Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα Νο 10!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 941
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια κ αγορι.πως μου ειστε?

καρδουλα μου πλα πηγαν καλα?αντε κ με το καλο αυριο να μαθεις τα καλα νεα οτι σου γιναν πολλα δυνατα εμβρυακια.καλη επιτυχια κουκλιτσα μου.

γκερλ σιγα σιγα ερχεται κ η σειρα σουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

χρυσανθη με το καλο να ξεκινησεις κ με τη καλυτερη εκβαση ευχομαι

στελλιτσα,σκορπινα?τι κανετε?

νικοοοοοοοολ?πως εισαι?

σοφιτσα ναι εχω διδυμα,αλλα δε σου κρυβω το αγχος μου αν ολα συνεχισαν να πηγαινουν καλα κ για τα 2 μωρα μου,για αυτο εχω αγχος για τη πεμπτη

ζαχα τι κανεις?κ εγω απο οτι καταλαβα η παπ α ειναι που δε δειχνει στα διδυμα

κατερινα,κ ολες οι υπολοιπες τι κανετε?

φιλια πολλαααααααααααααααααααααααααααα :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω για το καλοσορισμα ειχα ξανερθει αλλα με πεισαν οι τρελοι επιστημονες οτι ολα καλα :lol: .....τον μαρτη θα κανω την πρωτη μου επισκεψη....θα τραβηξει πολυ καιρο.....

κ εσεις με το καλο να μεινετε γρηγορα.....

τελικα η αισθηση που εχω οτι θα κανω διδυμα θα γινει...ωραια γιατι ο γιος μου θελει δυο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSARES MOU!!!!!!! MOLIS IRTHA APO THN WOLIPSIA :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

18 MOU PHRANE TELIKA EIPE O GIATROUDAKOS KAI PEMPTI THAMOU PEI POSA EGINAN EMVRIAKKIA :P

OLA KALA LEEI ANTAPOKRINOMAI STA FARMAKA KAI TWRA THA PROETOIMASOUME THN MHTRA GIA NA KOLLHSOUN TA MWRAKIA MOU :P

XAMOGELOUSAME SYNEXEIA ME TON ANTROULH MOU KAI TON GIATRO!! EIMASTE POLU XAROUMENOI :P PRIN KLEISW TA MATAKIA MOU EIPA AS GINEI TO THELHMA TOU!!!! :P:P KAI TO ENIWTHA MESA APO THN PSYXH MOU!! :P

DEN PONAW KATHOLOU TWRA APLA AGWNIW GIA TA EMVRIAKIA!!! NA NAI DYNATA :P:P:P EINAI SAN NA AFHSA KAPOU TO MWRAKI MOU KAI ANHSYXW MHPWS KAI PATHEI KATI :lol::lol::lol::lol:

