Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοπελάρες, είμαι και εγώ στην λίστα του Γενναρη και όπως πάει το πράγμα μάλλον θα είμαι και στου Φλεβάρη και και και.... Δεν θέλω να απογοητευομαι αλλά κουράστηκα να σκέφτομαι μόνο αυτό! Σήμερα που ήμουν στον δρόμο για την δουλειά σκεφτόμουν πως θα πρέπει να προσπαθήσω να το ξεχάσω τελείως αλλά δεν ξέρω πως θα το καταφέρω. Θα το καταφέρω όμως. Χτες το βράδυ απο την στιγμή που ξάπλωσα μέχρι που ξύπνησα έλεγα θέλω ενα μωράκι, θελω ενα μωράκι....Νομίζω ότι πλέον θα πρέπει να συνέλθω λίγο και να ξυπνήσω.

Οτι ειναι να γινει θα γινει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli που χαθηκες εσυ?καποια στιγμη μας γινεται εμμονη το θεμα μωρο χαλαρωσε οσο μπορεις και μην μετρας μερες γιατι ετσι αγχωνεσαι πιο πολυ.εγω αυτες τις μερες περιμενω και ηδη σημερα νιωθω οταν ερχεται αρα ειναι θεμα χρονου να ερθει!εχω πει τον επομενο μηνα δεν θα μετρησω τιποτα και θα εχουμε επαφες οποτε θελουμε και αν μας κατσει καλος.

ξεκολλησε λιγο απο αυτο κανε διαφορα πραγματα που σε ευχαριστουν και σε διασκεδαζουν γιατι σκεψου μετα οτι δεν θα μπορεις να τα κανεις ;) ολες θα γινουμε μαννουλες καποια μερα απλα δεν ειναι η ωρα μας ακομα ;;):-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΖΕ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!ΜΩΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.....ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA!!!

ROSE25 pos eise? den kserw an ta ema8es!!!!! :) epitelous ir8e ekei pou den to perimena :)

oute simptomata oute tpt!

eime 5 evdomadwn k kati!!

akoma prospa8w na to pistepsw!!!

ir8a na riksw mpempedoskoni k na ta poume

efxome afto pou efxeste na ginei syntoma!!!! ta perasa k gw gia 1 xrono

to 2011 eine tyxero lene!!! to sporaki eine sto dromo k erxete

kali tyxi se oles!!

filakiaaaaaaa

xxxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ 83 ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!ΣΤΗΛΕ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΟΥΡΙ...ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΕΛΕΝΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ 83 ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!ΣΤΗΛΕ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΟΥΡΙ...ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΤΕ ΕΛΕΝΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

kalimera Muriam....

efxaristw poly.

mpempedoskoni osi 8es....... efxome syntoma na er8ei

1 xrono prospa8usame me fysiko tropo....ennoeite eixa kati psiles prolaktines, kystules, exw k polykistikes k ekana peristasiaka k kapies 8erapioules... ekei pou eipa oti o dekevris 8a eine o telefteos minas me fysiko tropo k ton ianouario 8a paw gia topo8etisi giati den eixa alli ipomoni...

tsoup... ir8e to sporaki :) k me mono 2 prospa8eies. ekei p allous mines kseskizomastan. hahaha

apo oti katalava to 8ema eine na eise xalari k na to afiseis na er8ei irema xwris na to piezeis.

me to na koimomaste me ton antruli mas k to mono p mas niazei eine an 8a sillavume den voi8aei ka8olou ma ka8olou. apolafse to k 8a er8ei san dwro ekeinis tis apolafsis. ti kiklo exeis? se parakolou8ei giatros na dei pos pas apo woriksia?

filakia

xxxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ 83 ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ....ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ.ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ Κ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ 83 ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ....ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ.ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ Κ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Muriam μπράβο,

πολύ χάρηκα που όλα είναι ok!!!!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helena σου ειχα ευχηθει και στο ποστ σου για την εγκυμοσυνη σου.σου εγραψα και στο αλλο ποστ "ενα ονειρο μια ελπιδα μια ευχη..ποτε θα γινω μανα".να σου ξαναευχηθω και απο εδω με το καλο το μωρακι σου χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου.σε ειχα χασει δεν σε εβλεπα πουθενα να γραφεις και αναρωτιομουν αν ησουν καλα αλλα γυρισες διπλη και αυτο εχει σημασια ;;) μπραβο σου συγχαρητηρια και παλι.

