN EGGYMOSYNH OOOOOLA MEGALWNOUN :lol::lol: KAI OI ANALYSEIS FOUSKWNOUN LIGO :lol: MHN FOVASAI GLUKIA MOU!!!!! EGW GIATI ZALIIIIIIZOMAI??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ti kanete? egw ponaw, mou phran 20 avgoulakia apo ta opoia mono ta 7 htan kala ta ypoloipa opws eipe kai o giatros htan tzoufia, stenaxwrwthika ligo na pw thn alitheia kai an den gonimopoihthoun ola ti kanoume? ayta ta dika mou avrio tha me paroun thl na mou poun pws ekselixthikan ta avgoulakia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina συγχαρητηρια.κ εμενα απο τα 14 που μου χαν παρει μονο τα 5 γονιμοποιηθηκαν αλλα δε μου βγηκε σε κακο ετσι? ;) το θεμα ειναι η ποιοτητα οχι η ποσοτητα

ευακι μου στενοχωρηθηκα πολυ.αλλα μη το βαζεις κατω ε?το δικο σου θα περασει.πεισμα,υπομονη κ επιμονη.θα τα πας καλυτερα τον αλλο μηνα.ρωτα το γιατρο σου μηπως μπορει να αλλαξεις κατι που μπορει να βοηθησει.πχ εγω περσι τη 1η φορα που εκανα εξωσωματικη δεν ειχα καθολου καλα ωαρια κ ο γιατρος μου ειπε οτι φταει το τσιγαρο.φετος που το κοψα ειδα διαφορα στη ποιοτητα.δε ξερω.μηπως ειναι κατι μικρο που εχει ξεφυγει.

κερδουλα μου χαιρομαι που σαι χαρουμενο παιδι.ετσι να συνεχισεις κ να δεις που θα γινεις κ εσυ οπως εμεις kinder εκπληξη :D

νικολ,σοφιτσα,γιωργο,κατερινα κ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΣΑΣ [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια Αννούλα , Σοφίτσα, Βασούλα και καρδουλα σας ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση.Σκορπίνα συγχαρητήρια καθόλου να μην στενοχωριέσαι.Μια χαρά είσαι και όλα καλά να σου πάνε. Barcelonita μου ευχαριστώ και εσένα για τα γλυκά σου λόγια, σου εύχομαι όλα καλά να σου πάνε...Τον επόμενο μήνα δεν θα κάνω καμιά αγωγή δεν έχει και νόημα σε αυτή τη φάση, αφού δεν ανταποκρίνομαι πουθενά γιατί να δηλητηριάζομαι κιόλας....Απλά τη 10 μέρα του καινούριου κύκλου θα παω για υπέρηχο και αν κάτι βρουμε απλά θα το πάρουμε βλέποντας και κάνοντας...

Καρδούλα είμαι σίγουρη πως θα το καταφέρεις το φασολάκι σου....έχεις τρελά θετική ενεργεια και αυτό βοηθάει πολύ.

Να είστε όλες καλά σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙΙΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ!!

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ!!ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΕΤΡΑ.ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΟ ΕΜΒΡΥΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ.ΛΟΙΠΟΝ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΙΕΣ.Η ΦΥΣΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ!!!ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα παρεουλα!!!!!!!!!

Σκορπινακι μηνν στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα!!!!!Δεν ειναι λιγα τα 7....1 θελουμε πολυ καλο εμβρυακι!!!!!!!

Συννεφακι και σε σενα ολα θα πανε καλα!!!να χεις θετικη σκεψη και αυτη η φορα θναι δικη σου!!!Πιστεψε το!!!!

Μπαρτσελονιτα μια χαρα αυγουλοπαραγωγη εχεις κανει!!Μην αγχωνεσαι κοπελα μου..να σκεφτεσαι μονο θετικα!!!

Τα μωρακια σας ειναι στο δρομο.....Σε λιγες μερες θα στε οοολες εγκυουλες!!!!Θα χατε αναγουλες,ναυτιες,υπνηλια,και μια αθλια γευση στο στομα και μεις οι πιο φουσκωμενες θα σας λεμε..

