Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα ειστε χαζες??? δηλαδη δεν εχετε κανει ουτε εξετασεις στα μωρα σας για το ρεζους??? εμεις το αιμα το εχουμε για παιχνιδι... εξετασεις κανουμε και προληπτικα δεν σημαινει ειμαι αρρωστος κανω εξετασεις... φοβιτσιαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια ελενακι για τα κατουρακια σασ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσια δεν εχω καταφερει ακομα να βαλω φωτο απο το προσκλητηριο μασ! καποιο προβλημα εχει το στικακι μου... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσομανουλες......η μαμα εχει ξυπνηση απο της 7 να κανει καμια δουλεια πριν ξυπνηση η μπεμπα γιατι μετα δυσκολα.....θα ερθει κ ο νονος σημερα δεν μενει αθηνα να παει με την αλλη νονα για βαφτιστηκα ....7 μαιου κανω κ γω βαφτιση κ των γαμο γιατι εχω κανει πολιτικο .....να εχουμε μια ομορφη μερα κ να συνεχισει ομορφη κ η εβδομαδα μας με γελεια κ χαρες...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες. Το αυτοκινητο μου ειναι στο φαναρατζη γιατι καναμε καταδιωξη οι αστυνομικοι και αυτος για να τους ξεφυγει πηγε και σφηνωσε το μηχανακι του αναμεσα απο το αυτοκινητο μου και το πεζοδρομειο. Αφηστε ιστορια για αγριους.... Το θεμα ειναι οτι δεν εχω τουτου και θα παω με τα ποδια και τη μικρη στο καροτσι για τα βαφτιστικα.

Λουκιτσα μου μια χαρα σας βρισκω και γαμος και βαφτιση και η μεγαλη κορη παρανυφακι.... τελεια!!!!!

Καλε που χαθηκατε ολες εεεεε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ρουμπελίτσα μου τέλειο το κειμενάκι για την πρόσκληση!!!!! Περιμένουμε να δούμε και τη φωτό!!!! Ευχαριστώ για την στήριξη!!

Συμπεθερα τα κουφέτα πρέπει να είναι μονός αριθμός!!! Εγώ είχα μεγάλα σαν βοτσαλάκια και έβαλα 5!

Θένα μου, φόντο εγώ έβαλα μόνο δικά μου!!!! Αυτό με zzzzzzzzzzzzz είναι το καλαθάκι που κοιμόταν στις αρχές δίπλα από το κρεββάτι μας και το έφτιαξα στο photoshop!!!

Έλενα συγχαρητήρια για τα τσίσα σας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω νευρα εχω νευρα εχω νευρα!!! βαλτε καφε και καθηστε να σας τα πω....

Λοιπον χθες εκανα τη παραγγελεια για τις μπομπονιερες. Δυστυχως μου αλλαξε αυτη την τιμη λογω φπα και βγαινουν ανα ατομο (στις 2 νονες δηλαδη απο 220ευρω, 440 συνολο οι μπομπονιερες). Στεναχωρηθηκα γιατι νομιζα οτι ηταν 300 με 350ευρω. Και ετσι αποφασισα σημερα να επικοινωνησω και με τις δυο τις νονες να δουμε αν συμφωνουν ή οχι για να προχωρησω την παραγγελια. Περνω τη μια (τη φιλη μου) δεν εχει σημα το κινητο της και περνω και την αλλη (την κουμπαρα μου) να δω τι θα πει. Λοιπον ενταξει της επεσε λιγο βαρυ (λογικο ηταν) αλλα μου πεταει την ατακα "να μπει ο αντρας μου νονος επειδη εχει βαφτισει κοριτσακι, ωστε αν κανεις αγορακι το επομενο να βαφτισω εγω το αγορακι, γιατι αν βαφτισω κοριτσακι μετα δεν κανει να βαφτισω και αγορακι". Εμεινα ΜΑΚΑΚΑΣ.... Κλεινω το στομα, της κλεινω και το τηλεφωνο (τι να της πω) και τα λεω στον αντρα μου τι μου ειπε. Αυριο θα ερθουν σπιτι να μιλησουμε για τη βαφτιση, ο αντρας μου εχει να της ριξει τρελο χεσιμο. Ρε παιδι μου πες δεν μπορω να μπω, μη μας το κανεις να φανουμε εμεις κακοι, δεν παρεξηγω αν εχεις προβλημα και δεν μπορεις να μπεις και μην μας βαζεις σε διαδικασια να διαλεγουμε το πιο ακριβο σχεδιο βαφτιστικων ξεροντας οτι θα μοιραστουν δια δυο.... Τι να πω δεν ξερω....

