Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

κοριτσάκια μου, νομίζω πως μόλις κατέβηκα απο τρενάκι ............. [smilie=puke.gif] κάπως έτσι δηλ. [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] καλησπέρα κοριτσάκια εύχομαι να κάνει καλή αρχη αυριο το marikaki κ να συνεχιστούν για όλες τα ευχάριστα, ελα κ σε λίγο καιρό θα είμαστε σε αναμένα κάρβουνα για καθε μια απο εσάς.....

Εχουμε κ εμεις αυριο αυχενική κ είμαι όλο ανυπομονησία, 12 μέρες στο κρεβάρι πάει ο πο..ς μου, τζάμπα τα σκουότ τόσα χρόνια, το κορμί σου το φιδίσιο που είναι μπρός κ πίσω ίσιο.....μπρος δεν θα το έλεγα πλέον ίσιο...λέμε τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκι να χαίρεσαι που θα στα φτιάξουν όλα, έτσι κάπως εξηγείται η ατυχία που είχες τα τελευταία χρόνια..Να σκέφτεσαι ότι στην επόμενη θα έχεις όλα τα καλά με το μέρος σου............................. κ μόνο η ψυχολογία ότι είσαι καθαρή μέσα , θα είναι ενα ακόμα θετικό.............αντε μάτια μου να πάνε όλα καλά κ να προχωρήσεις στο ονειράκι σου. Η υστεροσκόπηση δεν είναι τίποτα....για το άλλο θα σου πουν τα κοριτσάκια μας. φιλιάααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα σου είχα γράψει κ παλιά οτι κ εμείς κάναμε μικρογονιμοποίηση κ ας ήταν το σπέρμα τόσα χρόνια που προσπαθούμε μια χαρά. Τη μέρα της ωοληψία όμως δεν είχε την καλύτερη κινητικότητα κ μας το πρότειναν,....................... έτσι κ αλλιώς θα τους το ζήταγα. 500Ε παραπάνω αλλα περισσότερες πιθανότητες. Βλέπεις κ οι άντρες υποβάλονται με ενα τρόπο τόσο αμήχανο να δώσουν δείγμα που είμαι σίγουρη ότι τους επηρεαζει........ δεν είναι σαν της επαφής. Εβλεπα κ ενα ντοκ. πρόσφατα που εδειχναν μελέτες ότι όσο πιο ποιοτικό κ αργό είναι το σεχ τόσο καλύτερη η ποιότητα στα βιαστικά λέγανε το δείγμα ήταν υποδεέστερο...ποιος ξέρει άραγε............

Τε.Πα. κάνε μικρογονιμοποίηση θα είναι για καλό θα δεις....μάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα και girl 84 σας εύχομαι όλα τα καλά...και να τελειώσουν σύντομα τα βάσανα σας.Εγώ σήμερα πήγα πάλι για υπέρηχο το ωάριο μου ήταν 16χιλιοστά, ο γιατρός μου , μου είπε οτι είναι βέβαιος ότι μαζεύοντας ένα ένα θα τα καταφέρουμε, και τώρα αύριο θα ξαναπάως γιατί για κάποιο λόγο που δεν κατάλαβα μου αύξησε σήμερα τις μονάδες στη gonal και ενώ μου έκανε προγεστερόνη, οιστραδιόλη και LH μήπως και έκανα σήμερα την Ovitrelle και το παίρναμε Παρασκευή με πήρε τηλ μια μαία του και μου είπε να κάνω 225 μονάδες gonal από εκεί που έκανα 150 και αύριο να ξαναπάω να με δούν,κορίτσια έχω πρόβλημα με το διευθυντή στο σχολείο πια εγώ κάθε μήνα λείπω σίγουρα δύο μέρες και αν πέσει ωοληψία και καθημερινή λείπω 3 και σήμερα ο άνθρωπος κλώτσησε άσχημα άρχισε να μου λεει να σκεφτώ σοβαρά να φύγω από το σχολείο και να πάω σε γραφείο. Στο μεταξύ στο γιατρό που είμαι εγώ δεν προλαβαίνω να πάω για υπέρηχο και μετά να πάω στη δουλειά σήμερα ήμουν εκεί από τις 8:00 και έφυγα 12 απελπισία με έπιασε. Σκοτίστηκε ο καθένας αν εγώ προσπαθώ να κάνω ένα παιδί και οτι αν δεν το κηνυγήσω θα απομείνω μόνη μου σε αυτό το κόσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...τέλος πάντων αύριο θα είμαι στο κέντρο στις 7:00 το πρωί και μετά θα πάω αμέσως στο σχολείο γιατί μάλλον θα λείψω και την Παρασκευή , ωστόσο άν και τα νέα δεν είναι ούτε καλά ούτε άσχημα εγώ εχω βαθιά στενοχώρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις κουραστει γκαρουλι για αυτο εισαι ετσι μωρε. ΛΟΓΙΚΟ και ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ!!!!

