Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την Pebi!


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pebi ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ. ΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΑΝ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεσαι την κουκλάρα κόρη σου, Pebi μου και την όμορφη οικογένειά σου! Πολύ-πολύ καλή η συνεντευξούλα σου!!!! Καλή συνέχεια.... στο θηλασμό!!!! Τα φιλιά μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Pebi.να χαιρεσαι την κορουλα σου.ειναι πανεμορφη!!!!πολυ ωραια η συνεντευξη σου-ξερεις ειναι πολυ ωραιο να γνωριζεις καλυτερα καποιον με αυτον τον τροπο.ελπιζω να τα λεμε.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια συνεντευξη!!!!!!!

ευχομαι να εισαι παντα χαρουμενη και ευτυχισμενη!!!!!

να χαιρεσαι την οικογενεια σου και ιδιαιτερα την δυνατη και κουκλα κορουλα σου!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααα

φοβερη συνεντευξη να ειστε παντα καλα

να χαιρεστε κ να αγαπατε ο ενας τον αλλον

κ να χαιρεστε κ την ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΑΣ

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου ωραία η συνέντευξή σου, εύχομαι η Μαρία-Ιωάννα να σας δίνει πάντα και μόνο χαρές και να είστε μια ευτυχισμένη οικογένεια γεμάτη υγεία....φιλάκια στην κορούλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ συγχαρητήρια για τη πολύ όμρφη συνέντευξή σου!! Να σου ζήσει το μωράκι σου και να τη δεις όπως επιθυμείς. Οι συμβουλές σου για το θηλασμό είναι πάντα πολύτιμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Να είστε γεροί και για την υπόλοιπη ζωή σας τόσο μονιασμένοι όσο σήμερα!!

Χάρηκα που διάβασα λεπτομέρειες για σένα. Την περιπέτεια της Μαρίας Ιωάννας την είχα ξαναδιαβάσει αλλά συγκινήθηκα από την περιγραφή σου.. Από δω και πέρα μόνο χαρές!!!!!!!! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία συνέντευξη.

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα, σ'εκτιμώ ιδιαίτερα γιατί μ'εχεις βοηθήσει πολύ στον θηλασμό.

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου. Η Μαρία-Ιωάννα είναι μια κούκλα, εύχομαι να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να χαίρεσαι την οικογένεια σου, η συνέντευξη σου ηταν πολύ όμορφη...

Χάρηκα πολυ που σε γνώρισα....

Να είσαι παντα κάλα και να χαίρεσαι την κορούλα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!

ΜΕ ΑΓΓΙΞΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΑΣ :( ,ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΗΤΑΝ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ!!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πανεμορφη συζητηση...

βικυ να σου ζησει η κορουλα σου...

παντα σας ευχομαι να ειστε ευτυχισμενοι κ ενωμενοι σαν οικογενεια..

σε ευχαριστω για τη βοηθεια ανω στο θηλασμο...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ σ΄ευχαριστώ πολύ για την συνεργασία !!! Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι γερή και να περνάς πάντα ωραίες στιγμές με την οικογένειά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαηρτηρια για την συνέντευξη!!!Την βρήκα καταπληκτική :laugh:

Να χαίρεσαι την πανέμορφη κορούλα σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ... πολύ ωραία συνέντευξη! Να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σου και να την απολαμβάνεις πάντα! Με συγκίνησες με την περιπέτεια σας, δεν το ήξερα. Σου εύχομαι τα καλύτερα για όλους σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά μία πάρα πολύ ωραία συνέντευξη.

Τα δύσκολα στην αρχή σας έδεσαν πιο πολύ σαν οικογένεια. Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είστε πάντα γεμάτοι υγεία και ευτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΗΣΕΙ ΟΣΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου!!  Λοιπόν είχαμε αυτή τη συζήτηση και στο μάθημα με τις μαίες χθες.. θα πάρουμε εντέλει και μας κατετόπισαν και ως προς το ποια ζώνη είναι πιο ασφαλής για την εγκυμοσύνη και τι να προσέξουμε.. το θεώρησαν σημαντικό όμως για την ασφάλεια μας και του μωρού να πάρουμε οπότε θα πάρουμε..
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!!  Υποθέτω ήταν καλή η καμπύλη ζαχάρου μου παρότι το φοβόμουν.. περιμένω από Δευτέρα να μιλήσω και με την ενδοκρινολόγο να πάρω το οκ της..!  Είχαμε και μάθημα χθες στο κέντρο με τις ανεξάρτητες μαίες!! Ήταν φοβεροί όλοι τους!! Σκεφτείτε το μάθημα ήταν 6 με 8 και φύγαμε 10(!!).. απάντησαν στην όποια απορία.. μας ανέλυσαν και γραφικά με κούκλες, διάφορα slides κτλ τη διαδικασία του τοκετού κάθε είδους.. πολλές πληροφορίες που αγνοούσα.. και σκεφτείτε θεωρώ τον εαυτό μου και "ψαγμένο"!! 🤦😅😅 Αξίζει σίγουρα να κάνετε ειδικά όσες δεν έχετε κάνει ποτέ.. Και έτσι επειδή ζήλεψα και εγώ χθες από τη @Θέτις Κ. μας, έβαλα το σύζυγο να με τραβήξει φωτογραφία βραδιάτικα..😳🤭😅
    • Ίσως αυτό να συμβαίνει και σε μένα! Δεν ταίριαξα με αυτά τα τεστακια εγώ. Σήμερα είμαι 16η ημέρα και έχω παρά πολλά υγρά, όποτε είμαι σίγουρη πως μέχρι αύριο θα έχω ωορρηξία. Με αυτά τα συμπτώματα παααντα είχα θετικό τεστ και τώρα παραμένει αχνό! Ούτε καν δείχνει πως πλησιάζει σε μια μέρα το θετικό. Θα κάνω ξανά και το απόγευμα και βλέπουμε. Πάντως επαφή θα επιδιώξουμε, γιατί πιστεύω στα συμπτώματα μου.
    • Ναι ναι έχεις δίκιο εγώ δε το διόρθωσα ποτέ 😁...πως τα πάτε εσείς κορίτσι μου??👣
    • Μήπως εννοείς την 7η? Γιατί αν θυμάμαι καλά έχει καμία εβδομάδα που σαραντισατε. Άρα λογικά τώρα είναι 7 εβδομάδες. Ή μπερδεύομαι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...