Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

μερεντούλα μου είναι 3η μέρα καθυστέρησης

Να σε ρωτήσω και το εξής και σόρρυ αν το έχεις γράψει κάπου ήδη: πώς αντιληφθηκες το θέμα που έχετε και ξεκινήσατε αυτές τις εξειδικευμένες εξετάσεις? ίσως να ενδιαφέρει μία φίλη μου. Με το καλό η συνέχεια !! καλά που το εντόπισες και θα το αντιμετωπίσεις!!

μπράβο υπομονή !! υποκλίνομαι... εύχομαι το αποτέλεσμα να είναι και το ποθητό !!!!!!

δεν αντιλήφθηκα τίποτα, απλά μετά απο κάποιες προσπάθειες βρήκα αυτόν το γιατρό( αφού πριν πήγαινα σε έναν άσχετο) μου τον σύστησαν,

και ξεκινήσαμε να ψάχνουμε. Μέσα σε όλες τις εξετάσεις ή αν θες την σειρά που ακολουθούσαμε ήταν και αυτή. Τώρα σίγουρα σε κάθε ζευγάρι ακολουθεί διαφορετική τακτική, ανάλογα με το τι συμβαίνει. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική... :-?:-? αλλά πιστεύω πως αν την ζητήσεις δεν θα σου πει ο γιατρός όχι... λέω εγώ τώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερες και απο εμενααα..αγω απο πονακια μια χαρα..δηλαδη μου περασαν με τα χαπια και που ξαπλαααα,,τωρα ειμαι στη φαση της ναυτιας και των εμετων..σημερα μου μυριζε και το τζακι στο σπιτι και ετσι ηρθα στο δωματιο μου να μην μυριζω τπτ...αλλα μου ηρθε μια λιγουρααα..θελω να φαω φετα με ζεστο ψωμι με σουσαμι!!Μιαμ μιαμμμμ....ολα καλα οι υπολοιπες ..αλλη μια κοπελα εμεινε εγγυος μετα απο ενα χρονο προσπαθειων αλλα δεν εγραφε στο δικο μας στο ποστ για αυτο δεν το ξερουμε..παντος το βλεπω καλα μπηκε ο χρονος..σιγα σιγα εχουμε εγκυμοσυνες...αντε μαρικακι,μερεντα,κουαντο,σια ,αναστασια....κ.λ.π..περιμενω ευχαριστα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merendoula μου ευχαριστα τα νεα σου,χαρηκα πολυ!!!!Τωρα πολυ γρηγορα θα ερθει

το μωρακι σου!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Αντε με το καλο και σε ολες τις κοπελες!!!! %%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα δικιο εχεις τωρα πια ξερετε και συντομα θα ερθει και το μωρακι σας!να δεις με την πρωτη θα πετυχει κιολας ;)

levou καλως ηρθες παλι!δεν πειραζει δυναμικα συνεχιζεις για ντοιν ντοιν...δεν ξερω αν διαβασες παραπανω τι χρειαζεται για να ερθει το μωρακι?ενα θα σου πω μονο αγορασε πολλα λουλουδια :lol::lol::lol:

kiska απο νωρις τα συμπτωματα ε?καλο κουραγιο...

κοριτσια συντομα θα κοκκινησει η λιστα μας προβλεπω πολλες νεες εγκυουλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειναι εγκυουλα και η helena83 δεν ξερω αν μερικες την θυμαστε!μιλουσαμε πολυ τοτε που εμπαινε,γιατι μετα ξαφνικα χαθηκε,και τωρα ανακοινωσε οτι ειναι εγκυος.πολυ χαρηκα γιατι το ηθελε παρα πολυ.ειδατε κοριτσια ξεκιναμε παλι να κοκκινιζουμε σας το ειπα εγω ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιές γουρλούδες κοπέλες, έχω να πω το εξής και ακόμα δεν το πιστεύω: με πολύ κόπο προμηθεύτηκα ένα τεστ, το έκανα, και ναι, είναι θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:ymapplause:

είστε το απίστευτο γούρι μου!!!!!!!!!! Δεν το περίμενα ποτέ ότι θα βρεθώ στη θέση να πω ότι έμεινα έγγυος ενώ δεν το περίμενα. Ααααχ, ποτέ μη λες ποτέ, εγώ παιδιά αυτά τα κορόιδευα, αλλά να που συμβαίνουν. Είχα δηλαδή μία ελεύθερη επαφή αλλά ήταν πολύ νωρίς στον κύκλο, θεωρούσα απίθανο να έχει συμβεί, αλλά να 'σου η καθυστέρηση και φούσκωσαν τα μυαλά!!! Τώρα καλώς εχόντων των πραγμάτων θα φουσκώσουν κι άλλα μέρη!!!

