Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΕΣ ΚΑΙΜ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ !!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ. ΚΙ ΕΣΥ ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΕΠΙΣΗΣ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΡΕΣΤΑΚΟ. ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. ΝΑ ΖΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥ.

ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΗΝ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ?

ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΘΕΟΣ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΟΥ. ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΕΚΤΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΚΑΠΕΛΑΚΙ ΣΑΣ.

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΘΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ?

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ. α!! ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΕΡΓΙΑ.

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΗΠΙΑΜΕ 90 ΜΛ, ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ 130 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΠΙΕ 150. ΔΕΝ ΤΓΟΥ ΔΙΝΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΤΗΘΟΣ. ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΝΙΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΚΑΛΙΟΥ. ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΕΞΩ. ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΕΚΑ ΤΟ FRISOMEL ΠΗΡΑ. ΣΕ ΤΙ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΕΣΥ ?

ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΜΑΘΑΝ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΜΩΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΑ ΜΛ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες! Εχω τρελο σιδερο της μικρης σημερα και βαριεμαι να το κανω αλλα ειναι τοοοοσαααα πολλα που πρεπει να γινουν, αν και ηθελα να κατεβω στα μαγαζια να ριξω μια ματια να δω τι παιζει και να γραψω τις τιμες για να ξερω τι μου γινεται. Θελω να αγορασω κορσε στενο με φουστα αλλα ολο φορεματα βρισκω. Εσεις τι λετε? Καλος συνδυασμος???

Ρενατα μου της δινω 3 φορες την ημερα γαλα απο 180μλ, μια φορα της εδωσα πιο πολυ γιατι νομιζα οτι πειναγε και εκανε εμετο. Της το δινω στο στραβο μπουκαλι της chicco αφου η κυρια ξερει να πινει απο το μπουκαλι αλλα θελει μονο τις θηλες της chicco και μονο με μια τρυπα (δεν της εχω ανοιξει αλλες). Της το δινω πρωι μολις ξυπνησει 180μλ, το μεσημερι αφου εχει φαει ολο της το φαι (500μλ φαγητο με κρεας) και μετα απο καμια ωρα δηλαδη τελειωνει το φαγητο της στις 3, στις 4παρα της δινω το μπουκαλι της τρωει οσο θελει και την πεφτει ξερη για υπνο (το μεσημερι δεν πινει 180μλ αφηνει λιγο) και το βραδυ πριν κοιμηθει 180μλ. Εμενα και με το θηλασμο δεν σηκωνεται το βραδυ να την ταισω και τωρα παλι δεν σηκωνεται, κλαιει μεν αλλα δεν ξυπναει επειδη πειναει, ξυπναει επειδη χανει τη πιπιλα της και ξανακοιμαται. βαλε μεσα στη κουνια ενα δικο σου μαξιλαρι και βαλτον να ξαπλωσει πανω στο μαξιλαρι αλλα να ειναι ψηλα το κεφαλι του ωστε να μην πνιγεται. Στη Σαντυ εχω φτιαξει ενα μαξιλαρι μικρο αλλα πολυ φουσκωτο και τοχω παντα μονιμο στη κουνια.Οταν ειναι ετοιμη για γαλα την ξαπλωνει εκει και το πινει μονη της. Κανει καποια κολπακια μεχρι να πιασει τη πιπιλα απο το μπουκαλι αλλα μολις σταματησει το παιχνιδι το πινει ολο μονη της. Εγω απλως καθομαι κοντα στη κουνια μη το ριξει στο κρεβατι της .Ελπιζω να σε βοηθησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες μανούλες!!

