Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το mammyland συζητάει με την AFRODITH!


lena

Recommended Posts

Αφροδίτη μου σ' ευχαριστώ για την συνέντευξη που μου παραχώρησες. Βλέποντας τις φωτογραφίες του Μανώλη συγκινήθηκα πολύ..πόσο γρήγορα μεγάλωσε!!!! Και ΝΑΙ αυτό το μουτράκι είναι ίδιο η μανούλα του!!!! :woohoo:

Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε κούκλα μου και μιας και το θέλεις και εσύ...σύντομα να σας επισκεφτεί ο πελαργός..... :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με την αφροδίτη δεν εχουμε γνωριστεί ποτέ και όμως την νιώθω πολύ οικεία.

Οι φωτογραφίες της καθώς και τα λόγια της ήρθαν απλά να μου υπενθυμίσουν όλους εκείνους τους λόγους που με έχουν κάνει να την συμπαθήσω τόσο πολύ..

Πραγματικα τα μικράκια μεγαλώνουν πολύ γρήγορα ;)

Να τον χαίρεσαι τον μανώλη σου και να έχεις πάντα όλους όσους αγαπάς κοντά σου :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια συνεντευξη Αφροδιτη ξερεις μου αρεσε πολυ το γεγονος οτι παροτι αντιμετωπιζες το θεμα του τραυλισμου καιολες ξερουμε ποσο δυσκολα σε αντιμετωπιζει ο κοσμος εσυ οχι μονο το παλεψες αλλα καταφερες να μην σε ριξει αυτο το θεμα.Σπουδασες εκανες οιογενεια και εισαι μια αια μανουλα να εισαι καλα και να χαιρεσε το παιδακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιαα η συνεντευξη!

Αφροδιτακι σου ευχομαι τα καλυτερα! Να χαρησεις και ενα αδερφακι στον μανωλακη σου..

Να ειστε παντα ευτυχισμενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε μεχρι να γραψω απαντησε αλλος .... :(

ας σχολιασω τωρα!!! ΦΙΛΕΝΑΔΑ ωραιες φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευτυχώς το παιδί εμοιασε το μπαμπά του !!!!

πλακα κανω ειναι φτυστός εσύ!!!εισαι υπεροχη μαμα!!!! συντομα να ερθει κ η κορη!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

αλλα να μην πεις τιπτα μαρή ?μυστικό το κρατούσες? παρεπιπτοντως οταν μιλησαμε τηλ δεν διαπιστωσα οτι τραυλιζες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αδυναμια μου!! Ο κουκλος μου!!! Αφροδιτουλα σε συμπαθουσα παντα, τωρα που σε γνωρισα καλυτερα σε λατρεψα!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοοοοοοοοοοοοοο μου είναι η πιο τέλεια και συγκινητική συνέντευξη που έχω διαβάσει στο mammy...

Φαίνεται πόσο κατασταλαγμένη ήσουν για να γίνεις μανούλα και πραγματικά σε θαυμάζω που παράτησες τα πάντα για να αφοσιωθείς στο Μανωλάκη...

Εγώ με τη σειρά μου να σου ευχηθώ σύντομα να χαρίσεις μια αδερφούλα στο Μανωλάκη κι εγώ θα σου στείλω δώρο κορδελίτσες... :laugh: :laugh:

Το σπίτι σας να γεμίσει με παιδικά γέλια και γιατί όχι και γκρίνια... :laugh: :laugh: :laugh:

Από σήμερα η star του τρένου μας....

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!

ΥΓ: Λενάκι μου έκλεψες το πούλιτζερ μέσα από τα χέρια...Άλλες είναι δημοσιογράφοι και άλλες κάνουν τόσες ωραίες συνεντεύξεις... :laugh: :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας Λενα και Αφροδιτη!εξαιρετικη συνεντευξη!!!συγκινηθηκα με ολη την περιγραφη στην καθε ερωτηση σου ξεχωριστα!να σου ζησει και να ειστε παντα ευτυχισμενοι!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτουλα μου :kiss::kiss::kiss::kiss:

ειναι τελεια η συνεντευξη...

ξερεις οτι εισια απο τα πιο αγαπητα προσωπα του μαμμυ κατα μου τουλαχιστον..

να χαιρεσε τη φωτοτυπια σου..μα ιδιοι ρε παιδι μου

ευχομαι συντομα ο ιπποτης μας να αποκτησιε αδερφακι που τοσοοοοο θελει η μαμα του :P:P:P

κ ναι..κανεις φιλιες στο ιντερνετ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όνομα: Αφροδίτη

Ηλικία: 30

Οικ. Κατάσταση: Παντρεμένη

Τόπος κατοικίας: Πειραιάς

Επάγγελμα:.. Τώρα πια οικιακά

- Πες μας λίγα λόγια για τον εαυτό σου.

