Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Bonjour.................Ελενάκι δεν είναι βαζάκια είναι σκόνη σαν το γαλα και το φτιαχνεις με νερό................Ο γιατρός μας προτιμάει τα βαζάκια και τα ετοιμα γιατι ειναι ελεγμενα!!!!!!!!!!!!!Αφου φρουτα δε με αφηνει να τυ δωσω φρεσκα!!!!!!!!!!!!!Εχουν λιπάσματα κλπ............Τωρα ομως επειδη τα λαχανικά τα μαγειρευουμε και πεθαινουν ολα τα μικροβια ειναι οκ............Σημερα θα φαμε πατατουλα καροτο κολοκυθακι φρεσκο!!!!!!!!!!!!!Ελπιζω να του αρεσει............

Ρενάτα μου περαστικά................Και να τον αφησεις να ριξει τα μουτρα του οκ?????????Και φτανει χωρισμους..............Ελπίζω να τα βρήκε η Ρούμπη με τον αντρα της!!!!!!!!!!

Από σήμερα λέμε και μααααααμμμμμμα μουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!![smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!! \:D/ ΜΠΡΑΒΟ ΜΜΜΜΑΜΜΜΜΑΑΑΑΑ ΜΟΥ :lol:

Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΑ Κ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΜΑΜΜΜ Ο ΠΕΙΝΑΛΑΣ! ΑΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΜΕ ΧΟΡΕΥΟΥΜΕ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!! ΤΩΡΑ ΠΗΡΕ ΦΟΡΑ!!! :lol::lol: ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΠΛΕΟΝ ΠΑΕΙ ΤΟΟΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!! ΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΩ Κ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΣΑ ΜΑΘΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ!!!!3

ΑΜ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΣ!!!!! ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.... ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΓΛΥΚΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!! [smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πριν λίγο ξύπνησα!Χτες κοιμήθηκα 4 η ώρα..έφτιαχνα το βιβλίο ευχών..Μου έμεινε μια κορδέλα να πάω να πάρω γιατί μου τελείωσε και finito.!!Ο Κωνσταντίνος κοιμάται τώρα..

Μαρίνα και Έλενα συγχαρητήρια για τα λογάκια σας!!!Εμένα λέει συνέχεια τα κλασσικά δικά του ακαταλαβίστικα και μπα μπα μπα,που και πού μα μα μα αλλά συνέχεια λέει εκει εκει εκει και άλλες φορές κική κική κική (δεν έχουμε καμία κική) :shock::shock: (λέτε να φωνάζει της Σάντυς??? :lol::lol::lol: )Δεν μπουσουλάει παρα μόνο πάει με την όπισθεν :shock: και βάζει και τα χέρια του κάτω και τεντώνει τα πόδια σαν να προσπαθεί να σηκωθεί..κάνει την κίνηση σαν ανάποδο ν αν καταλάβατε πώς το λέω....

Το απόγευμα έχω δουλειά στο γραφείο,και γιαυτό ότι είναι να κάνω θα το κάνω τώρα το πρωί..θέλω να πάω και τζάμπο..να δώ πότε θα τα προλάβω!!