KORITSAKI MOU SE EFXARISTW FILENADA KAI VGALE TIS RAFES KAI THA SAI KAINOURGIA TWRA :D

VASSO MOU ZAXARWTO SOFITSA KAI ANNOULA NA STAI KALA GIA THN STHRIXH GLUKES MOU!!!FILAKIA :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaa :D:D:D:D;) skorpinaki moy kai kikitsa sas eyxomai mia xoriaki nnnnaaaaaaaaaaaa toso megali +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D:D:D:D:D ypomoni koritsakia plisiazoun i meres..nikol moy ti mou kaneis simera?? to mpempe klotsa!!! ;);) giati to diko moy den koynaei kimate sinexeia,den soy kribo oti anisixo ligaki... :|:| alla moy ipan oti meta tin 20 ebdomada 8a to akoyo para poli kala,to akoysa prin 1 m2 evdomades ayto itan. :D:D:D telos pandon apo to anxos moy einai ,ksero oti ta mora kimoynte 18 me 20 ores stin kilitsa tis mamas.telos panton ola kala 8a pane :D:D:D .na moy filiseis tin kilitsa soy nikol moy :-*:-*:-*:-*:-* kardoyla moy mesa apo tin psixi moy ola kala 8a pane, ton stayro soy na kaneis koritsaki moy kai i panagia mazi soy :D:D:D otan 8a pao gia b epipedoy 8a perimeno mia nnnaaaaaaaaaaaaa terastia xoriaki apo esena oooo kai einai kai ta gene8lia soy to kalitero doro genne8leion 8a exeis koyklitsa moy ta kalitera soy eyxomai.oso gia to 8ema toy mpanioy,ego eixa na siko8o 15 meres apo ti embriometafora ,nane kala o androylis moy me ena panaki kai me nero me ka8arize mera para mera,ase gia ta malia ,einai kai makria enas kompos ala xalali, giati tora exo to agoraki moy stin kilitsa moy :D:D:D:D aaaa kai ta fagita soy na einai elafria soypitses kai kotopoylaki kai salatoules, gia tis 6 protes meres ,gia tin rimada tin diskilia,aman basano kai ayto...filakia koritsaki moy kali epitixia :-*:-*:-*:-*:-* sta koritsakia pou kanoun tis enesoyles kali synexeia ,kai min dinete simasia stin dia8eseisa an alazei synexeia einai apo tis treles tis ormones kali epiti xia mesa apo tin kardia moy koritsakia :D:D:D engioyles filakia stis kilitses sas :D:D:D:-*:-* ta ksana lemeeeeeeeeeeeeeeee :-*:-*:x:x:x:x:x:x

KAI GW ETSI THA KANW STELITSA MOU KREVATATO MPANIO KAI FAGHTO :lol::lol: OLA GIA TO FASOLAKI S EFXARISTW GLUKIA MOU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou, ti kanete? kardoula mou xairomai poly pou phgan ola kala, eides ti polla mwrakia pou ha kaneis?,avrio tha se enhmerwsoun posa gonimopoihthikan, twra ksekourasou kai prosexe ton eayto sou.

emena me exei faei to agxos koritsakia mou pernane oi meres kai fovamai gia ta apotelesmata, xthes ekana kai ena ntouzaki kai o antras mou kai h mana mou arxisan na mou fwnazoun pws den prosexw katholou kai pws den kanei na kanw mpanio, re koritsia mou eseis ti kanete? ekana ena ntouzaki me xlyaro pros to kryo nero meta apo mia evdomada apo thn emvryometafora toso tragiko einai? kathe mera plenomai topika alla den phgaine allo, stenaxwrethika poly na pw thn alitheia, mhpws den ekana kala? eseis ti kanete me ayto to thema? arxisa ma skeftomai pws den ksaplwnw swsta pws den kathomai swsta pws den perpataw swsta, polla kai diafora

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα με επρηζαν και τους απανταγα ΕΣΕΙΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ και το βουλωναν???

Σιγα μην πειραζει το μπανιο μωρε. απ το να παθουμε ουρολοιμωξη!!!

να μην τεντωνεσαι καθολου ουτε ποδαρακια ουτε χερακια.Μην σηκωνεις βαρη, μην περπατας πολυ και μην αγχωνεσαι. ΚΑΛΑ αποτελεσματαααα!!!!

ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑΑΑΑ ποσα σου πηραν???κατσε να πω στην αλλη σελιδα να δω.

καλη μεταφορα μαναρακι μουυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1888888888888888888888888888?????????????????????????? ωχ υπερεβαλα λιγο ε??? χαχα!!!!

μπραβο κοτουλα μου καλη!!!! ΑΝΤΕ καλη γονιμοποιηση!!!!

Με το καλο να τα υποδεχτεις στην μητρα σου!!!! Ξεκουρασου τωρα.