Λοιπόν αυτό είναι το πιο δύσκολο.. πως κάποιος περιγράφει τον εαυτό του ; Με λένε Αφροδίτη ,κατάγομαι και μεγάλωσα σε ένα χωριό των Τρικάλων όπου και πέρασα την ιδανικότερη παιδική ηλικία απο άποψη παιχνιδιών στην ύπαιθρο ,ελευθερίας και απόλυτης ξεγνοιασιάς. Από την άλλη πέρασα τα χειρότερα παιδικά χρόνια λόγω του τραυλισμού που είχα απο παιδί.. τα παιδιά είναι σκληρά και ειδικά αν οι γονείς τους είναι αναίσθητοι. Θεωρώ τον εαυτό μου πολύ δυνατό χαρακτήρα που δεν με κατέβαλε όλο αυτό που έζησα σαν παιδί. Δεν έμεινα στάσιμη ,δεν μαράζωσα και δεν περιθωριοποιήθηκα.

Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: Και, ναι, εγινες διασημη! :laugh:

Αφροδιτη μου, πολυ ωραια η συνεντευξη σου!

Χαιρομαι παρα πολυ που σε εχω γνωρισει!

Ευχομαι τα καλυτερα για την οικογενεια σου!

Γρηγορα ξανα μανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη,

παροτι δεν εχουμε μιλησει μεταξυ μας εισαι οντως από τα πιο αγαπητα μου μελη..μου αρεσει ο τροπος που εκφραζεις αμεσα τη γνωμη σου και την αποψη σου...

να χαιρεσαι την οικογενεα σου και να ειναι ο γιος σου παντα πολυ πολυ γερός!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι μόνο έγινες διάσημη, μας το έκρυβες κίολας :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Πολύ ωραία συνέντευξη :)

Να χαίρεσαι την οικογένειά σου

και σύντομα να αποκτήσει και νέο μέλος

Οι φωτο γραφίες του Μανωλιού είναι τέλειες

Θέλω να τον ζουλήξω :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου πολυ ομορφη η συνεντευξη που εδωσες!!

Εισαι και επισημα διασημη πια!! Ευχομαι με το καλο

να ξαναγεμισει η κοιλιτσα! :kiss:

Λενακι μου ευχαριστουμε που μας εδωσες ακομα μια φορα

την ευκαιρια να γνωρισουμε λιγο πιο καλα ενα ακομα

αξιαγαπητο μελος του μαμμυ! Παντα τετοια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραια συνεντευξη..δε πιστευω να ψωνιστηκες με τοση δημοσιοτητα;;;αχα..

να σου ζησει το μανωλιο.και συντομα 1 παιδακι ακομα.γιατι οχι και 2;;το παραξηλωσα,ε;;καλα σκαω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολύ όμορφη συνέντευξη...μπράβο Αφροδιτάκι..να χαίρεσαι τον γιοκα σου και σου εύχομαι σύντομα και με το 2ο μιας και το επιθυμεις!:) Και κάτι ακόμη...ο πατέρας μου είναι απο τα Τρίκαλα!!:) Όταν ακουω Τρικαλα...παθαίνω!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑ έγραψε:

Πολύ ομορφη συνέντευξη Λένα μου:)

Αφροδίτη να χαίρεστε το παιδάκι σας και συντομα να του χαρίσετε το αδερφάκι που θελετε!

Αντριάνα μου!!! Σ' ευχαριστώ ψυχούλα μου!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Αφροδιτη μου πολυ ομορφη η συνεντευξη που εδωσες!!

Εισαι και επισημα διασημη πια!! Ευχομαι με το καλο

να ξαναγεμισει η κοιλιτσα! :kiss:

Λενακι μου ευχαριστουμε που μας εδωσες ακομα μια φορα

την ευκαιρια να γνωρισουμε λιγο πιο καλα ενα ακομα

αξιαγαπητο μελος του μαμμυ! Παντα τετοια! :kiss:

Να' σαι καλά Λενιώ μου!! Και που είσαι;;;;; Βλέπω πολλούς ψήφους εεεεε;;;;;;; άντε τυχερούλα!!!!! :laugh: Βλέπω το flexibath στην Γερμανία... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpempoula16 έγραψε:

ΥΓ: Λενάκι μου έκλεψες το πούλιτζερ μέσα από τα χέρια...Άλλες είναι δημοσιογράφοι και άλλες κάνουν τόσες ωραίες συνεντεύξεις... :laugh: :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Πρόταση! Την επόμενη την κάνεις εσύ. Είσαι;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...