Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

RUBELA στεναχωρηθηκα πολυ να εισαι γερη κ δυνατη κ να χαρεις τον αγγελο που σου χαρισε ο θεος απλοχερα,εγω ειμαι ευτηχησμενη με των αντρα μου αν κ για ενα παρομοιο μαλλον σαν το δικο σου θεμα οταν ηταν η μπεμπα 3 μηνων πηγαμε να χωρησουμε,δοξα το θεο ολλα καλα τωρα...απο μικρη εμαθα να υπολογιζω στα χερια μου στην δυναμη μου κ στην αντοχες μου δοκιμαστηκα πολυ,κ η αληθεια ειναι καταφερα να αντιμετωπιζω την ζωη με ολλεσ τησ δυσχολιες.κ γω δεν ξερω αν θα ειμαι με των αντρα μου για παντα δεν ξερω κ αν υπαρχει ποια αυτο το(παντα)δεν μπορω να ζω με αυτη την σκεψη ξερω ομως οτι ειναι αξιος πατερας οτι κ να συμβη μεταξυ μας κ ξερω ακομα καλητερα των εαυτο μου τι μπορω να κανω.......γιαυτο δεν με τρομαζει η ιδεα να κανω 5 6 7 παιδια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναμαι και εγω ειπα να σας πω μια καληνυχτα πριν την πεσω για νανι και να χαιρετησω το καινουργιο μας μελος του πανμαιακου...

λουκιτσα καλησπερα και απο μενα καλωσορισες στην μαγιατικη παρεα μας να σου ζησει η μπεμπουλα σου(ακουτε γαμπροι κι'αλλο κοριτσακι στη παρεα μας). περιμενουμε φωτο να βαλεις το αγγελουδι σου να το γνωρισουμε. Εμενα με λενε αλεξανδρα ή αλεκα ή ξανθια χαζη μανουλα :lol::lol::lol: και εχω μια σκατουλιτσα εν ονοματι Σαντυ και ειμαι καλα!!!!

Ρουμπελα μου μακαρι να εμενα κοντα σου καθε μερα καφεδακι θα πιναμε και ψωνια θα πηγαιναμε οτι χρειαστεις και ας ειμαστε μακρια εδω γυρω θαμαι....

Βρε Μαρια τι εγινε με τη κουμπαρια??? Ισα ισα ησουν χαρουμενη που τα βρισκατε ολα μαζι.... Παντως βαλε καλυτερα καποιον απο το κυκλο σου.... Μη το αναβαλεις γιατι ξεκιναμε τη σεζον και δεν θα σηκωνουμε κεφαλι απο τα ξενοδοχεια.

Ελενα το ειδα και εγω αυτο με την ηλεια το βιντεο και πιαστηκε η καρδια μου μακαρι να βρεθει ακρη για αυτες τις αθωες ψυχες....

Αντε Θαλεια ερχεται η ωρα που θα ξεσκασεις και εσυ :ymparty::ymparty::ymparty:

Κοριτσια ακουστε τα νεα μου το παλιο μου ξενοδοχειο μου προτεινε δουλεια 8:30-14:30 6ωρο πρωινο, ετσι θα ειμαι στο περιβαλλον που γνωριζω(θα μπορω και να λουφαρω) και θα την βαλω και στο παιδικο που εξαρχης ηθελα. Τωρα απλως περιμενω το οκ απο τα αφεντικα γιατι μαλλον μαιο θα ξεκινησω....Εκτος οτι πειναω κατουριεμαι κιολας. Θα τα πουμε αυριο κοριτσαρες μου... Φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsaki mou pos eiste?

maraki mou pos egine ayto kai isoun toso xaroumeni pou etoimazate tin baftisi !!

den peirazei omos opos eipan kai t akoritsia kalitera mia nona pou tha agapaei tin mikri kai tha einai konta tis!!!!

alekaki mou eides ola kala pane mprabo!!!

koritsakia mou ayrio den ksero an mpo giati tha pao to proi me to mikro stin etairia na do ti tha ginei me tin adeia!!! kai to apogeuma exoume mia episkepsi!!!!

filakia polla polla se oles !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας μανουλιτσες μου. Τι κανετε???? Εγω περιμενω να δωσω το γαλα στη κοκοπικου δε λεει να κρυωσει....

Ελενα ελενα παραγγειλα το φορεμα της μικρης τωρα ειμαστε στη φαση ανευρεσης χρωματων και κατα τις 28 φλεβαρη θα ξεκινησουμε και την ραφη και σε 2 βδομαδες θα το εχουμε στα χερια μας (δηλαδη μεσα μαρτιου). Κατα τις 20 θα παω για τα βαφτιστικα και ειμαστε ετοιμοι....