Τί κάνετε? Πώς είστε? Τα μπουμπούκια σας τί κάνουν? Εγώ είμαι καλύτερα..χθες το βράδυ είχα δέκατα και λενιωθα χάλια..σήμερα αν εξαιρέσω το μπούκωμα και το λαιμό που πονάει,είμαι μια χαρά.Ο Κωνσταντίνος μια από τα ίδια...μυξούλες και γκρίνια..Του έδωσα ντεπόν και ηρέμησε αλλά του κόπηκε και η όρεξη..Τα φρούτα του σήμερα δεν τα άγγιξε..Μαύρισε από το κλάμα και αναγκάστηκα να του δώσω στήθος..έφαγε και κοιμήθηκε...Ήρθαν τα πεθερικά μου να τον δουν σήμερα.. Κορίτσια αν σας πω τί έκανε η ξινή...πρέπει να χει σοβαρό κόμπλεξ η κοπέλα...Με πήρε τηλ. και αφού μου έκανε ανάκριση τί κάνω, τί μαγειρεύω,(για το παιδί δε ρώτησε και το ξέρει ότι είναι άρρωστο και χτες πήγαμε γιατρό) μου λέει "δώσε μου τη μάνα μου,θέλω να της πω κάτι". Φωνάζω στην πεθερά μου και της λέω ότι τη θέλει η κόρη της στο τηλ.και ήταν στην τουαλέτα η γυναίκα και μου λέει"τί θέλει? δε μπορώ να της μιλήσω τώρα.Πες της να σου πει εσένα" Της το μεταφέρω της ξινής και μου λέει "Πες της ότι τη θέλω για κάτι επείγον,και πρέπει να της μιλήσω αυτής" Το λέω εγώ, και τρομάζει η πεθερά μου μην πάθανε τίποτα τα παιδιά,βγαίνει άρων άρων και παίρνει το τηλ.Εγώ έφυγα από δίπλα αλλά μετά την ακούω που της φωνάζει "Καλά δε ντρέπεσαι?Αυτό ήταν το επείγων? δε μπορούσες να το πεις στη Μαρία? "

Τί ήθελε? Να τη ρωτήσει άμα έχει φρέσκα αυγά να της φυλάξει δύο για τα παιδιά!!! :shock::shock::shock: Καλά ο πεθερός μου έβαλε κα΄τι φωνές...η πεθερά μου παλι δεν τη ρίχνει αλλά ο πεθερός μου έφυγε τσαντισμένος να πήγε να τη βρει και να της τα πει ένα χεράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΛΕΚΑ. ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ. ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΤΗΣ CHICCO ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΚΑΙ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ. ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ. ΑΛΛΑ Η ΡΟΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΑΘΜΙΔΕΣ ΡΟΗΣ ΜΕ 1, 2, 3. ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΤΟ 1 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΝΙΓΕΤΑΙ. ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΔΟΚΟΜΑΣΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΤΗΣ CHICCO ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 0+ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΘΗΛΗ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΓΓΙΣΩ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΤΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΘΗΛΗ. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΦΙΓΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΚΛΑΙΕΙ. ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΓΑΛΑ ? ΠΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ.

ΜΑΡΙΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!

ΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ Η ΞΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ!!!! Η ΚΟΤΑ :lol: ΗΘΕΛΕ Κ ΦΡΕΣΚΑ ΑΒΓΑ!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΑΤΕ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ...ΝΑ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΕΤΕ :lol::lol::lol: [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain2.gif] ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΦΡΕΣΚΟΤΑΤΑ :lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΗΛΘΕ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

ΜΑΡΙΑ ΚΩ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΡΓΕΙΑ?

ΡΟΥΜΠΙ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ????

ΡΕΝΑΤΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΛΟ! ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΘΗΛΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕ? ΜΠΙΜΠΙΛΑ ΠΕΡΝΕΙ? ΑΝ ΝΑΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΘΗΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΘΗΛΗ ΤΗΣ ΜΠΙΜΠΙΛΑΣ! ΑΦΟΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΚΙΚΟ ΠΑΡΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕ Κ ΜΙΑ ΤΗΣ ΝΟΥΚ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΧΗΜΑ Κ ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Κ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΓΙΑΤΙ Η ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΕΣ! ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΙΣΕ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ ΣΟΥ!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΚΙΚΟ ΜΕ ΘΗΛΕΣ ΝΟΥΚ ;)

ΑΛΕΚΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΓΑΛΑ?????? ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΠΡΩΙ Κ ΒΡΑΔΥ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΔΙΝΩ! ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΜΑΣ Κ ΚΑΜΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΑΝΤΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΙΨΕ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ!

ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΠΗΓΕΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΤΡΑΒΗΞΕ ΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ Κ ΤΗΝ ΕΡΙΞΕ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ!!! Κ ΚΑΘΟΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΣΥΓΚΙΝΗΤΟΣ ΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol: ΣΟΚ Η ΜΑΝΑ! ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΕ! ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΡΥΦΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ :lol: ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕ ΤΠΤ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΠΤ Η ΚΥΡΙΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΛΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ,ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ,ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΦΡΟΥΤΑ ΑΠΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΟΣΠΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟΥΣ 8 ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΨΑΡΙ...ΣΕ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 10850 ΚΑΙ ΥΨΟΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ...ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΜΠΥΛΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΟΥΜΕ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΣ ΣΕ ΥΨΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΚ ΣΕ ΚΙΛΑΚΙΑ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΕΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ 500ΓΡ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ :shock: ΑΛΛΑ ΟΚ ΔΕΝ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ...ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ,ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ, ΣΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ? ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΕΣ :lol::lol:.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΣΚΑΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΩΤΟ ΚΑΤΩ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΧΤΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ [smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ. ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΖΗΜΙΕΣ. ΕΛΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΛΙΑ ΘΗΛΗ.. ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

ΜΑΡΙΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΣΠΡΙΑ ? ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΨΑΡΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο μπραβο η κοπελαρα σου μαρια!!! Τελικα τι απεγινε με την αλλεργια? Βρηκατε τι της το προκαλλει???

Ρενατα μου και εγω της 0+θηλες εχω γιατι η κυρια τις βολευτικε πολυ. Προτιμισε της καοτσουκ ειναι πιο μαλακες.

Ελενα σημερα για παραδειγμα το μεσημερι φαγαμε στις 2 300μλ φαγητο(μοσχαρι-πατατα-καροτο-κρεμμυδι-σελινο), στις 3 το υπολοιπο 200μλ(πρεπει να τρωει μεσημεριανο 500μλ φαι) και στις 4 ηπιε 180μλ(σε δυο δοσεις του μισαωρο) και την επεσε για υπνο.Τωρα θα φαει οσο θελει φαρινα και το βραδυ πριν κοιμηθει θα ξαναπιει αλλα 18ομλ γαλα.Αφου το ζηταει τι να την κανω???

Μαρακι προσεχε γιατι ειναι υπουλοι οι καιροι για κρυωματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΕ ΚΑΝΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑΔΩΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΔΗΛ.ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΑΧΛΑΔΙ-ΒΕΡΙΚΟΚΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΠΤ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΦΡΟΥΤΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΙΣΟΣ ΜΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΤΟ ΒΕΡΙΚΟΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΙΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΜΕΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μου φτου φτου!!Μπράβο στην κοριτσάρα σου!! Εμάς μας είπε ψάρι μετά τον 10ο μήνα! Μήπως ξεχάστηκε και δε σας είπε για ρυζάλευρο? Τώρα άμα θα μπείτε σε αυτά νομίζω θα πάτε κατευθείαν στην φαρίν λακτέ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ :shock::shock::shock::shock:

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ....ΕΧΑΣΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

ΟΥΦ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!! ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΣΥΝΧΡΟΝΟΣ ΕΝΝΙΩΣΑ Κ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ!

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΙ ΜΠΕΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ! ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΤΟ ΜΕΛΙΝΑΚΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μανεσ :D

χρονια πολλα αν ειχατε γιαννιδεσ να τουσ χαιρεστε

περαστικα στισ μανουλεσ κ στα μωρακια κ γριγορα να γιανουν :)

εμεισ καλα μεγαλωνουμε κ γκρινιαζουμε περισσοτερο :shock: ιδικα αν λειπουν τα μεγαλα δεν βαζει γλωσσα μεσα ,να .... σαν την ξυνη τησ Μαριασ ενα πραμα :lol::lol: .

