Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Να'μαι πάλι πίσω.....

Συγγνώμη που χάθηκα για τόοοοσο καιρό...δεν είμαι και στα καλύτερά μου....

Στο face απλώς είναι ανοιχτός ο υπολογιστής... ουσιαστικά δεν συμμετέχω.... Εξάλλου ήθελα να σας έχω και νέα πριν γράψω κάτι.... Εσύ Έλενα αμέσως να μας φας τη νυφούλα μας!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τελικά το πρόβλημα το αποδέχτηκε ο άντρας μου και ξεκινάμε αποτοξίνωση (απο το αλκοόλ θυμάστε που λέγαμε....) Έχω περάσει μια εβδομάδα...διαβολοβδομάδα..... και πρόκειται να περάσω ακόμα πιο δύσκολα... Επιπλέον, δεν ξέρω αν όταν περάσει όλο αυτό αν στο τέλος θα μείνουμε μαζί με τον άντρα μου ή αν θα χωρίσουμε.... Τώρα δεν είναι σε φάση να σκεφτεί και αργότερα δεν ξέρω τι μπορεί να προκύψει....

Είμαι ολομόναχη (ο άντρας μου είναι στην κοσμάρα του) και ο μικρός αρρώστησε.... Χθες τον πήγα στο γιατρό και μας είπε βρογχίτιδα.... Μας έδωσε και ένα σωρό φάρμακα.... Ας ελπίζω ότι θα είναι περαστικά και θα συνέλθει γιατί διαφορετικά πάμε σε μασκούλες....

Στα κιλά είμαστε 11,800 και 76cm ύψος (αυτός ο μήνας σαν να μην πέρασε ένα πράγμα)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου!

Μαρία μου τί να πω?? Έμεινα και εγώ άφωνη..και το μεγαλύτερο φταίξιμο δεν το ρίχνω στην κουμπάρα-ξαδέλφη αλλά στη μαμά σου..συγνώμη κιόλας..αλλά δεν ξέρεις με τί τρόπο θα της το πε και η κοπέλα μπορεί και να πε " εγώ δεν ανακατεύομαι..ας ξεμπλέξω τώρα που είναι νωρίς..μετά θα έχω άλλα" γιατί ως γνωστόν εμείς με τις μανάδες μας πάντα τα βρίσκουμε,ενώ οι ξένοι είναι που φαίνονται κακοί.. Φυσικά ήταν ανώριμο και εκ μέρους της και δεν είχε και το θάρρος της γνώμης της..εγώ αν ήμουν θα την έστελνα να το λύσει μαζί σου..αλλά είπαμε μάνα και κόρη όσο και αν φαγωθούν στο τέλος θα τα βρουν..η ξαδέρφη όμως είναι απ' έξω.. Τώρα για το όνομα, της μαμάς σου δε θα το έβγαζα έτσι για να καταλάβει ποιός κάνει κουμάντο..Πιστεύω ότι δε θα διορθωθεί,γιατί συνήθως οι πιο μεγάλες γυναίκες είναι πιο αδιάλλακτες στις απόψεις τους..Ξέρω όμως πόσο θα σε πληγώσει πιο μετά..δηλαδή να της πας κόντρα...τώρα μπορεί να είσαι σαν ηφαίστειο από τα νεύρα αλλά μετά θα μαλακώσεις και θα σε πληγώνει όλο αυτό το εκδικητικό στυλ...Συμπέρασμα? Κάτσε ηρέμησε και αποφάσισε με τί θα νιώθεις καλύτερα εσύ..Πάντως η μαμά τη θέλει την τακτοποίηση της για να μην ανακατεύεται..γιατί φαντάσου να μην σου έλεγε τίποτα η κοπέλα?Θα είχε γίνει το δικό της μάνα σου και η ξαδερφη θα ήταν η ανεύθυνη που τα παράτησε...

Αλέκα μου πότε περιμένεις να δεις είπες? Πόσα κιλά είχες πάρει στη Σάντυ?

Διδυμομανούλα συμφωνώ απόλυτα με τη σκέψη σου αν και εγώ ξέφυγα κάπως... Σας χωράει το μπάντμομπιλ?? :lol::lol::lol::lol:

Γεωργία μου περαστικά στο μικρό και εύχομαι μετά από όλο αυτό με τον άντρα σου να κάνετε μια καινούρια αρχή..αν το κατάλαβε και θέλει να κάνει αποτοξίνωση είστε σε καλό δρόμο...

