Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΤΟ 2011 ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΣΟ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕ ΤΟ 2010. :P:P:P

ΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ,ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟΣ !!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΟΣ. ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΑΓΚΩΜΑ.

Η ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΕΣΥ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ. ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ, ΕΝΝΟΩ ΤΙΣ ΑΠΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΤΙΜΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ. ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΨΗΦΙΑΚΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 750. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΤΟΝ ΚΛΕΙΣΩ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΨΕΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΗ.

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΡΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ. ΤΑ ΕΧΕΙ ΣΤΙΣ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ 8 ΜΑΙΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΞΟΔΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΔΩΡΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ. ΜΑΛΛΟΝ ΟΜΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΜΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια ΠΟΛΛΑ ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΨΥΧΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!

ΨΑΞΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!!!! ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑΤΙ Κ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΨΗΦΙΑΚΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΠΕΖΕ Κ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 400 ΕΥΡΩ ΠΡΟΣΦΟΡΑ Κ ΣΕ ΤΕΛΕΙΟ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ!ΚΑΤΙ ΘΑ ΧΕΙ!!!

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ Κ ΕΒΓΑΖΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΟΣΕΣ ΒΓΑΛΑΝ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΙΠΟΙ!!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ 3 ΑΤΟΜΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΑΝ ΦΩΤΟ Κ ΜΟΥ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΑΝΕ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΥ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΕΣ Κ ΘΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ Κ ΑΥΤΕΣ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ1!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΙΠΕ ΣΤΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΑΛΜΠΥΜ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ!!!

ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΤΙΣ 70 ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ ΕΠΑΝΕΚΤΥΠΩΣΑ ΜΕ 0,30 ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΙΟ ;) ΒΕΒΕΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΠΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΛΙΓΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ! ΑΠΛΑ ΕΒΓΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΟΙ!!! ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΔΙΝΑ 1,50 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...2011 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ...ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΣΚΕΤΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΩΜΑ..ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΝΕΟΣ ΧΡΟΝΟΣ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΡΙΑ!!!! ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!!!!! ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΞΕΙΣ Κ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΟΝΕ :lol::lol::lol:

ΒΡΕ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ........ ΘΑ ΠΑΣ ΕΝΝΟΗΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ!!!

ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΙΟ ΚΑΛΟΣ !!! ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΕΔΩΣΑ 700 Κ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΕΔΩΣΕ 1250!!!!! Κ ΟΙ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ DVD ΛΕΣ Κ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕ ΑΡΧΑΡΙΟΣ!! ΑΚΟΜΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ! ΦΥΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΒΑΛΕ ΜΥΑΛΟ Κ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΑΒΑΛΕ ΛΕΦΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!! ΧΘΕΣ ΔΕ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΥΠΕΦΕΡΕ ΑΠ ΔΟΝΤΙΑ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΣΗΚΩΣΕ Κ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΧΡΙ 37,7 ΑΛΛΑ ΕΚΑΙΓΕ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΠΑΝΑΝΤΟΛ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΚ!!!!!! ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΑ...ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙΤΕ!!!!!!!!!

post-4110-13873935939385_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!! ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΜΑΓΟΥΛΗΘΡΕΣ ΣΑΝ Κ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ!!!!

ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΔΙΝΕΙ ΠΡΟΙΚΑ ΚΑΝΑ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΙΟ Κ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΟΥΜΕ Κ ΝΗΣΙ!!! :lol::lol::lol::lol: ΚΩ Η ΡΟΔΟ??????? ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ ΙΔΟΥ Κ ΤΟ ΠΗΔΙΜΑ!!! :lol::lol::lol::lol:

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!! ΜΑΡΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ Κ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΩΤΟ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη χρονια κοριτσια!

ευτυχισμενο το 2011 με ολα τα μωρακια γερα και υγιη!!!

να χαιρομαστε τα μωρακια μας!!!

για οσες εβαλαν φωτο εχω να πω οτι ολα τα μωρα ειναι απλα θεϊκα!!!!!

καλη χρονια σε ολες και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα καλη χρονια με υγεια και αγαπη σε ολο τον κοσμο......

Αχ κοριτσακια μου περασαμε πολυ ομορφα αυτες τις μερες και επιτελους μετα απο τοσο καιρο βγηκα στα μπουζουκια και τα εσπασα κυριολεκτικα ολα.....

Χαιρομαι που περασατε ολες καλα.......αντε για να δουμε τι μας επιφυλασει το 2011!!!!!!

Οσο για τα μωρακια σας αυτες που βαλατε φωτο...απλα....μοναδικα!!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........Το 2011 να εχει μονο υγεια χαρα και ευτυχια για ολους!!!!!!!!!!Και τα μωρακια μας να ειναι χαρουμενα και να αποκτησουν αδερφακια οσα δεν εχουν!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Πολύ ωραία περάσαμε οικογενειακα ησυχα..........πολυ το απολαυσα!!!!!!!!!!!!!

