Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΗ2009-ΝΟ19-ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΜΠΕΙ


Recommended Posts

τι σε νοιαζει τι τρωει η κοπελα;;ραντεβου δωσατε η χαπι θα παρεις;; :lol::lol:

καλως ηρθες φιλεναδα..

βαγκ καλως να την δεχτεςι και συ λοιπον..

ροχαλιζει κιολας στο καναπε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 904
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα με τρελανετε μου φαινεται.

μπηκα και βλεπω οτι εχω να διαβασω μονο μεχρι την 56 σελιδα και λεω α ωραια λιγες ειναι. τελικα φτασατε μεχρι την 58

και δεν διαβαζω αργα για οσες το σκεφτουν :P

εγω ενω ηταν χαλαρα ολα χθες εγινα κομματια.

δεν ειχα κοιμηθει και το προηγουμενο βραδυ λογω αγχους αλλα και της μικρης....

πηγα 7 15 στο καταστημα ολα καλα. φευγω μετα να παω σε εναν φιλο-πελατη για καποια χρηματα γιατι μπορουσε να μας τα φερει μετα τις 3- 3 30 κα θα με σφαζαν οι υπολοιποι. γυρναω πισω με φωναζει ο περιφερειακος , τα λεμε ωραια και καλα γυρναω πισω στο καταστημα τελειωνω τις δουλειες μου εκει και παιρνω τα μπογαλακια μου να παω στο νεο μου καταστημα στην χαριλαου(για τις θεσσαλονικιες).

ουφ λαχανιασα ετσι οπως τα εγραψα

θα σας πω σε καμια 15αρια μερες πως θα ειναι. πολλες γυναικες ειμαστε εκει μαζεμενες......

αυτααααα

ντομ τι παθατε ρε ψυχη. αμαν βρε συ αλλα απο ενα καλοριφερ να καει ετσι το παιδι. θελει προσοχη.

χαρα αν σε ξανακουσω να μιλας ετσι θα σε.....

τζουλια και μαρια ζζζ να χαιρεστε τους αντρες σας

σοφακι τιμαει παλι το ονομα της η μικρη ε? κουραγιο μικρη μου

βαγκ μου θεμα συνηθειας ειναι ολα.

καλη αρχη και σε σενα

νανα ρουχα παιρνω με τις εκπτωσεις για του χρονου παπουτσια ομως ποτε.

δεν μπορεις να ξερεις την αναπτυξη του. αν κρινω τουλαχιστον απο τον δημητρη το φθινοπωρο πηραμε 3 ζευγαρια νο34 και σημερα του πηρα καινουργια νο35.θα τα βαλω στον.... τα αλλα ειναι και μεγαλος χεχχεχεχεεχε

αρχισαν προσφορες εδω και τα βαλα στο λεωφορειο, πηγαμε κεντρο και τους ψωνησα.

μαρκατ εισαι καλυτερα? ισμηνη?

ουφ σας ζαλησα. σταματαω εδω.

γρρρρρρ ο αντρας μου φιρι φιρι το παει για να πλακωθουμε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μας ξεσηκωνεις,αναβαλεις το σιδερο και πας γιατι....μπορεις;;;τι να σε πω..

οσο θελουμε θα τρωμε...ασε μας πια..

κουμαντο στο στομαχακι σου... :lol::lol::lol::lol:

εγω τουλαχιστον αν παω,εκει που θα παει και η γιαγια της βαγκ,θα παω ευτυχισμενη!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για τις ευχεσ !!!

τελικα πάντα πρεπει να χει καποια λογοδιαρροια εδω μεσα ε ??? :lol::lol::lol:

γουσταρω !!!

σωσω το ξερα αυτο που στειλες , αλλα στον πανικο 8α ξεχασεις κ το πιν μη σου πω ... :lol::lol::lol:

κ το μαρακι μου λειψε ρε... να δειτε 8α τοιμαζεται να κολλησει τικερ , πασχα , αρνιου , αποκριας , παρελασης :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρ φιλεναδα ...αστειατορα...

εγω δε σιδερωσα...τελικα...

