Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

σουξε θα γινει θα δεις...

και σε λιγο θασε τραγουδαει αλλα...με πιο κομψα λογακια..\

βαγκ που εισαι ρε;;;

τρεχουν λιγες μυξες εμενα..ξεκινησα και ροναλ..φαξκ..εμεις σημερα ρυζακι...η μικρη γιουβαρλακια..αγανακτησανα φαει χθες 1 γιουβαρλακι...

και εβαλα κουακερ παιδιααντι για ρυζι η τραχανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλήμερα!

Ντομ με το καλό να γεννηθεί το νινάκι σου [smilie=binkybaby.gif] .

Σκέψου ότι θα έχει ο Βασιλάκης σου παρέα.

Τα κορίτσια μια ιδέα μου φαίνεται είναι. Εγώ πήγα να ψωνίσω για τη βαφτιστήρα μου όλα αυτά τα υπέροχα φρουφρου κορδελίτσες κτλ.και τελικά μου φάνηκαν πολύ κιτς και υπερβολικά και της πήρα απλά φορμάκια.

Άντε αν κάνω εγώ κόρη θα σου τη δώσω να τη βαπτίσεις. οκ; =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Εμένα στην αυχενική και τους 3 κορίτσια τους έβγαλαν. Φαντάσου το σοκ το ένα μετά το άλλο. Πόσο να αντέξει η δόλια μάνα; : :lol:

Θα κάνεις και οικονομία. Θα του φοράς τα ρούχα του Βασιλάκη.

Την επόμενη που το έμαθα πήγα και ψώνισα 2 υπέροχα φορμάκια και σκέφτηκα πώς μπορώ να κακιώνω για 2 ανθρωπάκια που χωράνε σε αυτά τα μικρά φορμάκια; Αυτό ήταν .....

Χαρά πού είσαι; Ελπίζω μόνο να κηνυγάς το Στέφανο...

Στα δικά μου τώρα.

Είμαι σκασμένη...Κόλλησε ο Χριστόφορος γαστρεντερίτιδα και όλο το βράδυ έκανε εμμετό και διάρροια.

Λέρωσε τα ρούχα του (3 φορές τον αλλαξάμε), τα σεντόνια, το πάπλωμα, το στρώμα και τα δικά του και τα δικά μας και το χαλί γιατί σηκώθηκε να κάνει εμμετό στη λεκανίτσα του αλλά δεν είχε λεκανίτσα :roll: .

Έχω σκάσει γιατί δεν λέει να ορθοποδήσει αυτό το μωρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώκω δεν δουλεύεις?

ΟΙ λοιπές που είναι?

Την Χαρά εχω να δω καιρό!!! Ποιος ξέρει που θα έχει φτάσει τώρα με το κυνήγι του Στέφανου!!!! :lol::lol::lol: Χαράαααααα μου που είσαι?

Βρήκα τσιπουρίτσα ιχθυοτροφείου πλούσια σε Ω3 και πήρα και μπρόκολο και μπρόκολο μαύρο για σαλάτα και λίγα σπαραγγια συνοδευτικά!!!

Ο πεθερός μου ενθουσιάστηκε με το ψάρι και προσφέρθηκε να τις ψήσει στα κάρβουνα!!!!

Αντε καλή μας όρεξη!!!!

Φρόσω (μιας που είδα το μνμ σου) κυκλοφορεί ιος γαστρεντερίτιδας!!! Στην δουλειά του άντρα μου όλοι είναι άρρωστοι!!!! Περαστικούλια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρίαζ!

Άντε σειρά του δον τώρα....

Εδώ δεν μπορώ να δουλέψω. Τη διπλανή την έπιασε κρίση καθαριότητας και σφουγγαρίζει, ξεσκονίζει..

Δεν μπορεί να μπει άνθρωπος εδώ μέσα :lol: . Καλύτερα βέβαια από την κρίση λογοδιάρροιας.

Κι έχω αλλεργία στα απορρυπαντικά και όλο φταρνίζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

frosv 1χαραθα ετρωγα εγω..κουακερ σουπα δεν εχεις φαει;;;ειναι σουπερ..αλλωστςε εχει και αλατακι...και ολα του...

το γιουβαρλακι την δυσκολρψε ομολογω..δουλεια ειμαι..αλλα ξετσουτσουνισα και με την πρωτη ευκαιρια σας γραφω..για να μη καπνιζω συνρεχεια...\

η χαρα που ειναι;;οντως..θα την παρω τηλ..