Η αλλη η νονα της μικρης μολις το μαθει θα στεναχωρηθει και το ξερω.....αλα εχω κατι νευρα δυο καφεδες εχω πιει μεχρι στιγμης....

Για πειτε αποψεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μη σκας καθόλου!!!! Καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα για να ξέρεις με τι έχεις να κάνεις και πόσο αποφασισμένοι είναι οι μέλλοντες νονοί της Σάντυ!

Εγώ στον κουμπάρο μας είχα εξηγηθεί από νωρίτερα ότι για να γίνεις νονός έχει έξοδα!!! Αν μπορείς να ανταπεξέλθεις καλώς αν όχι πάλι καλώς θα βρούμε άλλον! Εκείνος δέχτηκε με μεγάλη ευχαρίστηση και είπε ότι δεν έχει πρόβλημα.... περιττό να σας πω ότι για τα Χριστούγεννα πήραμε μια σκατούλα και το μωρό έχει να το δει περίπου ένα μήνα (και είχα πάει εγώ σπίτι του να το δει....)

Βέβαια περνάει μεγάλες δυσκολίες αυτό τον καιρό οπότε δίνω τόπο στην οργή... μας έχει στηρίξει και πάρα πολύ με το θέμα του άντρα μου (ηθικά - ήταν δίπλα του) αλλά αν συνεχιστεί αυτή η ιστορία θα χεστούμε.... Αυτό είναι σίγουρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΔΗΛ ΤΙ ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ?????

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΡΙΞΤΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΙΟ ΛΙΑΝΑ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ! :oops::oops::oops: ΔΗΛ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΓΕΝΙΚΩΣ Η ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕΙ ΑΥΤΗΝ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ???? ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΟΡΙΑ ΥΣΧΙΕΙ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΤΗΡΕΙ!!! ΚΑΙ ΥΣΧΙΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ Κ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ!!! ΑΝ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΝΟΝΟ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΑΔΕΡΦΙΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΝ! ΤΟ ΡΩΤΗΣΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ!

ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙΙΙΙΙΙ :( ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 8 Κ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ 10,30 ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΝ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΥ! ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΟΝΑ! ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΟΒΕΙ!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka τισ μπομπονιερεσ τισ πληρωνει η μαμα οχι η νονα πρωτη φορα το ακουω αυτο τουλαχιστων αν εσεισ εκει κατω :mrgreen: το εχαιτε εθιμο ασ δοσεισ κ εσυ τα 100 αν κολλανε :roll::roll: οσο για αυτο που σου ειπε ....ε ενταξει ...αν η σχεσεισ σασ με τον αντρα τησ ειναι τι ιδιο οπωσ με αυτην τοτε δεν βλεπω το προβλημα(λεω γω τωρα) αν δεν τον εχεισ κ τοσο κοντα τελοσ παντων ε τοτε καλυτερα ασε την αλλη νονα μονο με την δικαιολογια οτι ηθελεσ γυναικεσ κ για να νιοθει ανετα η αλλη νονα καλυτερα μονη τησ κ βαλε κ εσυ το χερι στη τσεπη για να την βοηθησεισ :lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoules ti kanete ego exo to nikola arosto!!!

koritsakia mou pigame sto giatro exoume larigitida kai ,as edose 2 morfes farmakon ksekiname me eidiko mixanima pou to noikiasame sto ika airfolie 2 legete kai einai nefelopoiitis tha vazoume 2 eidon farmaka mesa kai o nikolas tha kanei eispnoes apo ayto elpizoume vevea na min sikosei piretous giati meta pame kai se antivioseis!!!

kai meta tin paraskeyi tha ksekinisoume kortizoni kai maskes me to aerochamper kai flixotide kai tha doume pos tha ekselixtei olo ayto

filakia polla koritsakia mou tha prospathiso na ksanampo molis mporeso filakia se oles kai mono ygeia sta paidakia mas me ayto to paliokairo!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θαλιτσα μου μακαρι να πανε ολα καλα με το μικρο...πω πω ταλαιπωρια....περαστικουλια σας....