παιδακι δεν θελατε οριστε τωρα!!!!! :D:D:D:D

Γκαστρουλες μου τι κανετε???Εμεις ειμαστε μια χαρα κ μεγαλωνουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEEEERA KALHMEEEEERA NA EXOUME MIA TRELLH TRELLH KAI XAROUMENH KYRIAKH OOOOOLES MAS!!!!! MPAINOUME STHN TELEFTAIA VDOMADA KAI TA AVGOULAKIA HDH THA ARXISAN NA DHMIOURGOUNTE........ THA PAW AVRIO STON GIATROUDAKO MOU KAI THA DOUME AN MEGALWNOUN......... META THA GINOUN AFRATA KAI GEMATA KAI THA TA PAROUME SIGA SIGA NA TA GEMISOUME ME ZWH.......... KAI META THA MAS PAROUNE THL KAI THA MAS POUNE OTI EXOUME ETOIMA DIKA MAS MWRAKIA POU THA VALOUME PISW STHN MAMA GIA NA KREMMASTOUN SE ENA APO TA TOIXOMATA POU THA DOUNE DEXIA KAI ARISTERA ...... KAI META H MAMA THA TA DEI ME TON MPAMPA STHN MEGALH OTHONH NA XTYPA H KARDOULA KAI NA XOUNE POLH FWTOGENEIA :lol::lol::lol: KAI ETSI THA DHMIOURGHTHEI TO FASOLAKI MAAAAAS.......... KAI THA ZHSOUME OOOLES KAI OLOI KALA KAI SEIS KALYTERAAAAAA........ :lol::lol::lol::lol: LOIPON AFTH EINAI H DIADIKASIA POU PREPEI OOOLES NA XETE STO MYALO SAS TWRA BARCELONITA VASSO SYNEFAKI KAI SKORPINAKI MOU !!!!!!! EXOUME KAI KATI THETIKO SE OLH AFTH THN DIADIKASIA KORITSARES MOU!!!! ZOUME THN KATHE STIGMH THS DIMIOURGIAS TOU MWROU MAS!!! VLEPOUME BROSTA MAS NA GINETE ENA THAVMA :P PREPEI NA ZOUME AFTH THN STIGMH ME XARA ENTHOUSIASMO KAI EFXARISTHSH!! O THEOS MAS DINEI EFKAIRIES KAI PREPEI NA ZOUME TO KATHE VHMA AFTHS THS EFKAIRIAS!!! EXW HDH MIA FORA ZHSEI TO THAVMA KAI TO TON EFXARISTW TON THEOULH GIA TO AGORAKI MOU !!!!!!!! KAI THELW OLES SAS NA KATALAVETE PWS YPARXEI DIAFORA STO NA MENEIS EGGYOS FYSIOLOGIKA ME TO NA PALEVEIS XRONIA ME EPEMVASEIS GIA NA GINEIS MANA !!!!!!!! EGW TWRA NIWTHW TO TI ANEKTIMITH AXIA EXEI AFTO TO AGORAKI GIA MENA!! OI DUO MAS MEGALWSAME MAZI KAI HTAN PANTA DIPLA MOU KAI ME STHRIZE KAI GW ZOUSA MONO GI AFTO TO AGORAKI!!!! TWRA POU MAS AGAPHSE KAI TOUS DYO AFTOS O ANTHRWPOS THELOUME KAI OI DYO NA TOU DIXOUME TI EINAI AFTO POU EXOUME EMEIS!! AFTOS O DESMOS MANAS KAI MWROU!!!! OOOOOOOOOOOOOTI KAI NA SYMVEI OSO DYSKOLA KAI NA PERNATE THA RTHEI H WRA POU THA PEITE AXIZE OOOLO AFTO KAI AAAALLO TOSO GIA NA ZHSW AFTO TO THAVMA!!!!! APOLAFSTE THN DIADIKASIA ESTW KAI AN DEN XERETE TO APOTELESMA!!! NA SKEFTESTE OOOLA TA THETIKA KAI TA EMVRIAKIA SAS THA TO NIWTHOUN KAI THA KANOUN AFTO POU PREPEI!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P O THEOS MAZI MAS LEEI O GIOS MOU PANTA!!!!! OI PROSEFXOULES TOU THA MAS VOITHISOUN EIMAI SIGOURH :P LOVE U GIRLS!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο kardoula κι εγώ που πρώτη φορά ζω τη διαδικασία, νομίζω έχει μια μαγεία...όλη η δημιουργία είναι ένα θαύμα που αξίζει να το ζούμε την κάθε του στιγμή...Εγώ ακόμα σε καταστολή...Περιμένω οδηγίες...Eyeore όλα καλά θα πάνε, να το δεις...Μην χάνεις τη θετική σου ενέργεια...Σε θαυμάζω...barcelonitaki,να προσέχεις τα αυγουλάκια σου...Skorpina και σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία...Κι εσάς τις εγκυούλες πολύ σας ευχαριστούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη που σας ξανασυναντώ.Εγώ μετά από 4 αποτυχημένες προσπάθειες δεν το βάζω κάτω και συνεχίζω με περισσότερο πείσμα για την επιτυχή προσπάθεια που είμαι σίγουρη πως θα έρθει.Σε κάποιες από εμάς έρχονται τα πράγματα λίγο πιο δύσκολα αλλά αξίζει ο κόπος για το αποτέλεσμα.Είμαι από θεσσαλονίκη και αποφάσισα την επόμενη προσπάθεια να την κάνω στην αθήνα.Εύχομαι σε όλες της κοπέλες να έχουν ευχάριστα αποτελέσματα και πάνω από όλα πίστη γι΄αυτό που κάνουμε και με τη βοήθεια της παναγίας όλα θα πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι κι εγώ στο μακρύ πρωτόκολλο καρδούλα μου...Περιμένω κι εγώ οδηγίες από το γιατρό μου πώς θα συνεχίσω...Προς το παρόν μετράω οιστραδιόλη...Μετά μάλλον θα ξεκινήσω κι εγώ την πένα Gonal κι άσε δεν την έχω ξαναχρησιμοποιήσει να δω τι γίνεται...Πάντως το Φόρουμ να είναι καλά και το youtube... ΣΑΣΑ τα καλύτερα έρχονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete kotitsakia mou? to meshmeri me phran thlefwno apo to kentro, apo ta 7 avgoulakia gonimopoihthikan ta 6 mou eipan kai pane poly kala mou eipan, diairounte kanonika kai proxwrame, avrio tha me ksanaparoun thlefwno gia na me enhmerwsoun an tha ta kanoun vlastokystes h oxi, kaname mikrogonimopoihsh kai twra prospathoun na ginoun anthrwpakia ta poulakia mou, ayta ta nea mou, shmera eimai poly kalytera den ponaw katholou, sas filw avrio tha sa pw neotera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακαι μου χάθηκα για λίγο γιατί αυξήθηκε η αιμοραγία κ εκει που πήγα να πάρω αέρα ξανανταβλιάστηκα........