λεω να την πεσω σε λιγο..εχει και θεμο..παιδια τελιο το γαλακτομπουρκο.περεπιπτοντως δλδ...

σας φιλω..τα λεμε αυριο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω εχω ενα βουνο σιδερο αλλα βαριεμαι...εχω λιωσει σημερα.

ξεστολισαμε,καθαρισα το σπιτι,εκανα γενικη στο μπανιο,μαζεψα ρουχα,μαγειρεψα,επλυνα πιατα...ε φτανει!!!!

η αγγελω κοιμηθηκε στις 11.κ χτες στις 12.σταθερα δηλαδη.

αλλα περναμε πολυ καλα πρεπει να σας πω.ολη μερα παιζουμε,χορευει,γελαμε...

κ εμενα μου κανει ολο αγκαλιες κ αγαπες...με φιλαει συνεχεια...θελει στο στομα η ατιμη!!!

σημερα ξεστολισαμε,βαλαμε επιτελους κ το τραπεζακι στο σαλονι,βγαλαμε κ αρκετα τζαμποπαζλ...σιγα σιγα να αραιωνουμε....

προς το παρον δε σπασαμε κανα κεφαλι..θα δουμε...

κ καναμε κ 1η φορα τσισα στο γιο γιο...μου φανηκε οτι το εμαθε πως λειτουργει.αλλα μετα κατουρισε στη μοκετα.

απο καλοκαιρι το ξαναδοκιμαζω.δε λεει να βρωμαει το σπιτι λες κ εχουμε σκυλο κ κατουραει παντου...

χαρα μη λες χαζα.αν ακουγες ασχημα πραγματα για σενα ειναι γτ τα ακουγες απο ηλιθια ατομα,αξιζεις πολλα κ μην ξανακουσω τετοια....

σωσω με κανεις παντα να λιγουρευομαι γλυκα κ να πειναω!!!!!

κ εμενα η μικρη δε θελει πλεον να της διαβαζω.τα διαβαζει μονη της.

σοφακι συμπασχω κ εγω κατα καποιο τροπο στο προβλημα του υπνου.κ εμεις γιναμε βραδινοι τυποι..

αλεκακι ελπιζω στο νεο καταστημα να πανε ολα σουπερ..ριξε κανα γαμοσταυριδι στον αντρα σου να αναψουν τα αιματα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δε μπορω να μη διαβασω τη φιλεναδα καλυψ.ω.τιμη μας παιδια..η καλυψω αφησε το σεξ για μας....

τι να πω..δεν εχω λογια..

ρε παιδια πως τα εχετε ακομα αυτα τα τζαμποπαζλ;;εγω 1 μηνα τα χρησιμοποιησα..

και τα φιλια στο στομα με ...τρελαινουν..δε μαρεσουν ακθολου..αποψη μου..

να ειμασταν κοντα ρε καλυψω να σου τα εστελνα...

παιδια την κανω τωρα πραγματικα!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε μαρια μου και μια κλωτσια και εξω απο εδω θελω να του ριξω ωρες ωρες

αλλα ...... κρατιεμαι

σεξ???????????? τι ακουσαν τα αυτακια μου και ειδαν τα ματακια μου?(λεμε τωρα)

κυκλοφορει ακομα αυτο στην πιατσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω οχι αλλα παζλ!!!!!αμαν κανω να τα βγαλουμε ολα να καθαρισει ο τοπος με τις μακακιες.........κ τα φιλια στο στομα κ εγω δεν τα θελω καθολου...μαλλον βλεπει οταν με φιλαει ο μπαμπας της κ για αυτο...

καλα,μη φανταστειτε οτι το εχουμε κανει μπορντελο εδω μεσα,δεν μου χωνει κ γλωσσοφιλα μπροστα της!!!!!χαχαχα :o:o:o πεταχτα.παντως ειναι πουτανος βαρβατος η ατιμη!!!πολυ μαλαγανα!!!!!

ρε αλεκακι μηπως για αυτο εχετε τοσα νευρα?ποσο καιρο εχετε να κανετε σεξ πουλακι μου?θαμου πεις που να βρεις ορεξη...καμια φορα με το ζορι στην αρχη κ μετα σου ερχεται.