Θαλεια μου καλα νεα να εχεις απο τη δουλεια σου.... Εδω θαμαστε μην ανυσηχεις και σημερα και αυριο και μεθαυριο....

Λουκιτσα εσεις εχετε βαφτιστει????

Βαριεμαι σημερα δεν εχω που να παω.... Χθες πηγα τζαμπο μπας και βρω μαξιλαρι κορωνα αλλα τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!

Ο Κωνσταντίνος προχθές το βράδυ μου έβαλε πυρετό 38,3.Έδωσα αντιπυρετικό και κοιμήθηκε.Το βράδυ δεν είχα κοιμηθεί καθόλου γιατί γκρίνιαζε πολύ.Πυρετό ξανάβαλε 5.30 η ώρα το πρωί και μετά χθες όλη μέρα ήταν μια χαρά..Τί να ήταν? Καμιά ίωση και μας πέρασε ξόφατσα?

Να καλωσορίσω και εγώ το νέο μας μέλος!

Λουκίτσα καλωσήρθες! Εγώ είμαι η Μαρία και γέννησα τον Κωνσταντίνο 01/06.Θα γεννούσα τέλη Μαίου γιαυτό είχα μπει και στον Πανμαιακό και μετά τη γέννα τα κορίτσια μου έκαναν τη χάρη και με δέχτηκαν εδώ!!! ;):lol::lol:

Αλέκα μου μπράβο σας! Άντε με το καλό να το παραλάβεις και να ναι όπως το θες για την πριγκίπισσα σου!!!

Μαρία μου όπως είπες, κάθε εμπόδιο για καλό..Μην αγχώνεσαι και μη στεναχωριέσαι..Η νονά/ο νονός είναι κάτι πολύ σημαντικό και για αυτό θα πρέπει να είναι κάποιος που θα αγαπάει και θα βλέπει το παιδί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού έχουμε καινούριο μέλος στον ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ ας διορθώσουμε και τη λίστα μας!!!!!!!!!!!!!Να την θυμηθούμε κιόλας............

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που εβαλες τη λιστα μας βλεπω οτι εχουμε αρκετες απωλιες και δεν μιλω για τα κοριτσια που δεν εχουμε νεα τους αλλα απο τις μανουλες που τις εχουμε εδω τη μικα, τη συμπεθερα, τη ζουμπαλου μας

καλε τι απογινατε????? μας λειπετε =((=((=((=((=((=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσουπ να΄μαι!

λοιπον για τα ονοματα που με ρωτατε ενεδωσα στο διπλο πεθερικο και για εναν μονο λογο. επειδη αγαπαω το στεφανι μου. τελοσπαντων...

αλεκα εκανες τεστ? αγωνιω μαζι σου

σε εμας τις διδυμομανες μια μανουλα ειναι εγκυος και εχουμε ολες παθει τριπλο εγκεφαλικο!

και χαρας εννοειται και φοβου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εσείς που ετοιμάζεστε για βάφτιση ξέρετε τι και που μπορω να βρω μπομπονιερα με θεμα μπαλαρινα??????Βαφτίζει μια φίλη μου και ψάχνει μπομπονιέρες.........Μήπως πήρε τίποτα το μάτι σας??????

Φιλάκια stop!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπαλαρινα μμμμ???? νομιζω πως καπου πηρε το ματι μου θα ψαξω στο νετ και θα σου πω.

διδυμομανουλα μου δεν εχω κανει ακομα το τεστ γιστι φοβαμαι μην απογοητευτω ετσι και αλλιως σε 5 μερες θα ξερω αν ειμαι ή οχι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?

mou leipsate na to kserete oles ama den sas milao pathaino steritiko sindromo!!!! ;););););););)

loipon emeis pigame stin douleia mou to proi moy dosan tin adeia girnao 1-8 gia douleia kanonika ipegrapsa tin simbasi alla i simvasi einai 3mini kai mou eipan tha tin ananeosoume me epiase ena anxos i alitheia einai alla afou den mporoun na me apolisoun oso eimai se adeia logika den paizei problima!!! elpizo omos kai eyxomai pragmatika na parei douleies i etairia kai na min kleisi giati ayto to anergi den maresei katholou!!!

ayta ta nea mas filakia polla se oles!!

