Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΘΕΟΣ...ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΕ ΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΠΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ 2 ΕΙΔΩΝ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΤΑ ΚΟΨΑΜΕ ΟΛΑ ΜΟΝΟ ΜΠΑΝΑΝΑ,ΜΗΛΟ ΤΡΩΜΕ ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΠΤ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kορίτσια μου γεια σας!!

Αλέκα μου καλωσόρισες!!Μας έλειψες!! Ευχαριστώ για τις ευχές!! Συγχαρητήρια στην Σάντυ μας!!!

Ρουμπέλα μου περαστικά στη Μελινούλα μας και εύχομαι να μην είναι τίποτα..γράψε μας τα νέα της..όσο για το χωρισμό, άμα θες να μιλήσεις είμαστε εδώ..αλλιώς όποτε νιώσεις έτοιμη..

Μαράκι περαστικά στη μικρούλα σου..ύπουλες οι αλλεργίες βρε παιδί μου...

Φύγανε οι ξένοι μας και είμαι περίεργα..ξεκουράζομαι μεν γιατί ήμασταν συνέχεια έξω, κάθε μέρα από το πρωί και μπαίναμε σπίτι το βράδυ, αλλά μου λείπουν..περάσαμε υπέροχα..και άντε τώρα να επιστρέψουμε στη ρουτίνα...

Το μόνο κακό είναι ότι μου αρρώστησε ο Κωνσταντίνος..πυρετό δεν έκανε αλλά έχει μυξούλες και βήχει..και τον πονάει η μυτούλα του από το σκούπισμα, και κάθε φορά που είναι να τον σκουπίσω μαυρίζει από το κλάμα..για ορό δεν το συζητώ..με το που βλέπει σύριγγα πλαντάζει...του έδωσα και ντεπόν γιατί έκλαιγε συνέχεια και με το παραμικρό...κατά τα άλλα καλά!!!

Η βάφτιση πήγε πολύ καλά όπως σας είπα και παλιά..δεν έκλαψε καθόλου,ίσα ίσα που μόλις ένιωσε το νερό στα πόδια του τα κουνούσε και ήθελε να μπει μέσα!! Αφού όλοι μας λέγανε ότι "μόνο μπρατσάκια που δε ζήτησε ο μικρός,για να κολυμπήσει!!"

Θα σας βάλω φωτο όταν μας ετοιμάσει ο φωτογράφος γιατί με τη δική μας δεν τράβηξε κανένας.Το κοστούμι του στην αρχή δε μου άρεσε,λευκό με χρυσό γιλέκο,ζώνη και κασκολάκι αλλά όσο το βλεπα τόσο μου άρεσε και όταν τον είδα να το φοράει του πήγαινε καταπληκτικά!!!Αφού και ο ιερέας είπε συγχαρητήρια στο νονό γιατί λέει πρέπει να είναι λευκά τα ρούχα αφού είναι αγγελάκια τα μικρά.Είχαμε δύο ιερείς στη βάφτιση..ο ένας της εκκλησίας και ο άλλος ήταν ένας συμπέθερος ο οποίος αυτός ήταν που βάφτισε και το μικρό..πολύ καλοί και οι δύο, με το γνωστό μας να κάνει πολύ χαβαλέ αλλά την ώρα του μυστηρίου ήταν πολύ προσεκτικός με το μωρό και με τα λόγια..όλοι μας είπαν ότι τους άρεσε ο παπάς!! Μετά στο κέντρο, ο Κωνσταντίνος πείνασε και του έφτιαξα κρέμα και μετά ήθελε βόλτες!!Γύρναγε από τραπέζι σε τραπέζι και έκανε γελάκια σε όλους και νάζια..και παρόλο που πέρασε και η ώρα του ύπνου του, δεν γκρίνιαξε καθόλου!!Είχαμε πολύ γλέντι αφού το σόι του άντρα μου είναι πολύ γλεντζέδες αλλά είχαμε και φίλους που ήρθαν από Κρήτη και χόρεψαν κρητικούς χορούς..Πήγαμε σπίτι στις 4 η ώρα το πρωί!!

