Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου!

Εμείς χθες κοινωνήσαμε για πρώτη φορά και φυσικά όπως και στη βάφτιση δεν κλάψαμε καθόλου!!

Βλέπω ότι μιλάτε για δουλειά..Συμφωνώ με τη Θένα.. Εγώ αν και έχω γραφείο δικό μου,οι απαιτήσεις είναι εξίσου πολλές..Να φανταστείτε είχα δει πελάτη,όταν ήμουν ακόμα λεχώνα...και έφυγε και πελάτης επειδή πήγα να γεννήσω και θα έχανε μαθήματα.. :shock: Εγώ είμαι άνθρωπος που μου αρέσει υπερβολικά η ησυχία και να κάθομαι σπίτι μου..και στο βουνό να έμενα χωρίς γείτονες και να κατεβαίνω μια φορά την εβδομάδα στην πόλη,δε με χαλάει καθόλου!!Αλλά μετά τη γέννα,και με τις ορμόνες να κάνουν πάρτι, δε νομίζω να το άντεχα αν δεν δούλευα.. Και φυσικά παίζει ρόλο και το οικονομικό..εγώ έχω τη μαμά μου που όταν δουλεύω,έχω διαμορφώσει ένα δωμάτιο για το μωρό, και όταν έχω κόσμο είναι μέσα και τον προσέχει.. Εγώ έχω άλλα προβλήματα..με τη μαμά μου...αλλά μη σας τα πω τώρα..δεν είναι του παρόντος..

Έλενα τόση κόντρα βρε παιδί μου? Έλεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρίνα μου μπράβο που είστε καλύτερα! Χαίρομαι!!

Το γάλα μπορεί να κοπεί και μόνο του..και είναι το καλύτερο..παρά να παίρνεις χάπια..κατά τη γνώμη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συμφωνώ απόλυτα για το θέμα της δουλειάς!!!! Εννοείται ότι θα ήθελα κι εγώ αν μπορούσα και αν επρόκειτο για μια δουλειά που να ήμουν (αν όχι ευτυχισμένη) τουλάχιστον ικανοποιημένη!!!

Γνωρίζετε ότι δουλεύω (δούλευα δηλαδή πριν γεννήσω) στην δουλειά του άντρα μου (μάλλον ουσιαστικά του πεθερού μου....) Θα σας δώσω ένα παράδειγμα για να καταλάβετε για τι κατάστηση υπάρχει εκεί.... Τους πρώτους 5 μήνες της εγκυμοσύνης μου ήμουν χάλια!!! Όταν λέμε χάλια, εννοούμε χάλια!!!! Μια φορά δεν μου είπαν:"Πήγαινε σπίτι να ξεκουραστείς"..... Το πρωί πήγαινα με μια σακούλα, και όταν έφευγα (πολλές φορές και μετά από 9-10 ώρες) την έπαιρνα γεμάτη (από τους εμετούς) για να την πετάξω....... Για πείτε μου λοιπόν.... Θα ξαναπηγαίνατε εκεί? (δεν το συζητώ βέβαια ότι όλη μέρα ακούγαμε τον πεθερό μου να γκαρίζει -για οποιοδήποτε λόγο φυσικά-. Αφού έφευγα και η καρδιά μου χτυπούσε γρήγορα για μιση ώρα, μέχρι να ηρεμήσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΝΤΛΗΤΟ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ Η ΔΟΥΛΕΙΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠ...ΛΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΑΚΟΜΗ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΗ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ ΜΟΥ ΣΕ ΜΗΝΕΣ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ. ΕΛΕΝΑ ΕΣΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΕ ΧΑΜΗΛΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ, ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ. ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΧΤΥΠΑΝΕ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ.

ΜΑΡΙΝΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ. ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΡΑΙΩΝΕΙΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΘΗΛΑΣΜΟΥΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΕΔΩ. ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ? ΕΓΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΜΑ. ΟΠΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ. ΦΑΓΗΤΟ, ΠΙΑΤΑ, ΤΑ ΣΥΜΠΡΑΓΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ, ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΚΛΠ. ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΨΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια κατι ασχετο....τη λεκανη τον πατο πωσ την ασπριζεται εσεισ γιατι εγω εχω κανει σχεδον τα παντα κ τπτ :shock::mrgreen:

heeeeeeeeeeelp δεν αντεχω να την βλεπω αλλο ετσι μη γελατε καλε σασ λεω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κούκλες!

Ευχαριστώ για τα σχόλια σας για τον Κωνσταντίνο!!

Ρενάτα μου γιατί δε μπορείς να τον δεις? Τί σου βγάζει?

Το απόγευμα είχα δουλειά στο γραφείο και τώρα είμαι ψιλοκομμάτια..Για τις δουλειές του σπιτιού με βοηθάει η μαμά μου,γιατί με το μωρό να με θέλει από δίπλα και τη δουλειά και την προετοιμασία για το γραφείο δε θα έκανα τίποτα..Παρόλο που μερικές φορές τσαντίζομαι όταν τα κάνει όλα και δεν κάνω τίποτα!! :shock::shock:

Θένα μου το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ με τη λεκάνη του γραφείου...κατάμαυρη γεμάτη πέτρα είναι κάτω... τί να σου πω..στην Κύπρο υπάρχουν κάτι σκόνες που τις ρίχνεις και αφριζουν πολύ και τρώνε την πέτρα..εδώ δεν βρήκα ακόμα κάτι τέτοιο καλό..(σκεφτόμουν να πω στην κουμπάρα μου τώρα που ήρθαν, να μου έφερνε!!).

Έχω πάρει κάτι άλλα φακελάκια μικρά εδώ με μια σκόνη που κάνει αφρό, έριχνα κάθε μέρα (κοστίζουν κιόλας και γιαυτό τα σταμάτησα),και με χλωρίνη,cif και γαντάκι-σφουγγαράκι τα τρίβω καθημερινά και έχω δει κάποια διαφορά μετά από περίπου 4 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενα παρε ελαφροπετρα(αυτη που κανουμε τις φτερνες μας και τριφτην). Αν εχεις κανενα γνωστο που δουλευει σε ταβερνα ή καφετερια και χρησιμοποιει επαγγελματικο πλυντηριο πιατων πες του να σου βαλει ενα μπουκαλακι υγρο απο το πλυντηριο για τα αλατα. Θα βαλεις γαντι απο τα χοντρα τα λαστιχενια και θα παρεις ενα σφουγγαρακι και θα το ριξεις ετσι χυμα στο σφουγγαρακι και θα αρχισεις να τριβεις θα καθαρισει σιγουρα. Προσοχη το υγρο για τα αλατα ειναι παρα πολυ καυστικο.

Μικα μου ο μιχαλακης ειναι φωτια και λαβρα οπως και το χαστα. Μαλλον κατα τη σασα με βλεπω.

Αααα σημερα ειχαμε επισκεψεις το σπιτι. Ενα παιδακι 5χρονων και ενα μωρο 10μηνων. Αυτα διαβολακια και η Σαντυ κυρια. Επαιζε μονη της, τους χαμογελουσε, αυτα πηγαν να την μουνταρουν και ετσι την εβαλα στο παρκο και συνεχισε να παιζει με την ησυχια της.

Τα νεα μας κοριτσια απο το γιατρουλη μας. Ειμαστε 73ποντους 8600βαρος. Θα τρωμε τα παντα εκτος απο αυγα,οσπρια,ψαρι,μελι. Μπορουμε να φαμε ζυμαρικα(αρκει να μην εχουν αυγο) και φυσικα μπορουμε να τρωμε γιαουρτακι παιδικο (αν και επιμενει να της δινω ή φαρινα ή σιμιγδαλοκρεμα με φρουτο). Μπορουμε να πινουμε αφοβα οποιο φρουτο μας αρεσει οχι ομως το πορτοκαλι. Επισης μου ειπε οτι να της δινω το δικο μας φαι αρκει να μη βαζω αλατι και πιπερι (ελαχιστο). Αυτα εν ολιγης αααα ακομη για δοντια ουτε και αυτο το μηνα... δε πειραζει ομως γιατι ηδη στηριζομαστε καλυτερα ορθιες και καθεται περισσοτερο ωρα χωρις να κρατιεται και να πεφτει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα μου μπράβο στη Σάντυ μας!!

