Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΑ ΕΥΧΗ..ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ Ν0 2!!!


ΣΙΑ.

Recommended Posts

ΟΥΦ!!!!!!!!ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ :P

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ, ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΠΕΡΜΟΔΟΑΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΥΧΟΥΣ ΓΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΟΚ!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΕΨΩ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!!!

ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΤΑΚΑ¨¨¨ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΑΥΤΟ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ¨¨

ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΝΕΙ ΣΤΑ ΜΥΑΛΑ!!!!

ΑΣΧΕΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ???? :lol:

xouanitaki milas kai les tis skepseis mou kai meis mia apo ta idia!!!euxomai na eisai!!to kanena simptoma einai simptoma..nai!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοπέλες, ξεκινάω προσπάθειες για δεύτερο, υπάρχει χώρος στην παρέα σας?

Το πιο γουρλίδικο site και η καλή σας ενέργεια σκέφτηκα ότι σίγουρα θα με βοηθήσουν!

Καλά αποτελέσματα σε όλες!

καλημερα κοριτσι μου, φυσικα και υπαρχει χωρος ολοι καλοι χωραμε εδω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: καλως ορισες λοιπον στην παρεα μας!!!! σου ευχομαι γρηγορα μανουλα για 2η φορα..

Χουανιτακι παρε και συ μια αγκαλιτσα να μην παραπονιεσαι!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μπορειτε να το ψαξετε ισως σε αλλο γιατρο με περισοτερες εξετασεις το θεμα σας.

Αναστασουλα αντε η 3 να ειναι και η τυχερη σας κοπελα μου :x:x:x:x:x:x

Αντε διπλη χαρα το Μαρικακι και συ, εγω ακομα δεν ξερω τιποτα αναμενω περιοδο.. Αυτη η αναμονη ασχημο πραγμα... #-o#-o#-o#-o#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μακαρι να ειμαστε τυχεροι και να μην χρειαστει να αρχισουμε παλι τα ψαξιματα, κοτσιδα εγινε ο εγκεφαλος μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ευχαριστώ ΣΙΑ μου! Όταν προσπαθούσα στο πρώτο πίστευα ότι οι κοπέλες που πήγαιναν για 2ο αποκλείεται να έχουν άγχος, έχουν ήδη 1 παιδάκι κτλ.. ¨Ελα μου όμως που όταν είσαι έξω από το χορό.... Πάντως θεωρώ το μάμμυ γούρικο. καλή τύχη σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia lene pws an exeis pisti ola ginonte....o kalos theoulis tha ferei se oles mas afto pou pothoume k tha kanoume oikogeneia(kapoia stigmi k emeis....)ela pou emena mia mou erxetai k mia mou febgei.... :x

merikes fores pistebw pws eimai aorati k otheos de me blepei....koritsia egw boutixtei sti gkantemia omws ta teleftaia 2 xronia!!!! :? ola xalia paneeee.....anastasia esy gia ti etoimazesai gia 3i fora?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορίζουμε την kalliopap στην τρελοπαρέα του 2011 :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και παρουσιάζουμε την νέα, αναναιωμένη λίστα μας.

Εάν έχω ξεχάσει καμία, ας μου το πει να την προσθέσω...

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. levou

11. girl84

12. marikaki27

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. mwroudenia

16. tanya

17. litsas1

18. kalliopap

Xouanitaki μερικές φορές, no news, is good news...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia lene pws an exeis pisti ola ginonte....o kalos theoulis tha ferei se oles mas afto pou pothoume k tha kanoume oikogeneia(kapoia stigmi k emeis....)ela pou emena mia mou erxetai k mia mou febgei.... :x

merikes fores pistebw pws eimai aorati k otheos de me blepei....koritsia egw boutixtei sti gkantemia omws ta teleftaia 2 xronia!!!! :? ola xalia paneeee.....anastasia esy gia ti etoimazesai gia 3i fora?

Για σπερματεγχυση.Αν μπορεις γραφε στα ελληνικα γιατι νομιζω ειναι κουραστικο για ολους να διαβαζουμε greeklish :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΣ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ναι ρε κοριτσια εαν μπορειται πραγματικα και ας γινονται και ορθογραφικα λαθη δεν ειμαστε και μπαμπινιωτης εξαλου.. τελεια ορθογραφια καμια δεν ξερει..φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*

ελινα εισαι φοβερη :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

ναι jannolino εχω ενα αγορακι σχεδον 22 μηνων, τον Ανασταση!!

αχ χρυσανθη μου δεν ειναι καθολου μα καθολου ησυχος....

γιαυτο κ τον φωναζουμε χουλιγκαν!! το καλο του ειναι οτι ειναι υπακουος!!

