Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

καλες τσαρκες Σοφιτσα τοτε και χαλαρα!!!

Θα τον ρωτησω κι εγω..καθε φορα που παω μονο αυτος μιλαει κ εγω απο το αγχος μου λεω αστεια

και δεν τον ρωταω τιποτα και μετα ψαχνομαι στο ιντερνετ!!!

Καλημερα Κατερινακι!!!!

Καλημερα Καρδουλα....τρελουλα μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζαχα στην αρχη κι εγω κατι αοριστο ενιωθα,κ μαλιστα ετσι κατω απο τον αφαλο,μετα κατι στην κοιλια σαν να χτυπαει φλεβα και τελικα εχθες η μια μπουμπου μου εριξε 3 ξεγυρισμενες κλωτσιες οποτε σιγουρευτηκα!Οποτε αυτο που ενιωσες μπορει να ηταν και τα ζουζουνακια σου :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα αυτο θα ητανννν!!!!! ενιωσα κατι να κινειται μεσα,οπως οταν στο εντερακι προχωραει αερας, αλλα τελικα δεν ΒΓΗΚΕ ο αερας αρα ηταν τα παιδια!!!!! :lol::lol::lol::lol::o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se oles kai olous:)

ti m kanete egkioules m?ta mpempakia mas kala einai?

oi agwnistries mas?oloi kala?

emena ta nea m einai oti pses piga sto giatro p eixa rantevou gia na sizitisoume!

loipon eide to dvd tis laparoskopisis - usteroskopisis p m xe kanei o proigoumenos giatros kai m eipe oti yparxei megalo k xontro diafragma!kai prepei na to afairesoume amesa!empodizei ti sillipsi kai oxi mono!m eipe oti prepei na emena egkios alla logw t diafragmatos amesws apovallontan!kai idi prin 2 xronia eixa xasei k ena mwraki stis 8 vdomades!

oso gia tin thromvofilia m eipe oti o paragontas dn einai tpt tromaktiko, apla tha prepei na pinw aspirini k kati alla xapakia kai meta na vazw k eneseis!auta m exei pei!

triti 01/02/2011 pou einai i xari Tis Panagias mas, tha mpw xeirourgeio gia na m afairesoune to diafragma!vasika me usteroskopisi afaireitai alla mazi me auto tha m kanei k laparoskopisi gia na dei an ola vainoun kala!

PANAGITSA M VOITHA OLA APO EDW KAI PERA NA PANE KALA GIA OLES MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! αντε σιγα σιγα βρισκεται η ακρη του νηματος girl μου!!! Θα ανοιξει ο δρομος τωρα και θα χει επιτυχια η επομενη φορα!!!

Πως εισαι ψυχολογικα? Η Παναγια σε βοηθησε να βρεις την λυση!!!! Να εισαι καλα μικρουλι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου εισαι τυχερη που στο βρηκανε νωρις γιατι εγω επρεπε να περασω 2 αποτυχημενες προσπαθειες IVF και μερικες σπερματεγχυσεις πρωτα και μετα να αλλαξω γιατρο και να μου το βρει εκεινος! Η υπαρξη διαφραγματος οχι μονο ειναι παραγοντας αποβολής αλλα και μη συλληψης, διοτι αν το εμβρυο εμφυτευθει πανω στο διαφραγμα, δεν αιματωνεται και φυσικα δεν προχωραει! Εμενα βεβαια δεν ηταν μονο αυτο το προβλημα μου αλλα σιγουρα το οτι βρεθηκε αυτο με φερνει ενα βημα πιο κοντα στην εκλπηρωση του ονειρου!!!

Οποτε προχωρας γεματη αισιοδοξια πως αφου θα διορθωθουν ολα θα πετυχεις!!!!

Καλημερα στην υπολοιπη παρεα! Πολυ χαιρομαι που βλεπω οτι οι εγγυουλες αισθανοσαστε κλωτσιτσες, πεταρισματα, φτερουγισματα!!! Αχ τι ομορφα που σας δηλωνουν την παρουσια τους!!!

Οι υπολοιπες που τρυπιεστε τι κανετε??? Εγω συνεχιζω γεματη αισιοδοξια!!