Πάντα πρώτη η μικρή πριγκίπισσα!!

Για τα δόντια και εγώ έχω σκάσει...είναι φουσκωμένα,τον τρώνε αφάνταστα και από μέρα σε μέρα τα περιμένω αλλά τίποτα!!!

Τις συμβουλές σου για τη λεκάνη θα τις ακολουθήσω και εγώ μπας και δω καθαριότητα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha dokimaso aurio ,tha tin adiaso k oti vro tha vazo :roll: tha pai k o Aidonis na rotisi se ena magazi me idi igiinis poy exi enas filos toy mipos poylane aytoi kati :roll::roll: .

emis apo donia exoume 2 kato apo 5 minon k tora malon vgenoun oi kinodontes epano k tha ine san vrikolakaki :lol::lol: .

ta kimisame ola k tora pao na kano kamia psilodoulia,aurio tha pao to giorgo ika se odontiatro na arxizi na eksikionete,tha toy kani fthoriasi mou ixe pi tin proigoumeni fora, to apogeuma kolimvitiriok k ton iasona ena thek up ston giatro,eklise simera 8 mines to mpoumpoukaki mou :D

auta ta liga kalinixta manoules k magiopedakia :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΤΩΜΑ Η ΜΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ! :(:(:(:(

ΠΗΓΑΜΕ ΠΗΡΑΜΕ ΚΕΝΟΥΡΙΟ ΑΥΤΟΚΗΝΙΤΟ...ΕΙΧΕ ΦΑΓΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΖΙΠ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Κ ΠΟΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΕΛΑΦΡΟΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΔΕΙ!!!!

ΠΑΓΩΣΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΟΠΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΛΙΓΟ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΦΕΡΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ! 2 ΧΑΠΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΝΤΛ ΚΑΤΙ ΤΑΜΠΛΕΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΑΝΕ ΘΑΥΜΑΤΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΙΑΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΜΑΥΡΙΛΑ! ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΠΟΛΛΥ ΠΡΑΜΑ.

ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΜΟΥΝΤΑΡΟΥΝ?? :lol: ΜΑΘΕΝΟΥΜΕ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΕΔΩ :lol::lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ..... ΚΑΜΙΑ ΦΑΓΩΜΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΩ! ΙΣΑ ΙΣΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΩ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΛΑ! ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΛΕΕΙ! ΛΕΣ Κ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΑΥΤΟΙ Η Η ΕΤΕΡΕΙΑ ΜΑΣ!

ΚΟΥΛΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ! ΖΗΛΕΙΑ ΖΗΛΕΙΑ ΖΗΛΕΙΑ!!!!! ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Κ ΠΟΛΛΥ ΟΜΩΣ Κ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΚΑΠΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ! ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΧΩΣΩ! ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΣΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΧΩΣΩ Κ ΟΠΟΙΟΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα με γεια το νέο σας αυτοκίνητο!!! Μπράβο, άντε καλές βόλτες, καλοτάξιδο!!

Ποιό πήρατε?

Κάνουν δουλειά οι ταμπλέτες Έλενα? Να τις δοκιμάσω και αυτές!! Εμένα είναι πολύ παλιό το κτίριο και τα είδη υγειινής επίσης..Ήρθα και τα βρήκα χάλια..καλά οι προηγούμενοι δεν πρέπει να πλέναν τίποτα!!

