Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.............Θέλω κι εγώ photobook...................Ζήλεψα!!!!!!!!!!!!!!!!

Πασχαλίτσα καλωσόρισες κι εσύ στην παρέα μας..........όλοι οι καλοί χωράμε στον ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ!!!!!!!!!!!!!

new mammy μου εγώ θα τον σκότωνα τον άντρα μου που θελει και τα 2 δικά του..........και μετά θα κάνετε άλλα 2 δικά σου?????????Μακάρι δηλαδή...............

Εμένα τώρα θέλει να βγάλει τη μαμά του γιατί της κακοφάνηκε που δεν βγήκε το όνομα της στον Ορέστη αλλά θα τσακώνομαι μέχρι να μείνω έγκυος, να γεννήσω και να βαφτίσω..........μέχρι τότε θα βαρεθεί να με ακούει και θα μου πει κάνε ότι θες............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Ίσα δικαιώματα!!!!!!!!!!

Για τις μπαλαρίνες ευχαριστώ για την ανταπόκριση αλλά θέλουμε κάτι χρήσιμο όχι κούκλες κλπ.........Ας πούμε εγώ είχα δώσει ξύλινο ημερολόγιο και σε οποιο σπίτι πάω το βλέπω..............δε θέλω να δώσω κάτι και να πάει στα σκουπίδια...............οπότε αν είδατε τίποτα άλλο στα μαγαζιά...........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σου πασχαλιτσα κ απο μενα :)

εχω εναν φουσκα τον ιασονα αλλα βλεπω τησ γιωργιασ ειναι πιο γουσκασ :lol::lol::lol:

γιωργιτσα αφου το παρατηρισε κ αυτο οτι εχει προβλημα παλι καλα κατι ειναι κ αυτο....

το αλμπουν ειναι τελειο μπραβο εμενα γιατι δεν τισ κατεβαζει τισ φοτο? για δοστε μου τα φωτα σασ τι κανω λαθοσ...ανοιγω το νεο αλμπουμ παω κατω εκει που λεει προσθικη εικονων τισ διαλεγω παταω οκ αλλα τπτ δεν κανει μετα :cry: helpppppppp σασ λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες γλυκες!!! Ειμαι η Ελενα και εχω εναν μπεμπη εξι μηνων. Θελω να ρωτησω εσας που τα μωρακια σας ειναι μεγαλυτερα ποτε περιπου τα βαλλατε καθιστα??? Στον καναπε με μαξιλαρια τα βαζατε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σου πριγκιπεσσα μου να σου ζησει ο μπεμπης σου. Εμενα η μικρη ειναι πολυ ζωηρη απο την ωρα που γεννηθηκε.. λοιπον 4μηνων μπουσουλισε, 5μηνων καθισε κανονικα στο κωλο της χωρις μαξιλαρια και επαιζε,6μηνων σηκωθηκε ορθια πιανοντας απο πανω μας και ξεκινησε βηματακια,8μηνων καθεται στα γονατα, εεε τωρα που μπηκαμε στο 9μηνα προσπαθει να κρατησει το σωμα της ορθιο χωρις να πιανεται.

Να θυμασαι ομως οτι καθε παιδι ειναι διαφορετικο και θελει το χρονο του σε ολα.... και εισαι τυχερη που ακομη δεν στεκετε και την αραζει στο ριλαξ του....εγω τρεχω απο πισω της για να την πιανω που σκαρφαλωνει στα επιπλα... μακαρι και αυτη να καθοταν στο ριλαξ της μονο 2μηνες καθισαμε μετα ειχα καρφια στο πωπο μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ :shock::shock::shock::shock: ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ/????????????

ΠΟΛΛΕΣ ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ!!!!!!!!

ΘΕΝΑ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!

ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ????????????????? ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρες και από μένα!!!

Θένα αυτή είναι η διαδικασία...σου βγάζει κανένα παράθυρο να λέει γιατί δεν τις εμφανίζει? κάτι?