Φτανεις στην πηγη και θα πιεις νερο αυτη τη φορα!!!

Σε προσεχει πολυο γιατρος σου πιστευω. Καλο υπερηχο να χεις καλο αυγουλομαζεμα.

Τωρα με το σχολειο ειναι ενα θεμα. του το εχεις πει για την εξωσωματικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou mphka kai egw na sas pw ta nea mou, phga shmera gia yperhxo kai o giatros pali mou eipe pws exw polla avga kai einai leei kai kalo kai kako, kalo giati tha valoume se katapsyksh kai kako giati tha pristw meta thn wolhpsia, stenaxwrwthika ligo na pw thn alitheia, tha kanoume wolhpsia to savvato kai tha ta kanoume vlastokystes mou eipe kai tha valoume 2 emvryakia mou eipe alla egw skeftomai na tou pw na mou valei 3 eseis ti lete? ayta ta nea mou, twra tha paw na diavasw kai ta dika sas nea den prolavainw na mpainw olh mera, kalh epityxia koritsia mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες!!!!Αργησα λιγο να μπω σημερα αλλα σημασια εχει οτι μπηκα!!!!!

Καρδουλα συνεχισε ετσι....δυναμικα!Το φασολακι σου σε περιμενει...!!!

Νικολ μου καθε επιτυχια αυριο!

Αννουλα καλα αποτελεσματα!

Σκορπινακι η κοιλιτσα δεν ειναι κ απαραιτητο να πρηστει.Δεν ξερω γιατι στο ειπε αυτο.Προσωπικα σου ξαναειπα,ειχα 22 ωαρια και μαλιστα σχεδον ολα απο τη μια ωοθηκη,και η κοιλια μου δεν ηταν καθολου πρησμενη.Δεν ξερω αν ηταν η περιπτωση μου τετοια αλλα πιστευω οτι αν δεν εχεις πρηστει ακομη μπορει κ να μη πρηστεις καθολου.

Κοριτσακι μου γλυκο ειμαι της θεωριας οτι οταν υπαρχει ενα προβλημα που μπορει να λυθει και το ανακαλυπτουμε,τοτε πρεπει να χαιρομαστε κ να αισιοδοξουμε.Μετα την επεμβαση ειμαι κι εγω σιγουρη οτι ολα θα πανε τελεια και το πιο πιθανο ειναι να συλλαβεις φυσιολογικα!Τωρα για τον προηγουενο γιατρο τι να πουμε.....ηταν μακακας!Αλλα μην αναλλωνεσαι με αυτα,σκεψου θετικα!

Ευακι μου ο,τι και να πεις,οπως και να αισθανθεις εχεις ολο το δικιο με το μερος σου.Απο τη μια η πιεση να κανεις τα αυγουλακια σου,απο την αλλη η δουλεια σου..........πολυ δυσκολα καλη μου.Μην το αφηνεις να σε ριξει ομως...Αληθεια δεν υπαρχει η δυνατοτητα για απογευματινο υπερηχο??

Τα φιλια μου σε οσες ξεχνω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααα!

νικολ ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα σημερα.

ευη μην αγχωνεσαι για το σχολειο.ολοι καταννοουν στην εξωσωματικη κ δε μιλαει κανεις.μιλω εκ πειρας

κατερινα,ζαχα,γιωργο,σοφιτσα κοριτσακι κ ολες οι υπολοιπες goooooooooooooooooooooooooood moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorning!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες και χαζομπαμπα!!!Πως μου ειστε σημερα?