Μουντάρουν, το λέμε και στην Κύπρο, και σε εμάς σημαίνει επιτίθεντε..πάνε κατά πάνω..όπως το γραψε η Αλέκα νομίζω κάτι τέτοιο θα σημαίνει και εκεί!!

Αχ βρε Έλενα..αν ήταν η ζήλεια ψώρα...και δεν είναι μόνο ζήλεια αυτό αλλά και κακία..γιατί από το μισθό τους πληρώνεσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΝΤΕΕΕΕΕΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ!!!!

ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΩ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΥ ΕΓΩ!!!! 3 ΩΡΕΣ ΘΑ ΝΑΙ....ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!!!

ΤΟ ΤΟΥΟΤΑ RAV4 ΠΗΡΑΜΕ! Μ ΑΥΤΟ ΕΙΧΕ ΚΟΛΛΗΣΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ! ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΙΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΣΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙ!

ΣΤΟ ΓΥΡΙΣΜΟ ΕΙΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΕΦΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΚΗΝΙΤΟ ΤΖΙΠ...... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΤΖΑΜΠΑ ΧΩΡΟ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!!! ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΑΛΑ! ΕΜΤΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΩ ΔΕΝΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΜΑ...ΚΙΑ ΕΒΑΛΑ ΣΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΚΟΚΚΙΝΙΛΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΨΑΞΩ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ ΤΗΣ FREZYDERM ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΘΑ ΔΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ. ΗΘΕΛΑ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 7 ΜΗΝΩΝ!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!ΕΜΙΣ ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΒΓΑΛΑΜΕ 2!!!!! ΤΑ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ...ΜΕΤΑ ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ. ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΤΟ ΤΟΥ ΤΟΥ ΣΑΣ! ΒΑΛΤΕ ΜΕΣΑ ΜΑΤΙΑ, ΣΤΑΥΡΟΥΣ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΙΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΑΤΙ.ΑΛΕΚΑΚΙ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΣΑΝΤΥ !Ε ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΔΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΟΥΝ...Η ΣΑΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΟΜΑ?ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Ελενα με γεια το καινουργιο αυτοκινητο. Καλοταξιδο και ελπιζω να το περνεις και εσυ γιατι εμενα ο μπαμπας δεν μου το δινει το καινουργιο αυτοκινητο. Αλλα θελω και εγω να αλλαξω το αυτοκινητο μου να παρω ενα suzuki jimny.

Ναι το "μουνταρω" σημαινει επιτιθομαι αγρια.

Καθομαι και χαζευω μπομπονιερες... Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που πηγατε ολες??? εγω αναψα το τζακι (πιο πολυ για παρεουλα) η μικρη μου κοιμαται πινω το καφε μου (βαριεμαι να κανω δουλειες) και χαζευω στο νετ για ρουχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια γεια σας~!

σας διαβασα επιτελους! δεν σας προλαβαινω! βασικα δεν ξερω απο που να ξεκινησω!

ας ξεκινησω απο το σπανακι που το εχω φρεσκο και το θυμαμαι.

λοιπον εμας η παιδιατρος ειπε οτι απαγορευεται πριν το χρονο να δωσω οτιδηποτε αρχιζει απο "σ". μου το ειπε ετσι για να τα θυμαμαι λεει. τωρα στο "σ" συμπεριλαμβανονται τα εξης: σπανακι, σεσκουλα, σελινο, σταφυλι, συκωτι, σελερι, σκορδο, σουτζουκακια! χαχα! αυτο ηταν για πλακα! ειπε οτι απαγορευονται αυτα γιατι εχουν καποια βαρια μεταλλα μεσα και ειναι κακο για τα νεφρα των παιδιων απο τωρα. λεει δεν ειναι ετοιμα να τα δεχτουν. παρολα αυτα μου ειπε να τολμησω να δωσω αυγο. εσας αλεκα γιατι δεν σας αφηνει? μας απαγορευσε επισης και το ψαρι.