Πριγκίπισσα να σου ζήσει το μωράκι σου! Εμένα άργησε να καθήσει και να μπουσουλήσει..αλλά ακόμα δεν καθόταν όταν ξεκίνησε να πιάνεται και να θέλει να σηκωθεί...τώρα τα κάνει όλα...και κυρίως αρπάζεται και προσπαθεί να σηκωθεί από παντού...μη σε ανυσηχεί..όπως είπε και η Αλέκα το κάθε μωράκι είναι διαφορετικό..μην αγχώνεσαι..εξάλλου αν ήταν κάτι θα σου έλεγε και ο γιατρός σου..

Μαρίνα έχω ένα site κάπου γραμμένο από ένα κατάστημα στην Πάφο που έχει μπομπονιέρες και αναλαμβάνει και στολισμούς..θα κοιτάξω να το βρω και να σου το πω να δεις και εκεί μέσα τί έχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριπιπισσα :mrgreen: γεια σου(ετσι το λεει η κορη μου) εμενα η γιατροσ με αφυνε απο τον τεταρτο μηνα να τα βαζω λιγο λιγο σιγα σιγα να δυναμωσει η μεση κ μεχρι τον εκτο δεν χρειαζοντουσαν υποστιλοση :D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΟΚ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΕΥΤΙΑΞΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy eisai glika xaxxaxaxaxaxaxa filakia sta zouzounia sou !!!!!!! :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing:

roumpela kali eykolia sta treksimata brikes tipota kalo na mas deikseis ti etoimazetai?

maraki mou poli lipame pou egine etsi ma i mama sou na piasei tin ksaderfi dou imarton elpizo na breis kallitero nounouli gia to aggeloudi sou!!!

aaaa kai mammy exeis fobero xiomor sto xo pei !!!!! ;);););););)

pasxalitsaki kalos irthes kai esi stin parea mas!!!

georgia mou emeis ta leme kai sto face alla to ksanaleo afou ksekinise tin prospatheia euxomai kai pisteyo oti ola tha pane kala kai perastika sto giorgaki kai polla filia apo to nikola!!!

pasxalitsaki mou giati na parakoloutheis apla kai na min simetexeis emeis edo oles milame na mas milas kai esi!!!

prigipesa mou emena o nikolas ekatse mono tou 8 minon pio mikro den ton ebaza oute me maksilaria ton afisa mono tou opote ithele aytos kai tora 9 minon perpataei idi me boitheia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα απο την ομορφη και βροχερη ροδο (αν και τωρα δεν βρεχει). Βρε κοριτσια τι να την κανω τη Σαντυ τη μια πινει ολο της το γαλα την αλλη καθολου, χθες το βραδυ κοιμηθηκε με 30μλ γαλα και το απογευμα εφαγε μονο ενα γιαουρτακι!!! Θα με τρελανει η μικρη. Το καλο ειναι οτι δεχτηκε και το αυγο ευχαριστα οπως και το γιαουρτακι.

Φτιαξτε φτιαξτε ολες εγω ως συνηθως τελευταια θα το φτιαξτω... Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ σκατουλα ειναι θενα μου η Σαντυ και το καλο ειναι οτι πινει και 100μλ το μεσημερι πριν κοιμηθει. Χθες με το ζορι καταφερα και την κοιμησα με 20μλ γαλα το μεσημερι γιατι πρεπει να της το κοψω το μεσημεριανο. Προσπαθω και την ξεγελαω με λιγο πορτοκαλι αλλα μια το πινει και μια οχι.....αχ θα με τρελανει αυτο το παιδι ιδιοτροπη σαν το πατερα της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεσ!!!!

ΑΛΕΚΑ ΟΣΟ ΦΑΕΙ..... ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ!!!!! ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΜΠΑΣ Κ ΠΙΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ!

ΧΤΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ!!!! ΧΑΣΑΜΕ 120 ΓΡ :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΕΙΜΑΣΤΕ 9620 :cry: ΚΑΙ 75,5!

ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΕ ΛΕΕΙ Κ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ ΟΥΡΩΝ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ! ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ :shock::shock: ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ :o:o:o:o ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΩ ΓΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! :(

ΑΛΕΚΑ ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΙΔΕΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ Κ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ :lol::lol::lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΕΤΣΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες.Σας ευχαριστω για τις απαντησεις. Ο μπεμπης μου ειναι πολυ ζωηρος και θελει να καθεται ειδικα οταν του βαζω μαξιλαρεια στον καναπε. Του αρεσει πολυ ομως τον περασμενο μηνα που ρωτησα τον παιδιατρο μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις ακομα και πριν τον εβδομο δεν κανει να καθονται τα μωρακια.Μου φενεται πολυ υπερβολικο αυτο γι αυτο σας ρωτησα για να μου πει απο την εμπειρια σας.Φιλακια σε ολες τις μανουλες και στα πριγκιποπουλα τους :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου μην ανυσηχεις για την καλλιεργεια ουρων καναμε 2φορες εμεις δεν ειναι και τιποτα το σημαντικο απλως να τον ξεπλυνεις καλα πριν του βαλεις το σακουλακι.

Πριγκιπεσσα μου ασε να το μωρο να σου δειξει τι θελει και ασε το παιδιατρο να κουρευεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χθες με είχε στο πόδι από τις 2 έως τις 4 τα ξημερώματα.... Έκλαιγε συνέχεια.... Τα αποσυμφορητικά φαίνεται να κάνουν δουλειά καθώς έχουμε την απίστευτη μύξα..... (και γκρίνια φυσικά...) Ελπίζω μέχρι αύριο να είμαστε καλύτερα και να μην πάμε σε μάσκες.....

Πριγκιπισσα γεια σου κι από εμένα!!! Η νυφούλα μου η Σάντυ (της alekagala) είναι παιδί φαινόμενο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κι εγώ από 4-5 μηνών τον βάζω να κάθεται!!! Μόνος του κάθεται από 7 μηνών βέβαια.... :lol::lol::lol::lol::lol: Νομίζω ότι ο γιατρός σου είναι όντως υπερβολικός...

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για την στήριξή σας!!! Όντως Θένα μου είναι πολύ σημαντικό το ότι το παραδέχτηκε.... Ελπίζω σε καλύτερες μέρες....

Όσο για τα κιλά, νομίζω ότι σας τρώμε όλους ...λάχανο!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Η μέση μου το ξέρει πολύυυυυυυυυυυυ καλά!!!

Θένα μου για το photoalbum δοκίμασε να "σύρεις" τις φωτογραφίες από το φάκελο κατευθείαν στις σελίδες του album... Εγώ έτσι τις βάζω και τις εμφανίζει κάτω στις φωτό.... Αν και έτσι δεν γίνεται, μπορείς να επικοινωνήσεις και μαζί τους να σου πουν τι μπορεί να φταίει....

Εγώ έχω ετοιμάσει 45 σελίδες.... Μάλιστα στις 2-3 πρώτες έχω περάσει το κειμενάκι "Η γέννηση του γιου μου" (αν θυμάστε που έγραψα την εμπειρία του τοκετού) και στην τελευταία σελίδα θα γράψω ένα "γράμμα" με τις σκέψεις μου και τις ευχές μου για το μπομπιράκι μου (να τα έχει ενθύμιο όταν γίνει αντράκι!!!!) Χθες το σκέφτηκα και μου άρεσε σαν ιδέα και είπα να το μοιραστώ μαζί σας μήπως θέλετε να το κάνετε κι εσείς έτσι!

Έλενά μου περαστικούλια σας και πάλι... Τι ταλαιπωρία...

Συμπεθέρα μήπως πριν το γάλα τις δίνεις πολύ νεράκι και "φουσκώνει"?