αμα ρε φροσω θα γινεται ποτε καλα;;;ελεος...περαστικα σας και παλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

τι γινεται βρε κοριτσια

δεν βλεπω κινηση

φροσω μου περαστικα σας

εγω εδω χαλαρα

ειναι εγκυος η συναδελφος διπλα μου και ειχαμε κουβεντα - τι μου θυμησε βρε κοριτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα τι εμαθα????? τσουτσουνι ξανα? τι θα κανεις με τοσους αντρες στο σπιτι? θα σε εχουνε μια κ μοναδικη ;) με το καλο κ το 2αντρακι σου!!!!!!!!!!!

Εχθες γεννησε η αδερφη μου :D 2τσουτσουνι! κ κουκλακι!!!! θεια ξανα! αυτη εχει παρει τα αγορια εγω τα κοριτσια :lol:

ολες καλα????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι και γω....

Μολις καθαρισα το μπανιο και εχουνε γινει τα ρουθουνια μου λες και πινω κοκα χρονια. χαχαχχαα! Μιλαμε εριξα 10 κιλα μπρεφ. Χαλια.....

Κατα τ'αλλα καλα.

Φροσω μου! Περαστικα σας! Τι ταλαιπωρια ρε παιδι μου!

Εμεις αρχισαμε ξανα φαγακι. Μη φανταστειτε. Αλλα τρωει ... ενταξει. Απο και που επινε μονο γαλα.

Μαρη ντομ! Να σε ρωτησω! Βονταφον εχεις? Καπου μιλησα χθες και μου μπιπ τις μοναδες! χαχαχαχαχα!

Ξερετε πως φευγει η μουχλα η μαυρη απο σιλικονη σε μπανιο το κερ...το μου μεσα? Αυτο το νερο εδω ειναι χαλια. Καλυτερα να πλενομαστε με θαλασσινο.

Μιλαμε ολα τα πλυντηρια, ανοξείδωτα σκατα.

Εγω δε με αναπνευστικο.......

Φααααακ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

μπηκα να σας πω ενα γρηγορο γεια οσο προλαβαινω ακομα..

η αγγελικη ναι!!!!!ειναι κ παλι αρρωστη!!!!!!!!!!!!!!!!

το βραδυ ξυπνησε 399 φορες κ απο τις 5 μεχρι τις 7 απλα δεν εκλεινε το ματι...

θεωρησα οτι 1ον βγαζει δοντι,2ον ειναι αρρωστη κ 3ον βλεπει εφιαλτες...

τελικα ηταν το 2ο!!!ναι πετυχα παλι διανα...

σημερα ξεκινησαμε με φτερνισμα κ λιγο μπουκωμα...

ε απο αυριο ξερουμε πια τη γνωστη διαδικασια......

ειλικρινα θα πηδηχτω απο το παραθυρο...

εγω κ η φροσω μαλλον που εχει 3 οποτε ολο κ καποιο ειναι αρρωστο...

εγω παλι που εχω ενα τι να πω??????

κ το ειδα η γρουσουζα το ονειρο χτες...ειχα λεει μια πελωρια κοιλια κ σκεφτομουν μηπως ειμαι εγκυος...

δεν εβλεπα σκατα καλυτερα που ειναι κ λεφτα!!!!!!!

αχ παραληρω η αμοιρη!!!!!!

δε μπορω παλι τα ιδια....

δεν αντεχω!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε συμπεθερα γαμωτο! Τι λες? Παλι?

Μηπως να περνατε μια 2η γνωμη? Ενταξει το ξερω μπορει να ειναι παρατραβηγμενο αλλα μηπως εχει κατι αλλο η μικρη... αλλεργια ας πουμε. Ή μηπως θελει αλλη αντιμετωπιση. Τι να πω? Υπομονη και γρηγορα να περασει!

Να ρωτησω κατι?

Ξυπνανε τα δικα σας κλαιγοντας? Εμενα τελευταια βγαζει κατι τσιριδες! ΜΟυ σπαει τα τυμπανα. Δε συμβαινει κατι. Απλα τσιριζει! Μολις με δει ναααααααααααα ενα κολγέητ χαμογελο.

Επισης λενε λεξουλες τα μωρακια σας?

Λοιπον εμεις λεμε...

Εγιο = Εδω

Μαμα= μαμα χαχαχαχαχαχχαχαχαα

Μπαμπα

ία ία ία ία = Μαλλον μαρια ακουγε τους γονεις μου αυτες τις μερες

Παππου αλα με προφορα παπι, ου δηλαδη αλλα και ι μαζι γαλλιστι χαχχαα

Ελεγε και ξεχασε..........