ειδες τελεικα πρεπει να ειμαστε χαλαρες αλλιως δεν ερχεται..πρεπει να το παρουμε αποφαση αλλα ειναι λιγο δυσκολο αυτο οπως ξερεις γιατι τα εχεις περασει.εγω ειπα αυτο το μηνα δεν μετραω τιποτα θα εχουμε επαφες οποτε θελουμε και αμα θελει ας ερθει τουλαχιστον να χαλαρωσω να μην κοιταω καθε λιγο και λιγακι ποτε ειναι οι γονιμες...αμα θελει ο Θεος και μια φορα αρκει!εχεις δικιο μας γινεται εμμονη θελουμε δεν θελουμε αλλα τι να κανουμε!βεβαια εγω πλεον δεν ειμαι οπως παλια εχω χαλαρωσει αρκετα..μακαρι να μας ερθει συντομα!στελνε μπεμπεδοσκονη εσυ μην ξεχνιεσαι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΠΟΒΑΛΟΕΤΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΗΝΑ ΤΕΛΟΣΤΟ ΑΝΧΟΣ Κ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΡΕΣ ΚΛΠ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Κ Ο ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟΣ Κ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ Κ ΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ....ΦΙΛΙΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helena σου ειχα ευχηθει και στο ποστ σου για την εγκυμοσυνη σου.σου εγραψα και στο αλλο ποστ "ενα ονειρο μια ελπιδα μια ευχη..ποτε θα γινω μανα".να σου ξαναευχηθω και απο εδω με το καλο το μωρακι σου χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου.σε ειχα χασει δεν σε εβλεπα πουθενα να γραφεις και αναρωτιομουν αν ησουν καλα αλλα γυρισες διπλη και αυτο εχει σημασια ;;) μπραβο σου συγχαρητηρια και παλι.

ειδες τελεικα πρεπει να ειμαστε χαλαρες αλλιως δεν ερχεται..πρεπει να το παρουμε αποφαση αλλα ειναι λιγο δυσκολο αυτο οπως ξερεις γιατι τα εχεις περασει.εγω ειπα αυτο το μηνα δεν μετραω τιποτα θα εχουμε επαφες οποτε θελουμε και αμα θελει ας ερθει τουλαχιστον να χαλαρωσω να μην κοιταω καθε λιγο και λιγακι ποτε ειναι οι γονιμες...αμα θελει ο Θεος και μια φορα αρκει!εχεις δικιο μας γινεται εμμονη θελουμε δεν θελουμε αλλα τι να κανουμε!βεβαια εγω πλεον δεν ειμαι οπως παλια εχω χαλαρωσει αρκετα..μακαρι να μας ερθει συντομα!στελνε μπεμπεδοσκονη εσυ μην ξεχνιεσαι :lol::lol:

Rose m se efxaristw poly gia ta kala sou logia... ta perasa k tora na ta efxarista..alla simiwse k kati allo:

gia na ksexasto omos telios sxedon apo to 8ema ekana k apoxi apo to mammy..... :)

oxi pos den to skeftomun ka8olou...alimono. apla zuse pio xalara k irema k to afisa na er8ei apo mono tou...kai mesa se 2misi mines ir8e :)

kali tyxi se oles k min xanete tis elpides sas...ennoeite 8a er8ei to sporaki k to kserete k seis..

apla den exete ipomoni opos den eixa oute gw...

xxxxxxxx

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ 83 ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ 50 ΗΜΕΡΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ....ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ?ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΕΧΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ.ΟΡΜΟΝΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ Κ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

kalimera....

agapi m k gw eixa astato kiklo logo polykistikon...k psili prolaktini pou eine stigma ipogonimotitas. otan omos eipa sto giatro m 8elw moraki....prota me xapakia ri8misame ton astato kiklo na sta8eropoiei8ei gia na kanw k sosti owriksia k meta, ton 3o mina p ksekinisa prospa8eies eide oti i owriksia m ginotan 14-15 mera k periodo stis 27-29 meres....etsi vadiza sti tyxi m pote 8a syllavw...ka8isterisa na sillavw logo agxous k stress...

giafto se simvoulevw na ta pareis xalara apo tin arxi ta pragmata ena ena k na perimneis syntoma to sporaki sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΠΗΓΕΝΕ ΜΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΧΕΛΩΝΑΣ....ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΛΠ.Κ ΟΥΤΕ ΧΑΠΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ Κ ΚΑΛΕΡΓΕΙΑ.Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΛΟΜΙΦΑΙΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

helena μου ετσι ειμαι εγω εδω και αρκετους μηνες αλλα παλι δεν ερχεται!οποτε πιστευω δεν εχει ερθει η ωρα μου ακομα..θα ερθει καποια μερα ομως υπομονη και πιστη χρειαζεται.

χαιρομαι πραγματικα που για σενα η ωρα αυτη δεν αργησε παρα πολυ και με το καλο να ερθει το αγγελουδι σου!να μπαινεις να μας λες τα νεα σου και φυσικα να μας στελνει μπεμπεδοσκονη ;;):-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...