Λοιπον αυτη προσπαθει να αποφυγει τη βαφτιση απ'οτι καταλαβα...αλλα εγω ποτε δεν της ειπα μπες νονα αυτη προθυμοποιηθηκε να μπει. Εγω δεν ηθελα γιατι την Σαντυ την ειδε 8μηνων και εχω βιδωθει αρκετα. Και σπαζομαι πιο πολυ γιατι να μας στο τρυπακι οτι "παρτε το καλυτερο αφου θα τα πληρωσουμε δια δυο" και μετα ξεκινησε "δεν μπορω τωρα να μπω γιατι δεν εχω χρηματα" και τωρα λεει "ας μπει ο αντρας μου γιατι εχει ξαναβαφτισει κοριτσακι, για να σου βαφτισω εγω το επομενο που θαναι αγορακι"....Ρε κοριτσια αυτα δεν ειναι πιπες μπλε ή εγω εχω παραχαζεψει. Πες μωρη ξε.... οτι δεν μπορω να συμμετεχω, σονυ και καλα πρεπει να κανω και δευτερο και αγορι για να μου το βαφτισει αυτη??? Και οχι δεν γουσταρω τον αντρα της γιατι ειναι ενα τραμπουκος καυγατζης και μαμακιας...του που... δηλαδη.

Θενα μου εδω στη Ροδο κουτι-λαμπαδα-φορεμα-λαδοπανο-μπομπονιερες-εκκλησια-σταυρος ειναι του νονου.Προσκλητηρια-τραπεζι-γλυκα-δωρο νονων ειναι των γονιων. Εδω στη ροδο την βγαζουμε φθηνα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΣΟΥ !!! ΘΕΛΟΥΝ ΦΥΛΑΓΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ. ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΟΚΑΙΡΟΣ.

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΨΑΧΝΕΙ ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΕΣΥ. ΑΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ? ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΥΘΕΩΣ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΘΙΜΟ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ. ΚΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες μου..

τί διαβάζω???

να σας πω καταρχήν ότι εγώ είμαι καλύτερα και αδιαθέτησα και πονάω λόγω αυτού.. δεν ξέρω αν και η όλη αδιαθεσία ήταν για αυτό..Ο Κωνσταντίνος είναι καλύτερα αλλά δεν τρώει με τίποτα το μεσημεριανό..το έκοψε...έχουμε μάχες κάθε μεσημέρι... :cry:

Αλέκα μου και εμείς στην Κύπρο το χουμε τις μπομπονιέρες να τις πληρώνουν οι νονοί (άσχετο).Δηλαδή, δεν κατάλαβα, αυτή πώς την έχει δει?? να μην κουμπαρέψετε με άλλους? την κόρη ο άντρας της, το γιο αυτή? Έκανε και άλλες έξυπνες η μάνα της? Γνώμη μου είναι αφού βρήκε αφορμή να αποτραβηχτεί, ξέκοψε την..λες και θα παρεξηγηθεί? χάρη θα της κάνεις όπως δείχνουν τα πράγματα...γιατί δηλαδή τόσο καιρό δεν ήξερε να σου πει να την βαφτίσει ο άντρας της? τώρα της θυμήθηκε? το σκέφτομαι και νευριάζω...απλά άσε τα έθιμα και αφού είναι ακριβά, βοήθησε εσύ οικονομικά την άλλη νονά μην της έρθει τόσο βαρύ...

Εγώ δε θα χα πρόβλημα με το νονός/νονά...εάν με το ζευγάρι τα πηγαίναμε καλά..απλά το άσχημο είναι ότι τώρα με τα οικονομικά κάνει πίσω..Αλέκα μπορεί να το έκανε και επίτηδες δηλαδή για να αρνηθείς εντελώς εσύ?

Θάλεια μου περαστικά στο Νικολάκη μας..Γρήγορα περαστικά και καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΠΛΕΟΝ Η ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ Η ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΑ ΘΕΟΣ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΚΑΩ ΠΙΑ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΝΤΡΕΠΟΝΤΕ ΟΧΙ ΕΓΩ...ΑΛΕΚΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΕΞΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΗ (ΕΙΡΩΝΕΙΑ)ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΚΡΙΒΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΕΔΩ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΔΩΡΟ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΦΥΣΙΚΑ, ΝΟΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ, ΣΤΑΥΡΟ Κ ΠΑΠΑ...ΕΓΩ ΕΝΤΥΣΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΤΕ...