Ευακι μου, δεν έχω πολλά λόγια έχω θυμώσει λίγο για όλο αυτο που τραβάς, υπομονή κοριτσάρα μου δεν μπορεί λίγο λίγο θα γίνει το θαυματάκι σου.......... @};-

Σκορπινάκι μου ευχομαι έτσι τέλεια να συνεχιστούν όλα, λογικά θα βάλετε κ κατάψυξη.

Βασούλα μου αναμένουμε τα νέα σου :x

Μπαρτσελονιτάκι, Κατερινάκι, Σοφακι, Αννούλα, Ζαχαρωτό και Καρδούλα μου σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!

Νικολ μου οπως ειπα ξεκουραση και υπομονη γλυκια μου!

Σκορπινακι πολυ καλα τα 6 εμβρυακια καλη μου.Οπως σου ειπαν και τα κοριτσακια,ουσιαστικα 1 με 2 καλης ποιοτητας θελεις οποτε να δεις που θα εχεις και παγωτινια!!!!Καλη συνεχεια και ενημερωνε μας!

Αννουλα καλημερα καλη μου!Πως μου εισαι??

Μπαρτσελονιτακι εκανες αλλο υπερηχο?

Το Συννεφακι τι κανει?

Σας φιλω ολες μια μια,και θα ξαναδιαβασω νεα σας γιατι το ΣΚ εχασα επεισοδια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...