πολυ θα ηθελα να μηλαμε πιο πολυ αλλα μολισ παω να κατσω στο pc αρχιζω τα χασμουριτα κ δεν αντεχω :o:o:lol: .

ελπιζω να περασετε μια ομορφη κ κυριοσ ησυχη κυριακη χωρισ γκρινια απο μικρουσ κ μεγαλουσ ;)

φιλια κ καληνυχτεσ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμας κοριτσια!!! Η μικρη παιζει στη κουνια της και σε λιγο θα την ετοιμασω να παμε εκκλησια να κλεισουμε ημερομηνια βαπτισης. Ελπιζω η κυρια να καθισει ησυχη και να μην φυγω αρον αρον απο την εκκλησια.

Μαρια οταν βαζεις καινουργιο φρουτο παντα να κανεις το τεστ των δυο ημερων, δηλαδη να το δινεις επι 2 μερες συνεχομενα για να βλεπεις αν κανει αλλεργια.

Παω να ετοιμαστουμε και οι δυο μας να φυγουμε. Θα τα πουμε μετα που θα σας ανακοινωσω και την ημερομηνια. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Μαρία μου τι κούκλος είναι αυτός καλέ!!!!!! Φτου φτου φτου!!!! Και τί χαμόγελο!!!Τι μαλλάκια!!!!Τι ματάκια!!!! Τέλειος είναι!!!!! Να τον χαίρεσαι!!! Πώς να μη σκάει καλέ η στριγγλά μετά? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αν η ζήλεια ήταν ψόρα, θα κόλαγε όλη η χώρα!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Χθες τον "πάρκαρα" στη μαμά μου γιατί ήθελα να πάω ΙΚΕΑ για μερικά ψώνια!!! Πήρα μια βιβλιοθήκη (κοντούλα και μικρούλα) για το δωματιάκι του γιατί δεν είχα πού να βάλω τα τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα παιχνίδια που αποκτήσαμε τώρα στις γιορτές!!!

Πήγα ψώνισα και για 'μένα ένα παλτό, με ασορτί φουστίτσα και πουκάμισο (από πού αλλού? από τα DAYχαχαχαχαχαχαχαχα) και μετά σπίτι σίδερο μέχρι της 2 τα ξημερώματα.....

Σήμερα κοινωνήσαμε και για τρίτη και τελευταία φορά!!!! όλα μια χαρά!!!

Φιλάκια πολλά πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΚΑΛΕ ΠΗΓΕΣ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΕΣΥ ? ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ Ή ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ? ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΟΛΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΩ. Η ΨΥΧΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ (ΣΟΡΥ ΚΙΟΛΑΣ) ΕΠΕΙΔΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΡΓΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΙ ΑΛΛΗ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΜΙΖΕΡΙΑΣΩ. 15 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΚΑΙ Η ΠΟΛΛΗ ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΙΔΩΜΕΝ !!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩΣΑ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΗΠΙΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΦΤΑΝΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ. ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΗΠΙΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΘΗΛΗ ΤΗΝ CHICCO ΑΠΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ. ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΖΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΝΑΛΛΑΞ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΤΗΘΟΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΔΙΝΩ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ. ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΖΗΜΙΑ ?

ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ? ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΙΝΕΙΣ 500ΜΛ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ? ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 350.

ΘΕΝΑ ΩΡΑΙΑ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΑΣ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενάτα μου ευχαριστώ πολύ!!! Τυπικά δεν ξεκίνησαν οι εκπτώσεις αλλά σε αυτό το μαγαζί (που συνήθως ψωνίζω) κάνουν από τώρα 50% και πήγα γιατί μετά δεν θα έβρισκα τίποτα....

