Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

να μαι παλι!

αλεκα ανατριχιασα!! ευχομαι παντως να το πιασεις το δευτερο μωρακι και συντομα...και μετα να ανοιξουμε νεο θεμα και να το λεμε "ζουρλαμενες μανουλες"

ρενατα ειναι ολα πολυ ωραια στο συνολακι σου, τι εποχη θα την κανεις? μηπως βολευει καμια εσαρπα μικρη ή κανενα bolero?

με το καλο να τα φορεσεις παντως και καλο ταξιδακι

κοριτσια πηγα χθες και αδειασα κυριολεκτικα τον βασιλοπουλο

θενα να εισαι καλα!

εμεις για δωρο λαβαμε λουλουδικο και εγω εδωσα γλυκακι σε σχημα καρδουλα (τουρτιτσα)

ωραια γιορτη μωρε αλλα εμπορικη πολυ,ε?

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΟ ΠΟ Α ΡΕ ΑΛΕΚΑ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΕ ΟΝΕΙΡΑ!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΦΗΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΑΓΙΟΥΣ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΑ!

ΡΕΝΑΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ!

ΜΑΜΜΥ ΚΑΛΟΓΕΜΙΣΤΕΣ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΣΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol: ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ!!!!!! ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΛΟΧΑΡΟΥΝ :lol::lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ PHOTOBOOK K ΤΟ ΠΑΡΕΓΚΕΙΛΑ!!! ΣΕ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διδυμομανουλα το σαιτ που ζητας ειναι αυτο http://www.photomemories.gr/

βλεπεις μας εχει παρει τα μυαλα η ελενα και φτιαχνουμε ολες.....

ελενα μολις το παραλαβεις βαλε φωτο να ξερουμε τι μας γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μάνες!

Τί κάνετε? Πώς είστε? Τα μπουμπούκια σας??

Εμείς μία από τα ίδια! Ο Κωνσταντίνος μου ήταν λίγο γκρινιάρης σήμερα αλλά κατά τα άλλα καλά..δεν ήθελε με τίποτα το πρωί να φάει τα φρούτα του..μετά του πέρασε.. :?

Εμένα από όταν χάλασε ο υπολογιστής, ο τεχνικός μας τα έσβησε όλα από πάνω και έχασα τη σύνδεση με τον εκτυπωτή μου..το cd το έχασα και έχει από χτες που ταλαιπωρούμε με τηλέφωνα στους τεχνικούς της εταιρείας,με το internet και τρέχω να εκτυπώσω και τα φυλλάδια του γραφείου έξω και τρελλάθηκα..έχουν παίξει τα νεύρα μου...

Εμείς χτες πήγαμε βολτούλα και για καφέ..δωράκι δεν ήθελα..έχουμε κρίση του είπα..άστο για πιο μετά..εξάλλου εμένα μου αρέσουν τα απρόβλεπτα..δηλαδή όχι να ξυπνήσω και να περιμένω δώρο γιατί είναι γιορτή..να μου φέρει κάτι ή να μου αφήσει ένα σημείωμα σε μια άσχετη μέρα..

Ρενάτα μου πολύ ωραίο το φόρεμα! Με για σου, καλοφόρετα! Και τα παπούτσια και η τσάντα! Νομίζω να βάλεις παραμάνα..γιατί καρφίτσα ίσως του πάει πολύ..έχει που έχει τα στρας μην το βαρύνεις..καλό σας ταξίδι και καλά να περάσετε!!

Πού είσαι βρε διδυμομανούλα? Μας έλειψες!!

Αλέκα φοβερό το όνειρο..είδες καμιά φορά βρε παιδί μου...πω πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..............Είμαι άρρωστη............. :((:((:((:((:((:((:((:((

Χάλια είμαι...........και ο Νίκος τα ιδια.......Ο Ορέστης αντέχει ακόμα............έχει λίγο βήχα...........

Εμείς δε γιορτάσαμε χτες...........σπιτακι μας με σουπιτσα που εφτιαξε ο Νικος........μου εστειλε και λουλουδι ο καλός μου...........

Ρενάτα καλά να περάσετε..........πολύ ωραία τα πραγματα που πηρες!!!!!!!!!

Αλέκα απίστευτο το όνειρο..........περιμένουμε και το δεύτερο τώρα.............

Διδυμομανούλα δε θα μας πεις τα ονοματακια σας τελικά???????????

Ελενα κοιμόμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!Όχι συνεχομενα αλλα με μόνο μια διακοπή.......... [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] Μη μας ματιάσω και αρχίσουμε πάλι!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντε μαρινα κολλησατε κ εσεισ...περαστικα σασ μωρε :cry:

εμεισ σημερα πηγαμε κολυμβητηριο κ μετα για κουρεμα ο μπαμπασ κ τα μεγαλα :mrgreen: .

