Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MaDi περαστικα σου και εγω ημουν λιγο κρυωμενη αλλα τωρα ειμαι καλυτερα!εγω ειχα συναχι και φτερνιζομουν συνεχεια και αμα σου πω οτι σκεφτομουν το ιδιο για το αν θα εχω μωρο :-p λεω και να ειμαι με τοσο φτερνισμα θα ξεκολλησει :lol::lol::lol: αλλα ακομα θα ειναι πολυ σπορος δεν κινδυνευει αλλες κανουν ενα σωρο πραγματα και δεν παθαινει τιποτα!αμα ειναι να ερθει θα ερθει...αχ μακαρι να εχει ερθει :ympray::ympray::ympray::ympray: πλησιαζουν οι μερες και εχω αρχισει να το σκεφτομαι πολυ :-ss:-ss:-ss:-ss βλεπω MaDi ειμαστε μαζι εμεις?λες να εχουμε και οι δυο ευχαριστα?μεχρι ποτε δεν περιμενεις?εγω μεχρι τελος της βδομαδας για σιγουρα...

Α εντάξει δεν είμαι μόνο εγώ η παράλογη που κάνω τέτοιες σκέψεις ε; Ασε εδώ είχα πυρετό και δεν έπεφτε και μου έλεγε ο άντρας μου πάρε ενα panadol αλλά εγώ δεν ήθελα μη τυχόν βλάψει το υποτιθέμενο σποράκι ... τελικά πήρα 2 γιατί δε γινόταν διαφορετικά. Και έγω το πιστεύω ότι αν είναι να έρθει θα έρθει μωρε!

Ειμαστε σχεδόν μαζί στις μέρες ... μακάρι να είναι 2πλά τα ευχάριστα! %%-%%-%%- Εγώ θα περιμένω μέχρι το επόμενο σαβ/κο και μετά θα αρχίζω να ελπίζω γιατί ο κύκλος μου τώρα τελευταία μου κάνει νούμερα. Μακάρι μακάρι θεε μου να τα καταφέραμε!!! Εύχομαι να έρεθει αυτό ή έστω τον επόμενο μήνα γιατί μετά θα πρέπει να κάνω την λαμπαροσκόπηση και ... δε θέλω :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ..........

ΤΩΡΑ!!!

ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΩΜΕΡΗ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΛΕΟΝ....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΜΟΝΗΣ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΑ ΝΕΑ..........ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι άλλα νέα?

όλα καλά??

αρχίζω να παραλογίζομαι από τη βαρεμάρα!

μου ΄χουν μπει και κάτι ιδέες ...οι γνωστές σε όλες ξέρετε...και προσπαθώ να τις απωθήσω για να μη χάσω την ψυχική μου ηρεμία (όση μου απέμεινε)!

ελινακι μου να μπαινεις κοριτσι μου να τα λεμε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

απο παραλογια εδω αλλο τιποτα μην την ψαχνεις την δουλεια :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

καποια στιγμη να μας πεις για σενα γιατι δεν θυμαμαι εχω χασει μαλλον επεισοδια, σε τι φαση εισαι και τα σχετικα :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΔΙΕΘΕΤΗΣΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ..........

ΤΩΡΑ!!!

ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΒΡΩΜΕΡΗ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΠΛΕΟΝ....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΛΟΓΩ ΑΝΑΜΟΝΗΣ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΤΕ ΤΑ ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΑ ΝΕΑ..........ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!

Μη μασας xouanitaki.Κανε λιστα τι πρεπει να ψαξεις, φυσικα παντα με την καθοδηγηση καλου γιατρου, γιατι οι περισσοτεροι πετανε χαρταετο(βλεπε Αναστασια32).2 χρονια τζαμπαααααααααα δεν μπορω να το πιστευψω ακομα!!!! :shock: Αλλα δεν θα τους κανουμε τη χαρη!!!!!Παμε γερααααααααααα!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas k apo mena koritsakia m!

xouanitakia m kali sinexeia s euxomai!na xeis to pothito apotelesma sintoma!

kala s leei i anastasia na to psaxeis oso mporeis giati k sti diki m tin periptwsi, meta apo mia apovoli stis 8 vdomades, 2 xronia akarpwn prospatheiwn, 1 apotiximeni spermategxusi kai 1 apotiximeni exwswmatiki, apofasisa na allaxw ton upotithemeno teleio giatro m kai telika. . . meta apo exetaseis exw thromvofilia!apisteuto e?kai mallon diafragma sti mitra!p edw k 2 xronia o allos oute kan ta eixe sto mialo!ti na peis! O THEOS na mas prosexeis giati pesame stin anagki tous!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;Εγώ από την Παρασκευή είμαι ψιλοάρρωστη μαζί με τον μικρό.Πάλι κάτι μας έφερε από τον παιδικό!!!!!!Βέβαια εκείνος το περνάει πολύ ελαφρά ενώ εγώ είμαι χάλια.Αφήστε που δεν θέλω και εγώ να πάρω φάρμακα γιατί λέω μιας στις χίλιες να έχει γίνει κάτι......να το ρισκάρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ elina αυτή η αναμονή είναι το χειρότερο,πολύ κουραστικό.Μακάρι να μην σου έρθει ποτέ.Από θερμοκρασία που κάποιοι λένε,πως πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα και από εμένα κορίτσια!!!