Όσο για τη δουλειά, ελπίζω όλα να πάνε καλά! Κι εγώ θα ήθελα να ασχοληθώ με κάτι αλλά δεν θέλω να στερηθώ το μπομπιράκι μου και κυρίως δεν θέλω να τον στείλω στους παππούδες... Θέλω να τον μεγαλώσω εγώ....

Βέβαια η επιλογή μου είναι να επιστρέψω στη δουλειά μου (στον πεθερό μου) που δεν θέλω με τίποτα (τουλάχιστον όσο είναι αυτός εκεί....) οπότε ο μπόμπιρας είναι και ένας καλός λόγος για να μην επιστρέψω και να μην τους κακοφανεί... καταλαβαίνετε..... Μακάρι να μην είχαμε και κανένα οικονομικό θέμα...... όλα θα ήταν πιο εύκολα.... :) :) :) Δεν πειράζει όμως, μου φτάνει το αγγελούδι μου για να είμαι ευτυχισμένη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ :D

ΑΧ ΜΗ ΜΗΛΑΤΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ :twisted:

ΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ 9 ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΙΚΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΤΛ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΧΤΕΣ ΤΗΛ Κ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΕΛΟΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΑΔΕΙΑ ΜΟΥ :shock: ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΕΓΩ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΤΗΝ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΤΑ ΑΠΡΙΛΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΩ ΜΟΝΟΚΟΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΘΕΡΙΝΗ! Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ????????? :twisted::twisted: ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ :twisted: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΖΗΤΑΤΕ! ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΠΟΤΕ ΘΕΛΩ ΑΔΕΙΑ! ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ! ΣΠΑΣΙΜΟ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ !ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ 3 ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΑΜΕ ΟΙ 2 ΛΟΓΟ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ Η ΑΛΛΗ ΛΟΓΟ ΑΝΙΑΤΗΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ!!!!!

2ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΝΕΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Ι ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 3 ΜΑΣ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΜΕ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΚΑΚΕΣ ΓΛΩΣΣΕΣ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑΝ ΝΑ ΛΥΘΟΥΝ Κ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ :twisted::twisted::twisted: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΜΕ ΜΙΣΗ ΚΑΡΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΜΑΘΕΙ Κ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙ ΑΞΙΖΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ Κ ΣΙΔΙΡΟΥ! ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΛΟΙΠΟΝ!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ???

ΡΕΝΑΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΣΑΣ! ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ! ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΗΛΑΣΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΓΑΛΑ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΑΠΙ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΓΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!

ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι Έλενά μου, δεν έχω σκοπό να γυρίσω ακόμα.... Το περιβάλλον είναι άθλιο να το πω???? Δεν αντέχω.... Δεν είμαι καλά ακόμα και δεν θέλω να γίνω χειρότερα.... Προτιμώ κοτούλα στο σπιτάκι μου προς το παρόν :D:D:D και βλέπουμε!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ!!!!! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΝΑΣ! Κ ΕΓΩ ΑΝ ΤΑ ΒΡΩ ΣΚΟΥΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ! ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΤΩ Κ ΠΟΛΛΥ Κ ΝΑ ΧΟΛΟΣΚΑΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΔΟΥΛΕΨΤΕ, ΣΑΝ ΠΑΘΟΥΣΑ ΜΙΛΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΛΙΨΑΡΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΑ :cry: ,ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ …Ε ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ,ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ Κ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ. :roll:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ Κ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΑΠΕΙΝΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ Κ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ….ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ. :mrgreen:

ΕΓΩ ΥΠΟΔΟΥΛΕΥΩ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ Η ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΟΑΕΔ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ 9/2 ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΑΝ ΟΧΙ … ΤΟΤΕ ΚΛΑΦΤΕ ΜΕ ΘΑ ΚΟΨΩ Κ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ :mrgreen::mrgreen: ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΗ ΔΥΣΚΟΛΟ(ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕΧΡΙ ΜΑΡΤΗ)

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΥΛΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕ ΛΕΩ ΕΧΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΦΕΣΙΑ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΓΕΜΙΣΕΙ Κ ΜΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ,ΑΥΤΑ ….ΟΤΙ ΠΙΟΥΜΕ Κ ΟΤΙ ΦΑΜΕ ΤΩΡΑ.