Σας ευχαριστώ πολυ πολύ πολύ πολύ πολύ, σας εύχομαι τα καλύτερα, να έχετε όλες ότι επιθυμείτε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιές γουρλούδες κοπέλες, έχω να πω το εξής και ακόμα δεν το πιστεύω: με πολύ κόπο προμηθεύτηκα ένα τεστ, το έκανα, και ναι, είναι θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:ymapplause:

είστε το απίστευτο γούρι μου!!!!!!!!!! Δεν το περίμενα ποτέ ότι θα βρεθώ στη θέση να πω ότι έμεινα έγγυος ενώ δεν το περίμενα. Ααααχ, ποτέ μη λες ποτέ, εγώ παιδιά αυτά τα κορόιδευα, αλλά να που συμβαίνουν. Είχα δηλαδή μία ελεύθερη επαφή αλλά ήταν πολύ νωρίς στον κύκλο, θεωρούσα απίθανο να έχει συμβεί, αλλά να 'σου η καθυστέρηση και φούσκωσαν τα μυαλά!!! Τώρα καλώς εχόντων των πραγμάτων θα φουσκώσουν κι άλλα μέρη!!!

Σας ευχαριστώ πολυ πολύ πολύ πολύ πολύ, σας εύχομαι τα καλύτερα, να έχετε όλες ότι επιθυμείτε!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

ΠΟΛΛΑ ΣΥΣΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.........

ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΣ ΝΑ ΦΥΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-o:-o καλε τι γινεται εδωωω και αλλη εγκυουλααααα.μπραβο πολλα συγχαρητηρια kalliopap :ymapplause::ymapplause: με το καλο μια υγιεστατη εγκυμοσυνη και ενα υπεροχο μωρακι!

βρε κοριτσια σας το ξαναλεω ειδατε που ξεκινησαμε να κοκκινιζουμε?το ενιωθα και βγαινει αληθινο :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γει σας κοριτσια!!!

μερεντουλα στεναχωρεθηκα για τα νεα σου... αλλα το καλο ειναι οτι βρεθηκε η αιτια!!!

οποτε βουρ για σπερματεγχυση!! αντε αντε ολα τελεια θα πανε!!

κ εγω στο σεξ εντ δε σιτι το ειχα ακουσει πρωτη φορα!!

μη στεναχωριεσαι, αφου δεν εχετε αλλο προβλημα ολα θα πανε καλα κ συντομα θα εχεις το μωρακι σου!!

μπορει να εισαι κ η επομενη! ;)

συγχαρητηριααααααααααααααααααα κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ενα γερο γερο σπορακι να εχεις!! μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

αντε αντε να παιρνουμε ολες σειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"xouanitakiΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

ΠΟΛΛΑ ΣΥΣΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.........

ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΣ ΝΑ ΦΥΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ!!!!!!!![/quote']

ΦΟΥΟΥΟΥΟΦΦΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΦΦΦΟΥΥΟΟΥΟΥΥΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ, πάρτε πάρτε θετική ενέργεια!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Σύντομα να ανοίξουμε άλλο θέμα όλες μαζί!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalliopap συγχαρητήρια !!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause: υπέροχα νέα μας έφερες !!

μια υπεροχη εγκυμοσύνη καλή μου και ένα υγιέστατο μωράκι !!! μην μας ξεχνάς.. ;)

Maimoudaki ευχαριστώ όπως και όλες σας για το ενδιαφέρων, δεν στεναχωριέμαι καθόλου κοπέλα μου όπως προείπα. Μακάρι να πάνε όλα καλά !!!

προς το παρών άλλες έχουν σειρά :-ss:-ss:-ss η Μαρικάκι μας και η Αναστασία μας, ελπίζω να μην ξέχασα καμιά που περιμένει απο μέρα σε μέρα... :oops::oops:

Σια που είσαι καλέ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια kalliopap!!!Φοβερά και τρομερά νέα!!! Άντε και καλό φούσκωμα τώρα, καλό φούσκωμα...

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. levou

11. girl84

12. marikaki27

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. mwroudenia

16. tanya

17. litsas1

18. kalliopap :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Και στα δικά μας κορίτσια, και στα δικά μας!!!

[smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με φωναξατε καλε?????? ;;);;);;);;);;);;);;);;);;);;) εδω ειμαι γιου----χουυυυυυυυ τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα σημερα???? :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καταρχας Μερουντουλα μου να σου ευχηθω μια που τωρα εντοπισατε το προβλημα συντομα να γινεις μανουλα κοριτσι μου :-*:-*:-*:-*:-*:-*

ειμαι σιγουρη δηλαδη πως σε λιγο καιρο θα μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα ;);););););)

ρε κοριτσια συγνωμη δηλαδη πλακα πλακα ειδατε γουρι τα κλανιδια 2 εγκυμοσυνες ανακοινωθηκαν σημερα

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-? με βαζει σε σκεψεις δηλαδη ολο αυτο!!!!!!!!!

kalliopap μην μας ξεχασεις ε??? :-w:-w:-w θα ερχεσαι να μας φυσας και να μας κλανεις που και που

γουρλιδικα μας πεσανε ολα αυτα μου φαινεται!!!! :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug:

Το Μαρικακι μας θα ειναι η επομενη κοριτσια και φυσικα μετα η Αναστασουλα μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

αντε Μαρικακι μην χανεσαι ε??? ξερεις εσυ τι παθαινουμε :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

και τελειωνοντας να αμολησω και μια μπας και ακουσουμε κανα ευχαριστο και αυριο!!!

μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

[smilie=angryfire.gif]

ωχχχχχ ηταν δυνατη :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε μωρεεεεεεεεεεε?λιγες ωρες ελειψα και ολες αγκαστρωθηκατε?Μπραβο κοριτσια !!!!!

Σια , παστουρμας μου μυρισε....τετοιο εφαγες?πω πω μποχααααααααα!!!! 8-} Ριξε κλανιδι μηπως και φουσκωσουμε κι εμεις!!! [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kortsudiaaaaa kalispera!!!exw na mpw 2 meres k exoun ginei pramata k thamata :lol::lol::lol:

kaliopap na sou pw k egw me ti seira mou synxaritiriaaaaaaaaaaaa :):) sou efxomai mono ta kalytera!!!na exeis mia yperoxi egkymosini k ena spoudeo mwraki!!!!!panta tetoia!!!!

bre koritsia afksithikan oi eglymosines o emena etsi mou fenete??? :shock::?::?:lol:

ax einai gourlidiko kale to 2011!!!ante na perimenoume k emeis ti sira mas!!!

re marikakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :x pali me ksexasesssss :(:(:( bale me k mena sti listaaaaaa :((:((:-o:lol::lol::lol:

merentoula mou efxomai k se sena na pane ola kala k kala kaneis pou de stenaxoriese!!!!! ;)

anastasia k marikaki einai i seira sas etsi?????good luck!!!!!sas filwwwwwww oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε μωρεεεεεεεεεεε?λιγες ωρες ελειψα και ολες αγκαστρωθηκατε?Μπραβο κοριτσια !!!!!

Σια , παστουρμας μου μυρισε....τετοιο εφαγες?πω πω μποχααααααααα!!!! 8-} Ριξε κλανιδι μηπως και φουσκωσουμε κι εμεις!!! [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

παρε να χεις!!!!!! [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

ντρουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

αντε με το καλο και συ!!! [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρε να χεις!!!!!! [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

ντρουρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

αντε με το καλο και συ!!! [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

=))=))=))=)):)) re koritsia de pezesteeeeee!!!xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεε χωριστρα με εκανες [smilie=happy5.gif] να αφησω αλλη μια πειραζει? πρρρρρρρρρρρρρρρ [smilie=pottytrain2.gif] αν και τωρα τελευταια τρωω ωρες στο μπανιο, δεν ξερω γιατι [smilie=pottytrain5.gif] μηπως ειμαι εγκυα? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεε χωριστρα με εκανες [smilie=happy5.gif] να αφησω αλλη μια πειραζει? πρρρρρρρρρρρρρρρ[smilie=pottytrain2.gif] αν και τωρα τελευταια τρωω ωρες στο μπανιο, δεν ξερω γιατι [smilie=pottytrain5.gif] μηπως ειμαι εγκυα? :?

αμα θες στα κανω και καρφακια [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif] διαλεξε κομη και πες μου

περιμενω!!!! [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif] [smilie=icon_study.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια στις κοπέλες μας!!!!!!!!!!! Μπράβο kaliopap εύχομαι ένα υγιαίστατο μωράκι σε εσένα και στην Έλενα83 που θυμάμαι πόσο πολύ το ήθελε. Μακάρι να μπει να μας πει τα νεα της και εκεινη. Αντε να πέρνουμε όλες σειρα!!!

Εγώ στα μέσα της άλλη βδομάδας δεν την περιμένω την κυρία! Θα φάει πόρτα να το ξέρει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελω 2 πλεξουδες αριστερα και δεξια, μια χωριστρα αεροδρομιο στη μεση για να μην κουνιουνται απο τα πολλα μποφορ του πισινου σου!!!! @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)/:)

νομιζεις οτι θα με δυσκολεψεις ε?????????????

[smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] [smilie=glasses3.gif] προτεινω αυτο!!!

και μετα αυτο [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_geek.gif]

διαλεξε και παρε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δευτερο φυσικα να ειμαι και στη μοδα, αναμαλιασμενο , αλλα θα το πας χαλαρα ετσι μη με στραβωσεις καμια μουρη με το κλανιδι!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...