Ευακι μου καλη επιτυχια με τον υπερηχο σου σημερα.Ελπιζω να εισαι πιο ηρεμη γλυκια μου και να μη στενοχωριεσαι.Σε εχω συνεχεια στο νου μου....μη ριχνεις τη ψυχολογια σου γιατι σε παει πισω.Συμφωνω με τα κοριτσακια,προσπαθησε να εξηγησεις στον διευθυντη σου,εστω περιληπτικα κ χωρις πολλες λεπτομερειες, και πιστευω οτι θα καταλαβει.Οπως και να χει,εσυ το κεφαλι ψηλα και αφοσιωση στον στοχο σου...Σε φιλω γλυκια μου και σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια! ;);)

Τα φιλια μου σε ολα τα υπολοιπα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα σου είχα γράψει κ παλιά οτι κ εμείς κάναμε μικρογονιμοποίηση κ ας ήταν το σπέρμα τόσα χρόνια που προσπαθούμε μια χαρά. Τη μέρα της ωοληψία όμως δεν είχε την καλύτερη κινητικότητα κ μας το πρότειναν,....................... έτσι κ αλλιώς θα τους το ζήταγα. 500Ε παραπάνω αλλα περισσότερες πιθανότητες. Βλέπεις κ οι άντρες υποβάλονται με ενα τρόπο τόσο αμήχανο να δώσουν δείγμα που είμαι σίγουρη ότι τους επηρεαζει........ δεν είναι σαν της επαφής. Εβλεπα κ ενα ντοκ. πρόσφατα που εδειχναν μελέτες ότι όσο πιο ποιοτικό κ αργό είναι το σεχ τόσο καλύτερη η ποιότητα στα βιαστικά λέγανε το δείγμα ήταν υποδεέστερο...ποιος ξέρει άραγε............

Τε.Πα. κάνε μικρογονιμοποίηση θα είναι για καλό θα δεις....μάκια

AFTO THA KANOUME NILOKAKI MOU !! MOU TO EIPE XTES O GIATROS!!! MOU EIPE 3500 EVRO OTAN MOU EIPE ENNOOUSE APO THN ARXH THN MIKROGONIMOPOIHSH!! EGW DEN TO XERA!!!!!!!!! S EFXARISTW GLUKIA MOU KAI PERIMENW NEA SOU!!!!!!! GIA TO BEBE :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε οοοοοοοοοοολεςςςςςς!!!

Καλη επιτυχια Σκορπινα και μπραβο ολα καλα πανε!!! Μωρε δεν ειναι απαραιτητο να πρηστεις. Κανε εσυ αυτα που ειπαμε και μια χαρα θα εισαι. Εμενα ο ντοκτορ επειδη ηταν καλα τα εμβρυα μου ελεγε να μην το διακυνδινευσουμε για 3 εμβρυα γιατι αν πετυχουν και τα 3 θα κανουμε μειωση. Ντοιν. Ειναι επικινδυνες κυησεις και μπορει να επιβαρυνθουν και ολα τα εμβρυακια.

τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα,σήμερα έκανα τον υπέρηχο μου στις 7:20 το ωάριο μου ήταν ακόμη 16 χιλιοστα αλλά δεν πρόλαβε να μεγαλώσει σε λιγότερο από 24 ώρες, το ενδομήτριο έφτιαξε γιατί ήταν λίγο χαμηλό, έφτασε στο 7 και θα ανέβει και άλλο μου είπε...ωοληψία θα κανω το Σάββατο μάλλον.

Γιώργο το μήνυμα σου μέχρι που με συγκίνησε, είσαι τόσο καλό παιδί και σε ευχαριστώ.

΄Ηρθα σχολείο κανονικά πρόλαβα, όσο για το διευθυντή μου σας πληροφορώ πως είναι πλήρως ενημερωμένος, ωστόσο η δουλειά του είναι που τον ενδιαφέρει και φρικάρει όταν δεν γίνεται...Το καθένα τον νοιάζει η δουλειά του, διοικητικά δεν μπορεί να μου κάνει κάτι είμαι καλυμένη, απλά μου ασκείται ψυχολογική πίεση και με κάνει κομμάτια γιατί δεν είμαι αναίσθητη.

Σοφία ο Θεός να σε έχει καλά σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτεσαι...με το καλό να έρθει το μπεμπέ σου κοπέλα μου και με ένα πόνο.

