Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φαγανούλικα μωρακια Νοεμβριου-Δεκεμβριου 2010


Recommended Posts

καλημερα μανουλια και μωρακια και παιδακια...ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ 8-)8-)8-)8-)8-)8-) ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif] ...σημερα παρολο που ξυπνησαμε ως γνωστον απο τις 7 ειμαι πολυ χαρουμενη αισιοδοξη καλοκαιρινη...η ο καιρος ειναι η το δροσερο καφεδακι που πινω στην ηλιολουστη αυλη μου η οτι εκανα τρελιτσες εχθες η ολα μαζι...σημασια δεν εχει γιατι ειμαι ετσι σημασια εχει οτι ειμαι ετσι...μακαρι να παει ολο το καλοκαιρι ετσι...και οσο για τις διακοπες που θα παει λεγε λεγε το κοπελι κανει την κυρα και θελει(εμεις θα το κανουμε αναποδα) :P:P:P:P

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia kalhmera kai HELP ME PLEASE !!!!!!!!!!!......

Kapia stigmh eixe anevasei mia kopela ena thema pou legotan "prototipa kimena vaftishs" . Eixa vrei polu oraia stixakia gia to prosklitirio alla twra den kserw pws na to vrw pali :?::?::?:

Shmera tha pame gia prosklitiria kai den exw kataliksei sto kimeno akomi kai na fantastite pws tha pigename tis proales alla eipa ston antra mou pws thelw na vrw to katalilo stixaki prwta kai egw oute pou mpika ston kopo...

Kserei kapia na mou pei pos ginete??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalo mhna kai apo emena manoules....Pano sto anxos mou to ksexasa pws mpike o Iounios.......

Epitelousssssssssssss se ligo teliwnoun ta sxoliaaaaaa, xaxaxaxaxa o kathenas me to zori tou eeee????

Maraki ekanes trelitses poulaki mou [smilie=sex.gif] xaxaxaxaxa..........

Vagia mhn xanese pali twra eee.....

Marieta perastika sas, oi antres einai xiroteroi apo mwra otan arostenoun...

H Meroula pou xathike vre koritsia toses meres?? Lete na exei eksetastikh h apla trexamata me thn vaftish tous???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia thelw na mou dosete thn psifo sas...................

Oxi den vazw ipopsifiotita gia proedros alla tha anevasw merika kimena gia to prosklitirio kai thelw na akousw gnomes.....

Edw to proto..

Στον παππού μου τον καλό

το κρατάω μυστικό

πως θα πάρω το όνομά του

και όλα τα χαρίσματά του

Η μαμά θα με κρατάει

σαν λουλούδι ακριβό

να με δώσει στο νονό μου

να με κάνει χριστιανό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nr.2

Ήρθε η ώρα μου κι εγώ

όνομα ν' αποκτήσω

μη μου ζητάτε να το πω

δεν θα το μαρτυρήσω...

Ο νονός μου ο καλός

θα μου δώσει όνομα γλυκό

του καλού μου του παππού

που πολύ τον αγαπώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lipon na kai to 3o..

Απ' όταν εγεννήθηκα

κουκλάκι με φωνάζουν

μου λένε ότι είμαι όμορφος

και όλοι με θαυμάζουν!

Γι' αυτό θα ήθελα και εσείς

τη γνώμη σας να πείτε μια και αντράκι γίνομαι

στη βάφτιση να'ρθείτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα φιλεναδιτσες

Κρητικο Μαρακι χαιρομαι που σου μπηκε τοσο καλα ο μηνας [smilie=sex.gif]

ευουλα ψηφιζω το νουμερο 2

γεια σου Βαγιαααααα

καλη δουλεια συμπεθερα το Σαββατο καφεδακι το απογευμα ε μην μας ξεχασεις

Μαρριετα υπομονη με τον αρρωστο,δεν τον εστειλες στην μανουλα του ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ψηφιζω το 3 αλλα μαλλον μειοψηφια ειμαι απο τα αλλα δυο προτιμω το νο1...παντως μαλλον με βολευει που πιθανοτατα θα ειμαι τελευταια που θα κανω την βαφτιση γιατι θα κλεψω απο ολες σας ιδεουλες...χιχιχιχιχι :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εηυ και εγω το 3ο ψηφιζω.

