Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

elena perastika ,vre mipos na sou kani kana kefaloklidoma o antras soy :lol::lol::lol: se pirazo :oops: ime ligo piraxtiri xixi.

marinaki pedaras o orestis alla k esi.... koykla to mali ,sti doylia pas mazi me ton mikro? :?: ixate doulia aftes tis meres i exete k esis krisi :roll:

emena kimounte ola eftixos o mikros kimate xoris polla polla ;) me lipate to pedi :mrgreen: .

aurio leo na pao kamia volta gia psonia an mporeso apo ta mikra arxisan prosfores k prepi na ntiso k ta tria :roll::cry: k opos panta i mama tipota :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΘΕΝΑ ΟΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΕΦΑΛΟΚΛΕΙΔΩΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΟ!!!!! ΤΩΡΑ ΒΓΗΚΕ Κ ΤΟ ΧΕΡΙ ΟΦ!!!!!! ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΗΚΩΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΑΥΡΡΙΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!

Σημερα πηγαμε στην παιδιατρο μας και καναμε εμβολιακη για την μηνυγκιτιδα....γιναμε 73 εκ. και 9180 βαρος μια χαρα γοριλακος δηλαδη :lol::lol::lol::lol::lol: ....εχει και ενα κρυο εδω στην Θεσσαλονικη αλλο πραμα και υγρασια που σου τρυπαει το κοκαλο μπρρρρρρρρ.........

Μαρακι καλοφωτιστο και καλοτυχο να ειναι το παιδακι σου!!!!!!

Ελενα μου περαστικουλια....δοκιμασε να παρεις κανενα χαπι voltaren εμενα με βοηθαει πολυ.....Ελενα να σου κανω και μια ερωτηση......εμεις που ειμαστε τετραωρες και δουλευουμε σε σουπερ μαρκετ οταν παμε στην δουλεια θα δικαιουμαστε μειωμενο ωραριο;Αν ξερεις πες μου.....σε 1 μηνα ξεκιναω δουλεια :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟ ΠΟ Κ ΕΓΩ 10 ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ ΠΑΩ!!!! ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ 3,5 ΩΡΕΣ !

ΑΝ ΘΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟΝ ΜΙΣΟ ΧΡΟΝΟ ΜΕΙΟΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ 3 ΩΡΟ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ ΟΜΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ......... Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΛΕΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΤΟ ΔΥΜΗΝΟ Κ ΟΧΙ ΤΟ ΕΠΕΠΛΕΟΝ 6ΜΗΝΟ!ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΘΜΕ 3 ΩΡΕΣΔ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.............

Ελενάκι περαστικά σου.............Το ύψος μας είναι 74 εκ. νομίζω κι εσας το ίδιο????

Και ο Γιωργακης το ίδιο!!!!!!!!!!Θα γινουν τα μωράκια μας δίμετροι άντρες!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Θενα μου ο μικρος παει στη μαμα μου και γω δουλεια...........Εμείς μόνο 4 μήνες δικαιούμαστε σπίτι.........μετά δουλειά!!!!!!!!!!!!!Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.......είδατε το μαλλί μου??????Επιτέλους το φτιαξα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Να σας πω κατι ασχετο?????????Εψαχνα στο amazon και επεσα σε μια απιστευτη προσφορά!!!!!!!!!!!Όποιες χρειάζεστε mixer http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000 ... d_i=468294

το πήρε η πεθερά μου από κατάστημα εδώ το ίδιο 460 ευρώ...........και από το amazon μονο 190 με την αποστολή...........

Αυτά.......φιλάκια πολλά

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΧΘΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΥΝΟΠΑΘΗΣΑΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ. ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 12. ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΠΝΙΕΣ. ΙΣΩΣ ΤΟΝ ΑΝΟΧΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΠΑΛΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ?

ΕΛΕΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ? ΘΕΝΑ ΨΩΝΙΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ ?

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΒΡΗΚΑΤΕ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ?

ΕΓΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΙΣ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ ΣΕ ΜΗΝΕΣ. ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΣΕ ΣΤΑΘΜΟ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Η ΑΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΔΕΥΕΙ ΠΡΟΣ ΛΟΥΚΕΤΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΣΚΟΥΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΘΜΟ Ή ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΤΕ ΤΑ ΔΕΔΟΥΛΕΥΜΕΝΑ ΜΟΥ. ΑΚΟΜΗ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ 2000 ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!

Σημερα δοκιμασαμε για πρωτη φορα γιαουρτακι....δεν τρελαθηκε αλλα το εφαγε....μου ειπε οτι μπορουμε πλεον να τρωμε το απογευμα αντι για κρεμα γιαουρτακι η να του τα δινω εναλαξ......και επιδει δεν θελει να τρωει φρουτα να δοκιμασω μπας και τα φαει μεσα στο γιαουρτι....θα το κανω απο αυριο γιατι σημερα ηθελα να το δοκιμασει σκετο....για να δουμε μπας και τα τρωει ετσι!!!!!