άτα,κακά,κακό.

Τελος... νυσταζω,κρυωνω,πειναω,διψαω και ο μικρος θελει παιχνιδια και φωναζει ίαααα ίααααα!

Το σημαντικοτερο? Βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

σημερα γενικα πολυ καλα ευτυχως

οσο για το κρυωμα βρε καλυψω μου - τι να κανεις - μες το παιχνιδι ειναι και αυτα

το ξερω μανικι ειναι πολυ ολη την ωρα αλλα εαν εχουν ευαισθησια ολη την ωρα ετσι θα ειναι μεχρι να φτιαξει αντισωματα

εγω πια το εχω παρει χαλαρα το θεμα κρυωμα

οκ βδμ παρα βδμ τα κλασικα - φυσιολογικος ορος- αερολιν -φλιξο και εαν σηκωσουμε πυρετο αντιβιωση

απο φαρμακο ειμαι φουλ για 2-3 χρονια μαζεμενα

στα λεω απλα για συμπαρασταση -

κοριτσια την επομενη νομιζω οτι πρεπει να αλλαξουμε τιτλο

ΑΡΡΩΣΤΙΑΑΑΑΑΑ!!!!! :lol:

μαρακι που εισαι χαθηκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια!!!!

περραστικα κοριτσια θα περασει κιαυτο που θα παει...

εμεις σκατα οτι ηρεμισαμε απο το κρυωμα, παλι γαστρεντεριτιδα, ειμαι μες στο αγχος μηπως συγγαει παλι....δεν ξερω που κολλησε, ανθρωπο δεν ειδαμε, μονο στη γειτονισα πηγα, αλλα αυτη ειναι καλα...απο τον αερα...τι να πω, ο παιδιατρος λεει, απο την αντιβιωση μπορει, αλλα την αντιβιωση την σταματησαμε, απο την παρασκευη το βραδυ...δεν νομιζω να ειναι αυτο..τον ρωτησα μηπως ειναι καποιο μικροβιο που κολλαει απο το σπιτι...λεει αποκλειεται, μηπως πρεπει να παω να του κανω εξετασεις; δεν γινεται δυο φορες να κολλησε με τον ιδιο τροπο, μετα το κρυωμα...

ολα τα αλλα σκατα ψυχολογικα, εχω καποια οικογενειακα προβληματα, οχι με τον πετρο.... και ειμαι νταουν...τεσπα

εσεις τι κανετε; τωρα θα σας διαβασω καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου!!!

τι κάνετε;

εμένα με κατασκοπεύει ο άνδρας μου και δεν μπορώ να γράψω πολλά!!!

χαχαχα!!!

όλοι παθαίνουν πλάκα με τον δικό μου που λέει "μπαμπά" λαι όχι "παπά"...

λένε οτι τελικά είναι καλαμαράς!

χαχαχα!

σήμερα ήρθε η μαντάμα και μου σιδέρωσε 4 πλυντήρια!!!

να 'ναι καλά η κοπέλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας αρρωστες και μη...

καλε μια μερα ελειψα και πεσατε στα πατωματα ολες με τις αρρωστιες!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!

Ντομ με το καλο το 2ο αντρακι σου! για σκεψου ποση οικονομια θα κανετε που δε θα αγοραζετε για αλλο θηλικο σερβιετες!! :lol:

εγω χθες ημουν ψωφια... στην εκπαιδευση ειχαμε 4ωρες με εν αμισαωρο διαλειμα, γυμναστικη-αυτοαμυνα. μας τσακισε ο τυπος! στην αρχη τι κοιλιακους, ραχιαιους, καμψεις κλπ και μετα κατι τεχνικες και λαβες για να τσακωσουμε καποιον, αν μας επιτεθει κλπ... χαμος ! αφου δε μου βγαλανε το χερι... παλι καλα... οι καρποι μου και οι αντιχειρες πονανε λες και με δειρανε... να μην πω για το πιασιμο στους διαφορους μυς....

και ξαναεχουμε αυριο και μεθαυριο!!! :o

και θα κανουμε κολπα με χειροπεδες και γκλοπ! εχω να γεμισω μελανιες......

Σωσω οι μερμελαδες που κανω εχουν εκτος απο φρουτα και ζαχαρη, λιγη γλυκοζη, σταγονες λεμονι και βανιλια.

για να σας πριξω ακομα λιγο...

σημερα ηρθαν πρωτη μερα τα πεθερικα για μπειμπι σιτιγκ με τη μαμα μου...

