Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κουκλες........

τι κανετε.....

εγω κομματια γυρισα απο δουλεια.....στο σπιτι πανικος με τα παιδια.....νυσταζωωωωωωω.....

kaliopap συγχαρητηρια....να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη :D

λενακι απλα μου αρεσει η παρεα και ειπα να μεινω...αν με θελετε βεβαια.....εχετε ολες πολυ γελιο. :lol::lol::lol: και αντιμετοπιζεται τοσο ομορφα και συναμα γελεια το θεμα της εγκυμοσυνης.....τελειο παρεακι :D

μερεντουλα να σκεφτεσαι οτι βρηκατε το προβλημα και οτι ολα απο δω και περα θα ειναι πολυ πιο ευκολα.....σου ευχομαι συντομα εγκυουλα......

αντε να κοκκινιζει η λιστα :D:D:D

κοριτσια φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχώρα με jannolino....νόμιζα ότι σε είχα προσθέσει στη λίστα... :o:o:o:o:o

Είμαι και εγώ σε άλλη διάσταση τις τελευταίες 3-4 εβδομάδες.... :lol::lol::lol::lol::lol:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. levou

11. girl84

12. marikaki27

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. mwroudenia

16. tanya

17. litsas1

kalliopap :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

18. jannolino

Ρε, συ ΣΙΑ, τελευταία μου φεύγουν κάτι ομοβροντίεεεεεεες, άλλο πράμα σου λέω... [smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] ... λέτε να έχει γίνει το θαύμα;;;;;; [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino δεν χρειάζεται και μεγάλη προσπάθεια για να ενταχθείς στην παρέα

απλά τα πράγματα, κλάνεις ; [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Μπουρεκάκι καλή ξεκούραση !! και καλή κλανοδιαμονή

Καλώς ήρθες [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

[smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

προσοχή στης αναθυμιάσεις [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino δεν χρειάζεται και μεγάλη προσπάθεια για να ενταχθείς στην παρέα

απλά τα πράγματα, κλάνεις ; [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Μπουρεκάκι καλή ξεκούραση !! και καλή κλανοδιαμονή

Καλώς ήρθες [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

[smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

προσοχή στης αναθυμιάσεις [smilie=fart.gif][smilie=fart.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σας ευχαριστω.....παλι καλα που ειναι βουλωμενη η μυτη και γλιτωνω προς το παρον τις αναθυμιασεις :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki mou epeidi eisai esy se sinxoro ;) (plaka kanw) :):)

bre merenta na se kala gt toooooso kairo exo aeria k ntrepomai na ekfrasto elefthera :lol::lol::lol:

gia na kano loipon mia prospatheia na kano syndesiiiii [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] ax ksexasa....efaga k tzatziki simeraaaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!αχ μπραβο βρε κοριτσια πολυ χαρηκα συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παντα τετοια νεα να ακουμε!!!!!!!!!! :D:D:D:D αντε να παιρνετε σειρα και οι υπολοιπεςσυντομα!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D μερεντουλα μου αφου βρεθηκε η αιτια πολυ συντομα θα εχεις και εσυ το νινακι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

βρε σια μου ντροπη ντροπη................πουουουουουφφφφφφφφφφ τι μυριζει τι μυριζει???????????? χαχαχαχαχα. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε κοπελες να συνεχισουμε να ακουμε τετοια νεα !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre sia mou na sou stilo k ton aderfo mou pou tou peftoun ta mallia tou kaimenou???? :lol::lol:

kati tha mporeseis na kaneis esy!!!eisai i teleftaia mou elpida!!!!!! :?;):lol::lol::lol::lol:

κουκλα μου μην αγχωνεσαι καθολου εχω επινοησει το καπιλα-ροκλανιδι ειναι η αλλη εκδοχη του καπιλαριν δεν ξερω αν εχεις ακουστα

κλανεις και........ [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] μπριρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

ειδου τα αποτελεσματα [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif]

επισης για οσες θελουν να αδυνατισουν γρηγορα εχω και το καφεδοκλανιδι [smilie=coffee2.gif][smilie=coffee2.gif] πινεις κλανεις [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

[smilie=pottytrain2.gif] μπριρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

