Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την manoyla!


Βανια

Recommended Posts

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ,ΠΟΥ ΜΕ ΑΓΑΠΗ,ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΘΑΡΡΟΣ ΞΕΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΑΥΤΕΣ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ! ΦΙΛΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μανουλα πολυ συγκινητικη η ιστορια σου....να χαιρεσαι την μπουμπου σου και με το καλο το αλλο το μωρακι σου..να εισαι παντα καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου να χαίρεσαι την οικογένειά σου!

Η συνέντευξη είναι συγκινητικότατη (μπράβο στη Λένα για την επιλογή της Παναγιώτας) και άκρως ελπιδοφόρα για τα ζευγάρια που αντιμετωπίζουν δυσκολίες στη σύλληψη.

Με το καλό το αδερφάκι της Ρουμπιάννας σας!

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax pali klaiw vradiatika!!

Teleia h synenteyxh sou Panagiwtoula mou!

Mou thymises ta dika mou twra! Perasan ola

san flasia apo mprosta mou! Kathe fora lew

pws makari na exw thn tyxh sou kai na meinw

egyos sto 2 me fysiko tropo.

Sigoura edwses polles elpides se koritsia me

paromoio provlima. OXI ANGXOS KORITSIA!!

Einai poly ypoulo to atimo!

Na sou zhsei h Roubiana kai me to kalo na

ypodexteis kai to 2 mwraki! Eyxomai ola na

pane kala mexri to telos!

Ena megalo BRAVO sthn Lena mas gia thn

prwtovoulia ths! :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσια... πολυ συγκινητικη ιστορια... πολυ ωραιες ερωτησεις και απαντησεις που δινουν κουραγιο... με το καλο και το δευτερο παιδακι σου μανουλα... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου με συγκινησες κ μενα οπως κ όλες τις κοπέλες...πολυ σημαντικά όλα αυτά που ειπες...να χαιρεσαι την οικογένεια σου κ ελπίζω καποια στιγμή να πιουμε κ εναν καφέ (δεν μπορει, σαλαμίνα μενουμε,που θα παει..)...φιλιά στην κορούλα σου κ καλη λευτερια΄σου ευχομαι...να ειστε όλοι καλα...:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου με συγκίνησες πάρα πολύ...Εκλάψα πάρα πολύ με την ιστορία σου...Να σου ζήσει η κορουλα σου και με το καλό το νέο μέλος στην οικογένεια...Εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να είναι όλοι γεροί και ευτυχισμένοι...

Λένα είσαι φοβερή!!!Μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου να χαιρεσαι την ομορφη κορουλα σου και με το καλο να ερθει και το δευτερο μωρακι σου..Ευχομαι οτι καλυτερο στην οικογενεια σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σκεφτομουν αυτες τις μερες ποια θα ειναι η επομενη ....

Μπραβο Παναγιωτα για τη δυναμη σου!

Να χαιρεσαι την οικογενεια σου και με το καλο να υποδεχτειτε το νεο μελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα, να χαιρεσαι την κορουλα σου, τον αντρουλη σου και με το καλο το δευτερο σου μωρακι!να σαστε παντα ευτυχισμενοι και αγαπημενοι!πολυ ελπιδοφορο το μηνυμα που περασες!μπραβο!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου πολλα συγχαρητήρια και για το θάρρος και την υπομονή σας όλα αυτά τα χρόνια αλλά και για την μεγάαααλη οικογένεια που δημιουργήσατε. Να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι και με το καλό το 2ο παιδάκι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ ωραία συνέντευξη!!!!μπράβο στην Λένα που το σκέφτηκε!!!

αλλά πάνω απ΄όλα μπράβο σε εσένα μανούλα που με την ιστορία σου δίνεις κουράγιο σε πολλές γυναίκες!!!!και αποδυκνείεται για άλλη μια φορά πόσο κακός πράγοντας είναι το άγχος.....

να σου ζήσει η Ρουμπιάννα σου και με το καλό να έρθει το δεύτερο μωράκι σου!!!!!

φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimerakia apo mena pnagiwta mou...

Na sou zisei i korassa sou agapi mou...

Kai pragmati einai wraia kai sugkinitiki i istoria sou...