Φυσικά η ακατονόμαστη έκανε πάλι το θαύμα της και πέταγε τις κακίες της αλλά δεν την έλαβα υπόψην..Για πράγματα που όλοι ενθουσιάστηκαν, αυτή έβρισκε να πει έστω κάτι αρνητικό για να μη μου πεί μπράβο..π.χ για το στολισμό της αίθουσας σε όλους άρεσε, αυτήν την χάλαγε το ένα χρώμα από τα μπαλόνια, στο βιβλίο ευχών μέσα το έφτιαξα και κόολησα σε κάθε σελίδα αυτοκόλλητα, κορδέλες,κουμπάκια και φώτο του μικρού..σε όλους άρεσε, αυτή μου είπε ότι δε μπορούσε να γράψει γιατί ήταν χοντρό το βιβλίο, και ότι έτσι που το έκανα δεν έκλεινε καλά :shock::shock:

Εγώ ξέρει ότι δεν πολυχορεύω..μου αρέσουν να χορεύω πιο πολύ τα ξένα..χόρεψα κάτι χασαποσέρβικα και μέχρι εκεί..ε με τράβαγε μες τον κόσμο να χορέψω τσάμικα (που δεν ξέρω) και μου φώναζε δυνατά "μα έλα,για το παιδί σου δε θα χορέψεις?" Και ευτυχώς την πήρανε χαμπάρι ο κόσμος και μου έλεγαν όλοι "τί ζόρι τραβάει η κουνιάδα σου και δεν πάει να χορέψει αυτή?" Σε όλους άρεσε το φόρεμα μου, αυτή την έπιασα πολλές φορές να με κοιτάει από πάνω μέχρι κάτω αλλά δεν ήρθε να μου πει το παραμικρό, ενώ είχε φαγωθεί μέρες πριν να το δει φορεμένο, και μου κανε μπροστά σε άλλους "ω θα είναι πολύ ωραίο φορεμένο, θα σου πηγαίνει πολύ"..και άλλα πολλά μικρά, που ευτυχώς δεν κατάφεραν να μου χαλάσουν τη διάθεση τέτοια μέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΕ Η ΑΛΕΚΑ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΑΛΕΚΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ, ΝΑΙ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟΦΟΡΜΑΚΙ ΕΚΑΝΕ ΘΡΑΥΣΗ!!!!!!!!! ΟΧΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΟΝΤΙΑ, ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΒΑΣΕ Κ ΠΥΡΕΤΟ, ΠΥΤΖΑΜΑ ΠΑΡΤΥ ΕΚΑΝΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΑΛΕΚΑ!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΚΑΛΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ...ΚΟΙΛΙΤΣΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου i'm back επιτελους!!!!

Λοιπον ειδατε πριν φυγω που σας ειπα οτι η μικρη δεν πηρε βαρος και καναμε καλλιεργια ουρων για να δουμε αν θα παρει σιγηρο ή οχι??? Τελικα οι εξετασεις της ηταν καθαρες και πηρα το παιδιατρο να τον ενημερωσω και μου λεει "μην δωσεις ακομη σιδερο κοιτα να δεις αν πινει το γαλα σου - βυζι ή οχι, αλλιως παρε ξενο και δως της". Το κολπο που θα της εκανα ηταν να την βαζω και στα δυο στηθη να πινει γαλα και μετα να της δινω ξενο και αναλογα αν το πινει και ζηταει κιαλλο σημαινει οτι δεν την χορταινει το γαλα μου αλλιως θα το φτυσει. Μου προτεινε να της δωσω ή το νοβολακ ή το φρισομελ. Δεν βρηκα στο σουπερμαρκετ το νοβολακ και της πηρα το φρισομελ (αρκετα οικονομικο). Το βραδυ λοιπον στην ωρα για τον υπνο της την βαζω και στα ΔΥΟ στηθη να πιει γαλα και της ειχα ετοιμο 100μλ να δω αν θα πιει. Τελικα οχι μονο ηπιε τα 100μλ αλλα και αλλα 100μλ και την επεσε για υπνο ευχαριστημενη με χαμογελο στα χειλη. Ξυπναει το επομενο πρωι ξανακανω την ιδια διαδικασια με το στηθος αλλα η κυρια ηθελε το μπουκαλι της. Μολις το ηπιε ξαναπηρα τηλ το γιατρο και του ειπα τι συνεβει και μου λεει οτι μονο την ξεδιψουσε το στηθος δεν την χορταινε, με αποτελεσμα να σταματησω να την θηλαζω και να πινει παντα μονη της το φρισομελ χωρις να περνει ανασα. Στεναχωρηθηκα που δεν συνεχισα να τη θηλασω αλλα μου αρκει οτι περνει βαρος. Φυσικα το στηθος μου αν το πιεσω ακομη βγαζω γαλα αλλα μου ειπε οτι οσο δεν ρουφαει η μικρη θα σταματησει απο μονο του.

