Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Καλημερα σας κοριτσαρες μου λιγο γρηγορα γιατι το βραδυ ερχεται η μαμα και πρεπει να καθαρισω το μπουρδελο. Θα φαμε ολοι ξμαζι για τσικνοπεμπτη εδω ωστε να μην ταλαιπωρησουμε το μωρο.

Η κουμπαρα μου τελικα αποχωρησε απο τη βαπτιση και ειμαι τοσο χαρουμενη.... Ο αντρας της της εφαγε τα λεφτα που ειχε κρατησει για τη βαπτιση της μικρης και ειναι πανι τωρα.... Δε με πειραζει καθολου θα τα βαλω με την αλλη τη νονα τα λεφτα και τελειωσε το θεμα. Ετσι η Σαντυ θα εχει δυο νονους μανα και γιο που την αγαπανε σαν τρελοι...

Κοριτσια βρηκα κιαλλη αμαξα μαματη και αυτη θελω αποψεις γιατι τη δευτερα πρεπει να παραγγειλω και η νονα της λειπει.... ΕΛΑ ΔΗΜΟΨΗΦΙΣΜΑ

post-12053-13873936271419_thumb.jpg

post-12053-13873936272827_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!

Ο γιος μου την έχει δει ξενύχτης!! Μαρίνα μας κολλήσατε!!!! :lol:

Πάλι ξύπνησε χτες και ήθελε να χτυπάει παλαμάκια και κοιταγόταν στον καθρέφτη και έκανε γεια στον εαυτό του.... :roll:

Αλέκα μου η πρώτη που είδες δεν έχει άλογο? είναι έτσι όπως την βλέπουμε? μου αρέσει περισσότερο η πρώτη που είδες, αλλά λόγω αλόγου ψηφίζω την καινούρια!Όσο για τη νονά, καλύτερα.Ξεμπέρδεψες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σφουγγαρισα τη κουζινα περιμενω να στεγνωσει να πιω και μια γουλια καφε και να πιασω μπανιο και κουζινα, ωστε να αφησω στο τελος σαλονι που θελει μονο ξεσκονισμα και να στρωσω το τραπεζι...

μαριαχαρ βρηκα τη φωτο απο τη αμαξα που ειχα δει στην αρχη με το αλογακι της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινα μηπως πρεπει να ανοιξεις καινουργιο θεμα μη ξεχασεις ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΣ Νο 11. και τιτλο βαλε κατι ζουζουνιαρικο και ανοιξιατικο μιας και τελειωνει ο χειμωνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΑΛΕΚΑ ΩΡΑΙΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΜΑΞΕΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ. ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΣ ΚΟΛΛΗΣΕ Η ΜΑΡΙΝΑ. ΠΑΡΟΔΙΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΡΟΥΜΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.....

ΚΑΛΕ ΕΛΕΝΑ ΣΙΦ=ΓΟΥΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ? ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΣΕ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ !!!! ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΠΡΟΣΕΞΕ ΚΑΛΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ. ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΠΑΛΙΑ ΧΑΘΗΚΑΝ. ΝΟΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ. ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΥΠΡΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ? Η ΑΛΕΚΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ. ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΜΑΣ (ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΑΝ) ΝΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ. ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ Ο ΦΟΥΡΝΟΣ. ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΔΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια............Μαράκι σίγουρα εμείς σας κολλήσαμε.............

Εμένα ξυπνάει 1 θέλει γάλα ξανά στις 5,5 θέλει γάλα και εγερτηριο στις 7!!!!!!!!!!!!!!Ε ρε γλέντια.........Πόσο γάλα να πιει αυτό το μωρό????????Μέχρι το πρωεί εννοείται ότι βρέχεται..............

Αλέκα εμένα μου αρέσει η πρώτη πιο πολύ.............

Τι τίτλο να βάλουμε?????????Πείτε καμιά ιδέα...............ΧΡΟΝΙΑΡΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΑΝΜΑΙΑΚΟΥ ΝΟ11???????????

Ελενα που εισαι?????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ENNIAMHNA ΠANMAIKOY ;)

ΑΛΕΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ....ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ...ΕΧΕΙ Κ ΚΑΠΑΚΙ? Η ΠΡΩΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ?

ΕΛΕΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΡΟΛ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ :roll:

ΡΟΥΜΠΗ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΤΑ ΓΙΑΤΡΕΨΕΙ ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΡΕΣΚΩ Κ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΕ ΧΑΛΙΑ....ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ..... ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ Κ ΕΧΑΙΤΕ ΥΓΕΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Συγγνώμη που χάνομαι..... Τρέχω με το θέμα... καταλαβαίνετε....

Ανοίξατε μήπως καινούριο θέμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε??????????Ανησυχώ.............Που είστε όλες??????????

Γεωργία μου δε χρειάζεται να απολογείσαι για κάτι τόσο σοβαρό............Καταλαβαίνουμε.......Υπομονή και θα περάσει και αυτό............

Οι υπόλοιπες που ειστε???????????Δεν ανοιξαμε θεματακι γιατι ακομα ψαχνουμε τον τίτλο!!!!!!!!!!!!

Ποια με ρωτησε αν εχουμε αποθηλασει????????Δε θυμάμαι.............Όχι ακόμα όμως προσπαθώ να μην του δίνω............κάθε 2 μερες με πονάει το στήθος μου και του δίνω...........και ψες που μας τελείωσε η σκόνη του δωσα βυζι..........ευτυχώς γιατί θα κλαίγαμε μέχρι το πρωί.................και η προκομμένη (εγώ) ξέχασε να πάρει άλλο κουτί.............

Αύριο φευγουμε για weekend στα χιόνια!!!!!!!!!!!!!Ελπίζω να περάσουμε καλά και να μην αρρωστήσουμε...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...