Μαρινάκι πώς πάτε με τον ύπνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα συμπεθερα μου αυπνη... βρε συμπεθερα εσυ που εισαι και χακερ μηπως ξερεις κανενα προγραμμα recovery αρχειων???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΦ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΠΡΙΝ ΝΚ ΕΙΝΑΙ ΑΦΑΝΤΗ!!!!! ΑΛΕΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΑΜΑ ΣΑΣ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΛΙΕΡΓΕΙΑ? Κ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ??? ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!!!! ΕΜΑΣ 1ΜΗΝΑ ΚΑΙ 8 ΜΕΡΕΣ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟΣΥΝΑΧΙ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΤΛ!!!! ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΟΡΟ ΠΑΡΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ PHYSIOMER ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΝΝΟΗΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΝΟΥΜΕ :o:o:o:o ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΛΛΟΥΣ 5-6 ΜΗΝΕΣ!!!!!!

ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΟΚ!!!!! ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΣΕΛΙΔΑ ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΞΕΘΩΡΙΑΣΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ 3....ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΜΕ ΒΑΘΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΙΑ ΥΠΟΣΧΕΣΗ!!!!!!!!! ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΑΝΤΑ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΕΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!!! Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΚΛΕΓΕ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΚΟΣΜΟ Κ ΤΟ ΕΙΔΑΝ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ! ΧΡΥΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΤΥΠΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου ειχαμε κανει καλλιεργεια οταν η μικρη δεν επερνε βαρος (οταν φυγαμε για αγρινιο). Εκανα μια στη ροδο αλλα τα αποτελεσματα ειχαν αλλιωθει (δεν την ειχα πλυνει καλα) και ξανακαναμε στο αγρινιο και ηταν ολα φυσιολογικα, απλως δεν επινε το γαλα μου απο το βυζι και ξεκινησαμε ξενο και ξαναπηρε κιλα. Απλως οταν ειναι να το κανεις θα τον πλυνεις πολυ πολυ καλα και θα τον σκουπισεις με καθαρη σιδερωμενη πετσετα και μετα θα βαλεις το σακουλακι και θα προσπαθησεις να του δωσεις νερο μπολικο για να κανει πιπι του πιο γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δως του οτι πινει χαμομηλι, τσαι, πορτοκαλι ή γαλα. ετσι και αλλιως ολα τα μωρακια κανουν εξετασεις αιματος και ουρων ενδεικτικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!! ΝΕΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΒΛΕΠΩ....ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΜΑΣ.

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ .ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΡΕΝΑΤΑ, ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 9ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΘΗΛΑΖΑΜΕ ΜΕΧΡΙ 8 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 23 ΗΜΕΡΩΝ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΑΠΝΤΗΣΕ.

ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΠΟ 6,5 ΜΗΝΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ.

ΕΛΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ PHOTOBOOK. ΑΝΤΕ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΑΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΣΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΞΑΝΑΒΑΛΕΣ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ. ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΟΝΟΜΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΓΑΠΑΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΑ ΕΜΕΙΣ ΒΑΠΤΙΖΟΜΑΣΤΕ 8 ΜΑΙΟΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ. ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ. ΟΠΟΤΕ ΟΚ ΚΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ.

THALIA ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΣΟΥ. ΑΝΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙΑ ΣΥΝΟΜΟΜΑΤΟΙ !!! ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑΣ ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΟΣΗ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΜΑΙΟ.

ΛΟΥΚΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΑΛΙ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΗΔΗ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΥΧΕΙ.

ΑΛΕΚΑΚΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝ Α ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΟΡΕΞΗ.

ΜΑΡΙΑ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΙ Η ΞΑΔΕΛΦΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ. ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ ΕΣΥ. ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ Ή ΟΧΙ. ΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΘΑΡΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗ. ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ ? ΕΙΔΕΣ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ.

ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΕΛΛΕΙΨΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...