κ εμενα μου εχει ψιλοκοπει τωρα τελευταια αλλα δεν εχω καμια διαθεση να δωσω αφορμη στον αντρα μου να ξενοπηδηξει....οποτε εκτελω τα καθηκοντα μου σαν σωστη συζυγος!!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol:

αχ αυτοι οι αντρες!!!!!!!!!

κ εγω πολλες φορες θελω ανοιξω το βοθρο(το στομα μου)κ να πω πολλα αλλα κρατιεμαι!!!!!!

τι να κανεις...εχουμε κανει κ παιδια τωρα......υπομονη μονο!!!!

αντε παω κ εγω σιγα σιγα...θα τα πουμε αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock: Δώσατε ρέστα εχθές έτσι? :lol::lol::lol:

Κι εγώ σαν την Καλυψω εχθές!!! Ξεστόλισα το δεντράκι κι έκανα μια υπέροχη γενική στο σαλόνι! Επεσε μεγάλη εκκαθάριση! Αλλαξα το στυλ διακόσμησης μου σε minimal και είμαι ενθουσιασμένη!!!! (Λιγότερα πράγματα για καθάρισμα :lol::lol::lol: ) Τώρα θέλω να φτιάξω ένα καμβά για το τζάκι μου! Ξέρω ακριβώς τι θέλω να φτιάξω απλά πρέπει να βρω χρόνο !

Αλεκάκι σε ευχαριστώ για τα χρόνια πολλά!

Τζουλ να χαίρεσαι κι εσύ τον άντρα και τον μπαμπά σου βρε παιδί!!!

Ο απολογισμός της χθεσινής βραδιάς μου εδωσε να καταλάβω οτι μαζί σας δεν θα βρω χαίρι!!!! Μα τι τοστ , γαλακτομπουρεκα και κέικ τσακίσατε δε λέγεται!!! Αντε να δω πότε θα ξεκινήσω οργανωμένη δίαιτα, γιατί η ψυχολογία μου δεν το χει καθόλου!!!

Σώκω μου δεν έχω φίλες γιατί πάντα είχα 2 καλές φίλες! Η μια ήταν φίδι (όπως αποδείχθηκε) και πολύ άσχημος χαρακτήρας τελικά! κι έτσι την απομάκρυνα! και η δεύτερη όταν μετακόμισα Νέα Μάκρη χαθήκαμε ! Οπότε εδώ δεν έχει και κανέναν εκτός απο αλεπούδες για παρέα :lol::lol::lol::lol: Τώρα που η μικρή μου πάει σχολείο έχω γνωρίσει κάποιες μαμάδες αλλά ακόμα είμαστε στη γνωριμία του σχολείου! Εχω την κουμπάρα μου την οποία αγαπώ πολύ και μένουμε κοντά αλλά δυστηχώς δεν έχουμε χρόνο να τα πούμε ποτέ μόνες μας!!!!

Αυτά περί φιλίας!

Βάγκ στίβο ε? Κι εγώ έκανα στίβο κάποτε στα 15 μου!!!! Μετά ασχολήθηκα με το βόλλευ και μετα με τον άντρα μου :lol::lol::lol::lol: ουφ αυτά ήταν πολύ παλιά!!!!

Αυτά για την ώρα!!!

Καλημερούδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalycv και αλεκα αφιερωσατε παλι...

καλυψω για να μην εχεις ορεξη εσυ για σεξ...πρεπει να εισαι αρκετα νταουν...

τι να πω...

αλεκα τι να πρωτοσχολιασω...

εμεις καλα..σηκωθηκε 9..

εχει καλο καιρο και ισως παμε καμια βολτα..

το μεαημερι κεμπαπ και σουβλακια ,...με δε ξερω τι..

ισως κριθαρακι της μικρης..δεν εχω ιδεα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ!!!!!