Ωραια η μεθη ε?μαστουρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινάκι μου μην αγχώνεσαι καθόλου μια χαρά έκανες, εγω επειδή είχα πρόβλημα όλο αυτο το καιρό κ δεν έπρεπε να κουνιέμαι, έβαλα στο ντους ενα πλαστικό σκαμπό κ την πιο πολύ ώρα καθόμουν..έτσι ώστε να μην εχω πολύ ορθοστασία (3 μέτρα μαλί έχω..μέχρι να λουστώ...) :lol::lol:

Καρδούλα μου πολλά μπράβο, αντε κ μανούλα ξανάααααααααα. :-*

Ζαχαρωτό, Σοφάκι , Αννούλα και υπόλοιπα μαναράκια καλησπέρα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SKORPINAKI ZAXARWTO KAI NIKOLAKI SAS EFXARISTW GIA TIS EFXOULES :D POLLA MOU FANHKAN KAI MENA ALLA O GIATROUDAKOS EIPE OTI FYSIOLOGIKA EINAI OLA GI AFTO!!!!!! H MHXANH LEEI DOULEVEI KALA KAI AKOUEI TIS ENTOLES TOU!! KAI NA SKEFTEITE MOU EDWSSE MIKRES DWSEIS LEEI !! :D:D O THEOS ME VOITHA AFTO NOMIZW EGW!!! THA GINEI TO FASOLAKI MOU TO XERW!!! EIMASTE EFTYXISMENOI POLU SHMERA ME TON ANTROULH MOU!!!!!!! :D:D:D:D:D;););)

GEIA SOU XRYSAAANTHI!!!!!!1 KAI GW ETSI MPHKA STO NOHMA :lol::lol::lol::lol:

ZAXARWTOOOOOO MIAMISH NTOUZINA AVGOULAKIA H KOTOULA !!!! KOKOKOKOKOKOKOKO :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκορπινακι γλυκια μου καλα εκανες κ εκανες το ντουζακι σου,δεν θα παθεις τιποτα απο αυτο.Οσο για το πως καθεσαι κ.τ.λ. κατι τετοια σκεφτομουν κι εγω στην αρχη αλλα τελικα τιποτα απο αυτα δε παιζει ρολο.Αλλωστε περασε κ μια εβδομαδα.Ενταξει πρεπει να ξεκουραζεσαι,να μη σηκωνεις βαρη και να μη περπατας πολυ αλλα οχι να μη κανουμε κ 1 ντουζακι.Εγω θυμαμαι ειχα κανει την 5 ή 6 μερα και φυσικα ολοι πεσαν καταπανω μου...τελικα ολα καλα πηγαν!Κανε υπομονη γλυκια μου,1 εβδομαδα εμεινε κ θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!Κ σε ολα τα κοριτσακια που ειστε τωρα στην προσπαθεια ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ!!!!

Καρδουλα πολυ παραγωγικη εισαι αγαπημενη μου!!Ευγε!!!Με το καλο να γονιμοποιηθουν κ να παρετε σπιτι τα μωρακια σας!!!

Νικολ τι κανεις γλυκισ μου?Ακομη ανακατευεσαι ή νιωθεις καλυτερα!Ελπιζω να περνανε σιγα-σιγα!

Καλημερα Αννουλα,Στελιτσα,Κικιτσα,Χρυσανθη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

18 αυγουλακια????????!!!!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσι.μακαρι να γονιμοποιηθούν όλα!!!!!!!!την πεμπτη θα ξερεις και ποτε θα σου κανουν μεταφορα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kardoula χαίρομαι πάρα πολύ για τα 18 αυγουλάκια σου, όλα καλά να πάνε από δω και πέρα εύχομαι...Σε μένα αύξησε τη δοσολογία gonal, δεν ξέρω αν αταποκρίνομαι και πολύ καλά,μετράω συνεχώς οιστραδιόλη και την Πέμπτη βλέπουμε ξανά...Εύχομαι σε όλα τα κοριτσάκια τα καλυτερότερα μέσα απ' την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofitsa mou den to xera oti tha kanw toooosa pola........ to savvato itan 8 kai me mia akoma enesoula kai mia gia worixia tin kyriaki eginan 18!!! panagia mou lew pou ta vrike o anthrwpos ola afta :?:?:roll: mou leei den einai ooola kala alla einai polu efxaristimenos !!! ti na pw o theoulis xerei!! palia oi giatroi mou elegan apo tis kystes kai ta polla ygra stin mitra den ekana kathe mina i to polli ena!!! mou to fylage gia ekplixi fenete!!! :o:o:o:o:lol:

kikitsa mou an gonimopoiithoun ola ti tha kanw me 18 emvriakia mwro mou???? :lol::lol::lol::lol::lol: 3-4 theloume kala kai dynata kai tha gonatisw gia na prosefxithw :D

idi eimai evgnwmwn gia ola osa zw kai exw dynami na kanw twra!!!

zephy glukia mou giati kaneis toses gonal?????? eegw duo fores ekana apo 150!!! den kaneis alli enesoula??? mono afti??? poio protokolo kaneis???? mia xara tha pane kai se sena ta pragmata min fovasai!!! me tin aisiodoxia egw eftasa ta 18 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ap afto na katalaveis!!! filakia...

glukes exwswmatikoules ponaw ligaki kai niwthw varos xamila!!! fisiko einai e????? meta tin wolipsia ti trwgate kai ti kanate??? egw niwthw vareti kai xaplwnw ligo !! paraxeno esthima!!! eniwsa etsi stin aferesi polupodwn kai otan mou anoixan tis salpigges!! fysiologiko afto???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσιολογικα τα πονακια. αν νοιωθεις οτι θεσ να ξαπλώσεις ξαπλωσε. να ξερεις οτι αυτες τις μερες πρεπει να δωσεις στον οργανισμό σου πολυ πρωτεινη, δηλ κρεασ και αυγα (κανονικα!!!!!!)μακαρι να γονιμοποιηθουν πολλα για να διαλεξουν οι γιατροι.εμενα μου πηραν 7 και γονιμοποιηθηκαν και τα 7!μου βαλαν βεβαια τα 3!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kardoula 18 βρε θηριο??? Μπραβο βρε κοριτσαρα! Ολα δειχνουν πως πηγαινουν τελεια. Και να δεις πως θα φτιαξεις πολλα τελεια φασολακια!!!! Λογικο ειναι να εχεις πονακια! 18 τρυπηματα στις ωοθηκες εφαγες. αχχ αντε να μας πεις τα νεα σου για τα εμβρυακια!

Χρυσανθη μου μην ανησυχεις για τιποτα. Ξερεις πολυ καλα πως εχεις καλες δασκαλες σε αυτο το ζητημα! Με το καλό να ξεκινησεις κοπελα μου και ολα να γινουν χωρις αγχος!!!

Οι εγκυουλες τι κανετε? Nikol , Anna, Sofitsa, Stelitsa, Zaxareniaaaaa, σας φιλω κοριτσαρες μου!!!

Γιωργοοοο τι κανει η Μαριαννα σου? Ενταξει συνηλθε?

Ζephy μην αγχωνεσαι! Δεν ανταποκρινομαστε το ιδιο ολες οι γυναικες στα φαρμακα! Και να παρεις λιγες μοναδες παραπανω δεν πειραζει!

Skorpinaki και Kikitsa πλησιαζουν οι μερες του αποτελεσματος και σας ευχομαι πραγματικα με τη βοηθεια του Θεου να παρετε τεραστιο ++++++++++++++++++

Απο την Barcelonita ειχαμε κανενα νεοτερο? Ο γαιδαρακος γιατι χαθηκε????