απο δοντια βγαλαμε κι εμεις 2 και προχωραμε!

μαρια για την βαφτιση διαβασα τα νεα σου να ειναι καλοτυχος ο γιος και τυχερος να ζησει και εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου, να μην δινεις σημασια σε καμμια γκιοσα.

θενα οποτε σε διαβαζω γελαω εχεις πλακα.

γιατην τουαλετα δοκιμαστε και coca cola αλλα θελει να μεινει κανα δυο βραδια συνεχομενα.ενα μπουκαλι ολοκληρο βαλτε.

το αυτοκινητο καλοταξιδο να ειναι!ελενα!

τι αλλο ...

α ναι! μαρινακι μου γλυκο περαστικα στον ορεστη, ευχομαι να εισαστε καλυτερα σημερα!

δεν θυμαμαι τι αλλο.

χρονια πολλα σε ολους οσους-οσες γιορταζαν αυτες τις μερες.

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΒΟΛΤΕΣ...ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ...ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ Κ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ! ΠΗΡΑ Κ 2 ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ! 1 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΤΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΑΠ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΗΡΑ Κ ΜΕ ΕΚΠΤΩΣΗ :lol:

ΕΓΩ ΠΡΟΧΤΕΣ ΧΑΖΕΥΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΓΙΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΠΑΡΕΙΓΚΕΙΛΑ 2 ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙΑ Κ ΜΠΟΤΙΝΙΑ :|

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΦΕΚΤΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝ! ΤΟΝ ΓΟΥΙΝΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ! ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ!

ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ Μ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ!

ΜΑΜΥ ΤΑ ΜΙΣΑ ΣΣΣΣΣΣ ΤΑ ΔΙΝΩ ΣΠΑΝΑΚΙ ΣΕΛΙΝΟ ΣΕΛΕΡΙ ΚΑΙ ΣΟΥΤΖΟΥΚΑΚΙΑ :lol::lol:

ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΡΟΥ ΟΛΑ ΑΥΤΑ! ΑΒΓΟ ΟΧΙ ΨΑΡΙ ΟΧΙ! ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ Κ ΤΑ ΑΛΛΑ!

ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΨΩΜΑΚΙ!!!! Κ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!! :lol::lol:

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΙΑ ΠΡΩΙ ΜΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑΑΑΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ......ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΠΙΣΘΟΔΡΟΜΙΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΠΑΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΟΜΑ ΔΙΠΛΩΜΑ(Κ ΝΑ ΜΑΘΩ ΝΑ ΟΔΗΓΑΩ ΕΠΙΣΗΣ)

ΟΛΟ ΜΕ ΜΑΛΩΝΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ [-x[-x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Έλενα καλορίζικο και καλοτάξιδο!!!!!!!! Να είστε γεροί να το χαρείτε!!!! Όσο για το δίπλωμα, να πας να βγάλεις γιατί σε λίγα χρόνια (με το παιδί) θα δεις ότι θα είναι απαραίτητο!!!!

Συμπεθέρα η Σάντυ μας όπως πάντα πολύ προχώ!!!!

Για την λεκάνη δυστυχώς δεν μπορώ να βοηθήσω....... Εγώ ρίχνω χλωρίνη και τρίβω με το βουρτσάκι και προς το παρόν δεν εχω κάποιο πρόβλημα.... (παίζει ρόλο και το νερό, από περιοχή σε περιοχή....)

Μαρινάκι μου πολύ χαίρομαι που είστε καλύτερα!!!

mammy μου, κι εμείς τρώμε σχεδόν τα πάντα!!!! Και σπανάκι... Απλώς για το σπανάκι μου είπε ότι είναι λίγο βαρύ, τίποτε άλλο.....