Εδώ είμαι μόνιμα (αν λες για εμένα δλδ :roll: )απλά ρίχνω τη ματιά μου και κάνω και δουλειά!!! Κυριακή γαρ.....δεν μπορώ να παραμελήσω άντρα και παιδιά :lol::lol:

Λοιπόν φάγαμε μπριζολίτσες στα κάρβουνα με πατάτες ρύζι και σαλάτα λάχανο!!!

Τώρα ετοιμάζομαι να φτιάξω μια μπουγατσίνα (σώκω δες εδώ γιατί περιμένω τους κουμπάρους μας!!!

Αντε να δω πότε θα την ξεκινήσω αυτή τη ρημαδοδίαιτα γιατί την μπουγάτσα δεν την χάνω με τίποτα!!!! :D:D:D

Βρε Σώκω σε είχα για πιο ενημερωμένη!!! Εδώ και καιρό τα έχουν!!! Κοντεύουν να χωρίσουν τώρα :lol::lol::lol:

Τώρα κάνουμε επανάληψη ορθογραφίας με την κόρη γιατί τα είχαμε φορτώσει λιγάκι!!! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalooo

ρε Σωσω , το πιστεψες ?

ενας φιλος καμεραμαν μου χε πει οτι δεν ειναι κ τοσο φαν στους αντρες η κυρια !

και ο αντωνακης ο πρωην της με την μοντελα που ειναι ειναι επαγγελματιας ...

αβυσσος η ψυχη των σταρ! βαρεμαρα , παω να χαλαρωσω κ να δω καμια ταινια το βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πήγαμε βόλτα το πρωί.

Ο Φίλιππος έκατσε μισή ώρα σε αυτό που κάνει γύρω γύρω και δεν άφηνε κανένα παιδάκι να παίξει εκεί. :o . Οι άλλοι γονείς μας έκαναν παρατήρηση :oops: λλά δεν κατέβαινε με τίποτα. Μα καλά δεν ζαβλακώθηκε;

Ο Χριστόφορος μου ήρθε πριν λίγο κατάμαυρος και τελικά είχε βρει τις αποδείξεις της εφορίας και τις έφαγε. Πιάνουν φαγωμένες; :roll:

Αθηνά μην κάνεις το λάθος και πάρεις παπούτσια για του χρόνου. Ο δον 3 νούμερα άλλαξε μέσα σε 4 μήνες. Του χρόνου θα περπατάνε πολύ, θα τρέχουν πολύ, θα χοροπηδάνε και θα χρειάζονται παπούτσια να εφαρμόζουν πολύ καλά στα ποδαράκια τους. Άστα μωρέ δεν θα γλυτώσεις και πολλά λεφτά. Στα παπούτσια κάνουν μικρές εκπτώσεις.

το μαράκι, η μάρκερ, η Ισμήνη, η Μάρκατ που είναι; όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μην παρεις.ε.τσι κ αλλιως αναγκη απο λεφτα δεν εχεις...

σημερα θα το σκοτωσω...βεβαια αμλλον δε φταιει αυτο..τα ψυχολογικα μου ειναι καπως...

τζουλια τι εννοεις;;

οτι ο αντωνακης ειναι κολομπινα;;

και η ζετα λεσβια;;

πλακα κανεις..καλε τα γνωριζετε αυτα οι υπολοιπες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααα

ο γιος μου περπατησε κανονικααααααα και μεσα στο σπιτιιιιιιι

περπατειιιιιιι.....γιουπιιιιιιι

περπατησεεεεεεεεεε

θα μπω μετα να σας πω τα νεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά καλέ... περιμένατε να κοιμηθώ για να πείτε τα καλά;

χαχαχα!!!

για τον Αντωνάκη είναι πολύ γνωστό!!!

για τη Ζέτα... μου είχε περάσει από το μυαλό.

γιατί είχα σκεφτεί οτι δεν μπορεί μία γυναίκα να είναι τόσα χρόνια με έναν... σαν τον Αντωνάκη...

κρίμα στην ομορφιά της... χαχαχα

ρε κορίτσια, αυτός ο Ουγγαρέζος δε μου αρέσει καθόλου!!!

πώς τον πήγανε στον τελικό;

ρε Σωσώ... γιατί με έχεις για τόσο ματσό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...