Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Pebi!


lena

Recommended Posts

pebi μου σας εύχομαι η πορεία της ζωής σας να εξακολουθήσει να γεμίζει από ομορφες στιγμές με τη Μαρία Ιωάννα σας.Η φωτογραφία που είναι νεογέννητο με συγκίνησε πολύ...

Να είστε για μια ζωή καλά και ευτυχισμένοι!χχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολυ ομορφη συνεντευξη,γλυκια μανουλα,κουκλι μωρακι!!!ευχομαι τα καλυτερα σε σενα και στην υπεροχη οικογενεια σου!!!

Κατα καποιο τροπο σε νιωθω διοτι ειμαι και εγω νοσηλευτρια σε εντατικη και δεν ξερω τι θα κανω οταν με το καλο μεινω εγκυος και γεννησω (σχετικα με τα ωραρια)... ;) ασε που και η μαμα μου ειναι εργαζομενη και θαμαι στην ιδια κατασταση με σενα.. :)

Αλλα και παλι λεω ,ας μου δωσει ο Θεος μωρακι και κατι θα γινει και με τη δουλεια μου...φιλακια πολλα στο μωρουδελι σου!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Να χαίρεσαι την όμορφη και δυνατή κορούλα σου.Είναι σπάνιο να συναντάς σήμερα ανθρώπους με τέτοια δύναμη ψυχής & τόση καλοσύνη.Εύχομαι η κόρη σου , να συναντά μονάχα τέτοιους ανθρώπους στη ζωή της.Είμαι εγκύος στο πρώτο μου μωράκι και με τη συνέντευξή σου μας συγκίνησες λιγάκι... ;) Να στε πάντα καλά και να σας προστετεύει η παναγία πάντα... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKY MOΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΝΑ ΣΑ ΖΗΣΗ Η ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια η συνεντευξη σου!!!

να χαιρεσαι την κορουλα σου και τον αντρουλη σου!!!!σου ευχομαι πολυ συντομα και με ενα 2ο παιδακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια η συνεντευξη σου!!!

να χαιρεσαι την κορουλα σου και τον αντρουλη σου!!!!σου ευχομαι πολυ συντομα και με ενα 2ο παιδακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

×
×
  • Προσθήκη...