Τα αλλα 2 λενε για τους παππουδες και καπως μου ρχεται.Το σιχαινομαι αυτο το εθιμο αν και το ακολουθησα πιστα. :roll::roll::roll:

Ειρηνη ευχαριστω για τις συμβουλες.Θα σου πω τα αποτελεσματα.

Μαριετα γυρω στους 2 με 3 μηνες ειχα σταγονιτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ενταξει τοτε!!αν ειχες δυο μηνες σταγονες,τοτε να μην ανησυχω και λεω μπας και γεμισε το στηθος!! αν και καμια σχεση,ειναι μικρο πια και πολυ χαλαρο,οπως πριν εγκυμοσυνης και οι αταγονιτσες ειναι σαν νερουλες πια..μη σου πω οτι μου μικρυνε κι αλλο το στηθος!! :?:?

Πω!πω κοριτσια!!αλλο πραγμα να ειναι Σαβ/κο και να ειναι ο Μανος σπιτι κι αλλο πραγμα καθημερινες...να΄ναι καλα,αλλα βγηκα απο τα νερα μου δυο μερες τωρα!! ειχα την ησυχια μου,το προγραμμα μου με το μωρο και καπως ημουν τωρα που ηταν σπιτι και αρρωστος :roll: παλι καλα που σημερα ηταν απυρετος,οποτε θα παει στο γραφειο αυριο με το καλο!!

αφηστε που βρηκε ευκαιρια και η μανα του κι ηρθε το πρωι,αλλα εγω πηρα το μωρο και πηγαμε σουπερ μαρκετ,οποτε δεν εκατσε πολυ!!!!! :lol::lol:

κοριτσια τα πλυντηρια δεν τελειωνουν με τα χειμωνιατικα,τι πραγμα!!

Μαρακι μπορει εμεις οι δυο να ειμαστε οι τελευταιες που θα βαφτισουμε τα παιδακια μας..εμεις παμε για Σεπτεμβριο πια!!

Κοριτσια καλο βραδυ,τα λεμε αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι!

Είσαστε όλες κούκλες! Φτου φτου! Σας είδα στις φωτογραφίες και σας καμάρωσα!!

Ελπίζω την επόμενη φορά να καταφέρω να'μαι κι εγώ...

Εύη κι εγώ το 3ο θα πω.. Αυτά τα βρήκες κάπου ή τα σκέφτηκες μόνη σου;

Σήμερα είχαμε γιατρό κι εμβόλιο. Μια χαρά μας βρήκε! Δε μας άλλαξε τη διατροφή, συνεχίζουμε με κρέμα βανίλια και φρουτόκρεμα και μόλις κλείσει τους 7 μηνες θα αρχίσουμε μπισκοτόκρεμα και φαρίν λακτέ.. Δοντάκι ακόμα δεν έχει κάνει την εμφάνισή του... άντε να δούμε πότε επιτέλους θα σκάσει μύτη!

Σας φιλώ όλες, καλό ξημέρωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Βάγια welcome back!!

Ο Νώντας από την Τετάρτη πάει στο ταβερνάκι με τους φίλους/ες του και τρώει κοψίδια...ναι έσκασε και εμάς το δοντάκι μας και τώρα περιμένουμε και το δεύτερο!! Κάτι κόκκινο θα του πάρω σήμερα αν πάμε jumbo

Μαριέττα περαστικά στον άντρα σου και υπομονή...κάνε υπομονη και ο ουρανός θα γίνει πιο καθαρόοοοοοοοοοοςςςςς .... αν και σε εμάς είναι έτοιμος να βρέξει .

Αύριο φεύγουν οι γονείς μου και πάνε στη Μήλο και δεν θα έχω πλέον βοήθεια οπότε με βλέπω να τρέχω σαν τον συγχωρεμένο τον Βέγγο. Δεν φτάνει το σπίτι, το μαγείρεμα, το σίδερο που θα έχω, πρέπει και να ποτίζω τον κήπο μας!! Τώρα αρχίζουν τα δύσκολαααα..Που θα πάει όμως θα περάσει ο καιρός και θα την κάνω και εγώ για Μήλο και εκεί δεν θα κάνω σχεδόν τίποτα 8-)8-)8-)

Ο απογαλακτισμός πάει καλά - είμαι ακόμα μπαταρισμένη με ελαστικό επίδεσμο και σήμερα πήρα και το τελευταίο χάπι. Τώρα για γάλα μέχρι χθες το βράδυ είχα και εγώ σταγόνες αλλά νομίζω ότι είναι λογικό. Χθες είχαν έρθει επίσκεψη η νονά του μπέμπη με το μωράκι της και έκανε θήλαστρο και έβγαλε 200 ml γαλατάκι και ζήλεψα...δεν ξέρω τι θέλω και εγω :?:?:?

