Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την manoyla!


Βανια

Recommended Posts

Γεια σου κ απο μενα Παναγιωτα περιττο να σου πω οτι μας εχεις κανει και

κλαιμε ολες με την συνεντευξη,καθε ευτυχια για σας και τα ζουζουνια σας

με το καλο το δευτερο :laugh: :laugh: .ειδες τι κανει το ατιμο το αγχος :angry: ?πες μας τον τροπο να το αποβαλουμε και εμεις:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ;ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ ΜΕΤΑ ΓΕΝΝΗΣΣΕΣ ΕΣΥ ΕΓΩ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΠΑΝΗΛΘΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ!!!ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΣΟΥΚ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΩΣ ΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΓΕΡΑΜΜΑΤΑ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

ΣΤΙΣ 3 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2009 ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ. ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΙ ΑΦΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΚΟΛΑ. ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΑΣ ΔΙΚΑΙΩΣΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ κ. ΝΙΚΟΛΛΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΑΝΕ ΓΟΝΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

Παναγιώτα η ώρα είναι 9.27 το πρωί καιείμαι στο γραφείο επειδή έχω παρόμια κατάσταση κλαίω ακόμα από την συνέντευξή σου, ευτυχώς που είμαι μόνη μου. Πιστεύω πάντως πως αν δεν έχεις περάσει παρόμια κατάσταση όσο και αν ευαίσθητος δεν μπορείς να καταλάβεις πόσο επώδυνο είναι για μια οικογένεια να περνάει παρόμοιες καταστάσεις. Αυτό που σκέφτομαι και τρελένομαι είναι ότι κάποιες από εμάς που θέλουμε τόσο πολύ να γίνουμε μανούλες έχουμε ήδη στην αγκαλιά μας τα αγγελούδια μας ενώ άλλες κοπέλες πονούν ακόμα. Εγώ πάντως έχω ένα κοριτσάκι 2,5 χρονών και ακόμα δεν έχω ξεπεράσει την προηγούμενη απώλεια από την εγκυμοσύνη που είχα. Δεν γράφω άλλο γιατί θα κλαίω όλη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...