Εγω την Παρασκευη εχω την πρωτη μετερηση και τον υπερηχο για να δουμε ποσα αυγουλακια εκανα. Αχ ας βοηθησει η Αγ. Ειρηνη και η Παναγια να ειναι καλα τα αυγουλακια μου. Δεν θελω πολλα ειλικρινα. Μονο να ειναι καλα!!! Που κατι μπυ λεει πως αυτη τη φορα θα ειναι και θα το πετυχουμε και εμεις το φασολακι μας οπως λεει και η φιλεναδα μου η Kardoula :):):)

Ρε κοριτσια ασχετο αλλα μετα την εμβρυομεταφορα δεν επιτρεπεται να κανουμε ντουζ??? Γιατι εμενα μονο για μπανιο μεσα στη μπανιερα μου ειχαν πει! Δηλαδη να μην τη γεμιζω με νερο και μπαινω μεσα για να μην κολλησω κανενα μικροβιο. Οχι για ντουχ. Εγω ντουζ εκανα κανονικα. Ενταξει οσι την 1η μερα, αλλα πο την 2η και μετα κανονικα και καθημερινα! Λετε να εκανα βλακεια? :?:?:?:?:?

Βοηθηστε με παρακαλωωωωω! Τι πρεπει να κανω τωρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας! Εδώ και 40 λεπτά διαβάζω τα νέα σας, βλέπω και λιγο Σεχραζάτ στο παράλληλο.Είχα να παραδώσω μια εργασία για το μεταπτυχιακό μου σήμερα και πρέπει να έφτασα τις 20 ώρες διάβασμα το ΣΚ. Στο μεταξύ έχω και το σχολείο και τα μαθήματα μου και χέσε ψηλά και αγνάντευε....

Καρδουλα για διδυμομανούλα σε κόβω χαλαρά και θα το δείς.....

Βασούλα μου καλή εγώ σε νιώθω πολύ, στο λέω και τρέχουν τα μάτια μου, από την ψύχη μου στο εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά.

Στα δύο κοριτσάκια που περιμένουν χοριακή στην Κικίτσα νομίζω και στο Σκορπινάκι καλή επιτυχία.

Χρυσάνθη καλή αρχή !

Βασούλα καμία σχέση από τη 2η μέρα κάνεις ντούζ κανονικά.

Νικόλ μου πως πάει...;;;; Σου στέλνω ένα γλυκό φιλάκι στην κοιλίτσα και σε σένα Σοφίτσα μου...

Γιωργάκη , Ζαχαρωτούλι μου ; πως είστε;

Στελίτσα μην αγχώνεσαι μια χαρά θα το ακούσεις το μπεμπεδάκι σου.

Κορίτσια θέλω να σας πω κάτι εγώ που γενικά πιστεύω τόσο στο Θεό γιατί πιστεύω πως δε με αγαπά πια και με πέταξε στα σκουπίδια, γιατί ;;;;;; και κλαίω με μαύρο δάκρυ....Γιατί και αν ακόμη με χίλια βάσανα καταφέρω και μαζέψω τα 4 αυγουλάκια , που ούτε και αυτό δεν βλέπω ποιός μου λέει πως θα τα καταφέρω και μετά πως θα μαζέψω εγώ και άλλα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Πώς για πείτε μου, που εδώ τώρα είναι αδύνατον να μαζέψω αυτά...Κορίτσια νιώθω τόσο πόνο..κανείς δεν μου εξασφαλίζει πως και αν ακόμη τα μαζέψω θα τα καταφέρω...πολύ απλά ...κανείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες κ ολους

στελλιτσα μην αγχωνεσαι.εγω τη δευτερη μερα πλυθηκα λιγο τοπικα αλλα απο τη 3η μερα κ μετα ντουσακι κανονικο.δε κανει να κανουμε κολπικες πλυσεις.κ καλο θα ειναι να παρεις ενα ειδικο σαπουνακι με ουδετερο πε χα για τη συγκεκριμενη περιοχη.