Ζαχαρένια μου η αλήθεια είναι πως έχω φάει σκατό με το κουτάλι, αλλά δεν μπορεί θα συνέλθω, ζω πάντως με ένα μόνιμο φόβο για το τι θα ακούσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...όσο για το γιατρό μου, θα σας πω οτι είναι από τα μεγαλύτερα ονόματα στην Ελλάδα, σπάνια έχει άμεση , άμεση επαφή με τις γυναίκες του κέντρου του γιατί μεγάλο μέρος της δουλειάς βγάζουν οι συνεργάτες του έχει βέβαια τον πρώτο και τον τελευταίο λόγο σε όλα και εκείνος κάνει τις σημαντικές ενημερώσεις,ωστόσο δεν κάνει υπέρηχους , ούτε και ωοληψίες συχνά.Άσχολείται με τα πιο σοβαρά και με τις εμβρυομεταφορές...όμως εμένα είναι στα αλήθεια ο γιατρός μου από τη στιγμή που του μίλησα και μετά μου έχει κάνει όλους τους υπερήχους!!! με στηρίζει ψυχολογικά πάαααρα πολύ, και αν και τελικά η ωοληψία πάει για Σάββατο, θα έρθει εκείνος επί τούτου για να μου κάνει ο ίδιος την ωοληψία, κάθε μέρα από αυτές τις 3 μου λέει να μη φοβάμαι...λένε οτι είναι απόμακρος ,όμως ανακάλυψα πως είναι ο καλύτερος άνθρωπος από όσους έχω γνωρίσει...Και αν ακόμη αποτύχω παταγωδώς πάντα το ίδιο θα λέω για αυτόν.

Σκορπινάκι δεν είναι απαραίτητο να πρηστείς εγώ έχασα 1 1/2 κιλό που λένε οτι σταθερά σε πρήζουν οι ορμόνες, και αν ακόμη πρηστείς να ξέρεις πως σε δύο εβδομάδες θα έχεις επανέλθει.

Νικόλ μου περιμένω νέα σου...

Καρδούλα σε θαυμάζω για τη θετική σου ενέργεια....

Να είστε όλες καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYEORE GLUKIA MOU THA KANW PROSEFXOULA GIA SENA!!!!!!!!!!! EXHGHSE STON DIEFTHINTH SOU KAI THA KATALAVEI!!!! OSO GIA TA AVGOULAKIA THA GEMISOUN TO SAKOULAKI EIDES?????? THA SE SKEFTOMAI FILAKIA!!!!!!!!!!SHMERA MHN ME THAVMAZEIS OMWS EIMAI SKA.... ME TO SYMPATHIO!!! ALLA TO FASOLAKI THA TO KANW O KOSMOS NA GYRISEI ANAPODA!!!!

SHMERA H KARDOULA EINAI STA POLYYYYY KATW THS!!!!!!!! ESKASA APO TO KLAMA PSES!!! AKOMA KLAIW!! EIMAI PARA POLU KOURASMENH KAI NIWTHW TOOOOOSO MONH!!!! KANENAS DEN ME AFHNEI NA HREMISW!!! KAI AFTH THN FORA DEN THA TO PISTEPSETE!!!!!! O ANTRAS MOU DEN ME KATALAMVAINEI!!! FWNAZEI AKOMA KAI GIA TO OTI PONAW KAI TO AN THA PIEI MIA VITAMINH!!! DEN KATALAMVAINW TI GINETE PLEON PAIDIA!!! SIGOURA EINAI AXWMENOS ALLA EGW EDW ENW DEN EXW KAPOIO PROVLHMA KAI EXW ENA MWRAKI KATHE MERA TRYPIEMAI KAI TREXW STOUS GIATROUS GIA NA TOU XARISW ENA MWRAKI!!!! KAI AFTOS LEEI SIGA TO PRAGMA!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry: OTI FTANEI PIA NA DINW TOSA LEFTA!! AFOU AFTOS MOU EIPE NA PAW STOUS GIATROUS :cry::cry: RE PAIDIA KANW LATHOS :cry::cry::cry: FTAIW EGW :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: TA XW XAMENA!! THELOUN OLOI TWRA THN SYMPARASTASH MOU ENW EIMAI EGW SE AFTH THN THESH??? :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε Γκαρουλι ολα καλα να πανε το ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ +++++++++++ και τα ξεχναμε ολα!!!