YG h episkepsi akirothike den tha pame alla tha erthoun kati alloi filoi mas to bradaki sto spiti opote ola kala filakia se oles!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα θαλεια μου τα νεα σας με τη δουλεια, τυχερη θα κανετε και κανενα μπανακι και μην ανυσηχεις ολα καλα θα πανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα ευχομαι πολυυυυυ καλα αποτελεσματα!

θαλεια μου je t' aime ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ (μπερδεψα τα Th)

μπαλαρινες καπου ειχα δει κι εγω αλλα μεχρι να σας τις βρω εγωωωωω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΛΕΥΩ ΑΝΕΡΓΕΣ Κ ΑΔΕΙΟΥΧΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ :cry::cry::cry: 6 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ!

ΑΛΕΚΑΚΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΧΑΘΗΚΕ(ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΟΛΗΜΕΡΗΣ ΣΤΟ FACE) OPOTE ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΡΠΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΛΕΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΡΕΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΡΟ .....ΣΤΟ ΡΑΦΙ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ Η ΚΟΚΟΠΙΚΟΥ! :lol::lol::lol::lol::lol:

Η ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΑΡΧΙΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΕΙ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΟΔΙΤΙΣΕΣ ΤΡΕΧΑ ΨΑΞΤΕΣ Κ ΦΕΡΤΕΣ ΠΙΣΩ!

ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ;) ΤΙ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΣΠΡΟ ΡΟΖ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ?? ΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑβο ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!! ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΠΟΝΗΡΟΥΛΑ! ;)

ΜΑΜΜΥ Η ΔΥΔΙΜΟΝΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΥΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ????? :shock::shock::shock::shock: ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΙ ΑΛΛΟ???????????? :shock::shock::shock:

ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ Η ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΠΑΛΙ Η ΜΥΣΤΗΚΟΠΑΘΕΙΑ????????????? ΤΟ ΤΙ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΣ !!! :lol::lol::lol::lol:

ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΕΑΜ: ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ φιλεναδιτσες! :)

σημερα ετρεχα πολυ για τα θεματακια της βαφτισης... :D

μπηκα για λιγο να σας πω μια καληνυχτα! :)

αλεκακι αντε να δουμε αν εχεις δευτερο νινι.... :)

καλο νανι σε ολες! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου,

είμαι πτώμα!

Κουράστηκα πολύ σήμερα από δουλειές και τρεχάματα..

Θάλεια μου μπράβο, καλά τα νέα σας!

Μαρίνα μου μπομπονιέρες σου βρήκε η Θένα ε? Εμείς ακόμα θα ψάχναμε..

Έλενα μου κουράγιο...

Αλέκα κάνε διατροφή από τώρα μήπως και είσαι έγκυος! ;) Άντε σου το εύχομαι ολόψυχα!

Πάω για ύπνο και εγώ μανούλες..

Γλυκές καληνύχτες και όνειρα σε όλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΜΙΑΣ ΑΡΧΗΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΚΑΛΩΣ ΚΑΚΩΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΖΕ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΔΗΛ.ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΘΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ(ΜΑΜΑ ΜΟΥ) ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕΙΣ 2 ΟΝΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ ΠΟΤΕ :o ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΑΝ ΗΛΙΘΙΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΤΑ ΠΗΡΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΑΣΧΗΜΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΝΑ ΚΑΘΕΣΕ ΝΑ ΜΕ ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΗΘΕΛΕΣ ΟΧΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΕΙΛΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΕΓΙΝΑ ΕΞΩ ΦΡΕΝΩΝ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΡΩ ΑΛΛΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΑΤΙΝΙΕΣ...ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΘΑ ΔΙΝΑΤΕ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΑΣ? ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΩ ΑΝ Κ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΗΣ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΩ .ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ...ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΝΟΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΠΡΩΤΑ ΘΕΟΣ ΜΙΑΣ Κ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ Η ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ...

ΑΝ ΠΕΣΑΤΕ ΞΕΡΟΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΤΙ ΣΟΚ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μποτζορνο

τι μποτζορνο δηλαδη...τελοσπαντων...

ελενα μου καλη αρχη και ευχομαι μεχρι την εκπνοη των ημερων να ψηφιστει νομος και να κερδισεις αλλους 6 μηνες

ή ακόμα καλυτερα να κερδισεις το τζοκερ και να μην ξαναπας δουλεια ποτε και μαλιστα να γινεις και πολυτεκνη(αφου θα τα ΄χεις)

γι αυτο που με ρωτας οχι δεν μπορω να σας πω για 2 λογους :P

1. ειμαι γυναικα του μπατμαν και η ταυτοτητα μου πρεπει να μεινει μυστικη φορ εβερ

2. δεν γουσταρω το φατσα φορα τελικα. εκατσα και το φιλοσοφησα (οχι πως πριν δεν το ειχα φιλοσοφημενο) αλλα στην συζητηση μας μπαινει οποια να ΄ναι (και να δει απλως και να γραψει) και αυτο γιατι δεν ειναι ιδιωτικη.