Γιωργο μας πως παει ο δικος σου μικρουλης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ζαχαρουλινι μου!!!! Καλα πολυ μου αρεσει η καινουρια εικονα σου!!! Λες τα διδυμακια σου να τα κανεις σαν τα μουτρακια σου??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEERA KORITSARES!!!!!!!! HMOUNA STON GIATRO MOU KAI MOU EIPE OTI EINAI OLA KALA KAI MOU EDWSE FOSTIMON KAI GONAL GIA DIEGERSH MAZI ME THN SUPERFACT!!!! MOU PE NA SUNEXISW THN ASPIRINH MOU KAI TIS VITAMINOULES MOU ALLA KANAME TELIKA THN ANALYSH OISTRADIOLHS KAI ITHELE NA KANOUME KAI THROMVOFILIA MHPWS KAI XREIASTEI LEEI NAMOU DWSEI KAI ALLH ENESOULA GIA META!!!!!! RE PAIDIA TO MONO PROVLHMA POU VLEPEI EINAI TO SPERMA KAI H KINITIKOTHTA TOU!!!! GI AFTO THA GINEI MIKROGONIMOPOIHSH GIA NA EXOUME SIGOURO APOTELESMA LEEI!!!!! MONO ME AFTO TO PROVLHMA MPOROUSA NA MHN MEINW EGGYOS 2 XRONIA?????? SIGOURA EXETASEIS TIS KANAME OLES KAI EINAI KATHARES!!!! ENA AGORAKI 11 XRONWN TO EXW ARAAAAAA NOMIZW PWS OLA THA PANE KALA!!! ESEIS TI LETE RE PAIDIA????? LETE NA YPARXEI KATI POU DEN TO PSAXAME???? H' MALLON EINAI TO SPERMA???? :roll::roll::roll::roll::roll::roll: EKANA SALPIGGOGRAFIA KAI MOU ANOIXAN TIS SALPIGGES!! EKANE O ANTRAS MOU KYRSOKYLH EXEIRHSH KAI TWRA H POSOTHTA EINAI 76 EKATOMYRIA ALLA H KINITIKOTHTA DEN EINAI TOSO KALH AKOMA!!! EKANA OLES TIS ANALUSEIS POU PREPEI KAI EINAI OLES KALES!!! DEN EXEI KATI ALLO NA KANW NOMIZW!! NA VGEI KAI THS THROMVOFILIAS POU ETSI KI ALLIWS PERNW ASPIRINI KAI THA MOU KANEI KAI HPARINH KAI DEN MENEI KATI ALLO!!!!!!! THA KANWWWWWWWWWWW FASOLAAAAAAAAAKIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAXXXXXX MAKARIII THEOULI MOU!!!!!

KORITSAKI AFOU VRIKAME TO EMPODIO THA TO FUGOUME KAI THA MEINEIS FUSIOLOGIKA EGGYOS THA DEIS!!! EIDES H THROMVOFILIA DEN EINAI TIPOTA!!! ENESOULA KAI ASPIRINI!!!! BRAVO AGAPHHHH!!!!!

SOFITSA TA FILIA MOU STHN KOILITSA SOU!!! GEIA SOU ANNOULA KATERINAKI NIKOLAKI !!!! VASSOOOOOO THA KANOUME MWRAAAAAKIA!!!!! :P:P:P SE POIO STADIO EISAI TWRA ESY?????

GEIA SOU MPAMPA GIORGOOOOO!!!!! TA FILIA MOU STO BEBE!!!!ZAXARWTO THA FAS POLLES KLWTSIES ETOIMASOU!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την Καρδιολογα!!!!

πιστευω καλα το παει ο ντοκτορ να του δωσεις τους χαιρετισμους μου!!! :lol:

ενεσουλες εκανα κι εγω (ΔΟΞΑ το Θεο) προληπτικα και ΝΑΑΑΑΑ (με το μπαρδον) που ΚΑΡΑ-χρειαζονταν!!!!

Ρε μια χαρα το σπερμα σας. Ασε εγω δεν εχω μουτρρα να σας πω για το δικο μας!!! :lol::lol:

Ολα καλααααααααααααα λοιπον!!!! Εχεις τις καλυτερες προυποθεσεις και ΔΙΑΘΕΣΕΙΣ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααααααααααα!τι μου κανετε?αντε σιγα σιγα ειμαστε ολες πιο κοντα στο να κρατησουμε τα μωρακια μας στην αγκαλια μας.ειστε ολες καλα απο οτι βλεπω.εγω σημερα πηγα για εξετασεις ουρων,αιματος κ κολπικου υγρου.αντε να περνανε οι μερουλες μου να παω κ εγω για αυχενικη διαφανεια.αντε.φιλια πολλα σ ολους κ ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristw kopelitses m gia tin stirixi sas p m dinete!

H PANAGIA eutixws voithise k einai dipla mas!

meta apo 2 xronia talaipwrias k olwn aytwn p fernei mazi tis i miniaia apotixia, vrikame auto!

kai auto p me thimwnei pio poli einai oti o allos o giatros m eixe kanei laparoskopisi isteroskopisi k m eipe den uparxei diafragma!pws ginetai na nai k megalo k na min to exei dei kale?tha trelathw eilikrina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη γελασετε αλλα ΤΙ ειναι το διαφραγμα? Το χουμε εκ γενετης ή το ειναι αυτο για την αντισσυληψη που κοτσαρουμε? χαζομαρες λεω? ελα μη γελατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδουλααααα ολα καλά θα πανε! Μην αγχωνεσαι σε παρακαλω!!! Με τη μικρογονιμοποιηση τα προβληματα του σπερματος ξεπερνιουνται!!! Το φασολακι θα ερθει σιγουρα!