Σας είπα? Στη βάφτιση ήθελα να βάλουμε λουλούδια και λίγα μπαλόνια..τελικά βάλαμε πολλά μπαλόνια και τίποτα λουλούδια!! Θα έχουμε 2 μεγάλους χιονανθρώπους από μπαλόνια και ένα χριστουγεννιάτικο δέντρο..κάθε τραπέζι θα έχει 3 μπαλόνια στη μέση (θα είναι στρογγυλά τα τραπέζια) και θα έχουν χρώμα μπλε,κόκκινο και χρυσό..το τραπεζομάντηλο θα είναι λευκό αλλά πήρα από το τζάμπο χαρτί γκοφρέ, 50 εκ.πλάτος και 2μέτρα μήκος,χρώμα μπλε και θα το βάλω διαγώνια σε κάθε τραπέζι..και θα ρίξω πάνω αστεράκια αυτά τα μικρά τα χρυσά.. Στην είσοδο πήρα τρία φανάρια και θα τους βάλω κορδέλες πάνω μπλε,κόκκινες,χρυσές και από την άλλη θα μας έχει τραπέζι με σαγκρία και δίπλα το βιβλίο ευχών...Την εκκλησία δεν τη στολίζουμε γιατί είναι σαν μοναστήρι και δεν δέχονται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και Ρενάτα μου να τους πεις ότι εσύ ντρέπεσαι και δεν έχεις μούτρα να το πεις στους δικούς σου και να βγάλει αυτός το φίδι από την τρύπα, όπως είπαν και τα κορίτσια...γιατί φαντάζομαι άμα τον αφήσεις,δεν πρόκειται να το κάνει ποτέ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΑ!!!! ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΣ ΣΤΟΛΙΣΜΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΚΤΗΜΙΘΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΟΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΙΑ!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!!! ΕΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙ ΠΟΤΕ. ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΑ. ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ !!! ΑΣ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΓΧΥΣΤΩ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΡΙΝ ΛΙΓΙΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ ΜΑΣ !!! ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΥΡΩΔΙΚΑ ΦΕΤΟΣ. ΚΑΛΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΥΣΗ.

ΞΕΣΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ. ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΘΕΟΔΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΘΕΟΥ ΔΩΡΟ. ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝΑ ΠΟΚΤΗΣΩ. ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! ΑΧ !!! ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ. ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΓΛΥΚΙΣΜΑ ΤΣΟΥΡΕΚΟΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ...ΤΕΤΟΙΟΣ ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!! ΑΨΟΓΟΣ !!!

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΡΘΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΣΑΣ ΘΗΣΑΥΡΩΝ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΘΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ!!!! Κ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ !ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΑΘΟΣ!ΜΗΠΩΣ Κ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΕΙ!

ΡΕΝΑΤΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΝΙΚΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ :lol::lol: ΩΡΑΙΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Κ 10 ΓΙΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΙΜΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!!! ΚΑΚΙΑ ΝΥΦΗ :lol::lol: ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΤΗΝ ΧΑΡΗ :P:P ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΛΑ!!!!!!!!!1

Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΓΥΜΟΣΗΝΗ Κ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ Κ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ.

ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ? Ή ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΤΡΕΛΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενατα μου και ο αντρας σου φταιει που δεν τον εβαλε στη θεση του αλλα οι αντρες μας ειναι βλακες κι ο δικός μου μαλλον το ιδιο θα κανε.............αλλα και ο πεθερος σου που ενω εχει ακουσει το ονομα του θελει κι αλλο!!!!!!!!!!!!!Και η δικια μου πεθερα αυτο εκανε.............απλα δεν της περασε γιατι της το κοψα απο την αρχη.......Μου λεει αν ειναι αγορι πρεπει να ναι απο την πλευρα μας αν κορίτσι να βγαλεις τη μαμα σου............και εννοειται οτι του πεθερου δεν παιζει γιατι ειναι χωρισμενοι!!!!!!!!!!!Της λεω το ονομα θα ειναι ασχετο και δε θα βγαλω κανεναν..........Ορεστης θα ειναι..........Και μου κανει...... τι σου προσφερε ο Ορεστης?????????? :o:o:o:o

Και τωρα ο αντρας μου λεει επειδη της κακοφανηκε που δεν βγαλαμε το ονομα της Γεωργια, το 2ο αν ειναι αγορι να βγει Γιωργος..........και εχει και ο κουνιαδος μου Γιωργο!!!!!!!!!!!!!Με τίποτα όμως..............Εκτός αν θελει να τον γεννησει αυτός!!!!!!!!!!Εγώ είμαι πολύ δημοκρατικός άνθρωπος!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Οπως την Ελενα............. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΙΝΑΚΙ. ΕΤΣΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΤΣΙ. ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΠΑΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΥ..... ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕ!!!! ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΕ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΟΥ ΞΗΓΗΘΙΚΑ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ!!!!!