Κι εμείς είμαστε όλο στους δρόμους..... Σήμερα πήγαμε και hondos και τα ακουμπήσαμε κι εκεί...... Πήγα για μια mascara και πήρα και make up..... Ας είναι καλά ένας τύπος που έχουν στην lancome με παρέσυρε..... :twisted::twisted::twisted:

Έχουμε και ένα βηχαλάκι..... εξαιρετικό...... Θα αρχίσω πάλι με τα σιρόπια...... γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Κατά τα άλλα ησυχία.... Ευτυχώς κατάφερα να ξεστολίσω και το σπίτι και να κάνω γενική γιατί μέχρι του χρόνου θα τα είχα όλα στολισμένα.... Έμειναν βέβαια τα μπαλκόνια...... αλλά που θα μου πάει....

Αυτά... Συγγνώμη για το πρήξιμο....

ΥΓ Η Θάλεια μας έχει εξαφανιστεί....... Την είδα για λίγο στο facebook αλλά δεν μπορέσαμε να μιλήσουμε...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ;)

ΣΙΔΕΡΩΣΑ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!! :roll: ΟΛΑ ΜΕ ΠΙΑΣΤΗΚΑΝ :lol::lol::lol:

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΛΥ ΣΚΑΤΙΑΡΗΣ!!!!!! ΤΟΝ ΚΑΛΟΜΑΘΑΜΕ Κ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΑΣ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ Κ ΜΑΣ ΜΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ :lol::lol: ΚΟΥΝΑΕΙ Κ ΤΑ ΧΕΡΙΑ!!!!

ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ :lol:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!! Κ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΛΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ ΣΑΣ :mrgreen: ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ

Κ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΤΑΝΩ ΓΙ ΑΥΤΟ :lol::lol:

ΕΜΕΙΣ ΧΘΕΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 8 ΜΗΝΕΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ,ΕΙΝΑΙ 10300 Κ 73π Ο ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΟΥ ...ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΙΑΤΡΙΛΙΚΙ ..ΛΕΤΕ? ;)

ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ Κ ΨΩΜΙ Κ ΤΡΑΧΑΝΑ Κ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ,ΟΧΙ ΨΑΡΙ ΑΥΓΟ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ

ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΚΑΤΩ ΜΠΡΟΣΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 2 ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΠΛΑΓΙΟΜΕΤΩΠΙΚΑ

ΚΟΙΝΟΣ ΚΥΝΟΔΟΝΤΕΣ :lol::lol::lol: Κ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΙΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ :lol::lol:

ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΔΙΑΣΩ Κ ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΚΟΥΑ ΦΟΡΤΕ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΙ Ο αΗΔΟΝΗΣ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΕΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΕΝΟΣ ΦΙΛΟΥ ΤΟΥ Κ ΤΟ ΕΡΙΞΑ ΕΤΣΙ ΜΕΣΑ Κ ΤΟ ΑΦΥΣΑ 3 ΩΡΕΣ Κ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΗΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΟΣΟ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΡΙΨΙΜΟ Κ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ . ;)

ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ Η ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΤΠΤ :evil:

post-10439-13873936033711_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΘΕΝΑ ΤΙ ΑΣΤΕΡΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ????? ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Γ@ΜΩ ΤΟ ΥΦΑΚΙ ΕΧΕΙ :lol::lol:

ΘΕΝΑ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΗΠΙΕΣ ΤΗΝ ΛΕΜΟΝΑΔΑ???

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!! ΑΧ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΛΕΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ....ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ???? ΔΗΛΑΔΗ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΦΩΝΑΖΕΙΣ????

ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΠΟΙΕΣ ΔΙΝΕΤΕ??? ΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΑΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10-12 ΜΗΝΩΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρες μάνες!!!

Εγώ σήμερα έτρεχα να αλλάξω κάτι ρούχα του μικρού από τη βάφτιση, να φροντίσω για το ενυδρείο μας γιατί ξεμείναμε από τροφή και τα ψαράκια θα τα βρίσκαμε όλα τέζα, να πάω στην τράπεζα και στην εφορία (αλλά και που πήγα άκρη δεν έβγαλα!!!) :lol::lol: Το απόγευμα είχαμε επισκέψεις και εγώ δουλειά στο γραφείο..