Αχ έχω ξεκινήσει διατροφή και η μάνα μου έφτιαξε παστίτσιο για να ευχαριστήσει τον γαμπρούλι της....εμένα γιατί δεν με σκέφτεται κανένας? Φτιάξε λαχανικά στον ατμό να φάω χωρίς τύψεις... Αυτά κορίτσια..Φιλάκια πολλά

αααα Εύη και εμένα το 3ο μου άρεσε αλλά είναι λίγο αργά για να ψηφίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια,μολις τελιωσα το διαβασμα.....εχω ζαλιστει αμ τι τα θελω αυτα γρια γυναικα???ασε που μεχρι το μσημερι εχω ξεχασει αυτα που διαβασα το πρωι :lol:

Ευγενια παρακαλα να βρεχει για να μην χρειαζεται να ποτιζεις :roll:

θελεις να ερθω για βοηθεια????με τον Παναη και τον μπεμπη φυσικα :shock::shock::shock:

παω να φαω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas manoulomanoula....

Euxaristw polu gia thn simetoxh kai nomizw pws to 3 eixe tis perisoterous psifous..

Erikse mia vroxara edw prhn ligo, ta ekane ola lampogialo, ta mpalkonia mou ta tzamia mou einai xalia :(:( Erikse kai mpoliko xalazi alla den tha katharisw tpt giati apo oti ida sto deltio kairou kai avrio ta idia tha exoume....

Oxxxxx molis mou xtipisan to thirothlefwno (kapios gitonas) gia na mas pei oti plimirisame kato sto ipogio. Ekei einai oles oi apothikes ths oikodomhs kai to ipogio parking gia ta autokinita....

Tha epanelthw giati twra sinxistika...... ~x(~x(~x(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μπορει εμεις οι δυο να ειμαστε οι τελευταιες που θα βαφτισουμε τα παιδακια μας..εμεις παμε για Σεπτεμβριο πια!!

Καλε και εμεις για τοτε λεμε!!!Και μαλιστα για τελη Σεπτεμβρη!!!

Κοροτσιοα μετα τη βαπτιση θα κανετε καποιο event??Ας πουμε τραπεζωμα σε μαγαζι ή κατι στο σπιτι;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις 2 Οκτωβριου θα εχουμε βαπτιση

θα κανω τραπεζι σε μαγαζι σε καμμια 50αρια ατομα

το θεμα μου ειναι οτι βρηκα ενα πολυ ωραιο μαγαζι Ν.Φιλαδελφεια αλλα θα ηθελα να εχει και χωρο να παιξουν τα παιδακια

δεν εχω βρει καποιο μαγαζι να συνδιαζει καλο φαγητο και χωρο για τα ζουζουνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου! τι κάνετε;

Εξαφανίστηκα λίγο ε; είναι επειδή ότι ελεύθερο χρόνο έχω τον περνάω ψάχνοντας στο ίντερνετ ιδέες κλπ για τη βάπτιση! εμείς θα την κάνουμε 4 Σεπτεμβρίου. Επιτέλους βρήκαμε εκκλησία, κοντά στο σπίτι μου κιόλας και δεν είχε τύχει να πάω ποτέ, ο νονός μας την πρότεινε. Θα την κλείσουμε οριστικά από εβδομάδα. Οπότε τώρα σιγά σιγά μπορούμε να ξεκινήσουμε να ετοιμάζουμε τα προσκλητήρια γιατί μέχρι το τέλος του μήνα πρέπει να αρχίσω να τα μοιράζω, καθώς μετά αρχίζουν τα μπάνια του λαού και που να τους ψάχνω!