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΥ ΛΕΩ.... ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ....ΟΧΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ Κ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ!ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΤΕΡΣΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΟΧΙ ΕΣΕΝΑ!!!!!!!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ....ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!!!!!

ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΣΟΚ Π[ΟΥ ΕΠΑΘΕ

:lol::lol::lol: Ε ΑΠΟ ΤΟΤΕ(ΛΟΓΟΔΟΔΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΚΟΜΑ) ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΕΙΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΑΣ! :lol: Κ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

ΚΟΙΤΑΞΕ ΟΜΩΣ......ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ ΗΞΕΡΑ ΠΩΣ ΦΕΡΟΤΑΝ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ... Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΟΨΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΒΗΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΦΕΡΘΕΙ ΟΠΩΣ Σ ΑΥΤΟΥΣ!

ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Κ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΕΝΔΟΙΣΑΜΟΥΣ!!!!

ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΩΡΑ.....Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΗ ΠΕΘΑΜΕΝΗ ΕΔΩ Κ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΜΑ ΤΟΥ(ΧΡΥΣΑ)!!!! ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΗΣΑ ΕΚΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΛΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΝ! ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΛΕΓΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΝΙΚΟΣ(Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΕ) ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΗ ΠΛΕΟΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Κ ΕΤΑΞΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΧΡΗΣΤΟ ΑΝ ΒΟΗΘΙΣΕΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ ΝΑ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ΤΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΤΟΣ! ΠΡΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΡΑΦΑΗΛ(ΠΡΟΣΕΥΧΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ)!

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΧΡΗΣΤΟ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΟΝΗ ΤΟΥ ΑΓ ΡΑΦΑΗΛ!!

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ!!!! ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΕΡΙΑΖΕΙ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ( Ο ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΕΙ)

ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ...ΠΑΝΤΩΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΟ!

ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΛΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ JUNIOR....ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΥΝΗΘΙΖΕΤΕ ΠΟΛΛΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!!!!!!!!!!!Αντε λιγες ωρας μεινανε ματια μου γλυκα..........για να φυγει και το 2010!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενακι μπραβο και στους 2!!!!!!!!!Και το Ραφαηλ πολυ ομορφο ονομα...........Η αδερφη μου το εχει ταξει απο πολυ καιρο πριν αν κανει αγορι θα ειναι Ραφαηλ γιατι ειναι ο Αγιος της!!!!!!!!!!!Και δεν ειναι ουτε λογοδοσμενη να φανταστεις!!!!!!!!!!!!

Αυτα τα junior δε μου αρεσουνε και δεν το καταλαβαινω...........θα χεις 2 Γιαννηδες???????????Κι αν ειναι κοριτσι Ελένα junior????????????? :lol::lol::lol::lol::lol:

Ψες ειχα εξοδο!!!!!!!!!!Ο αντρας μου προσεχε τον Ορέστη και εγω πηγα με κατι φιλες για ποτακι!!!!!!!!!!!!!!Τελεια περασαμε.........Επεστρεψα σπιτι στις 12,5 και το πρωι δεν ξυπνουσα.............Αργησα και στη δουλεια!!!!!!!!!!!!!!Ναι ναι σημερα δουλευω!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(

Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!

Ρενάτα μου συμφωνώ και με τις υπόλοιπες φιλενάδες μας!!! Ακόμα και που τους το είπες, ο άντρας σου πρέπει να ξεκαθαρίσει τη θέση του (να δει και τη γλύκα όπως θα τους κοιτάει στα μάτια - αν τολμάει)...