2 γιαγιαδες δεν μπορεσαν να τα κοιμησουν καθολου ολη μερα... γιατι;;;

γιατι η πεθερα λυποταν τον Σπυρο που εκλεγε, οχι τη Μαριαννα, και καθοταν μεσα στο δωματιο του! και ζητουσε και καρεκλα να μην ειναι ορθια!!!!

το ειπε η μανα μου στον αντρα μου και τα πηρε κρανιο. τον πεισαμε βεβαια να μην πει κουβεντα και γινει χαμος...

ετσι απο αυριο δε θα δοκιμαζουν καν να τα βαζουν για υπνο, μην τον μαθει να θελει παρεα ή κουνημα για υπνο και πανε ολοι αυτοι οι μηνες στραφι...

θα τους βαζω εγω κατα τις 3:30 οταν ερχομαστε σπιτι και τρωμε ολοι μαζι και μετα... μπας και κοιμομαστε και εμεις. οπως σημερα...

φιλακια... προς το παρον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

[smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=love4.gif][smilie=female.gif] [smilie=glasses12.gif] [-x[-x[-xb-([smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] [smilie=confused1.gif] [smilie=confused2.gif] :ar!:ymhiro::ar! [smilie=icon_joker.gif] [smilie=icon_king.gif] [smilie=icon_santa.gif] :crazy:[smilie=3some.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=wav.gif]

Α καλά πάει αυτή τα παιξε. Καλέ σύνελθε. Γερό μωρό είπαμε...

Καλυψώ αμάν κι εσένα η Αγγελική και ο Στέφανος.... Χαρά πολλές φορές μεταφέρουμε οι μεγάλοι μικρόβια που σε μας δεν εκδηλώνονται αλλά τα μωρά τα τσακίζουν.

Εμείς εδώ χαλάσαμε μια συσκευασία διπλή πάνες σημερα. Πολύ σκατό....μια ο ένας μια ο άλλος.

Ευτυχώς όμως που τρώνε και πίνουν.

Οι δικοί μου δεν με λένε πια μαμά. Ακούνε συνέχεια πήγαινε στη μάνα σου, πήγαινε στη μάνα σου και με λένε μάνια :P .

Βαγκ προσοχή με τον ώμο σου στις ασκήσεις.

Αλέκα πού είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και Περαστικα σε όλα τα νινακια μου !!!

Φαγαμε μια τουμπα σημερα , την πρωτη και ανοιξε λιγο το ουλο. Κατα τα αλλα καλα...

λεξουλες λεμε αρκετες

ξυπναει το πρωι φωναζει μπαμπα , τπτ αυτος , οποτε αρχιζει

Μαμαα , μανα , μάμμυ .

πιπιλια , παπουτσια .

κανει κ κατι προτασεις τυπου '' μαμα παει η πιπιλια'' - μαναα μπανιανα- ενα, τια (τρια), μπεντε (5)

πατατα , αννηη (γιαννη τον πατερα του) , μαία (μαρια)

γενικα παπαγαλιζει και μιλαει κ μονος του .

γελαει και σπρωχνει κ ο αντρας μου τον λεει Μενεγακη :lol::lol:

ενω οταν 8υμωνει κ πεταει πραγματα τον λεει Γλέτσο :lol::lol:

αυτα . ρε Καλυψω γίνε καλα εχουμε κουτσομπολιο να κανουμε αμαν.

Σωσω χτες ειχα πιει κατι κρασια κ ημουνα στο τσακ να ρ8ν Κρητη για σου κου ... 8α δω ποτε και αν ... αυτα , ηρ8ε ενας φιλος μπας δουμε ταινια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φροσω μου τι να πω!!!!! και εμεις μια απο τα ιδια....και βγαζουν μια βρωμααααα....

καλε ντομ σημασια εχει να ειναι γερο....και τα αγορακια παιδακια ειναι :D:D:D:D

και εγω οταν εμεινα εγκυος ηθελα κοριτσι, οταν μου ειπε ο γυναικολογος αγορι..θυμωσα, δεν ηθελα να μιλησω σε ανθρωπο...πηγα με τον πετρο σε μια καφετερια και δεν ηθελα να το πιστεψω...αφου με ρωτουσαν τι φυλο ειναι και δεν τους ελεγα, αλλα τωρα δεν το αλλαζω με τιποτα...οσα αγορακια και να ειχα δεν με νοιαζει....