Ο Κωνσταντίνος εκεί που πήγαινε καλύτερα,σήμερα ξαναέκανε τσίμπλες μόνο το πρωί (μετά του έβακα σταγόνες και δεν ξανάκανε) και ο βήχας του έχει γίνει πιο ..βαρύς..Αύριο θα τον πάω γιατρό μάλλον γιατί το βήχα το φοβάμαι...

Εμένα συνεχίζει να με πονάει πολύ ο λαιμός μου και έκανα και εγώ λίγο βήχα.....ουφ...

Καλά Θένα,τί μουτράκι είναι ο γιος σου? Φτου φτου!!! Αραχτός και λάιτ!!! Έτοιμος για σκανδαλιά είναι το ύφος του!!!

Γεωργία και Έλενα με γεια τα ψώνια σας!! Έλενα να βγάλεις δίπλωμα..θα νιώσεις άλλος άνθρωπος με το αυτοκίνητο..γιατί δε βγάζεις?το φοβάσαι?

Εμένα μου είπε πιο μετά γιαουρτάκια..

Διδυμομανούλα πού χάθηκες? Μας έλειψες και εσύ!! Κανα νέο ο ακατονόμαστος??? Και εγώ του δίνω σέσκουλα και σπανάκι...Θα ρωτήσω και το γιατρό να δω τί θα μου πει...

Αλέκα τί σκέφτεσαι για μπομπονιέρες? Θέμα τί θες να κάνεις? Σκέφτηκες τίποτα?

Αχ ελπίζω να μην άφησα καμία πίσω..και αν το έκανα συγνώμη!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω..της συννυφάδας μου της αρρώστησε η μικρή..6 μηνών..και όταν την πήγε στο γιατρό της είπε ότι γενικά σιροπάκια δε δίνουμε σε μωρά,προτιμούμε εισπνοές, και ότι το aerolin(δεν ξερω αν γράφεται έτσι)το σιρόπι, δεν το δίνουν στα παιδιά γιατί προκαλεί ταχυκαρδίες!! :shock: Και ένας άλλος παιδίατρος το συνέστησε στο μωρό της αδερφής της :shock::shock: Ακούσατε κάτι? Ξέρετε τίποτα για αυτό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ!!!!!

ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΦΑΡΜΑΚΑ! ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΙΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ!

ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορουλες. Κατεβαζω απο το youtube βιντεακια με τραγουδακια παιδικα για να ακουει η μικρη ωστε να τρωει ολη της το φαι γιατι με'χει πιασει ο λαιμος μου με τα τραγουδια και ετσι της βαζω το κινητο και ηρεμω και ηρεμει και αυτη.

Θενα μου τι κουκλος ειναι αυτος πραγματικα ετοιμος για σκανδαλια. καλη τυχη με τη χεστρα!!!

Ελενα βγαλε διπλωμα θα σου λυσει τα χερια!

Μαρια μου αρεσουν σαν θεματα η πεταλουδα ή οι πριγκιπισσες. Βρηκα απο to net www.bomboniere.gr δυο μπομπονιερες που μου αρεσαν, η μια ειναι ρεσω πεταλουδα και η αλλη ειναι αμαξα.

Διδυμομανουλα τρωμε σπανακι απλως οχι τοσο πολυ και οχι τοσο συχνα και φυσικα τρωμε και σεσκουλα. Για το αυγο μου ειπε προς 9ο μηνα να της το ξεκινησω. Παντως σημερα θα της κανω τραχανα με κοτοπουλο πατατα καροτο ντοματα. Και γιαουρτι μπορουμε να φαμε αλλα προτιμω τη σιμιγδαλοκρεμα με ενα φρουτακι ή την φαρινα. Επισης επειδη δεν εχουμε δοντακια τρωμε και ζυμαρικουλια αλλα ολα αλεσμενα.

Συμπεθερα και εγω ποτε θα παω ψωνια οεο?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...