ΕΧεις απολυτο δικιο εχεις ταλαιπωρηθει παρα πολυ δεν μπορω να σου πω κατι αλλο μονο το οτι

εχεις δικιο που φοβασαι κι εγω ετσι και χειροτερα θα ημουν αλλα μετα τον ΠΑΤΟ υπαρχει μονο η ΑΝΟΔΟΣ εις τον αφρο!!!! αυτο θα κανεις κι εσυ θα πατησεις γερα στα ποδια και θα ανεβεις!!!! :D

αχ μωρε καλοοοοοοοςςςςςς ο γιατροςςςςςςς σουυυ!!! Πολυ σημαντικο ΚΑΙ το πως σου συμπεριφερεται ρε γμτ. να ναι καλα ο ανθρωπος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι μου καλό, σου έχω ξαναπει ότι με όλα όσα τραβας σε καταλαβαίνω απόλυτα, αγνόησε αγάπη μου όμως όλα τα άλλα κ επικεντρώσου στο μωράκι......θα δεις θα αλλάξουν όλα κ θα τακτοποιηθούν κ τα θέματα δουλειάς. Ολες τραβάμε ενα ζόρι στη δουλειά μας, εγω βέβαια δουλευω με τον άντρα μου αλλά το οτι είναι δική μας δουλεια με κάνει να είμαι σπίτι σε αναμένα κάρβουνα, πολυ άγχος.........

Ευχομαι τα καλύτερα στην ωοληψία και τα καλυτερότερα στην μεταφορά........

Καρδούλα μου μη τρελένεσαι, απο το άγχος οι άντρες χάνουν λίγο τη ψυχραιμία τους, θα δεις θα του περάσει κ θα είσαστε πολύ αγαπημένοι. Μην αγχώνεσαι όσο μπορείς να σκέφτεσαι μόνο τον αγώνα που δίνεις και το μωρό που θα έρθει...........

Κοριτσάκια μου γύρισα απο την αυχενική το μωρό είναι μια χαρά ωστόσο υφίσταται μια πολύ μικρή αποκόληση που θα πρέπει σε λογικά πλαίσια να προσέχω............ουφ.....Θεέ μου σε ευχαριστώ.

Σας φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PROSPATHW NIKOLAKI MOU!!!!!! SE EFXARISTW!!!!!!!!!!!!!!! O THEOULHS NA NAI MAZI SOU KORITSAKI MOU!!!!!!!!!!!!!! MIA XARA EINAI TO BEBE SOU KAI XAIROMAI GIA SENA !!!!!! FILAKIA STHN KOILITSA SOU!!!!!!!!!!!!

ZAXARWTOOOOOOOOOOOOOOOOO POU EISAI GLUKAAAAAAAAA!!!! THELW ENISXYSEIS!!!!!!! XATHIKE TO XIOUMOR MOU SHMERA!!!!!!!! TO VRHKE KANEIS????????????????? :lol:

H GONAL PWS GINETE????? DYSKOLO FAINETE!!!!! 150 MOU PE NA KANW ALLA META PWS TO TRAVAS???? :lol: RE PAIDIA MHN KANW AERA PALI :lol: FTANEI ME TA AERIA :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα αεριτζουυυυυυυυυυ!!! Εχει ενα υγρο και ενα σκονακι η γκοναλ? Πηγαινε σε ενα νοσοκομειο να στην κανουν για 1η φορα να δεις και καντη μονη σου μετα...αφου εμαθες...εισαι ''πρεζονακι'' κι εσυ πια με την βουλα!!!!:lol:

Ψυχραιμιαααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFOU PENA EINAI DEN EINAI MPOUKALI OPWS TIS ALLES!!!!!!!!! SE 2 WRES PREPEI NA THN KANW!!!!! RE PAIDIA AS MOU EXHGHSEI KAPOIA TI GINETE ME THN GONAL!!!!! PLEAAAAASE!!!!!!!!! TO VAZW STO 150 KAI APLA TO SPRWXNW KAI TELEIWSE?????????????????????? :roll::roll::roll::roll::roll::roll: ATE RE PESTE MOU GIA NA KANW TO FASOLAKI MOU!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε καρδουλινι δεν εχω ιδεα για τις γκοναλ...μη σου πω μ@λ@κιες!!!