Πηγαμε και στα χιονια και καψαμε πολλες καρδιες αλλα μας ριχνουν καμποσα χρονακια παραπανω απο τη Σαντυ αλλα τη να την κανω που ειναι χαδιαρα η σκατουλα. Στην αρχη πηγαμε στα Γρεβενα στο χωριο Σμιξη και μετα ανεβηκαμε στη Βασιλιτσα, παιξαμε στο χιονι και μετα επιστρεψαμε παλι Αγρινιο. Ξεσηκωσαμε ολο το ξενοδοχειο περιττο να σας πω, και αυτη μες την τρελη χαρα απο χερια σε χερια ηταν η σουρλουλου. Φυσικα την αφηνα και κατω στο πατωμα και μπουσουλαγε και σηκωνοτανε και επεφτε και τσιριδες παντου, δεν με πειραζε καθολου.

Δεν ηταν το μοναδικο χιονοδρομικο που πηγαμε. Πηγαμε και στο Καρπενησι, εκει να δειτε παιχνιδι μες στο χιονι. Την αφησα να μπουσουλισει στα χιονια, το επιανε με τα χερακια της και μου το πεταγε, χαζευε τα παιδακια που εκαναν ελκηθρο και γελαγε συνεχεια. Μετα κυρια στο εστιατοριο, ετρωγε στο καροτσι της (πουθενα δεν ειχαν καρεκλακια παιδικα) και μετα νανι μεσα στο αυτοκινητο με αγκαλια το γαλατακι της.

Το καλο ειναι οτι την αφηνα στη μαμα μου και πηγαναμε βολτες με τον αντρα μου, αλλα η κυρια δεν ετρωγε με τη μαμα μου ηθελε να την ταιζω εγω. Επισης κοψαμε το νερο απο το ενα χερι και κουταλια απτην αλλη και πλεον τρωμε ολο μας το φαι βλεποντας βιντεακια απο το κινητο μου (τι τραβαω η δολια μανα).

Επισης τους τα εχωνα στους γονεις μου οταν εκαναν κατι λαθος ή οταν ηταν πολυ υπερπροστατευτικοι και την ειχαν αγκαλια συνεχεια για να μην χτυπησει μεσα στο σπιτι.

Σηκωνομαστε οπου βρουμε πατημα σε τοιχους καρεκλες τραπεζια γωνιες, μπουσουλαμε γρηγορα σαν να εχει παρει φωτια ο πωπος μας και το αγαπημενο μας παιχνιδι ειναι να την κανω στρατα στρατουλα.

Παω να την ταισω γιατι γκρινιαζει. Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] ΓΥ ΓΥ ΓΥΡΙΣΕ ΓΙΟΥΠΙ!!!!!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΜΑΣ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!ΔΕΝ ΣΥΜΑΖΕΥΕΤΕ Η ΣΟΥΡΛΟΥΛΟΥ ΣΑΣ!!!! :lol: ΘΕΛΕΙ Κ ΕΡΑΣΤΗ Ε????? ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΣΑΣ!!!! :lol::lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ Κ ΠΟΛΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑΝ ΠΟΛΛΥ ΒΑΡΟΣ! ΕΜΕΝΑ ΜΟΛΙΣ 250 ΓΡ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΗΛΑΔΗ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΗΝΙΤΕ ΠΟΛΛΥ!!

ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΑΛΕΡΓΕΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ???? ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ???

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΥΤΗΞΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΙΘΡΑ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΤΗΝ ΞΥΝΗ!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!! ΒΑΦΤΙΖΟΤΑΝ Η ΝΥΦΗ ΜΑΣ! Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΣΤΑΝ Κ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!! ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΛΟΓΟ ΦΩΤΩΝ!!! ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΑ!!!! ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ...... ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΥΦΕΣ!!!!! ΠΟ ΠΟ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΕΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΝΥΦΟΣΤΟΛΙΣΩ ΕΤΣΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΙ ΜΟΥ :cry::cry::cry::cry::cry: ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΛΠΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑΤΕ ΒΡΕΙ :(:(

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙ Η ΜΕΛΙΝΟΥΛΑ (ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ))

ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΑΖΕΙ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΡΕΣ! ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΑΓΧΟΝΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΑΞΕΙ!!

ΜΗΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ Η ΜΙΚΡΗ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΕΛΙΝΟΥΛΑ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΤΙΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΕΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ?? ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΝΥΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΥ! ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΕΝΤΟΝΑ ΤΩΡΑ! ΟΠΟΤΕ ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ....ΤΙΣ ΕΦΕΡΕ ΚΑΤΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου βρε Έλενα με τα ωραία σου!!!