ευακι ξερω οτι νιωθεις πολυ απογοητευμενη.αλλα να σου πω.εγω δεν ειμαι πολυ θρησκα αλλα πιστευω πως για καθετι που μας συμβαινει προνοει ο θεος.κ φυσικα δε σ εχει ξεχασει.απλα περναμε ολοι διαφορες δοκιμασιες για να πετυχουμε αυτο που θελουμε,οτι κ αν ειναι αυτο.καταρχην θα σου προτεινα να επαιρνες μια δευτερη γνωμη απο αλλο γιατρο.αλλα αν δεις οτι ολα τα χαπια κ ενεσεις που παιρνεις ειναι επι ματαιω,τοτε νομιζω πρεπει να σταθεις κ να δεις βαθια μεσα σου ποσο πολυ θελεις ενα παιδι.εγω προσωπικα θα εκανα τα παντα.τα παντα ομως.ειτε αυτο σημαινε δανεικα ωαρια,η δανεικα σπερματοζωαρια,ειτε παρενθετη μητερα,ειτε υιοθεσια.σου μιλω μεσα απο τη καρδια μου οτι το πιστευω ειλικρινα αυτο.δε θα με σταματουσε τιποτα κ ουτε θα το εβαζα κατω ετσι ευκολα.λοιπον ανασκουμπωσου ,συνερθε κ ξεκινα τη μαχη με ψηλα τα οπλα κ το κεφαλι.σταματα να κλαις κ ξεκινα να βρεις τροπους.συγνωμη που σου μιλω ετσι αλλα ευακι μου μια φορα ζουμε κ διαρκει κ πολυ λιγο.κ δε λεει να τη περναμε τη ζωη κλαιγοντας δυστυχισμενες.αυτο που επιθυμεις οπως κ να χει θα το πετυχεις.στο λεω κ στο υπογραφω

λοιπον οι υπολοιπες τι μου κανετε?σκορπινα κ κικιτσα?νικολ,κατερινα,σοφιτσα,ζαχα τα φιλια μουυυυυυ.καρδουλα μου ξεκουρασου τωρα ε!ΝΑ ΝΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ

φιλια πολλα σε ολες κ ολους [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=icon_rr.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA PAREOULA MOU!!! EDW KAI KATI MHNES EISTE OI FILENADES MOU!!! NA FANTASTEITE POTE DEN KANW POLLES FILES ALLA ESAS SAS AGAPAW VREEEEE :lol:

EYEORE GLUKIA MOU EGW SYMFWNW ME THN ANNOULA MOU OPWS PANTA :lol: EXEIS ENA DIKO SOU PARE KAI DANEIKA KAI KANE TO MWRAKI SOU GLUKIA MOU!!! O THEOULHS MPOREI NA EXEI AFTO TO SXEDIO IA SENA!! ESY THA SAI H MANOULA TOU GLUKIA MOU DEN EINAI KATI KAKO!!!!! ANTITHETA EINAI DYNAMIKO KAI APOTELESMATIKO STO PROVLHMATAKI POY EXEIS!! MHN KLAIS GLUKIA MOU!!! EGW THA SOU EDINA AVGOULAKIA DEN THA XA PROVLHMA FTANEI NA XAMOGELOUSES!!! MIA THEIA MOU 52 ETWN EMEINE EGGYOULA STHN 5 EXWSWMATIKH ME DANEIKA WARIA!! KAI EINAI ME TO MWRAKI THS APO TON SEMPTEMVRH AGGALITSA KAI EFTYXISMENH!!! KANTO GLUKIA MOU NA TELEIWNEI AFTO TO MARTYRIO POU PERNAS!!! KANTO NA XAREI H PSUXOULA SOU!! EMEIS EDW THA MASTE DIPLA SOU!!!

KIKITSAAAAAA SKORPINAAAKIIIII VASOOOOO KAI BARCELONITAKIIII XORIAKES MEGAAAAAALES THA XETE NA MOU TO THYMITHEITE!! ME MPANIO H' XWRIS TA FASOLAKIA THA NAI DYNATA KAI HDH THA GINE H EMFYTEFSH!!!