Βαλε θεμα αν θες ή παρε το γιατρο σου ρε συ....ή αντε σε ενα φαρμακειο.

καλη αρχηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρδούλα δεν είναι τίποτα. Θα γυρίσεις το βελάκι να δείχνει 150 και θα τραβήξεις το πάνω έμβολο μέχρι να μην πηγαίνει άλλο. Θα γράφει και αυτό 150 με ψιλά μικρά κόκκινα γραμματάκια. Θα το έχεις βγάλει από το ψυγείο κανένα μισάωρο πρίν γιατί το υγρό πονάει όταν είναι παγωμένο. Θα βάλεις τη βελόνα και πρίν την ανοίξεις θα ταρακουνήσεις και θα χτυπήσεις μια δύο φορές το γυαλινο με το δάχτυλο σου απαλά, βγάζοντας το πώμα της βελόνας θα δείς να έχει μια σταγονίτσα. Θα τρυπήσεις και με το ένα χέρι θα κρατάς σταθερά την πένα και με το άλλο θα πιέζεις το έμβολο οι 150 μονάδες είναι 3-4 χτυπήματα, θα δείς μέχρι εκεί που δεν κατεβαίνει πια. Στο τέλος θα το πιέσεις αλλή μια πρίν βγάλεις τη βελόνα γιατί μένουν καμια φορά μερικές σταγονίτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...θα βγάλεις τη βελόνα και θα πιέσεις για κανένα λεπτό δυνατά το σημείο με βαμβάκι και οινόπνευμα για να μην κάνεις μελανιά...

Θα ξαναβιδώσεις το πώμα της βελόνας και θα την στρίψεις για να ξεβιδώσει όλο μαζί όπως όταν την έβαλες καλό είναι να σημειώνεις απο το 900 τις 150 που αφαιρείς κάθε φορά για να ξέρεις τι σου έχει μείνει.Σημείωνε το πάνω στο κουτί, και μετά κατευθείαν ψυγείο.

Όσο για τον άντρα σου, μην ανησυχήσεις, εμείς τρώμε το λούκι, δεν καταλαβαίνουν ποτέ πολλά έτσι και αλλιώς, και εγώ τσακώθηκα σήμερα, για παρόμοιους λόγους...εμένα δεν το είπε, αλλά το σιγά και τι έγινε το ένιωσα στο μη λεκτικό.Είναι μέρα ρέντας φαίνεται.

Κορίτσια με μένα κάτι δεν πάει καλά, μου κάνουν ένα καινούριο για την μέχρι τώρα εμπειρία μου κόλπο σήμερα με πήραν πάλι από το κέντρο το μεσημέρι , μου είπαν αύριο να ξαναπάω και να ξανακάνω υπέρηχο και σήμερα να ξαναπάρω 250 μονάδες gonal????? Κανονικά σήμερα έπρεπε να πάρω την Ovitrelle για να κάνω Σάββατο ωοληψία. Στο μεταξύ κάθε μέρα αιματολογικές με έχουν αρμέξει και επίσης έχω πρώτη ώρα αύριο σχολείο , πάλι πρέπει να είμαι στο κέντρο 7 το πρωί για να προλάβω να πάω σχολείο και ο Δ/ντης μου που ξέρει πολύ καλά φρίκαρε που είπα πως αύριο δεν την προλαβαίνω την πρώτη ώρα, αφήστε τα τρυπήματα και η ταλαιπωρία μου, είμαι σίγουρη πως κάτι παράξενο συμβαίνει.

Νικόλ μου χαίρομαι πάρα πολύ για το μωρό σου , με είχες φοβίσει πολύ...

Ζαχαρένια μου και Γιωργάκη μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Η lollipop που χάθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε τι παραξενο να συμβαινει καλε απλα θελουν να προλαβουν το αυγουλακι αυτο ειναι!!!

Σε παρακολουθουν στενα.βεντουζα που λενε... :lol:

Αρε Δ/ντη που ξινιζεις δεν μας καταλαβαινουν ρε γμτ...

ασε μην πω για τον δικο μου αντρα....ασε ασε μηπως βλεπει το ποστ κιολας και γινουμε μπιλιες!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...