Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΙΙΙΙΙ!!!!!

ΝΑΙ ΡΕΝΑΤΑ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΤΙΤΛΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ LOW PROFILE :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΣ ΤΩΡΑ!!!! ΑΝΤΕ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ! ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΙΟΣ????????? Κ ΓΙΑΤΙ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ?> ΤΩΡΑ Τ ΑΚΟΥΩ Κ ΑΥΤΟ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΧΕΙ ΑΝΤΟΙΣΤΙΧΟ ΘΕΜΑ ΣΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ Κ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΜΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και από μένα!

Κορίτσια είμαι ΧΑΛΙΑ..Δεν είμαι μπουκωμένη, ούτε έχω πονόλαιμο αλλά όλη μέρα με πονάνε ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ τα κόκαλα μου..νιώθω λες και με πάτησε τρένο..νιώθω φοβερή εξάντληση..αφού κοιμήθηκα το απόγευμα που εγώ δεν κοιμάμαι ποτέ..όλη την ώρα σε ένα καναπέ είμαι και τώρα για να έρθω να γράψω μάζεψα όλες μου τις δυνάμεις...ΠΟΝΑΩΩΩΩ....

Ρενάτα μου καλά έκανες για το όνομα..δώσε τόπο στην οργή..για τα τικεράκια δεν ξέρω να σου πω..κλείσατε και αίθουσα..μπράβο,προχωράτε καλά δηλαδή!

Αλέκα μου τον άλλο μήνα..μην αγχωθείς και μην απογοητευτείς..εμένα είχε τρία κουφέτα νομίζω,πολύχρωμα...

Γεωργία μου πολύ ωραία η ιδέα σου για το άλμπουμ..εγώ είχα σκεφτεί να του γράψουμε ένα στιχάκι στο εξώφυλλο..

Ούτε εμένα πίνει νερό και τώρα τελευταία, από τη μέρα που έβαλε πυρετό και μετά, έκοψε και το πολύ φαί..όχι ότι έτρωγε και πολύ αλλά τώρα το μείωσε..ο γιατρός είπε να μην τον πιέζω αλλά από βδομάδας θα τον πάω να τον δει γιατί έχει βήχα..πολύ αραιό αλλά ψιλοβραχνό.. :?

Έλενα μου σου είπε τί μπορεί να είναι και έχασε βάρος? Μην αγχώνεσαι βρε, η Αλέκα που ξανάκανε τη διαδικασία είδες λέει δεν είναι τίποτα...

Κάτι ήθελα να πω και ξέχασα πάλι...

Τέλοσπαντων, σας αφήνω..πάω να ξαναξαπλώσω στον καναπέ, να χαζέψω τηλ.όχι ότι έχει και τίποτα γιατί πονάει η πλάτη μου τώρα φοβερά..

Καληνύχτα κοπέλες μου και καλό ξημέρωμα! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria περαστικα σασ ισοσ να περνασ κ την γουρουνογριπη ελαφρια γιατι τα κοκαλα ειναι ενα σημαδι :?

ρενατα νομιζω για το τικερακι πασ στον πινακα ελενχου που ειναι εδω πανω αριστερα δυπλα απο εκει που λεει'οι δημοσιευσεισ μου'.κ μετα στο προφιλ ;)

εμεισ σημερα πηγαμε παιδοτοπο ο μικροσ εφαγε πιτσα :shock::mrgreen: μαργαριτα ηταν :lol: κ επιδη βγηκε απο την σιρα τουσ τον υπνο γιατι αργισαμε εκλεγε συνεχεια τωρα τελικα κοιμηθικε μου εβγαλε την πιστη :twisted: .

να ρωτησω για αυτο το αλμπουμ ...τα φοντο που εχει μονο αυτα μπορουμε να βαλουμε εκεινο το 'ΖΖΖΖΖΖΖΖ' ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΓΙΩΡΓΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΒΑΛΕ? γιατι μεσα εκει δεν το ειχε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας απο τη βροχερη ροδο. Σημερα κυριακη τρωμε οικογενειακα στο χωριο....

Ρενατα μου για το τικερακι που λες εγω το διαβασα σε παλιο ποστ και το εφτιαξα αλλιως ασχετη εντελως. Αληθεια προς τι τα δυο ονοματα????

Θενα μου εγω δεν το εχω πιασει ακομη το φωτομπουκ και ετσι ειμαι ασχετη εντελως...

Μαριαχαρ προσεχε ειναι υπουλη η γουρουνογριπη... Μονο εγω εκανα περσυ το εμβολιο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ! :)

ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΩ.... :shock:

ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ

ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΕ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ?? :x:x

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ ΣΩΣΤΑ....ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ... ;)

ΑΛΕΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ! ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΔΕXΤΗΚΕΣ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΣΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ....ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ... :) ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ! :D

GEORGIA ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.... :(:(

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΑΜΕΣΑ!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!!

ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!! ;)

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΥΝΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ.... :oops::oops:

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ! ΕΚΛΕΙΣΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗΣ!

ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΡΟΖ ΚΑΙ ΤΙΡΑΝΤΑΚΙΑ ΜΕ ΣΤΡΑΣΑΚΙΑ! :P ΘΑ ΠΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ!

ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΠΤ.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΜΑΣ!

ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ ΜΑΣ!

ΘΑΥΜΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ

ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ

ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥΧΡΩΜΗ

ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΕΣ ΜΑΖΙ ΜAΣ.

ΠΕΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ ΜΑΣ

ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΣΟΥ

ΟΛΗ Η ΖΩΗ ΑΝΟΙΓΕΤΑΙ

ΚΑΙ ΑΠΛΩΝΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ!

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΑΣ Κ.Τ.Λ

Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ...

Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ...

Η ΝΟΝΑ ΜΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ !!!

ΡΟΥΜΠΗ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΣΑΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ. ΤΙΣ ΠΡΑΟΛΛΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΓΡΙΠΠΗΣ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΕΚΕΙΝΗ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ 2 ΜΗΝΩΝ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ ΚΑΤΣΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ. ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡ ΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΕΔΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ. ΚΑΠΟΙΕΣ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ.

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΙΤΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΦΟΒΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΔΙΠΛΟ ΟΝΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΦΤΕΙ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ.

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΣ. ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΤΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΘΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΟΤΙ ΦΩΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΣ ΣΑΝ ΦΟΝΤΟ!!!!! ΤΟ ΖΖΖΖΖΖΖ ΑΠΛΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΣ! ΚΟΙΤΑ Κ ΛΙΓΟ ΣΤΑ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΒΡΕ! ;)

ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΣΑΣ ΡΟΥΜΠΙ!

ΕΓΩ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΩΣ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΓΓΥΟΣ Κ ΑΥΤΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΕΛΕΝΑΚΙ...ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΡΤΙΑ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ. ΘΑ ΠΑΛΕΨΩ ΤΩΡΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΑ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΛΙΓΟ ΜΙΚΡΟ.

ΘΕΝΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΟΓΡΑΦΗ.

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕ ? ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΤΕ ?

ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΙΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΛΕΠΩ ΓΙΝΑΤΕ 9 ΜΗΝΩΝ. ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαστε και εμεις μολις γυρισαμε απο το χωριο και σε λιγο θα την ετοιμασω για μαμ....οι γονεις μου της πηραν απο τα τζαμπο στολη ολοσωμη κουνελακι σα χαζουλα ειναι οταν της τη φοραω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Τί κάνετε? Βολτάρετε ή έχετε επισκέψεις? Εγώ τίποτα από τα δύο..Ο άντρας μου δουλεύει και εγώ χαζεύω...Είμαι κάπως καλύτερα..δεν πονάνε τα κόκαλα μου σήμερα αλλά νιώθω πολύ κομένη και εξαντλημένη..τί έπαθα ρε κορίτσια? ουφ δε μπορώ να είμαι έτσι...δε νομίζω να έχω τη γρίππη..δε θα είχα εκδηλώσει και άλλα συμπτώματα?? :?

Όντως Ρενάτα έχεις δίκαιο! Έλενα να σου ζήσει ο Χρηστάκος! Χαρούμενα μηνογενέθλια!!

Ρουμπέλα μου πολύ γλυκό το κειμενάκι σας! Μπράβο!!

Αλέκα βάλε μας την να τη θαυμάσουμε τη σουσού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mouuuuu!!! ti kanete?

emeis anevikame stin mama mou ftasame xtes vradi!!!! ;);););););)

o mpampas mas ksanagirise athina logo douleias den eixe adeia :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

eseis pos eiste ti kanete sas eleipsa???? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

koritsakia mou pao na diabaso kai ta ipolipa kai epanerxomai filakia pollaaaaa!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALA KATALABA MIA ΑΝΑΤΡΙΧΗΛΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΟΝΤΑ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ :D

ΑΛΕΚΑ ΦΩΤΟ ΤΟ ΣΕΧΥ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!! ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΚΠΕΔΕΥΕΤΕ ΓΙΑ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΣΤΟ PLAYBOY :lol:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ!!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 9 ΜΗΝΩΝ!!!!!! :o):o) ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ?????????? ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!