Επισεις μας ειπε οτι μπορουμε να ξεκινησουμε και φιδε και αστερακια για μεσημεριανο και μπορουμε να φαμε απο ολα τα λαχανικα.

Ρενατα μου εμενα θα μου τον καραταει η μαμα μου...ευτυχως μενουμε κοντα και ετσι δεν προβληματιζομαι αν και θελω γυρω στα 3 να τον στειλω και στον παιδικο!!!!

Οσο για την δουλεια σου αφου δεχτηκαν να το παρεις σε αδεια το μειωμενο μια χαρουλα....τωρα για τα λεφτα που σου χρωστανε μακαρι να μην τα χασεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki den nomizo να εισαι η μονη που θα μινεισ χωρισ δουλεια :roll: ο ξαδερφοσ το αφυνει το video club που δουλευω κ αν μπορεσω θα μπω ταμειο αν κ θα προτημουσα να εχω δουλεια για αυτονοητουσ λογουσ :roll: .

αυριο ειναι η μερα των κοριτσιων :mrgreen: δλδ θα την περασω με την τσουπρα μου οσο μπορω δλδ ,θα παμε το ππρωι να κανω κανα μισαωρο powerplate κ μετα θα την παω για καφε κ κρουασαν :D:D

αχ τι εχετε να ακουσετε ....... τωρα που ηρθε σπιτι ο Αηδονησ ρωταει τι θα φαμε κ του ειπα οτι ειχα φτιαξει κριθαρακι με μανιταρια κρεμμυδακι σκορδακι ντοματουλα κ λιγο μπεικον μουρλια κοριτσια ,κ αρχισε το χωριατακι τα 'τι βλακιεσ ειναι αυτα 'κ τετεια τελοσ παντον καθοτι κ λιγο πατρινια κ λιγοτερο χωριατακι :lol::lol::lol: φτιαχνω κ κανα προτεβουσιανικο ετσι για να μην ξεχνιεμε :lol::lol::lol::lol:

κ που λετε γυριζει ο Γιωργακησ κ λεει ' οχ παλι αρχισατε' :shock: τι να πω στο παιδι αντε ,βρε θα σε βαζει στη θεση σου του λεω του δικου μου ,την αλλη φορα του λεει 'τι την παντρευτηκεσ τη μαμα παλια,για να τησ φωναζεισ τωρα ,ειναι αδικο ' :shock::oops: δεν ειξερε τι να πει ,αχ τα παιδια λενε αληθειεσ κ δεν ξερουμε αν θελουμε να τισ ακουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K EMENA 3 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ! ΡΕΝΑΤΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ???

ΕΜΕΝΑ ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΑΣΤΡΑΚΙ ΦΙΔΕ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΟΧΙ!!!! ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΛΕΜΕ! ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

ΜΠΑΝΑΝΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ????? ΓΙΑΤΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΕ ΧΑΡΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΑΛΙΙΩΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΤΑ ΤΡΩΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΗΕΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΑΠ ΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ!!!! ΦΤΟΥ ΤΟΥ!!!! Η ΡΕΝΑΤΑ ΙΕΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΧΙ ΕΓΩ!

ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ Μ ΔΙΩΞΟΥΝ!!!!

ΚΑΛΑ ΞΗΓΗΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΚΑΗΔΟΝΙ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα δεν τρωει ουτε την μπανανα μα ουτε και το αχλαδι που το ετρωγε στην αρχη....ελπιζω να τα φαει με το γιαουρτι....

Θενα καλα του ειπε ο Γιωργακης και δεν καταλαβα δηλαδη ο αντρα σου με τι φαγητα μεγαλωσε με σολομο και φουαγκρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ??? ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ!!! ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ :D Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΡΟΥΒΑΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΤΕ ΟΛΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ Κ ΧΟΡΕΥΕΙ!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑΚΑΝΕΙΣ? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΕΙΜΑΙ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΙΣ 7.30 ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΩ 5.30 ΜΕ 6 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΚΟΝΤΑ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΕΙΣΤΕ ΣΟΥΠΕΡ ΤΥΧΕΡΕΣ. ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ! :)

ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ... :cry::cry::cry::cry:

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΤΑΝΕ Ο ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ... :cry::cry:

ΕΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΟΓΡΑΦΗΜΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ... :cry::cry::cry:

ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΗΣ....ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ.... :cry::cry::cry::cry:

ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΠΡΩΤΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΗ.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα καλη χρονια και ευτιχισμενο το νεο ετος!!!

Γλωσσα δεν εχετε βαλει μεσα σας. Τωρα τελειωσα το διαβασμα του πανμαιακου και ξεκινησα να διαβαζω τους πριγκιπες και τις πριγκιπισουλες!