KIKITSAAAAAAAA KREATAKI KAI AVGOULAKIA EEE????? PALI :roll: PANAGIA MOY :lol::lol::lol::lol:

KOPELES PO XATHIKAN O GEORGE TO BARCELONITAKI TO SYNNEFAKI TI GINETE????

KORITSAKIIIIII MISSS U FILENADA!!

ZAXARWTOOOOOO HSYXOULA MOU EISAI!!!!! DEN THELW TETOIA :lol:

RE PAIDIA EGW GIATI KANW ENESH CLEXANE AFOU DEN EXW THROMVOFILIA?????? KAI POLLA FARMACA VRE PAIDI MOU!!! KANEI GIA TO FASOLAKI OLO AFTO???? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1ον Καλημερα

2ον ΚΑρδουλα σωπα και κανε τις ενεσεις και μην το ψαχνεις ακομα...θα το ψαξεις μετα που θα μεινεις εγκυος με το καλο!!! προληπτικα το κανουν!!! Κι εγω εκανα ολες τις φορες.

3ον ΒΑΣΩ μου θα λεγα να μην κανεις τιποτα για κανα 4-5 μερες ουτε μπανιο ουτε τιποτα!!!

4ον Ευακι καλημερααααα

και 5ον και καλυτερο θα σας στειλω καιτ να γελασετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυναικείες Ορμόνες

Χοντοσεντερόνη

Βασική γυναικεία ορμόνη, χάρη στην οποία μια γυναίκα, που μπορεί να μην ξέρει να πάει ούτε από την Ομόνοια στο Σύνταγμα, εντοπίζει με κλειστά μάτια όλα τα υποκαταστήματα της αλυσίδας Hondos Center σε ακτίνα 150 ναυτικών μιλίων.

Φερτηκαρταρεκαργιόλη

Ορμόνη, που εκκρίνεται ιδιαίτερα κάθε Σάββατο πρωί, και διεγείρει την γυναίκα έτσι ώστε να αποσπάσει την πιστωτική κάρτα του άντρα, αφού η δική της έχει καταστραφεί από την χοντοσεντερόνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευρωχλωρίνη

Με την έκκριση αυτής της ορμόνης η γυναίκα αφήνει την πιστωτική κάρτα και στρέφεται στα μετρητά του άντρα, τα οποία και "καθαρίζει" σε χρόνο ρεκόρ. Εφόσον συνδυαστεί με τις δύο προηγούμενες, ασ'τα να πάνε.

Τηλεφωνίνη

Ορμόνη, που δίνει στη γυναίκα την ικανότητα να μπορεί να μιλά στο τηλέφωνο για πολλές ώρες χωρίς να χρειάζεται τροφή και νερό.

Εκκρίνεται καθημερινά σε σταθερή ποσότητα, αλλά παρατηρείται υπερέκκριση όταν η φερτηκάρταρεκαριόλη και η ευρωχλωρίνη δεν έχουν αποτέλεσμα.

Νυφουλίνη

Πρόκειται για ορμόνη της οποίας η έκκριση αυξάνεται γεωμετρικά με τα χρόνια και η οποία δημιουργεί στη γυναίκα την ακατανίκητη ανάγκη να ντυθεί νυφούλα.

Εξαιρετικά επικίνδυνη για τους άντρες, αφού μπορεί να τους οδηγήσει ακόμη και στον αιφνίδιο γάμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονοκεφαλίνη

Πρόκειται για ορμόνη που εκκρίνεται κυρίως όταν η γυναίκα βρίσκεται σε ύπτια θέση (=ξαπλωμένη). Εδώ πρέπει να επισημάνουμε ότι αυτή η ορμόνη δεν προκαλεί πονοκέφαλο στην γυναίκα αλλά οίδημα (=πρήξιμο) στα γεννητικά όργανα των ανδρών. Η γυναίκα επικαλείται δήθεν πονοκέφαλο για να αποφύγει άλλες δραστηριότητες. Πιστεύεται ότι συσχετίζεται με τη νυφουλίνη στις μικρές και

την φερτηκάρταρεκαργιόλη στις μεγαλύτερες ηλικίες. Πάντοτε όμως συνδυάζεται με την μουρμουρόνη.