εγω κοριτσια τετοιο καιρο περιπου ειχα ξαναμεινει εγκυος αλλα δεν ειχε καλη καταληξη.

ανεμβρυικη κυηση.. κ τωρα προσπαθουμε 6 μηνες κ τιποτα ακομα

αλλα η αληθεια ειναι οτι αγχωνομαι κ το σκεφτομαι πολυ, μπορει να ειμαι χαλαρη γενικα το μηνα αλλα οταν ειναι να μου ερθει η ατιμη τρελαινομαι στο αγχος!!

αντε καλη επιτυχια σε ολες μας. αυτος ο μηνας ας ειναι τυχερος αν οχι για ολες μας για τις περισσοτερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλες, ξεκινάω προσπάθειες για δεύτερο, υπάρχει χώρος στην παρέα σας?

Το πιο γουρλίδικο site και η καλή σας ενέργεια σκέφτηκα ότι σίγουρα θα με βοηθήσουν!

Καλά αποτελέσματα σε όλες!

καλώς ήρθες !!! :D

αν ξέχασα κάποια sory !!!

Χουανιτάκι πρέπει να αρχίσεις να το ψάχνεις το θέμα, και εμάς η πρώτη εξέταση σπέρματος ήταν άριστη αλλά τελικά ήταν και λάθος τα αποτελέσματα...

σιγουρευτείτε πρώτα για το σπέρμα και άσε την σαλπιγγογραφία για μετά !! εγώ κάνω Τρίτη.

elina76, Σία ; έχουμε καμιά αναγούλα ; τι έγινε.... ; θέλω να μάθω :((:(( [smilie=director.gif]

η jannolino ζει στην Γερμανία όπως είπε η ίδια και ίσως το πληκτρολόγιο της να μην έχει την ελληνική, ίσως και να την έχει όμως... die gkrikchlis ist schwierig ;)

τα θυμάμαι καλά ή έκανα κανά λάθος ;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλο μεσημερι και απο εμενα. :-h:-h:-h Πηρα την αποφαση να μπω και εγω στην παρεα σας μιας και σας διαβαζω απο το πρωτο post.Εδω και αρκετο καιρο εχω ξεκινησει τις προσπαθειες για το δευτερο παιδακι αλλα ακομα τιποτα.Ευχομαι τα καλυτερα σε ολες μας και marikaki βαστα και ερχεται το μπεμπε σου!!!! (*)(*)(*)%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθατε..καλως σας βρηκαμε

αχ μερεντα εχω φτιαξει ενα σεναριο στο κεφαλι μου....αχ θα τρελαθωω.

σενάριο ;; :-?:-?

τι σενάριο να είναι αυτό άραγε ;

είμαι όλο μάτια !!! :-B:-B για να το διαβάσω !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι Μερεντουλα δεν εχω αναγουλες περιμενω να μου ερθουν τα ρουχα μου τωρα να παω για υστεροσκοπηση να ξεμπερδευω και με αυτο..

Βρε χρυσανθη τι σεναριο εκανες??? για πες ειμαι ολη αυτια :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες, milaw και εσύ στην τρελοπαρέα μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Να χαίρεσαι την όμορφη κορούλα σου και είμαι σίγουρη ότι είναι θέμα χρόνου να της δώσεις ένα όμορφο αδερφάκι (ή αδερφούλα...). Όσο για μένα, βαστάω γερά, βαστάω.... [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] , αλλά φοβάμαι μην υπάρχει καμιά τρύπα πουθενά και πάθουμε καμιά ζημιά.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Και η λίστα μας μεγαλώνει...

1. ΣΙΑ

2. anastasia32

3. cuando

4. rose25

5. merenta

6. morouli

7. xouanitaki

8. MaDi

kiska :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

9. Xρυσάνθη

10. levou

11. girl84

12. marikaki27

13. Teddy_Dion

14. Maimoudaki

15. mwroudenia

16. tanya

17. litsas1

18. kalliopap

19. milaw

20. jannolino

21. mariannap

Κανονίστε, φιλενάδες, γιατί η λίστα μεγαλώνει και εγκυμοσύνες δεν βλέπω, λέμεεεεεεεεεεεε [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marikaki afti i lista einai me eggyoules????!!!!! :roll::lol:

ax bre koritsia opws eipe i merenta eimai germania k to windows einai sta germanika!!!...sorry an sas diskolebo!tha prospathiso na ta grafo oso pio efkolodiabasta ;) ginete!!!anastasia mou kali epitixiaaaaaa!parepiptontos.....den sas prolabeno!!eimai oli mera sti doulia k to bradi de ksero pou mou pan ta 4 :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...