Εμάς ο πεθερός μου πριν μείνω έγκυος ήθελε να κάνουμε κορίτσι εμείς και ο κουνιάδος μου αγόρι και μάλιστα έλεγε: "Εμένα με νοιάζει ο Παναγιώτης να κάνει αγόρι και να του δωσει το όνομά μου, ο Αλέξανδρος καλύτερα να κάνει κοριτσάκι, δε με νοιάζει να δώσει το όνομά μου!!!" ( :shock::shock::shock::shock: ) Και μάλιστα δεν το είπε μόνο μια φορά αλλά το έλεγε και το ξαναέλεγε!!!

Όταν ήρθαν όλα ανάποδα (δηλαδή εγώ είχα στην κοιλίτσα μου το μπόμπιρα και συνυφάδα μου τη μπουμπού), άρχισε να αλλάζει απόψεις και φυσικά δεν είπε ξανά κάτι τέτοιο ποτέ!!! Όταν γεννήθηκε δε ο μπέμπης μου συνέχεια έλεγε το πόοοοοοσο του μοιάζει!!! χαχαχαχαχαχαχα Στα όνειρά του φυσικά αφού όλοι λένε ότι μοιάζει εμένα και τον μπαμπά μου!!! Ακόμη και η πεθερά μου!!! χαχαχαχαχαχα

Δόσαμε όμως το όνομά του γιατί διαφορετικά δεν θα μας ξέπλενε ούτε ο Νιαγάρας!!! (ο άντρας μου δεν ήθελε καθόλου αλλά επέμενα εγώ....) Στο κάτω κάτω σκέφτομαι ότι πήρε το δικό μου το όνομα!!! χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA SAS ΤΑ ΠΟΥΜΕ???????????????????

ΑΝΤΕ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ Ο ΒΡΩΜΟΠΕΘΕΡΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol: !!!!

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΜΑΡΙΝΑ ΔΕΝ Σ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ????????

ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΤΟ ΤΑΞΩ ΣΤΟ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ(ΓΙΑΤΙ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Στο Μεγα Αλεξανδρο ε????????????Τωρα κοροιδευεις που τον εταξα στον Αγιο Ορεστη?????????Υπάρχει Αγιος Αλεξανδρος ε................30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ!!!!!!!!!!Εμείς γιορτάζουμε 20 Αυγούστου!!!!!!!!!!!!!!!Αγιου Ρηγίνου και Ορέστη είναι και θαυματουργοί!!!!!!!!!!!Και πολύ κοντά στο σπίτι μου ο τοπος που μαρτηρησαν!!!!!!!!!!

Και αφου ημουνα μεταξυ Ορεστη και Αλέξανδρου προτίμησα το πρώτο.......... :P:P:P:P:P

Δε μ' αρεσουν τα τζουνιορ γιατι θα χουμε ολοι τα ιδια ονοματα..........ουτε μ' αρεσει σε μια οικογενεια να εχουν ολα τα ξαδερφια το ιδιο ονομα............5 αδερφια που ειναι ο αντρας μου να χουμε 5 Γιωργηδες???????????ΕΛΕΟΣ........... :evil::evil::evil:

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale ΤΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΩ! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΚΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΤΑΞΕΙ!!!!!

ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΨΕΜΑΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΤΑΞΑ ΣΕ ΑΓΙΟ ΓΙΑ ΑΘΥΤΟ ΘΑ ΛΕΩ ΣΤΟ ΜΕΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ. ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ.

ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ. ΗΤΑΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΠΟΤΕ. Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥΣΕ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ?

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΖΟΥΝ 3. ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ 530 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΑΝΛΟΓΙΚΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΕ 100 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ, 2 ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ 2 ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΚΑΙ 3 DVD. ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ 1,5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ 100 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ 400. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΙΞΕΣ ΕΞΩ. ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΙΚΟ?????? ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ 250 ΠΛΗΡΩΣΑ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΕ 70 ΦΩΤΟ +10ΜΕ ΚΟΡΝΙΖΑΚΙΑ+10 ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ+4ΜΕΓΕΝΘΥΝΣΕΙΣ+1 ΑΦΙΣΑ+3 ΔVD!

ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΓΙΕΤΙ ΔΙΕΘΕΤΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΙΣΗ!!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΤΑ ΑΒΓΑ....ΤΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΠΩΣ ΤΡΩΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ??? ΑΝΤΕ ΝΑ ΡΙΞΑΜΕ Κ 3-4 ΧΩΡΟΥΣ! ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ 100 ΕΥΡΩ!Κ ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΕΠΕΡΝΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ!!!

Κ ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ! ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΥ ΖΟΥΜΙ ΟΛΟ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΤΑ ΙΔΙΑ

:lol::lol::lol::lol: Κ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΟΛΟ Κ ΟΛΟ ΚΑΝΑ 40ΛΕΠΤΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΕΛΑΦΑΚΙ ΜΑΣ.....ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΙ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ,ΗΡΘΑΜΕ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΔΩΡΑ!!!!

Ο ΣΑΚΟΣ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ....ΑΓΑΠΗ ....ΕΥΤΥΧΙΑ...ΤΥΧΗ ....ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ.....ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ 2011 ΕΥΧΕΣpost-5130-13873934650118_thumb.jpgIMGP0569MAM1.jpg[/attachment:31fugpie]

[attachment=2]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου να σας ευχηθώ να περάσετε τέλεια και να έχουμε όλες καλή χρονιά, γεμάτη υγεία και αγάπη! Να μείνουν πίσω όσα μας πονάνε και μας πληγώνουν, να γυρίσει νέα σελίδα στη ζωή μας και όλα μα όλα να είναι ρόδινα! Υγεία σε εμάς και σε όλο τον κόσμο..Συγνώμη που χάθηκα αλλά ξεναγούμε τους ξένους μας..θα μπω σε κάποια φάση να σας βάλω και τις φωτο που λέγαμε... Για την ώρα καλά να περάσετε μέσα από την καρδιά μου και θα τα πούμε...του χρόνου!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!!

Εύχομαι η χρονιά που έφυγε να πάρει μαζί της και όλα τα προβλήματα και τις στεναχώριες που μας έφερε και να μας αφήσει όλες τις υπέροχες στιγμές που ζήσαμε, ως ανάμνηση.... και η νέα χρονιά να μας πλημμυρίσει ευτυχία, υγεία, αγάπη, γαλήνη και τύχη!!!

Να χαιρόμαστε την κάθε στιγμή του 2011 εμείς και τα υπέροχα μωράκια μας!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χρηστάκος μας είναι απλά ΘΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!! Τέλειος είναι!!! Για φάγωμα!!!!

Χθες έβαλα τον Γιωργάκη μου να μας κάνει ποδαρικό!!!! Μάλιστα τον βάλαμε δύο φορές αφού την πρώτη ξέχασα να τραβήξω κάμερα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρενάτα μου εγώ έδωσα 700€ για ένα μεγάααλο και ένα λίγο πιο μικρό (για τον νονό μας) ψηφιακό άλμπουμ (100-120 φωτό), 50 φωτογραφίες επιπλέον, 2 αφίσες, 3 (ουσιαστικά όσα DVD θέλω) DVD με φοβερή επεξεργασία (φωτό και βιντεάκια του μπόμπιρα που έχω τραβήξει εγώ από την μέρα της γέννησής του και με διάφορα μουσικά χαλιά που πάλι έχω επιλέξει εγώ), και κάθε επιπλέον φωτό 1€.... Στο τραπέζι δεν ήταν επιπλέον η χρέωση αλλά του είπα να μην έρθει... Δεν υπήρχε λόγος και πραγματικά νομίζω ότι δεν αξίζει στο τραπέζι... Όπως είπε και η Έλενα τι να βγάζουμε? Αφού τρώμε....

Αλλά επειδή ξέρω και αρκετούτσικα από γραφιστικά, η πιο πολλή δουλειά είναι να γίνει η φωτογράφιση και η λήψη... Η φωτό (ασπρόμαυρες, μεγάλες, μικρές κλπ) είναι κυρίως το κόστος της παραγωγής, τίποτε άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2011

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!! Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΜΑΣ! ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΕΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...