Το προσκλητήριο θα το φτιάξουμε μόνοι μας. Είμαι ανάμεσα σε 2 ιδέες... κειμενάκι νομίζω ότι έχω βρει, ελπίζω να αρέσει και στον άντρα μου. Για μπομπονιέρα, λέγαμε για τους μεγάλους να παραγγείλουμε από το χαμόγελο του παιδιού και για τα παιδάκια να βρούμε κάτι άλλο. Αλλά βρε κορίτσια... σε ένα από τα σάιτ που έψαχνα, βρήκα την ίδια μπομπονιέρα με το χαμόγελο, στη μισή τιμή!!! αλλά παρόλα αυτά μάλλον θα καταλήξουμε στο χαμόγελο.

Η Μαιρούλα νομίζω αυτό το Σ/Κ βαπτίζει ε; άντε ωραία, η πρώτη μας βάπτιση!

Εύη και Αναστασία η μπουμπού σας ευχαριστεί για τα καλά σας λόγια :D !

Ρηνιώ αν επιτρέπεται, πόσο σας είπαν στο μαγαζί για το άτομο; εμείς ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει οριστικά για τραπέζι αλλά πρέπει, πριν αρχίσουμε την εκτύπωση της μπομπονιέρας!!

Εύη τι έγινε τελικά με το υπόγειο;; και ποιό κειμενάκι διάλεξες τελικά; εμένα μου άρεσε το 2 και το 3.

Ευγενία πήρες χάπι τελικά ε; να δω κι εγώ τι θα κάνω... προς το παρόν έχω αραιώσει τις αντλήσεις και βλέπουμε.

Μαριέττα περαστικά στον Μάνο! άσε σε καταλαβαίνω, εγώ είχα τον άντρα μου 1 μήνα σπίτι!!! σήμερα γύρισε για δουλειά και από τη μία χάρηκα που ξαναβρήκαμε το πρόγραμμά μας με τη μικρή, αλλά από την άλλη μου άρεσε που τον είχα και δεν χρειαζόταν να είμαι συνέχεια πάνω από το μωρό! Ολα δικά μου τα θέλω μήπως;;;

Το Ναταλάκι μας δεν φάνηκε καθόλου ε; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: χτύπησε ο δαίμων του τυπογραφείου!! :lol::lol:

Εννοούσα Ειρήνη μου από ότι κατάλαβες πριν αρχίσω την εκτύπωση του προσκλητηρίου, όχι της μπομπονιέρας! μμμ... εκτύπωση μπομπονιέρας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενινα μου εξαρταται τι μενου θα βαλεις δεν ειναι κατι τυποποιημενο,αλλα απο οτι υπολογιζω γυρω 27 ε το ατομο.

σημερα εχω τις μαυρες μου :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενινα μου εξαρταται τι μενου θα βαλεις δεν ειναι κατι τυποποιημενο,αλλα απο οτι υπολογιζω γυρω 27 ε το ατομο.

σημερα εχω τις μαυρες μου :cry:

γιατι ρε συ εισαι στις μαυρες σου;

πες τα να τα βγαλεις απο μεσα σου!!

μολις εκανα διαλειμμα απο το σιδερωμα,ευτυχως ο μικρος κοιμαται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ftoy na mhn mas matiasw!arghsa alla mphka epiteloys...oi dikoi moy leipoun sto eksoxiko kai o antras moy olh mera sth doyleia..trexw na ta prolavw ola san to vego opws eipes eugenia...alla mataia..exv ena spiti san vomvardismeno kai kati asiderota mexri to tavani....kai kapoy ekei mesa sta sundrimia kai o mpemphs mesa sth kalh xara poy trwei koimatai kai den me afhnei se hsyxia otan einai ksipnios....perimenw th kyriakh poy o antras moy kathetai na koimhthw ligoylaki...gia na mh ta polylogw eimai sta oria neyrikhs krisews!!!!!!!!!ayta ta nea mas!

elenaki h mikrh prigkipisa einai mia koykla!!!!eugenia moy kalo koyragio!!kserw pws niwtheis twra poy ekopses to galataki...to idio eniwsa ki egv an kai den thulasa poly..esy den yparxei logos omws giati ton thylases oso eprepe.anastasia egw den to exv epixeirhsei akoma na eimaste ektos spitiou meta tiw 7 (einai h wra poy koimatai)mia fora to ekana poy eixame paei sto sef kai toy spasane ta neyra toso poy aggalia gurisame spiti oyte to karotsi den hthele!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...