Καλωσόρισες Πασχαλιτσάκι!!!Να σου ζήσει ο λεβέντης σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα και επέστρεψα με σχόλια!!!

loukitsa (έχεις το όνομα της βαφτησημιάς μου!!!) καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!!! Είμαι η Γεωργία και γέννησα τον... Γιωργάκη μου 15/5/2010 με ΦΤ!

Μαρινάκι μου βλέπω μια....χαρά με τον ύπνο!!! χαχαχαχαχχαχαχα Γερμανικό σου κάνει ο μπόμπιρας!!! Υπομονή κούκλα μου θα στρώσετε κι εσείς....

Θαλλίτσα μου, μια χαρά ο Νικόλας μας!!!!! Φτου φτου φτου φτου στον αλαντίν μας!!!

Μαράκι μου καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα!!! Όπως λες κι εσύ καλύτερα να βρεις κουμπάρους που πραγματικά θα θέλουν την πριγκιποπούλα σου!!!!

Ρουμπέλα μου κράτα γερά!!!!!! Σου ανοίγεται καινούρια ζωή!!!!!

Συμπεθέρα μου μια χαρά με τη δουλειά!!!! Άντε όλες σιγά σιγά να μπαίνουμε σε μια σειρά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι μου καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας!!!! (έλεγα κάτι μου ξέφυγε...... τόσα που είχα να διαβάσω!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, όσο για το photobook, Έλενα μπορείς να κάνεις Print Screen όσο το έχεις ανοιχτό και μετά paste στο word ή photoshop!!!! Σας βάζω φωτό για να δείτε λίγο από τη δουλίτσα που έχω κάνει μέχρι τώρα!!!!

post-9464-1387393622645_thumb.gif

post-9464-13873936226598_thumb.gif

post-9464-13873936226741_thumb.gif

post-9464-13873936226879_thumb.gif

post-9464-13873936227017_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεσ!!!!!!

ΕΙΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΑ!!!!!!!!!!! ΣΕ ΕΔΩΣΑ ΣΤΕΓΝΑ :lol::lol::lol::lol: ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ!!!!! ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΑ ...ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΠΑΣ Κ ΣΤΗΝ ΦΑΜΕ Κ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!! Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤ ΝΑ ΧΕΙΣ ΤΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΝΕΑ ΜΟΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ! ;)

ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :cry: ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΑΘΕΙ!!!! ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΙΧΑΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ??? ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ!!!!!

ΜΑΡΙΑ84 ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΕΞΑΛΗ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ 2!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ...ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΝΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ!!!!!!

ΜΑΜΜΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΟΙ :lol::lol:

ΟΣΠ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΟΛΛΑ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑ το έστειλες????

Είναι καλή ποιότητα?

Εγώ λέω να συμπληρώσω 1 χρόνο να βάλω και τα γενέθλιά μας και μετά να το στείλω!!!

Βγάλε φωτό να το δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΕΗ ΔΙΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΜΙΚΡΙΝΩ ΤΙΣΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΩ ΕΔΩ!!!!!!!!

ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙΓΚΗΛΑ Κ ΧΤΕΣ ΗΡΘΕ!!!!!! ΕΝΩ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ 5 ΜΕΡΕΣ!!!!!

ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ! ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟΚΟ ΑΛΛΑ ΠΟΙΟ ΧΟΝΤΡΑ! ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΧΟΝΤΡΟ!!!! ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΛΑΓΙΟ ΕΣΥ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΥΣΧΕΙΕ ΜΕΧΡΙ 28/2! ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΙΩΣ ΠΛΗΡΩΝΑ 69 ΕΥΡΩ!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Πασχαλιτσάκι!!!Να σου ζήσει ο λεβέντης σου!!

Να σαι καλα γλυκουλα μου. Να χαιρομαστε ολες τα μπεμπακια μας, να τις εχει η Παναγιτσα γερες τις καρδουλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι μου καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας!!!! (έλεγα κάτι μου ξέφυγε...... τόσα που είχα να διαβάσω!!!)

Να στε καλα georgia11a και elenatsak.

Σας ευχαριστω για την ανοιχτη σας αγκαλια!!! :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω.... καλωσορισες πασχαλιτσα με το μπομπιρα σου στη πιο trendy παρεα. Ειμαι η Αλεξανδρα και εχω την κυρια κοκοπικου εν ονοματι Σαντυ.Θελουμε φωτο να γνωρισουμε το μπομπιρα σου. Ετοιμαζεσαι και εσυ για βαφτιση για πες μας τι κανονισες???