βαγκ πολυ δυσκολο επαγγελμα, εγω δεν ξερω αν θα το αντεχα...το καλο της υποθεσης ειναι οτι θα κανεις κορμαρα με τοση γυμναστικη :D:D:D:D:D

καλε γεωργια ακομη να με παρεις τηλεφωνο; :lol::lol::lol::lol::lol:

ζζζζζζζζζ

σοφι περραστικα, δεν ξερω ποτε πρεπει να σε παρω τηλ. για να σου στειλω την παραγγελια σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μα.ς...χαρα δε μπορω να σε παρω τηλ γιατι θα νομιζεις οτι σου κανουν φαρσα..εκλεισε η φωνη μπιτ...

τελος..δε θα με αναγνωρισεις...μυξες..ελπιζω να μη κολησω τη μικρη..ελεγα να παρω κανενα αντσταμινικο αλλα δε ξερω α νθα κανει δουλεια...και αυριο εχω να ετοιμασω πραγματα,και δουλευω και θελω να κατεβω κεντρο..φακ..

αληθεια παλι αρρωστος ο στεφανος;;;μλκ..αλλα ακο πιο μαλακα ειναι για την καλυψω..ελα ρε συ αγγελικουλα...αφηνε κανενα αραιο διαστημα αναμεσα στια κρυολογηματα..

και ξερετε τι μου τη δινει;;

που θα παμε πανω και ετσι και κολησω τη μικρη θα λεει η γιαγια του λυτ...και που δε προσεχατε κια κρυωσε κτλ..αντε να την πεισεις..

ολο μου βαζει χερι για το νυσιμο..καλε λεπτο ειναι αυτο και τετοια..

αλεκα μακαρι να βρισκομασταν...

σοφη πως εισαι εσυ;;

εχω να ξεπουπουλασψωω το μισο μου ποδι..το αλοο αυριο στην αισθητικο..

ντομ δε σου ζινω σημασια...

παιδια εδω και γκρινιαζει..φαντασου σπιτι τι θα γγινεται!!!

τζουλια ολα καλα με το μικρο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ Σωσω το ενα ποδι θα σε αποτριχωσει η αισθητικος αυριο;;; θα σου κοψει και μιση τιμη;;; :lol:

και δε με λες... μπας και η γιαγια του Λευτερη εχει καμια συγγενεια με την πεθερα μου;;; και αυτη εχει μανια οτι τα παγωνουμε τα μωρα.... :mrgreen:

οποτε ερχεται σπιτι μας κρυωνει. με 23,5ο!!! και την Τριτη που πηγε ο Χρηστος με τη μαμα μου λαϊκη, μολις εφυγαν αναψε τα καλοριφερ και οταν γυρισε ο Χρηστος τα πηρε κρανιο γιατι το σπιτι ειχε γινει φουρνος!!! :D

σας αφηνω κουκλες... παω να πλυνω μπουκαλια, να βαλω σε ταπερ τα φαγητα για τα μωρα, να βγαλω σκουπιδια.... και να με κανει κανενα μασαζακι ο αντρουλης μου...

αυριο αν δε μπω θα σημαινει οτι θα ποναω παντου....

ελπιζω να σας βρω υγειεις και σοας τας φρενας.... ακους Ντομ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ άρρωστη ξεάρρωστη το μποτέ ομορφιάς όμως δεν το αφήνεις 8-) .

Φόρα καμιά μάσκα στο σπίτι, καλό πλύσιμο των χεριών κτλ κτλ τα ξέρεις η δουλειά σου είναι.

Η ίωση κολλάει στην επώαση όχι την ανάρρωση γι'αυτό και κολλάς χωρίς να το καταλάβεις.

Χαρά πολύ βρώμα... κι εδώ....το σπίτι το είχα όλη μέρα ανοιχτό.

Ήταν μια που είχε βάλει θέμα να πάρει το παιδί της ή όχι αντιβίωση.

Αν είναι δυνατόν να ρωτάει ένα φόρουμ για κάτι τέτοιο.

Την πιο ωραία απάντηση της την έδωσε ο γιατρός.

Και πέσανε οι εναλλακτικές ότι δεν πρέπει να της δώσει γιατί θα πάθει αλλεργία.

Τί διαβάζουν τα ματάκια μας εδώ μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας !!!!

περαστικα σε ολους !!!!!

λοιπον μηπως να ερθετε απο εδω,που δεν κυκλοφορει ουτε μυξα ,ουτε διαρρια....

κ της αδερφης μου που ειναι σε πολη χαλια ειναι κ γενικα ολοι οι δικοι μου στον Βολο!

σας ειπα...ο αντρας μου ειναι Αθηνα,μονη μου λοιπον! πολυ ησυχια εχω βρε παιδι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...