Pantos mpravw sou epidi dineis kai dunami stis kopelles pou prospathoun gia mwraki...

Na se kala koritsi mou...

Kai sou euxwme ola ta kalitera gia sena kai gia tin oikogeneia sou...

Kai gia oses kopelles prospathoun,,,

Sas euxwme SUNTOMA POLI SUNTOMA mwrakia stin kilitsa sas...

FILIA polla....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου να χαίρεσαι την οικογένεια σου και με το καλό να υποδεχθείς το νέο μέλος. Πραγματικά με αυτή την συνέντευξη δίνεις πολύ θάρρος σε πολλές κοπέλες. Μπράβο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ ΠΟΛΥ!ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΙΣΤΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ! Ο ΘΕΟΣ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΘΑΡΡΟΣ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γλυκα πολυ καλημερα σας!!Ευχαριστω ολες σας για τα καλα σας λογια!!Παντα να ειστε τυχερες στην ζωη σας!!Περασα πολλα στην ζωη μου αλλα με πησμα και θεληση ολα γινοντε!! Στα κοριτσια που προσπαθουν τους ευχομαι συντομα να μεινουν εγκυες και να κρατανε το μωρακι που τοσο θελουν,γιατι της καταλαβενω πως ειναι να περιμενεις καθε μηνα και αποτελεσμα μηδεν!!Αλλα οχι ανχος κοριτσια θα το λεω και θα το ξαναλεω!!Παντος ευχαριστω παρα πολυ.Να σας πω και την αληθεια δεν πηστευα ποτε μου οτι θα μου απαντησετε για την συνεντευξη,μην με ρωτησετε γιατι απλος ετσι ενιωθα!!:blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Manoula μπράβο πολύ όμορφη συνέντευξη!!!Συγκινήθηκα πολύ και έκλαιγα όταν τη διάβαζα :blush: Πραγματικά είναι πολύ όμορφο το συναισθημα να πιάνεις το πολύπόθητο μωράκι σου στα χέρια σου..Εγώ δεν δυσκολεύτηκα να μείνω έγκυος όμως είχα δυσκολιες στην εγκυμοσύνη και φοβήθηκα αρκετά ότι 8α το έχανα το μωράκι μου...Να σου ζησουν και τα δύο ζουζουνάκια σου..με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλίτσα είσαι όνομα και πράγμα!!!!

....να είσαι πάντα γερή και εσύ και ο άντρας σου..και η κούκλα κόρη σας πάντα ευλογημένη και υγιής...με το καλό το δεύτερο μωράκι ...ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ σας εύχομαι!...

Σας φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μανούλα!

Είμαι καινούρια στην παρέα σας και πολύ πρόσφατα έμαθα το χαρμόσυνο νέο και της δικής μου ...μητρότητας! Συγκινήθηκα απίστευτα όχι μόνο από την ιστορία σου αλλά κυρίως από την ειλικρίνειά σου! Χρειάζεται απίστευτο θάρρος και δύναμη για να βρεις την ελπίδα και να προχωρήσεις στη ζωή σου. Και μη ξεχνάς ποτέ: σου αξίζει το καλύτερο. Τόσο σε εσένα και το σύντροφό σου, όσο και σε ... όλα τα παιδάκια σου! Να είσαι πάντα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre panagiwta mou.me ekanes k planta3a k oxi tpt allo troma3a k th mpempa mou k klaigame mazi..:P

h sunenteu3h htan polu omorfh k syginitikh!

bravo se sena,mpravo k sto lenaki!!

na xairesai thn uperoxh oikogeneia pou sou esteile o 8eos k me to kalo na ypodexteite to neo melos ths oikogeneia sas!!

na eiste oloi kala!!xxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα μα παρα πολυ για τα καλα σα ς λογια!!Ειστε ολες σας υπεροχες!!Δεν ξερω τι αλλο να πω,μονο οτι με συγκινησατε ολες σας ξεχωριστα για το δικο της λογο!!Σας ευχομαι οτι καλυτερο!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πώ για σένα Παναγιώτα μου είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος!

Πολύ ωραία η συνέντευξη!Να χαίρεστε την κουκλίτσα σας και με το

καλό και το άλλο μωράκι σας!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...