Και οι φωτο σας τελειες!!!!!!!!!!!!!!!Μα τι κουκλακια εχουμε!!!!!!!!!!!!!!Βρε Ελενα αφησε και καμια νυφη για μας!!!!!!!!!!!!!Μπακουρια θα μεινουμε????????????Ολες τις θελει ο Χρηστος?????????? :lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου χρόνια πολλά,καλή χρονιά και πάλι!!

Μπήκα πολύ βιαστικά να σας πω ένα γεια..Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας..το αντράκι μου δεν έκλαψε καθόλου..γέλαγε συνέχεια και στην κολυμβήθρα έκατσε και στηρίχτηκε από πάνω και περίμενε σαπουνάδα!!!!!Έκαψε καρδιές!!!Περάσαμε καταπληκτικά και το βράδυ,χορό μπόλικο και ο σκατούλης μου λες και το κατάλαβε και όλο το βράδυ γέλαγε σε όλους και τους έκανε νάζια και χαρούλες..!!

Αχ..αυτά στα πολύ γρήγορα!! Θα πάμε μάλλον Αράχωβα με τους φιλοξενούμενους μας σήμερα... Λεπτομέρειες έχω και πολλές και πικάντικες..(για τα κλασσικά θέματα που βασανίζουν όλες) αλλά θα σας τις πω μετά...

Τα φιλιά μου σε όλες και στα μωρουλίνια σας!!!

Οι φωτο που βάλατε όλες είναι απλά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ! :lol::lol: ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ!! ΣΤΙΣ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΑ Κ ΔΕΝ ΚΛΑΨΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!

ΚΑΛΕ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕ Κ ΕΣΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ!Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΦΑΛΗΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΞΑΡΧΕΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΟΣ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ(ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ FACE) ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ!!!! ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΜΩΡΟ!!!

:D:lol:

ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΙΑΣΙΜΟ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περασατε ολες καλα?ελπιζω ναι

Εμεις φαγαμε φαγαμε και …..φαγαμε :mrgreen:

Τωρα διαιτα :cry:

Εμεις παρασκευη βραδυ μαζευτήκαμε ολοι εδώ σε μενα ηρθε κ η κουνιαδα μου οικογενειακός φαγαμε παιξαμε χαρτακι εκανα κ 2 βασιλοπιτες μια για μας κ μια για τους αλλους(ουτος η άλλος δεν εφτανε μια να κοψω 17 κομματια) στη δικη μας επεσε στο σπιτι κ χαρηκα είναι σαν ολοι να το κερδισαμε κ στην άλλη η ανιψιά του Αηδονη(ο αντρασ μου)

Το σαββατο πηγαμε στη μανα μου το πρωι φαγαμε κ εκει το φλουρι επεσε στην Δαναη,το βραδυ πηγαμε σε δύο γιορτες ,την κυριακη καφε πρωι βραδυ

Ο Ιάσονας αυτές τις μερες καταπινε πουρε με κοτοπουλο αμάσητο σας λεω :mrgreen: ,στη μανα μου μπιφτεκι με πατατες(χωρις αυγο) κ χωρις μπλεντερ τρελο φαι σας λεω ,πολύ γελιο δεν τον προλαβαινα ,σημερα του εφτιαξα κιμα με πατατα πιπεριες σελινο κ κρεμμυδι χωρις αλατι ,τον γύρισα στα παλια, αλλα το εφαγε κ αυτό ότι κινείτε πυροβολείτε είναι αχαχαχα, του έδωσα κ δυο φορες γιαουρτακι advans δεν τρελάθηκε αλλα εννοείτε ότι το εφαγε ολο κ παντα χωρις να τον πιεζω. Γενικά είπα να τον αρχίσω σιγα σιγα με πατημένα φαγητα κ όχι αλεσμένα αφου τρωει κ ψωμακι ετσι ,αλλα με 2 δοντια προσπαθει ο κακομοιρης κανει πως μασαει :lol::lol::lol:

Αυτά καναμε εμεις ξεκουραστήκαμε ξενυχτίσαμε αλλά ήταν καλά :D

Μαρακι να σου ζήσει ο νεοφώτιστος πάντα τυχερος κ με υγεια

Καλή χρονια εύχομαι σε ολες ,να ειστε καλα με τις οικογένειες σας κ ότι δεν σας εφερε το 2010 να σας το φερει το 2011 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες Ελενάκι μου πως μεγαλώσαμε??????????Ο γιατρός λέει το ύψος μας είναι για 1 χρονού!!!!!!!!!!Πτου πτου μη μου ταπωσει τωρα!!!!!!!!!!!!

Την βαζω να μας δειτε και οι υπολοιπες!!!!!!!!!!!!!

post-10578-13873935945325_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΥΨΟΣ ΕΧΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑ? ???? ΓΙΑΤΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΨΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ BABYFACE ENΩ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΡΟΦΑΝΤΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΑΣΙΜΟ ?

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟΨΕ ΕΧΕΙ ΑΥΠΝΙΕΣ. ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 5.30 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΕΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΖΩ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...