Αυτή η ... κυρία με τα κόκινα που δεν την χωνεύει καμία μας ... με επισκέφθηκε σήμερα πρωί πρωί εντελως απροειδοποίητα (τι θράσος που το έχει). :twisted::twisted::twisted::twisted: Την περίμενα 5-6 μέρες μετά αλλά αποφάσισε να σκάσει μύτη νωρίτερα. Από τη μία βέβαια καλύτερα νωρίτερα παρά να καθυστερεί και να μου σπάει τα νεύρα!

Πάντως είναι πολύ χοντρόπετση η "κυρία". Κάθε φορά της ρίχνω τέτοιο βρίσιμο, τη διαολοστέλνω και αυτή δε μασάει μία, κάθε μήνα εκεί! Ρωτάς κυρία μου αν σε θέλουμε και είσβαλεις κάθε φορά έτσι;

Να φύγεις για 9 μήνες ... να πας αλλού!!!!!!!!!!!

Μαρικάκι, αναστασία, rose και όλες όσες περιμένετε ελπίζω να μην την ξαναματαδείτε για 9 ολόκληρους μήνες! Καλή συνέχεια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!simera piga sti ginaikologo eide endomitrio arketa paxi kai mia mikri mayri koukida mallon mou leei eine sakos alla eine poli noris gia na sou po 100%tin alli deytera tha pao gia xoriaki kai vlepoume!!ax makari na eine ena sporaki ayti ti fora!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταπληκτικά νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Έχω ενθουσιαστεί.Φαντάζομαι την χαρά σας!!!!!!!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου να είναι όντως να είναι ένα γερό σποράκι και σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου το μωράκι σου.Και ξέρεις από σήμερα ξεκούραση,όχι σκυψήματα, δεν θα σηκώνεις βάρος κτλ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!simera piga sti ginaikologo eide endomitrio arketa paxi kai mia mikri mayri koukida mallon mou leei eine sakos alla eine poli noris gia na sou po 100%tin alli deytera tha pao gia xoriaki kai vlepoume!!ax makari na eine ena sporaki ayti ti fora!!!

Καλα ακομα δεν εκανες χοριακη? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγχαρητηρια λιτσα;γιατι δεν κανεις χοριακη;πρωτα δεν κανουμε χοριακη και μετα βλεπουμε σακο;ευχομαι να ναι ενα μωρακι στο σακουλι :lol: καλη τυχη...ποιες εχουμε στην αναμονη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες φιλιά σε όλες σας και καλή εβδομάδα !!!!!!!

litsas1 άντε με το καλό κοπέλα μου !!!

γιατί χοριακή την άλλη Δευτέρα ; αφού ίσως να υπάρχει σάκος δεν θα έδειχνε η χοριακή απο τώρα ;; :-?:-B

MaDi έτσι αποροειδοποιητα θα έρθει και το μωράκι \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ μόνο μην σε πάρει απο κάτω !!! τον άλλο μήνα ίσως να σταθείς τυχερή !!

Σία σήμερα είναι η μέρα που κάνεις την εξέταση, εύχομαι το νέα σου να είναι ευχάριστα !!!!

images?q=tbn:ANd9GcSHUaWDg99lv6Gw2INUhtX4enxJThx0PpuXkT5iJ9KBczt4i7Ii

Αναστασία πότε περιμένεις νέα ;; σε ποια μέρα ήμαστε φιλενάδα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merentoula τι κανεις βρε ψυχη? ασε εχουμε δρομο ακομα.....στην 6η ημερα ειμαι αλλα δεν περιμενω να γινει τιποτα.Αυτη τη φορα εκτος απο το στηθος τιποτα μα τιποτα αλλο, ουτε καν εκείνοι οι περίεργοι πονοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!simera piga sti ginaikologo eide endomitrio arketa paxi kai mia mikri mayri koukida mallon mou leei eine sakos alla eine poli noris gia na sou po 100%tin alli deytera tha pao gia xoriaki kai vlepoume!!ax makari na eine ena sporaki ayti ti fora!!!

Γειά σου litsas1, είδες που σου ευχήθηκα να δείτε σάκο;;;; Η ευχή μου μάλλον έπιασε... Γιατί όμως σε στέλνει για χοριακή σε μια εβδομάδα; Δεν είναι λίγο μακρυά; Αντέχεις να περιμένεις μέχρι την άλλη Δευτέρα;;; Εγώ δεν θα άντεχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αναστασία μου,

μακάρι να σας πάνε όλα καλά και να μην χρειαστεί να κάνετε τίποτα άλλο παρά να περιμένεις να πάρεις σε 8 μήνες το μωρό σου αγκαλιά !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου litsas1, είδες που σου ευχήθηκα να δείτε σάκο;;;; Η ευχή μου μάλλον έπιασε... Γιατί όμως σε στέλνει για χοριακή σε μια εβδομάδα; Δεν είναι λίγο μακρυά; Αντέχεις να περιμένεις μέχρι την άλλη Δευτέρα;;; Εγώ δεν θα άντεχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...