Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την "Μπεμπούλης"!


lena

Recommended Posts

Απιστευτη η ιστορία σου!

Συγχαρητήρια για τη δύναμη και την υπομονή σας!

Να είναι γερό και πάντα χαρούμενο το μωράκι σου

και να ζεις μόνο όμορφες και ήρεμες στιγμές με την

οικογένειά σου!Να είστε όλοι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ Ε...........ΑΥΤΟΣΣΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣΣ,,,,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΟΜΟΡΦΟΥ ΣΠΥΡΟΥ....ΤΑΞΙΑΡΧΗ...ΣΑΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΕΙΚΑΤΕ ΔΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ Ε...........ΑΥΤΟΣΣΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣΣ,,,,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΣ ΝΟΝΕΣ ΤΟΥ ΟΜΟΡΦΟΥ ΣΠΥΡΟΥ....ΤΑΞΙΑΡΧΗ...ΣΑΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΕΙΚΑΤΕ ΔΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOYKLA MOY PANTA NA EISTE KALA KAI OI 3 SAS!!!! O THEOS NA SAS DINEI PANTA YGEIA KAI XARA ALLA KAI DINAMI GIA NA ANTIMETOPISETE OTI DYSKOLO EMPODIO VRETHEI MROSTA SAS!!!!!!!!!!!

EISE MIA YPEROXI MANOULA!!!!!!:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΑ....

ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΟΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΞΗ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου στο ειχα πει εγω να βγεις απο αυτη τη κατασταση που σε εκανε να εισια κλεισμενη στον ευατο σου .Ευτυχως η Λενα το καταλαβε οτι αυτο που χρειαζοσουν ηταν να μιλησεις και οχι να κρυφτεις .Ξερω καλα τα ποσο εχεις τραβηξεις κοπελα μου και εισια παραδειγμα για πολλες κοπελες που μπορει να βλεπεουν τα πραγματα ασχημα αλλα αν διαβασουν τη συνεντευξη σου θα καταλαβουν οτι υπαρχει ενα μικρο φως που πρπεει να πλησιασουμε . Να εισαι καλ με πολλα φιλακια η φιλη σου βανια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ.ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Τ ΑΞΙΖΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑ!

ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ (ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΦΡΟΝΤΙΔΑ,ΤΙΣ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΔΥΝΑΤΟΥΣ Κ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ.ΟΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΣΑΣ.ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΙΚΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΣΟΥ....ΜΟΝΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!! :cheer:;):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου, είχες δύσκολη περίπτωση πουλάκι μου!!!! Με κατασυγκίνησε η περιγραφή σου!!! Είσαι πολύ γλυκός άνθρωπος κι άξια μαχήτρια!!!! Όπως και ο κούκλος Σπυράκος σου!!!! Να είσαστε όλοι σας καλά, ευτυχισμένοι κι υγιέστατοι!!!! Αυτό το χαμόγελό του..... σε κάνει να τα ξεχνάς όλα...... φιλιά κορίτσι μου και να προσέχεις τον πολυτιμούλη σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!ΠΩ!ΠΩ!ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΝΑΣ ΓΟΝΙΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ;ΕΥΤΥΧΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ...ΠΑΝΤΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΤΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου φιλεναδες μου καλες σας ευχαριστω ολες σας μεσα απο την καρδια μου για τις ευχες σας αυτες οι γλυκιες ευχες μου δινουν δυναμη να συνχιζω τον αγωνα μου μου δινουν δυναμη οταν λυγιζω

σας ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλης δεν έχω λόγια να περιγράψω τη συγκίνηση μου...

Ο Σπυράκος σου είναι αγωνιστής και εύχομαι ο δρόμος της ζωής του απο δω και πέρα να είναι στρωμένος με πούπουλα

Να είστε πάντα καλά :) :) και ευτυχισμένοι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπούλη εύχομαι να πάνε ολα καλα με το παιδακι σας.Περασες πολλά.Θελει πολυ δυναμη αυτο.Μπράβο.Τελικα ο ανθρωπος και ιδιως εμεις οι γυναικες βρισκουμε τεραστια δυναμη οταν χρειαζεται.Μεσα απο τα δυσκολα γινεσαι πιο δυνατη.Ευχομαι να ειστε παντα καλα και να χαιρεσται το καρκινακι σας (η δικια μου γεννηθηκε 28/06/2008 καρκινακι και αυτη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

καλε ενταξει εχω μια ελαφρια καθυστερηση....μπαινω γρηγορα στο φορουμ να πω καμια εξυπναδα (τρομαρα μου)κα δεν ειχα δει τις συνεντευξεις αυτες!!!ΝΤΟΙΝ ντοιν!!!!

Εισαι ΗΡΩΙΔΑ ΜΑΝΑ κοπελα μου....και ο άντρας σου και εσυ εχετε πανεμορφα χαμογελα!! (παντα το κοιταω σε φατσουλες, ΔΗΛΏΝΕΙ ΠΟΛΛΑ)

ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΥΓΕΙΑ....ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΟΥΝ!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ενταξει εχω μια ελαφρια καθυστερηση....μπαινω γρηγορα στο φορουμ να πω καμια εξυπναδα (τρομαρα μου)κα δεν ειχα δει τις συνεντευξεις αυτες!!!ΝΤΟΙΝ ντοιν!!!!

Εισαι ΗΡΩΙΔΑ ΜΑΝΑ κοπελα μου....και ο άντρας σου και εσυ εχετε πανεμορφα χαμογελα!! (παντα το κοιταω σε φατσουλες, ΔΗΛΏΝΕΙ ΠΟΛΛΑ)

ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΥΓΕΙΑ....ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΘΟΥΝ!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω ρε συ!

:blush::blush::blush:

Περαστικα παρεπιπτοντως....

οπως καταλαβες ολος ο ντουνιας ειναι αρρωστος

και αργει να περασει!!!

Κι εγω μια απο τα ιδια και ο καλος μου

τα ιδια! Ειναι η 3 εβδομαδα και η 2η μαρκα αντιβιωσης που

παιρνω! ΑΣΤΑ!!!!

Βηχω και νοιωθω την αμυγδαλη να μπουρδουκλωνεται

δεν καταπινω αμεσως για να ερθει

απο μονη της στην θεση της αλλιως πονααααωωωω!!!!

Συγνωμη σας αηδιασα πρωι πρωι!!

Περαστικα μωρε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν ρε Αναστασία! Ξαλαφρώνεις εσύ, πρήζομαι από το κλάμα εγώ... Το έχω πει και το ξαναλέω: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΨΥΧΗΣ! ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΟΛΗ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

Φιλιά στο αντράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
:) Αναστασάκι αν και δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να γνωριστούμε να σου πώ πάντα να είσαι δυνατη και τα άσχημα όσο μπορε΄ςι κοίτα να τα προσπερνάς και να κοιτάς αυτην την φατσούλα του όμορφου ανδρούλη και να παίρνεις κουράγιο φιλάκια πολλλα !!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Αναστασάκι αν και δεν έχουμε καταφέρει ακόμα να γνωριστούμε να σου πώ πάντα να είσαι δυνατη και τα άσχημα όσο μπορε΄ςι κοίτα να τα προσπερνάς και να κοιτάς αυτην την φατσούλα του όμορφου ανδρούλη και να παίρνεις κουράγιο φιλάκια πολλλα !!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...