αρα λοιπον εμεις να λεμε τα δικα μας αλλα να τα διαβαζει και η καθε ξενη δεν μου κανει καλο, δεν ξερω, εγω ειμαι πολυ επιφυλακτικη παντα ημουν, γι αυτο και δεν ειχα πει πολλες λεπτομερειες και οσο βλεπω και αυτα που γινονται στο μαμμυ γινομαι ακομα περισσοτερο

By the way καλημερα απο τους μικρους μου ανταρτες απο τις 5 πμ σημερα...καταπληκτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου μανιασμενες. Απο που να ξεκινησω και που να πρωτοπιασω...

Μαρακι μου τι να σου πω, ακομη δεν μπορω να το πιστεψω αυτο που εγινε... καλα η ιδια σου η μανα??? Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο. Αν ειναι να σου κανει τετοια δωσε οτι ονομα σου γουσταρει και γραψτους ολους στις πανες της μικρης....

Διδυμομανουλα μου πρωινη πρωινη στο'χω ξαναπει καλα κανεις και δεν εμφανιζεσαι... Οσο για το μπατμαν που λες εγω νομιζα πως εισαι η "αορατη γυναικα"

Ελενα μου που να τις βρω να τις μαζεψω που χαθηκαν ως δια μαγειας χωρις ενα γεια.... Τα χρωματα απο το φουστανι θα ειναι σε απαλο ροζ και το κεντημα σε φουξια. Τι ωραριο θα δουλευεις στο σουπερμαρκετ??? Ο Χρηστακης που θα μεινει????

Μαριαχαρ και αν δεν ειμαι εγκυος να παχυνω παλι? Ασε καλα ειμαι στη διαιτουλα μου μαμ μια φορα την ημερα και τις υπολοιπες υγρα, τωρα που συνηθησα κιολας.

Ρουμπελα μου τι ειδες, τι διαλεξες για πες μας....

Μαρινα σε ετοιμασε η Θενα για μπομπονιερες μπαλαρινα αυτες βρηκα και εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΕΕΙΣΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 8.....ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙΣ....ΗΤΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΗΤΕ ΟΧΙ....ΤΩΡΑ ΕΠΙΔΕΙ ΡΩΤΗΣΕΣ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΩΣ Κ ΞΑΔΕΛΦΗ Κ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΛΟΥΣΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΦΕΡΘΗΚΕ ΗΤΑΝ ΑΝΟΡΙΜΟΣ Κ ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΒΑΛΗ.....ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝ...ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΤΩ ΜΥΣΤΙΚΟ Κ ΠΕΣΤΗΣ ΔΕΝ ΣΕ ΒΓΑΖΩ ΓΙΑΝΑ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΚΙΝΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΑΘΗΜΑ ...ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΕΤΣΙ ΘΑ ΔΙΩΡΘΟΘΟΥΝΟΛΛΑ....ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΓΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ........ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα ετιμαζομαι για δουλεια αλλα δεν μπορουσα να μην σχολιασω τη μαρια

εγω πιστευω οτι φταιει η μανα σου μονο....η ξαδερφη σου ηταν σε δυσκολη θεση...τι να τησ ελεγε τνα την εβριζε !!!! κ εγω να ημουν στη θεση τησ το μονο που θα ελεγα ειναι να μιλησε σε εσενα εγω εκτελο τα καθηκοντα :roll:

κριμα να τσακωνοντε η ξαδερφαδεσ ...τεσπα εσυ ξερεισ καλυτερα τι εγινε.....

μαμμυ εισαι πολυ καχυποπτη...γιατι εγινε κατι? εμενα δεν με νιαζει οποιοσ κ να μασ διαβαζει...δεν λεμε κατι κακο ουτε κανουμε αυτο ελπε να φοβομαστε τα παντα :roll:

φιλια στα αρρωστιαρικα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού έχουμε καινούριο μέλος στον ΠΑΝΜΑΙΑΚΟ ας διορθώσουμε και τη λίστα μας!!!!!!!!!!!!!Να την θυμηθούμε κιόλας............