Την τράβαγε ο οργανισμός της τη βουτιά αλλά είναι που δεν ήθελα να μολύνω το νερό του μωρού... :twisted::twisted: κακία ε???? :lol:

Είχα πει ότι η ημέρα εκείνη ήταν αφιερωμένη στον Κωνσταντίνο μου και δε θα άφηνα τίποτα και κανένα να μου τη χαλάσει και να τραβήξει την προσοχή μου..και πέρασα υπέροχα..Μήπως πρέπει να το εφαρμόσω κια στην καθημερινότητα και να την γράψω...εκεί που δεν πιάνει μελάνι για να βρω την ησυχία μου??? λέω εγώ τώρα...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!! Αλέκα ωραίο το Καρπενήσι ε? Λέμε να πάμε ένα ΣΚ με τον άντρα μου και το μωρό..να κλείσουμε κινητά και να ηρεμήσουμε...

Κορίτσια όσες δεν έχετε πάει συστήνω ανεπιφύλακτα να πάτε με τον οδοντωτό τη διαδρομή Διακοφτό-Καλάβρυτα! Είναι η πιο ωραία διαδρομή που είχα ποτέ..Το είδα και σε ντοκιμαντέρ στην τηλ. που την παρουσίαζε σαν μία από τις πιο ωραίες διαδρομές τις Ευρώπης,αλλά από κοντά είναι πραγματικά απίστευτο το θέαμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΟΥΜΕ ΕΜΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ????????????????????????????????????????????????????

ΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΑΒΓΑ ΣΟΥ :lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑ :shock: Κ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ???? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P Πλάκα πλάκα ..την έχουμε ανάγκη τη χαλάρωση..εγώ θέλω να πάμε,να πούμε ότι πάμε για δουλειές κάπου ή για συνέδριο,και να κλείσουμε και κινητά...Να πάμε στο ξενοδοχείο και να μη βγούμε καθόλου..Πλήρης χαλάρωση, ηρεμία και αποτοξίνωση από το πικρόχολα σχόλια και τις κακίες!!! ;);)

Μη σκέφτεσαι τη δουλειά από τώρα..Κοίτα να ευχαριστηθείς αυτές τις μέρες και άσε το άγχος για τις μέρες της δουλειάς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!!!! Δεν μπήκα καθόλου αυτές τις μέρες γιατί δεν καθίσαμε και καθόλου στον κ....ράκο μας!!!

Συμπεθέρα καλώς ήρθες!!!!! Μας έλειψες κι εσύ και η νυφούλα μου!!! Καλή χρονιά να έχουμε!!! Καλά η Σάντυ μας δεν παίζεται!!!! Βέβαια, ξεκαθαρίζουμε τη θέση μας!!! Μπορείτε να γυρίσετε όοοοοσο θέλετε (είναι υπέρ αυτού) αλλά το κέρατο δεν το δεχόμαστε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ρουμπελίτσα μου θα δείς ότι όλα θα πάνε καλά με την κουκλίτσα/μακρομαλλούσα μας!!!! Μη χάνεις το κουράγιο σου! Είμαστε όλες κοντά σου!!! Όσο για το χωρισμό σου, είμαι σίγουρη ότι είναι για καλό!!! Ο χρόνος θα γιατρέψει τις πληγές σου... Αρπάξου από την μπουμπού σου και όλα θα πάνε καλά!!! Σε χρειάζεται και την χρειάζεσαι!!!!

Μαράκι μου περαστικούλια σας!!! Μη στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά με τις αλλεργιούλες σας!

Μαρία μου δεν πρέπει να σου ευχήθηκα καλή μου!!! Καλοφώτιστος ο Κωνσταντίνος μας!!! Γερός και δυνατός!!!! Όσο για την κουνιάδα χ....ρετισέ την κανονικά!!!! :lol::lol::lol:

Μαρίνα μου ο Ορεστούλης μας γιγαντάκος!!!! Καλέ τί παιδιά βγάλαμε!!!! (Το λέω κάθε φορά αλλά όντως βγάλαμε αστεράκια όλες μας!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχα)

Σας βάζω και μερικές φωτό μας από τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά!!!

post-9464-13873935958222_thumb.gif

post-9464-13873935958347_thumb.gif

post-9464-13873935958466_thumb.gif

post-9464-13873935958585_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑ!!! Οι πιο παλιές (Μαρίνα μου) θα θυμούνται την λύσσα που μας είχε πιάσει και πλέκαμε όταν ήμασταν εγκυούλες!!!!!! Ιδού ο μπόμπιρας φοράει δημιουργία της μανούλας του όταν ακόμα ήταν στην κοιλίτσα!!! Το παλτουδάκι!!!!

post-9464-13873935958702_thumb.gif

post-9464-13873935958824_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου σε ευχαριστώ για τις ευχές! Να σαι καλά!!!