ΟΡΙΣΤΕ Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..............πω πω εξελίξεις έχουμε...........

Θάλεια μου περαστικούλια σας..........μεγάλη ταλαιπωρία γμτ για το μωρό και για σας............Αυτός ο καιρός τα κάνει όλα.............

Γεωργία μου υπομονή και θα περάσει και αυτό..........και έτσι είναι οι άντρες μη σκας!!!!!!!!!!!Στον κόσμο τους μην αμφιβάλλεις ότι τον αγαπάει όμως είναι απλά αμελής................

Αλέκα μου δεν έπρεπε να δεχτείς από μιας αρχής.........ήρθε μετά από 8 μήνες και ήθελε να γίνει και νονά........βρε ουσττττττττ έπρεπε να της πεις..............και καλύτερα που δε θέλει............κάθε εμπόδιο για καλό!!!!!!!!!!!!Η νονά της Σάντυς θα την αγαπάει και δε χρειάζεται δεύτερη.........βοήθησε και λίγο εσύ οικονομικά αν μπορείς ή βρείτε κάτι πιο οικονομικό και όλα μια χαρά...........Μη δεχτείς να είναι ο άντρας της νονός πες ότι δε νιώθει άνετα η άλλη κοπέλα............

Εμείς συνεχίζουμε εννοείται να ξυπνάμε τη νυχτα.....εσείς αλλάζετε πανί το βράδυ??????Γιατί πολύ συχνά έχουμε διαρροες και ξυπνάει για να αλλάξουμε πανί..........

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΦΟΒΕΡΗ Η ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΑ ΣΟΥ.!!! ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ.....

ΜΑΡΙΝΑ ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΕΣΗΚΩΝΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΒΡΕΧΕΤΑΙ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΑ. ΕΣΕΝ ΑΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Μαρία μου τί ζουζούνα μελισσούλα είναι αυτή!! Φτου φτου!!! Πω πω φατσούλα γελαστή! Να τη χαίρεστε!!

Μαρίνα μου ούτε εγώ τον αλλάζω γιατί συνήθως ξανακοιμάται..αν τον αλλάξω, θα ξυπνήσει για τα καλά!!Και μένα μόνο τσισάκια κάνει το βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete emeis gia na kanoyme to mixanima pou diarkei peripou 10 lepta me ena tetarto sparaksame na klaime mas akouse oli i geitonia epistrateysame oli tin oikogeneia

kai telika o nikolas exei pathei mia iperdiegersi treli kai trexei pano kato xoropoidaei kai xalaei to kosmo!! den ksero ti tha ginei

koritsakia mou diabasa ta nea sas alla dne ksero an tha thimamai ola

elenaki mprabo meta tsisakia pou ta kataferate

eleka xestin tin nona ayti kai krata mono tin alli!!!

maraki teleia i melisoula sou einai koukla!!

gia tis mpomponieres pou legate emeis tis kaname mises mises me to nono !!!!!

den thimamai kati allo filakia polla se oles sas!!!!

kalo bradi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εγραφα και με εγραψε....

Βασικα καλημερα σας απο μενα και ενα γυμνο πλασμα που τριγυρναει μεσα στη κουνια. Οταν της βαζω πυτζαμουλες πανω κατω και οχι ολοσωμες το κατω παντα το βγαζει και μενει με τα μπουτια εξω....