Εγω ειμαι στη φαση της αναμονης περιοδου για να ξεκινησω τη διεγερση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαχαααα, θα προσπαθησω με απλα λογια να σου μεταδωσω την επιστημονικη μου γνωση :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Το διαφραγμα μητρας ή αλλιως τοξοειδης πυθμενας μήτρας, είναι ας το πουμε ενα κομματι πετσας που συνηθως βρισκεται κοντα στον πυθμενα και χωριζει τη μητρα σε δυο κοιλοτητες! Αυτο δεν φαινεται σε κανεναν υπερηχο παρα μονο με υστεροσκοπηση και λαπαροσκοπηση. Καποιοι γιατροι αδιαφορουν για αυτο. Κοριτσακι εγω ξερω και αλλη κοπελα που ταλαιπωριοταν με πολλες προσπαθειες σε αλλους γιατρους και σε αυτον που της το βρηκε και της το διορθωσε τα καταφερε με την πρωτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax re vasoula m!M dineis elpides koritsi m!niwthw poli asxima, ap ti mia lew ok to vrikame ap tin alli lew giati eprepe na perasw ola auta gia na ftasw edw?dn lew sigoura iparxoun k xeirotera!

eilikrina re koritsia m pe xthes autos o neos giatros oti pisteuei oti meta tin epemvasi k me tin katallili therapeia gia ti thromvofilia tha meinw fisiologika k gw to thewrw apisteuto!etsi me ekanan na pisteuw!oti fisiologika den tha emena pote!axxxxx!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou zxarwtoooooooooooooo!!!!!!!!!!!! einai polla alla einai TEMPELIKA TA DIKA MAS :lol::lol::lol: H APORIA MOU EINAI GIATI RE GAMWTO AFOU OOOOOOOOLA EINAI TOOOOOSO KALA DEN EMEINA EGGYOS TOSA XRONIA!??????????????????????? AAAAAX EIMAI ELATTWMATIKO MONTELO :lol::lol::lol: VASSO KAI GW TOUS ELEGA THN PERASMENH VDOMADA OTI PRWTH FORA STHN ZWH MOU PERIMENW ME TOSH XARA THN AKATANOMASTH NA RTHEI :lol::lol::lol::lol::lol::lol: TWRA POU ARXISA DIEGERSH PALI DEN THELW NA THN XANA DW :lol::lol::lol::lol::lol: ZAXARWTOOOOO THN ENESH GIA THN THROMVOFILIA THN KANOUME META THN EMVRIOMETAFORA??????KORITSAKI MOU MHN SKEFTESE TI EKANAN OI PROIGOUMENOI GIATROI!!! AS PANE NA PNIGOUN!!! ESY NA VLEPEIS MPROSTA KAI NA SKEFTESE THETIKA!! OTI EGINE EGINE!!! ME THN VOITHIA TOU THEOU TWRA THA LYTHOUN OLA!!!!!!! GOOD LUCK!!!!!! FASOLAAAAAAAAKI ERXOMAIAIAIAIAIAIAIAIAIAIIAI!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας παρεουλα!!!!!

Καρδουλα μου σου ευχομαι να μη σου ερθει η ακατανομαστη για τους επομενους 9 μηνες!!!!Ετσι θετικη να σαι μεχρι τελους!!!!

Οσο για την ποσοτητα και ποιοτητα του σπερματος..εμεις τι να πουμε ειμαστε 185εκατ/μλ με 70% κινητικοτητα και δεν μας καθοταν με τιποτα το ατιμο!!!!

Μας εκατσε ομως τωρα και ολα καλα!!!

Κοριτσακι συ λεω μετα την επεμβαση θα μεινεις φυσιολογικα!!!Το πολυ σε ενα εξαμηνο!!!!!Μια φιλημετα απο 2 αποβολες 2 υστεροσκοπησεις ο επομενος γιατρος βρηκε το διαφραγμα εκανε την επεμβαση κ εχει ενα κοριτσακι!!!Στους 6 μηνες ακριβως εμεινε εγκυος!!!!!

Οποτε σκεψου θετικα κ οτι θα τα καταφερεις!!!!!!

Τι κανετε υπολοιπα παιδακια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδουλααααα ολα καλά θα πανε! Μην αγχωνεσαι σε παρακαλω!!! Με τη μικρογονιμοποιηση τα προβληματα του σπερματος ξεπερνιουνται!!! Το φασολακι θα ερθει σιγουρα!

Εγω ειμαι στη φαση της αναμονης περιοδου για να ξεκινησω τη διεγερση!!!

ARXIZW AVRIO THN DIEGERH EGW VASSO MOU!!!!!!!!!!! THA KANW KAI GONAL KAI SUPERFACT ENESH KAI META FOSTIMON!!!!!!!!! THA KANOUME PAREA AFTES TIS MERES!!!!!!! :D

RE PAIDIA MHN GELASETE .... THELW NA RWTHSW KAI GW KATI :D OTAN EXEIS HDH KANEI MWRAKI OPWS EGW EINAI DYNATON NA EXEIS DIAFRAGMA?????? :roll: EDW GELAME :lol: VLAKEIA EIPA????? ZAXARWTOOOOOOO SE XEPERASA STIS ERWTHSEIS :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...