ΜΑΡΙΑ ΟΝΤΩΣ ΓΡΙΠΗ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki mou xaroumena minogenethlia!!!!!!!

kai nai lpoipon to paredexomai ego imouna perasame mesa apo tin alexandreia kai meta gianitsa kai meta patridaaaaa!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

aleka mia xara i santi kai mi stenaxoriese pame dinamika gia ton allo mina!!!!

maraki perastika sou

kai filakia polla se olles tha ta poume kalo bradi!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδες ανατριχιασμενες. εγω κυνηγαω τη μικρη για να μην σκαρφαλωνει πανω στο κομοδινο. Αφηστε που την εχει πιασει τσαντιλα και τα χωνει σενα παιχνιδι της. Αχ κοριτσια γλωσσοκοπανα θα γινει η μικρη.... Νεα δεν εχω μαλλον σημερα θα παω να κλεισω τα βαφτιστικα. Οσο για τη στολη δεν ειναι σεξυ κουνελακι, ειναι χνουδωτο κουνελακι ροζ. Καθηστε να την πλυνω και θα σας βαλω φωτο λυσσαρες!!! Φιλακια στα αγγελουδια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερααααα

κατι για σεξι διαβαζω :shock: χιχιχι αντε να τη δουμε....

εμενα χθεσ επεσε ο ιασονασ απο την αλλαξιερα εκλεγε απο φοβο πιο πολυ ...νομιζω :oops:

πηρα μια τρομαρα ...ημουν κ διπλα του αλλα κοιταγα αλλου...κ αυτοσ ηταν καθηστοσ κ εφυγε με το κεφαλι :shock::cry: τεσπα ευτυχωσ ολα καλα.

εδω σημερα ειναι αργια...απελευθεροση των ιωαννινων αλλα εγω εξακολουθω να δουλευω :twisted: που θα παει θα τισ κοψουμε τισ κακεσ συνηθειεσ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!

ΚΑΛΕ ΘΕΝΑ ΕΣΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ? ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ? Ή ΣΕ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ?

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ. ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΑΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.

ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΥΡΙΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑΝ ΓΑΜΟ. ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΡΙΧΝΕ ΒΡΟΧΗ ΜΕ ΤΟ ΤΟΥΛΟΥΜΙ. ΚΙ ΕΚΑΝΕ ΨΟΦΟΚΡΥΟ. ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ. ΜΟΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ρενατα εγω ειμαι αυτη στο ταμειο :?

αλλα μονο στα χαρτια προστ το παρων .....προστ το μελλων θα σταματησω ισωσ φαω κ αυτον τον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.............

Κουνελάκια ακούω...........ουάου...........Σάντυ μπάνυ!!!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ.............

Κι εγώ σκέφτομαι τι θα τον ντύσω...........αν θα τον ντύσω...........Το Σαββατοκύριακο θα πάμε στα βουνά να μείνουμε σε σπιτάκι μαζί με κάτι φιλαράκια............15 άτομα!!!!!!!!!!!Ωραία θα ναι.........Και θα χάσουμε την παιδική παρέλαση...............

Τι λετε να ανοίξουμε το 11?????????Τι τίτλο να βάλουμε?????????

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

ΤΙ ΚΑΛΗ ΔΗΛΑΔΗ???????? :twisted::twisted::twisted: ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΙ ΤΟΥ!!!!!!

ΕΧΩ ΧΑΛΑΣΕΙ 4 ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 3 ΚΑΤΟΥΡΗΜΑΤΑ :twisted::twisted::twisted::twisted:

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΤΑΤΟΝ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΤΟΥ?????????????????????????? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!

ΒΡΕ ΒΡΥΣΕΣ ΑΝΟΙΞΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΙΕΤΕ ΒΡΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!!

ΑΠΟ ΕΞΩ ΒΓΝΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι καλε ελενα τοσος πανικος???? Ισα ισα που εχετε τσουτσουνι και μπαινει καλυτερα το σακουλακι.... κοιτα αμα δεν μπορεις πες στο γιατρο σου να ερθει σπιτι οταν τελειωσει να σου το βαλει.... εεεμααα οχι να κατσεις να σκασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΝΑΙ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΣΑΚΟΥΛΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!!!!!!! :ymapplause:

ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΤΟΝ ΕΒΡΕΧΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΝΤΟΥΖ..... ΤΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΣΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΡΕΧΕΙ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΧΩΜΑ(ΛΕΝΗ) ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑΝ ΚΛΑΣΙΚΟ ΟΥΡΟΣΥΛΕΚΤΗ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΤΟΥ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΑΜΕ :D:D:D:D ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΤΕΛΝΩ ΚΙΟΛΑΣ!

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!!!! ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΧΩΡΟΥΣΑΝ ΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΑ!!!!!! ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ :lol::lol::lol::lol: ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΤΗΜΗΣΕΤΕ :lol::lol:

Κ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΕΜΕΝΕΒΓΕΝΑΝ ΕΞΩ ΤΑ ΚΑΤΟΥΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ!!!!! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΟΥΡΑ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΣΥ ΕΛΕΝΑ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ. ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ !!!

ΑΦΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΧΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ .ΟΥΤΕ ΑΙΜΑΤΟΣ, ΟΥΤΕ ΟΥΡΩΝ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ?

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΩΡΑΙΑ Η ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΣΧΕΔΙΑΖΕΤΕ. ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΑΚΟ ΜΑΖΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...