Καλά τί παίδαρος Άγιος Βασίλης είναι ο Γιωργάκης μας?? Φτου φτου!!! Το είχαμε ξαναπεί αλλά ..το ξαναλέμε!! Είναι πολύ φάτσα!!

Καλά..τέλειο το παλτουδάκι!!Λές και είναι από κατάστημα!!! Μπράβο χρυσοχέρα η μαμά!! Για να βλέπεις Σάντυ, τί πεθερά κάνεις!!!! Το καπελάκι δεν το συζητώ..δίνει άλλο αέρα στο ντύσιμο και άλλο στυλ!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλημερα. Εστειλα το συζυγο στο μαρινοπουλο να μου παρει παμπερς και εγω εγω ξεσκιστει στις δουλειες με τη μικρη. Στα γρηγορα χρονια πολλα αν εχετε γιαννηδες ή γιαννουλες (εγω εχω το αντρα μου) αν δεν κανω λαθος ελενα και εσυ να χαιρεσαι τον αντρα σου τον ψαρα.

Μαρια να κανετε και το αλλεργικο τεστ ωστε να σιγουρευτειτε τι της το προκαλλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!!!!!!

ΝΑ ΧΕΡΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΔΕΣ ΜΑΣ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!! 45 ΓΙΑΝΝΗΔΕΣ ΕΝΟΣ ΚΟΚΟΡΟΥ ΓΝΩΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ.....ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΙΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ....ΜΟΝΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ Κ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΑΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ! ΚΟΜΕΝΑ ΑΥΤΑ!!!! ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ......ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΤΙ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΛΕΤΕ?????? ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ!!!! :twisted::twisted: ΔΗΛΑΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΣΚΕΠΑΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ 7 ΜΗΝΩΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΗΡΙΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ??????? Κ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕ ΜΑΝΑ ΜΕ 3 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΥΠΟΤΗΘΕΤΕ!!!!! :shock::shock:

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Η ΚΗΝΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΤΙ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ?ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ?ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ?ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΡΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΦΤΟΥ ΤΟΥ ΣΚΟΡΔΑ ΣΚΕΤΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ...ΕΛΕΝΑ ΝΑΙ ΓΒΓΑΛΕ ΕΞΑΝΔΗΜΑΤΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΕΝΑ ΤΗΣ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ΓΕΜΑΤΟ ΣΠΥΡΑΚΙΑ Κ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΦΟΥΝΤΩΣΑΝ ΕΒΓΑΛΕ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΛΙΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΜΠΑΣ Κ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ :lol:.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΠΕΣΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΡΑΤΟΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΒΑΡΒΑΚΙΑ(ΔΥΜΑΝΩΜΕΝΑ) ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ... :lol::lol:ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑΝΝΗΔΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια.............

Μαράκι να χαίρεστε τον Κωνσαντίνο σας και την ξινή άστην να τρωγεται..........Ζηλια παιδι μου ζηλια!!!!!!!!!!!Επειδη εισαι πιο ομορφη και ευτυχισμένη.........

Αλεκάκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι καλωσόρισες!!!!!!!Πολύ μας έλειψες!!!!!!!!!!!!!!!Η Σαντυ εννοειται οτι δεν παιζεται!!!!!!!!!!!Πρωτοπόρος του Πανμαιακού!!!!!!!!!!!!

Θενα μου πολύ καλά του ξηγηθηκε ο Γιωργακης :lol::lol::lol::lol:

Ρουμπυ μας περαστικά στο Μελινάκι αν και γω πιστευω πως δεν ειναι τιποτα μάλλον από το άγχος με ότι περάσατε και που σε βλεπει λυπημένη........Θα διαβασω και το ποστ που εβαλες να δω πως τα πατε..........