και οριστε !!!!!!!! [smilie=glasses8.gif]

αυτα !!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))=))=)) ΣΙΑ εχω πεθανει στο γελιο..καλε εσυ εισαι διανοια που τα βρησκεις και τα λες? =))=))=))=))=))

αρχισατε το κλανιδι βλεπω παλι δεν αντεξατε..μονο εγω εχω μεινει σοβαρη και δεν εχω παρασυρθει :-p:-p

αλλα ειδα τωρα οτι και με κλανιδια ερχεται το μωρο θα ξεκινησω και εγω τωρα...προυυυυυυυυυυυυυτςςςς πριιιτςςςςςςςς πραααααααααααααααααααααατς :-o:-o αυτη η τελευταια ηταν το κατι αλλο b-(b-(:)):)):)):))

αχ και εγω το πολυ μεχρι τελος της αλλης βδομαδας δεν περιμενω αλλα ξερω το αποτελσμα απο τωρα 8-}

τωρα κοριτσια εχω λιγο το στομαχι μου,σαν να θελω να κανω εμετο και πριν σαν να ετρεμα λιγο αλλα μαλλον ματιασμενη ειμαι...ξεματιαστηκα αλλα το στομαχι ακομα με ενοχλει,θα περασει ομως!για να δουμε ποια θα ειναι η επομενη? :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο kalliopap να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να χαρεις την καθε στιγμη!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Τελικα κοριτσια φερνουν γουρι τα κλανιδια,μου φαινεται θα τα αρχισω και εγω...ετοιμαστειτεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πρρρρρρρρρρρρρρροοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυτς....αχ τελεια!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μου δινετε σημασια μονο η rose ασχολειται μαζι μου :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

θα βαρεσω κλανιδοαποχη απο δω και περα κοριτσια καλο βραδυ!!!! :(:(:(:(

τερμα τα κλανιδια :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ μην στεναχωριεσαι καλε εσενα δεν σου δινουνε σημασια?λαθος κανεις...να πω για μενα ναι,ξερεις εσυ ;) αλλα οχι και για σενα.εσυ και να θες δεν περνας απαρατηρητη =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριιιιιιιτς πραααααααατς προυυυυυυυυυτς ελα ΣΙΑ μην πεφτεις σε παρακαλωωωωω

πραααααααααααααααααααααααααααααααααααααφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιαααααααααααααα δεν θελω χαζαααααααααααα!!!!!Ο πολεμος των κλανιδιων δεν σταματα, δεν τα παραταμεεεεεεεεε και το πρωι ειναι και γερες!!!!φρασττττττττττττττττττττττ ωωωωωωωω :-o;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχώρα με jannolino....νόμιζα ότι σε είχα προσθέσει στη λίστα... :o:o:o:o:o

Είμαι και εγώ σε άλλη διάσταση τις τελευταίες 3-4 εβδομάδες.... :lol::lol::lol::lol::lol:

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. levou

11. girl84

12. marikaki27

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. mwroudenia

16. tanya

17. litsas1

kalliopap :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

18. jannolino

Ρε, συ ΣΙΑ, τελευταία μου φεύγουν κάτι ομοβροντίεεεεεεες, άλλο πράμα σου λέω... [smilie=booty.gif][smilie=booty.gif][smilie=booty.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] ... λέτε να έχει γίνει το θαύμα;;;;;; [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif]

Καλημέρα κοριτσάκια μου, βλέπω έχουν πάρει φωτιά τα πωπουδάκια ε??!!! :D:lol:

Βρε Μαρικάκι μου να ζητήσω μια χάρη μήπως γίνεται να μου αλλάξεις αριθμό στην λιστούλα γιατί το 10 δεν μου κάθεται καλά...το 13 ας πούμε είναι και τυχερό μου και δεν το προτιμούν και πολλοί...!! Ε? Φανταστικό Μαρικάκι???!!! :D:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ....και για να μην ξεχνιόμαστε πολλά συγχαρητήρια στις κοπέλες που τα κατάφεραν, καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες να έχετε με γερά και τυχερά μωράκια!!! Άντε να παίρνουμε σειρά κι εμειςςςςς..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...