Οπως καταλαβενετε εβαλα καφε και καθομαι στο τζακι και τον απολαμβανω. Θελω και εγω photo book μαλλον θα ξεκινησω να το ετοιμαζω και μολις χρονισει θα το παραγγειλω. Εδω το dvd που εκανα στη μικρη μεχρι 6 μηνων μου πηρε 2 βδομαδες εεε δεν θα τα καταφερω και με το φωτομπουκ???

Συμπεθερουλα μου βαστα γερα γερα με τσαμπουκα και γινε και λιγο αναισθητη σαν και μενα. Αν θελει να στρωσει ο Αλεξ ας ξεκοψει αλλιως το γιωργακη σου και δρομο... Περαστικουλικα για το πασα μου και ενα μεγαλο ρουφηκτο φιλακι απο μενα.

Βρε Μαριαχαρ φοβαμαι μην απογοητευτω γιαυτο δεν κανω το τεστ...ασε 3 μερες μειναν ακομη... Ειχα παρει 15κιλα στην εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι και εγω.... καλωσορισες πασχαλιτσα με το μπομπιρα σου στη πιο trendy παρεα. Ειμαι η Αλεξανδρα και εχω την κυρια κοκοπικου εν ονοματι Σαντυ.Θελουμε φωτο να γνωρισουμε το μπομπιρα σου. Ετοιμαζεσαι και εσυ για βαφτιση για πες μας τι κανονισες???

Ετοιμαζομαι σιγα σιγα.... Η βαφτιση θα γινει στη Βέροια, απο εκει ειμαστε, αλλα μενουμε στη Μυτιληνη λογω στρατου.

Ξεκινησα να ψαχνω πως θα ειναι τα προσκλητηρια, το κειμενο δηλαδη και ο φακελος απο εξω. Αποφασισα και τις μπομπονιερες για τους μεγαλους. Για τα μικρα ακομη ψαχνω.... θελω κατι ομορφο και οικονομικο-ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΙΔΕΕΣ!!!!

Για ρουχα δικα μας , γονεις εννοω, δεν αγχωνομαι, τελευταια στιγμη θα αγορασω καποιο φορεματακι, γιατι λογικα θα εχει και καλο καιρο τοτε.

Αυτα για την ωρα.

Σας παρακολουθω ολες τι λετε και ας μη συμμετεχω ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΑΣΚΙ ΒΕΡΟΙΑ ΕΙΣΑΙ?????????????????? :D:D:D:D ΕΓΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Οχι Ελενακι μου, Μυτιληνη ειμαι..... :(:(:(:(:(:(

Ελπιζουμε φετος σε μεταθεση.

Αντε Παναγιτσα μου, βοηθησε να φυγουμε απο εδω να ειμαι κοντα στη μανουλα μου και την αδερφουλα μου, οπου να ναι μονο στερια να ναι.....

Εσυ μενεις μονιμα στην Αλεξανδρεια? Ξερω εναν απο εκει, ειμασταν συμμαθητες προ αμνημονευτων χρονων.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θεμα θα εχετε για να σε βοηθησουμε???και το ονομα αυτου???

καλα ελενα εχεις φωτογενεια τελος!!!! αλλα και ο χρηστακης πρωτη μουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου και Έλενα Τ Ε Λ Ε Ι Ο το photobook..όταν το τελειώσω και εγώ θα σας βάλω φώτο...Για την ώρα το έχω εγκαταλείψει λίγο λόγω έλλειψης χρόνου... Και εγώ ήθελα να του βάλω φώτο μέχρι το χρόνο, αλλά ανυπομονώ να το τελειώσω!!! :oops::lol:

Ούτε εγώ έχω φωτογένεια...και άστε που φωτογραφίες δεν έχω πολλές με το μωρό..γιατί εγώ κρατάω τη μηχανή συνέχεια και τραβάω!

Αλέκα μου καλά κάνεις..άσε να ρθει η μέρα σου και βλέπουμε..Εντάξει καλέ, 15 κιλά δεν είναι πολλά και λες να γίνεις χοντρή! Και εγώ 14 πήρα!!!Και αυτά από τον 6-7 και μετά γιατί πριν... :ymsick::ymsick:

Πασχαλιτσάκι θα έχεις κάποιο θέμα στη βάφτιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...