Εμείς αρρωστήσαμε επιτέλους!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Την Τεταρτη κανονίσαμε έξοδο στο σπιτι καποιων φιλων μας.........Ντυνομαστε φτιαχνομαστε μπαινουμε στο αυτοκινητο..........χαμός από τα κλάματα!!!!!!!!Σε 2 λεπτά γέμησε και μενα και το αυτοκίνητο εμετούς και επιστρεψαμε σπιτι μας..........Ανεβασε πυρετο πηγε ο Νικος να φερει φαρμακα το βραδυ δεν κοιμηθηκε καθολου και πρωι πρωι πηγαμε γιατρο.........τον βγαλαμε απο την εκκλησια τον ανθρωπο!!!!! :o:o:o:o

Εχει ερεθιστει το ενα μας αυτι και μας εδωσε αντιβιωση, αντιπυρετικά, σταγονες για το αυτί.Ψες δεν επινε την αντιβιωση και τον πιεσα να την πιει........αποτελεσμα να γεμισουμε εμετους και να αλλαζουμε σεντονια.........παει και το αντιπυρετικό!!!!!!!!Καναμε μπανιο και κοιμηθηκε εξαντλημενος..........ευτυχως ψες δεν εκανε πολυ πυρετο..........σήμερα είμαστε λίγο καλύτερα, κάνουμε όμως ευκοιλιότητα λόγω της αντιβιωσης.........έχουμε και λίγο πυρετο..........Χαλια τα καναμε...........

Εχει ενα λυπημενο υφος το αντρακι μου σαν να μας λεει βοηθηστε με...........ουφ δε μπορω τον λυπαμαι............ :((:((

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου. Μου εφυγε ο κ@λος στις δουλειες. Πιο πολυ το σαλονι συγυρυσα μην φανταστειτε. Τωρα τελειωσα, η μικρη κοιμαται, ο μπαμπας απανταει στα τηλεφωνα και εγω πινω το καφεδακι μου. Δυστυχως η νονα της λειπει και εγω καθομαι σπιτι, μαλλον αυριο θα παρω τη μικρη και θα παμε εξω για καφεδακι αφου ο καιρος εδω ειναι τελειος.

Μαρινακι περαστικουλια σας μη φοβασαι ιωση ειναι θα περασει.

Μαρια αν δεν κανω λαθος ειναι κατι με βελονες που εχουν μεσα τα φαγητα. Θα ρωτησω και θα σου πω, αλλα συζυτατο και με το γιατρο σου καλυτερα.

Ελενα μη φανταστεις οτι εχω κανει ετοιμασιες.Οι κουνιαδες μου θαρθουν πιο αργα ομως και το καλο ειναι οτι οταν ερχονται η μικρη ηδη κοιμαται και ετσι δεν την βλεπουν.Μαμακιες δεν εχει 8:30 η κυρια ειναι στο κρεβατι οπως θελει να την δει να ερχεται πιο νωρις.

Ερωτηση: Ποτε μπαινουν οι εκπτωσεις??? Γιατι πρεπει να ξεκινησω να κοιταζω για φορεμα για τη βαφτιση. Τη κυριακη θα παμε στη εκκλησια να κλεισουμε ημερομηνια για τη βαφτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααααααααα!!!!!!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου, Έλενα να σας ζήσουν οι σύζηγοι!!!! Να τους χαίρεστε!!!!!

Μαρίνα μου περαστικούλια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου να χαίρεστε τους συζύγους σας και όποιους άλλους έχετε που αγαπάτε και γιορτάζουν!!!

Εγώ αρρώστησα σήμερα...ξύπνησα χάλια..το κεφάλι μου το ένιωθα 100 κιλά,με πόναγε ο λαιμός μου,ήμουν μπουκωμένη και ένιωθα λες και πέρασε τριαξονικό και με πάτησε!!Με ντεπονάκι ήμουν καλύτερα αλλά τώρα που βραδιάσε ξανάρχισα... Πήγαμε τον Κωνσταντίνο στο γιατρό και μου έδωσε μόνο κάτι σταγόνες για τα ματάκια που έκανε τσίμπλες και μου είπε πως δεν έχει ακροαστικά..να συνεχισω ορό και μάλλον θα φύγει..αλλιώς αν κάνει πυρετό και συνεχιστεί όλο αυτό 7-10 μέρες, θα πάμε για αντιβίωση...Μας ζύγισε και μας βρήκε πολύ καλούς αν και κοντά στα δικά σας νομίζω υστερούμε..παρόλο που μου είπε είμαστε άριστοι στις καμπύλες..είμαστε 7 μηνών, 71 εκατοστά ύψος και 8900 βάρος.!!

Άλεκα όπου να 'ναι μπαίνουν οι εκπτώσεις..για πότε λέτε η βάφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...