ΛΟΙΠΩΝ ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Κ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ(ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ?)

:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες. Τι κανετε??? Εγω σημερα περιμενω επισκεψεις σπιτι και τρεχω να πρωτομαζεψω τα ασυμμαζευτα.

Κοριτσια δικιο εχει η Θενα για τη δουλεια. Εγω επειδη πηγα αρκετα νωρις ηρεμησα κατευθειαν απο τα κλαματα και τη κλεισουρα. Φυσικα φετος που θα ξεκινησω παλι δουλεια η μικρη θα μπει σε βρεφονηπιακο σταθμο ωστε το απογευματακι να ειμαστε ολοι η οικογενεια μαζι να πηγαινουμε για μπανακι.

Ελενα δεν υπαρχει προβλημα με τη βαφτιση. Ο παπας μου ειπε οποτε θελω, οποια μερα και ναναι και οτι ωρα ναναι. Ετσι πηρα το νουνο της ο οποιος αυτος θα αποφασισει και την ημερομηνια. Μαλλον μετα του Ευαγγελισμου θα την κανουμε την βαφτιση της. Τι ωρα λετε να την κανω? Μεσημερι ή απογευματακι???

Ρενατα μου ο γιατρος της μου το εχει επιβαλλει το 500μλ φαι γιαυτο το τρωει και σε δυο δοσεις πριν κοιμηθει φυσικα.

Θελω και εγω να κανω ψωνια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!! ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΠΟΥΡΔ....ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΕΜΕΙΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΟΥΦΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Η ΣΕ ΚΕΝΝΤΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΤΙΜΕΣ ΑΚΟΜΑ. ΑΛΕΚΑΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΤΙΣ ΦΑΝΕΣ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΣΕ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΑΞΕΙ. ΩΡΑΙΑ ΦΟΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠ ΤΟ ΕΥΑ ΜΕ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΑΚΙ. ΓΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΓΩ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ........ ΚΑΙ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΓΙΡΕΜΑ. ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΑΣ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΕΣ..... ΦΙΛΟΥΡΕΣ ΑΠ ΤΗΝ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΗ ΡΟΔΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου..........Μια ωρα εγραφα και μου τα σβησε το βλαμμενο @#$$#%@%$%$.

Το Σάββατο δεν ήρθα δουλειά έμεινα σπίτι με το μωρό..........Είμαστε καλύτερα μπορώ να πω, δεν κάνει πυρετο πίνουμε την αντιβίωση μας για το ερεθισμένο μας αυτάκι και έχουμε λίγο βήχα με φλέγματα..........Σας ευχαριστώ για τα περαστικά.......Εγώ δεν πολυσυμφωνω με την αντιβίωση μόλις αρρωστήσει το μωρό αλλά τι να κάνω???????????Ο γιατρός μου είπε αν δεν την πιει για 10 μερες μετά θα κάνει χειρότερες ωτίτιδες και δεν θα πρέπει να πάρει πιο δυνατή αντιβιωση..........Και για το βηχα μου δωσε αλλο φαρμακο........είναι πολύ των φαρμάκων νομίζω ο γιατρος μας.......... :cry::cry::cry:

Για τη δουλειά συμφωνώ με τη Θένα.............εγω εκατσα 4 μηνες σπιτι και αν εμενα ακόμα λίγο νομίζω θα τρελενόμουνα.......Αλλο να βγεις εξω να δεις κοσμο να πεθυμησεις το μωρό σου έχεις άλλη ψυχολογία.........ΜΙΚΑ μου περιμένεις από πεθερές?????????Καηκαμε.......... :lol::lol::lol:

Κορίτσια εσείς που θηλάζετε ακόμα πρέπει να πιούμε χάπι για να σταματησει το γαλα???????Η μπορει και μόνο του??????

Θελω κι εγω ψωνια............αρχισαν οι εκπωσεις σιγα σιγα..........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...