Σημερα το απογευμα θα ερθει η κουμπαρα μου να μιλησουμε για τη βαφτιση. Αν θελει να μπει καλως, αν θελει να δωσει οτι μπορει και οχι ολο το ποσο παλι καλως, αν δεν μπορει να μπει ακομα καλυτερα αλλα ΟΧΙ τον αντρα της δεν τον θελω για ναναι νονος της μικρης. Και αν δεν μπει κανενα προβλημα θα τα βαλω εγω με την αλλη τη νονα που τη λατρευει τη μικρη και απο την ωρα που εμεινα εγκυος μεχρι και να γεννησω και μετα τη γεννα ηταν διπλα μου. Μεχρι πιαδιατρο αυτη μου βρηκε που ειμαι "ξενη" εδω στη Ροδο... Ενω η αλλη ακουστε σκηνικο να σας πεσουν τα μαλλια. Στον ενατο ετοιμογεννη δευτερα απογευμα μολις ειχα γυρισει απο το καρδιοτοκογραφο με περνει τηλεφωνο και μου λεει "μπορεις να κρατησεις το γιο μου για να παω στο γιατρο" και της απαντω "αυριο γενναω" και μου λεει το κορυφαιο "γιατι εσπασαν τα νερα γαι να πας να γεννησεις??". Κουφαθηκα τι να απαντησω σε αυτη την ατακα... της το εκλεισα φυσικα....

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΛΙΣΣΟΥΛΑ ΟΜΟΡΦΗ!!!! Κουκλιτσα ειναι μαρακι μου... καλα εκανες με τη νονα βαλε στη Νομικη (ή το αλλαξες τελικα) ανθρωπους που την αγαπανε

Θαλιτσα υπομονη με το μηχανημα ειναι σχεδον κανενα παιδακι δεν το δεχεται...

Μαρινα ακομη εισαι με πανια??? Μηπως εχει μεγαλωσει ο Ορεστης και δεν του κανει το πανι και γιαυτο εχει διαρροες??? Μηπως ειναι ο καιρος να παρετε πανες???

Μαριαχαρ ενταξει τωρα οι υπολογιστες? Ο μικρος σου τι κανει? Θηλαζεις ακομη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια............

Αλέκα ελπίζω να βρείτε μια άκρη........καλά σου λέω άσε μόνο την άλλη νονά.............

Θάλεια μου δεν κάνει διάρροιες..........διαρροές από τα τσισα έχουμε...........και γι' αυτό ξυπνάει γιατι βρέχεται...........Ψες ξυπνησε στις 11,5 ήθελε γάλα στις 5,5 ξανά γάλα και 7,5 εγερτήριο..........

Η μελισσούλα δεν παίζεται!!!!!!!!!!!!!Να σου ζήσει Μαρία μου............και μπράβο για τους νέους νονούς..........Το όνομα τελικά παραμένει????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑΜΕ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ. ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ.

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ. ΚΑΝΤΗΝ ΠΕΡΑ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ. ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΒΛΕΠΩ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. ΕΤΣΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΤΙ ΠΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ ?

ΘΑΛΙΤΣΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ. Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΜΩΣ ΚΙ ΑΥΤΟ.

ΕΛΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΑΠΟΥΣΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Θάλεια μου υπομονή με το μηχάνημα..δεν έχει κανένα κολπάκι να του το κάνεις όπως με τον ορό που είδαμε το βιντεάκι και σωθήκαμε?

Είμαι λίγο κομμάτια γιατί ο γιος μου χτες είχε ορέξεις και ξύπνησε στις 4.30 και δεν κοιμόταν..σαν φαντάσματα γυρνάγαμε μες το σπίτι και τελικά κοιμήθηκε μετά από μια ώρα και κάτι με τα χίλια ζόρια..και το πρωί ξύπνησε κανονικά στις 8..και μετά κοιμήθηκε από τις 10 μέχρι τις 13.30!!! :shock::shock:

Αλέκα μου ο υπολογιστής μου όχι ο εκτυπωτής μου ακόμα δεν επικοινωνεί και άκρη δε βρήκα..θα τον δοκιμάσω σήμερα με το laptop αλλιώς Παρασκευή πάμε για καινούριο εκτυπωτή..ε δε θα σκάσω κιόλας..

Τον Κωνσταντίνο το θηλάζω ακόμα ναι...είπα να χρονίσει και θα δω τότε άμα αποθηλάσω..μας είπε απλά ο γιατρός να του κάνω εξετάσεις αίματος για να δούμε αν θα χρειάζεται σίδηρο να του δίνω...

Μαρίνα μου τελικά σταμάτησες το θηλασμό ε?

Όντως Ρενάτα, πού είναι η Έλενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! :)

ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ.....ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΠΑΛΥ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ.... :cry::cry::cry: ΤΕΣΠΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ!

ΣΑΣ ΧΡΩΣΤΑΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ... :)

ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ! ;)

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΑ ΚΕΦΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...