Μουρμουρόνη

Βασική γυναικεία ορμόνη, αφού εκκρίνεται από όλες τις γυναίκες και σε όλες τις ηλικίες. Διακρίνεται στη γενικομουρμουρόνη (η γυναίκα μουρμουρίζει γενικά οποιαδήποτε ώρα της ημέρας) και στη κρεβατομουρμουρόνη (εκκρίνεται πριν τον ύπνο και προκαλεί βασανιστική κρεβατομουρμούρα). Σε συνδυασμό με την τηλεφωνίνη προκαλεί μουρμούρα από τηλεφώνου (γνωστή και ως τηλεγκρίνια).

Οι επιστήμονες πιστεύουν ότι αν βρεθεί τρόπος περιορισμού της μουρμουρόνης, ο μέσος όρος ζωής των ανδρών θα αυξηθεί άμεσα κατά 15-20 χρόνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ελπίζω να μην το καθυστέρηση πολύ ακόμα τότε για να ετοιμαστείς είσαι και αρχές Αυγούστου αν θυμάμαι καλά σε σε κανα 3 βδομαδες μπαίνεις στο μήνα σου θυμάμαι καλά ; Ποσο είσαι τώρα ;
    • Κορίτσια καλησπέρα,μια ερώτηση,ξέρει κάποια που μπορώ να βρω  μπομπονιέρες με θέμα την ταινία ice age;Γιατί στο ίντερνετ όπου έχω κοιτάξει είναι εξαντλημένες.Εχω χρόνο ακόμα,είναι για τον Οκτώβρη.
    • @elbe δεν πρόλαβα να διαβάσω ακριβώςς τι ρωτάς.  Γενικά έχω χαμηλά αιμοπετάλια, στην εγκυμοσύνη όταν ήμουν  39+5 ειχα γυναικολόγο και είδαμε ότι τα αιμοπετάλια πέσανε ακόμα πιο πολύ , με έστειλε στην κλινική και 40 ακριβώς μπήκα για πρόκληση (μένω Γερμανία και δεν κάνουν με το καλημέρα καισαρική) παλέψαμε μήπως και δεν προλάβουμε να γεννήσω χωρίς καισαρική αλλά εμένα δε με έπιασαν πόνοι κτλ το βράδυ είχα ανεκτους πόνους αλλά 0 διαστολή και καμιά εξέλιξη κάνανε συνεχως αιματολογικές εξετάσεις το πρωί εφόσον έγινε επανέλεγχο στις αιματολογικές είδαμε ότι έπεφταν και άλλο τα αιμοπετάλια δεν μας επαιρνε να περιμένουμε. Οπότε μπήκα για καισαρική με τον τελευταίο επανέλεγχο αίματος να μου δίνει το οκ για επισκληριδειο αλλιώς έπρεπε να έκανα ολικη νάρκωση.  Και το πιο παράλογο απ' όλα στην δεύτερη μου εγκυμοσύνη δεν είχα θέμα με τα αιμοπετάλια 🤷 ήταν σε όρια ακόμα και για φυσιολογικό τοκετό . 
    • Αχ έχεις μια γλυκούλα καραμέλα 🍬 βήμα βήμα και τσουπ φτάσαμε στην αγκαλίτσα μας να έχεις το κοριτσάκι σου.   
    • μηπως καθυστερήσει να μου τα στείλει...και γεννήσω και δεν τα έχω...πιο πολύ για το πως θα βγω απο την κλινική χωρίς κάθισμα 🤷 θα πρέπει αναγκαστικά να αγοράσω μετά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...