Εχω πολλα να σας πω αλλα πρωτα θα σας διαβασω και μετα θα σας ενημερωσω για τα χαϊρια μας. Σημερα το πρωι ηρθαμε, τακτοποιησα λιγο το σπιτι,κοιμισα τη μικρη και τωρα χαλαρωνω στο καναπε μου με το καφεδακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελα σου εγραψα και στο ποστ που ανοιξες, ειδα πρωτα εκεινο..

ευχομαι υγεια και να ξεμπερδεψετε γρηγορα.

χρονια πολλα για την ημερα κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον καταφερα να σας διαβασω ολες με τις εξαντλητικες σας λεπτομεριες. Θα σας παρω μια μια και ελπιζω να μη ξεχασω καμια σας!!!

Μαριαχαρ καλοφωτιστος και τυχερος ναναι το αγγελουδι σου.Περιμενουμε γαργαλιστικες λεπτομεριες.

Ρουμπελιτσα μου ολα θα πανε καλα μην ανυσηχεις για το μελινακι σου. Οσο για το χωρισμο γραψτο κανονικα και επικεντρωσου το μωρακι σου

Ρενατα ο αντρας σου ειναι τυπικος σαν τους υπολοιπους αντρες, δηλαδη συμφωνουνε με αυτα που τους λεμε αλλα αρνιουνται σε κλασματα δευτερολεπτου τι εχουν πει. Αστον να βγαλει μονος του το φιδι απτη τρυπα και αν ποτε σου πει τιποτα ο πεθερος σου σαν κοκορεμα "ο νικος μας" πες οτι για θεωδορος ξεκινησε αλλα τα αλλαξαμε στην διαδρομη.

Μαρινακι μια χαρα τα νεα σας απο το μικρο. Εδω ειμαι οποτε θες να μου γραψεις τι τρωτε να σου βγαλω προγραμμα.

Ελενα να τον χαιρεσαι το Χριστακη μας. Οπως ξερεις η Σαντυ ειναι καπαρωμενη αλλα ειμαι μοντερνα μαμα και θελω το παιδι μου να εχει και αντρα και εραστη =)):)) [smilie=laughing9.gif] [smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif] . Οσο για τα κοψιδια που εφαγε ο μικρος, η Σαντυ εφαγε εκτος απο τα γλυκα βασιλοπιτα, διπλες και τα συναφη δοκιμασε και κοτοσουπα αυγολεμονο, σπανακοπιτα, αρνακι λεμονατο, μακαρονια με κιμα και φυσικα οτι καλο μαγειρευε η μαμα μου. Δεν μιλαμε για κανονικες ποσοτητες αλλα για 2 κουταλιες απο το καθε φαγητο και 1 κουταλια απο τα γλυκα.

Θενα μου και εμενα η καταγωγη μου απο το μπαμπα μου ειναι προσφυγικη απο τη σαμσουντα (συγγενεις μου μενουν στη πρεβεζα στη νεα σαμσουντα) και απο τη μαμα μου βλαχικη. Και στο αγρινιο εκει που μενω ειναι προσφυγικος συνοικισμος. Τις συμβουλες σου ιδιαιτερα για την αποχη απο το γουτσου γουτσο της ακολουθω και της προτεινω ανεπυφυλακτα γιατι πιανουν.

Στελλακι μια χαρα και εσεις μαθαινω. Θελεις μπουζουκια?ΠΑΜΕ! Ειμαι πολυ σκυλος αλλα δεν μπορεσαμε φετος να παμε.

Μαρια απο κω η κορη σου θηριο ειναι και κουκλαρα!!! Δεν πολυμοιαζει στο μπαμπα της, απο σενα πηρε!

Μικα μου πως τα περασατε εδω στο νησι?Ησυχα? Η μικρη σου ειναι φανταστικη. Το αγιοβασιλιατικο φορμακι απο τα τζαμπο εκανε θραυση!!!

Συμπεθερα μου ροκου! Ο πασας μου θα ερχεται να περνει τη Σαντυ βολτα με το καμπριο μινι!!!

Θαλεια μου εσενα σε εχασα τελειως. Αντε πες μας και εσυ πως τα περασες.

Παω να ταισω τη μικρη, τον μπαμπα μας τον εστειλα να παρει γυρους (σιγα μη μαγειρευα) και μετα θα σας πω τα νεα μας. Εχω πολλα να γραψω γιαυτο!!!Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διδυμομανουλα μου εσενα παντα σου αφιερωνω ξεχωριστες ευχες!!! Να χαιρεσαι τα μωρακια σου και ελπιζω ο καινουργιος χρονος να σου δωσει περισσοτερα χερια για να τα προλαβαινεις και τα δυο :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα καλωσορισες και σ΄ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου. ηθελα να σου γραψω κι εγω αλλα με προλαβες. καλη χρονια λοιπον.

καλα το κοριτσι σου δνε το συζητω εσκισε παλι, να ζησει να ειναι γερο και του χρονου ευχομαι να εχεις και δευτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...