@ngel: 23 Μαρτίου 2010 / κοριτσάκι / Δέσποινα / καισαρική

yolle: 9 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Νεφέλη / καισαρική

andri85: 10 Απρ. 2010 / αγοράκι / καισαρική

katerinaki84: 16 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Λυδία / καισαρική

ilioulina: 19 Απρ. 2010 / αγοράκι /

Gasper: 20 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρίνα / καισαρική

Monkey: 22 Απρ. 2010 / αγοράκι / Εμμανουήλ / καισαρική

martha1: 22 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

fraternator: 23 Απρ. 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alexandra27: 26 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

tsofi: 28 Απρ. 2010 / κοριτσάκι / Μαρκέλλα-Ελισσάβετ / καισαρική

ΡΕΝΑΤΑ71: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Θεόδωρος-Παναγιώτης / καισαρική

michaelitsa: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

kiki08: 30 Απρ. 2010 / αγοράκι /

alexdim: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Βίκτωρας / καισαρική

zoumpalou: 03 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης / καισαρική

new_mammy: 04 Μαϊου 2010 / αγοράκι + κοριτσακι / καισαρική

alexandra83: 05 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Παναγιώτα / φυσιολογικό τοκετό

loukitsa2: 7 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

thena: 10 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ιάσονας / καισαρική

alekagala: 11 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Σάντυ / καισαρική

ANNA1503 : 13 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Δημήτρης /

tirogaridaki: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Αλέξανδρος / φυσιολογικό τοκετό

thalia29: 14 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Νικόλας / φυσιολογικό τοκετό

MamaFaki: 14 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / καισαρική

georgia11a: 15 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / φυσιολογικό τοκετό

mairybaggelhs: 16 Μαϊου 2010 / αγοράκι / φυσιολογικό τοκετό

tsiggou: 17 Μαϊου 2010 / αγοράκι /

koritsaki9220: 18 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Γιώργος / καισαρική

mdion: 19 Μαϊου 2010 / αγοράκι / καισαρική

marianikolas: 20 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / φυσιολογικό τοκετό

elenatsak: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Χρήστος / καισαρική

thimidia: 20 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Άγγελος / καισαρική

MARIA1984: 26 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι / Νομική-Αλεξάνδρα / φυσιολογικό τοκετό

debbie871: 27 Μαϊου 2010 / κοριτσάκι /

marinah: 28 Μαϊου 2010 / αγοράκι / Ορέστης / φυσιολογικό τοκετό

mariaxar: 01 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Κωνσταντίνος / καισαρική

RUBELA: 02 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μελίνα / καισαρική

marina.: 11 Ιουνίου 2010 / αγοράκι / Μάρκος / καισαρική

Mika: 11 Ιουνίου 2010 / κοριτσάκι / Μαρία / φυσιολογικό τοκετό

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

frosi ΠΗΤ:01/05/10(αγοράκι)

antwnia ΠΗΤ:01/05/10(κοριτσακι) Ευαγγελία(ΒΕΡΟΙΑ)

maria31 ΠΗΤ:03/05/10(κοριτσάκι)

theopoula80 ΠΗΤ:04/05/10(αγοράκι)(ΙΑΣΩ-Αθήνα)

Antigonaki ΠΗΤ:10/05/10(αγοράκι)

πιτσιποπακι ΠΗΤ:25/05/10

Pelena ΠΗΤ:26/05/10

koalalou ΠΗΤ:26/05/10

_mpoumpou_ ΠΗΤ:27/05/10

hopa ΠΗΤ:29/05/10(αγοράκι)(Γένεσις-Θεσ/νικη)

Τουλινα ΠΗΤ:30/05/10

Βασουλα ΠHT:06/06/10

mama again ΠΗΤ:09/06/10

Zena(κοριτσάκι)

BALERIA

maya1

ritsaki

Καλημερα και απο εμενα. Αν θελετε προσθεστε και τον πριγκηπα μου στην λιστα.

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ 2 Ιουνιου 2010/ αγορακι Παναγιωτης-Ραφαηλ/ καισαρικη

**************************************************************************************************

Τοσο καιρο δεν ημουνα στην παρεα σας γιατι νομιζα οτι ειμαι "εκτος θεματος", λογω του οτι γεννησα Ίουνιο..... Κατα τυχη διαπιστωσα οτι μπορω να "μπω" στην παρεα σας! Ελπιζω να ειμαι καλοδεχουμενη. Συζητατε και θεματα βαφτισης που μ' ενδιαφερουν, μιας και πρωτα ο Θεος θα βαφτισω το παλικαρι μου τον Μαϊο.

Τα φιλια μου σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...