αλεκα μου θυμησεσ το ονειρο που ειχα δει στον γιωργο πριν μαθω βεβαια οτι εγκυμονω ειχα δει εναν πελαργο κ το πρωι που ξυπνησα κοιταω εξω απο το παραθυρο εναν να καθετε στην κολονα τησ δεη :shock: εδω στα γιαννενα δεν υπαρχουν πελαργοι δεν ζουν ισωσ λογο κρυου ουτε απ εξω δεν περνανε :D κ ομωσ τον ιδα δεν θα το ξεχασω ποτε αυτο....την ιδια μερα εκανα χοριακη κ φυσικα ηταν θετηκοτατη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕΝΤΙΟΥΜ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!

ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙΣ ΤΟ ΒΟΟΚ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ....ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΓΩ ΔΗΛ???

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΔΥΔΙΜΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕ Κ ΑΥΤΗ Κ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΙΟΛΑΣ Κ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΟΟΚ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΑΝ Κ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΑ Κ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ :oops::oops::oops::oops:

ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 102 ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΓΙΟ Α4 ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΣΤΟΙΧΗΖΕ 69 ΕΥΡΩ!!! ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ Κ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΟΝΟ 5 ΕΥΡΩ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ! ΠΑΕΙ Η ΤΙΜΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ Κ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ;)

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ Κ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΦΤΥΝΩ????????? :lol:

ΜΑΜΜΥ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΝΕΔΩΣΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΕΘΕΡΩΝ??????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera manouels ti kanete ola kala?

emeis pigame gai embollio simera kaname to energix einai tis ipatitidas !!!! eklapse ilgo o mikoros alla ok eimaste 11.200 parakalo axxaxaxaaxxa kai 73 pontous!!!

loipon didimomanoula tha stenaxoritho allos dinei tis pliroforiries gia to vasilopoulo (ego diladi) allos pernei ta mprabo :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

elenaki mprabo pou telioses to fotobook!! eneoeitai oti molis to pareis tha mas peis entiposeis

kai poli den einai kai alles 5 meres antiviosi ? den ksrero iperboliko mou fenete!!!!

marinaki perastika sas ante kai apo do kai pera na min ksipnate kathoulou seri mexri to proi!!!!!

filakia pollaaaa se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ!!!! ΠΗΡΑΜΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΛΛΕΣ 4!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσαρες μου. Χθες πηγα εξω τελικα με τα παιδια του ξενοδοχειου και περασαμε τελεια. Ηπιαμε τις μπυριτσες μας, λεγαμε τις μακακιες μας μια χαρα κυλησε το βραδυ μας!!!

Κρατα γερα ελενα με την αντιβιωση μπας και φυγει και δεν ξαναρθει η κακια ιωση!!!

Αντε μαρινακι μου και σερι υπνο...

Θαλιτσα μου μπραβο σας μια χαρα ο μικρουλης μας.

Διδυμομανουλα καλε λενε τα κοριτσια τι απεγινε τελικα με τα ονοματα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια στο τικερακι που κανουμε για το ποτε κανουμε τεστ εγκυμοσυνης μου εδειξε οτι απο σημερα μπορω να δω αν ειμαι εγκυος ή οχι. Λετε να παω να παρω ενα clear blue και να το κανω αυριο το πρωι ή να το αφησω να φτασω μεχρι την ημερομηνια που εχω κανονικα περιοδο??? Ωχ το σκεφτομαι και μεχει πιασει μια ανακατοσουρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τησ μαμαδες....με λενε Λουκια κ εγω γεννησα μαιο του 10 εχω μια κορη 9,5 μηνων κ ειμαι εγκυος στο δευτερο....θελω να μπω κ γω στην παρεα σας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules ti kanete? oles kala?

emeis exoume sikothei apo tis 7 i ora peinasmenoi!!! xaos kai tora koimate axxaxaxaaxa!!!

mpravo alekaki pou bgikes ekso kai ego thelo!!!!!! molis pao sti mama mou tha sas po ego tha afino to nikola sti giagia kai tsoup gia kafe i thalitsa!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

loukitsa kalos orises poli eyxaristos na mpeis stin parea mas!!!

eimai i thalia genisa 14 maioy tou 10 kai exo to nikola 9 minon!!!! me to kalo kai to deytero koritsaki mou !!!!

pou einai ta ipoloipa koritsakia mou simera???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEROYSIA KORITSAKIA MOY!!!!

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΛΟΥΚΙΑ!!!! ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ 20/5 Κ ΕΧΩ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΥΤΕΡΟ?????????? :shock::shock:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ!!!!! ΜΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ Κ ΑΝΓΧΩΝΕΣΕ !!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΔΙΚΑΣΙΑ ΤΟΝ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ!!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!

ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας...........

Καλωσόρισες Λουκία.........είμαι η Μαρίνα γέννησα 28/5 ένα αγοράκι τον Ορέστη..........Πολύ γρήγορη είσαι για το δεύτερο!!!!!!!!!!Σαν την Αλέκα!!!!!!!!!!!!

Εμείς τα ίδια...........αρρώστια..............

Ευτυχώς που είναι Τετάρτη και θα μείνω σπιτάκι μου το απόγευμα!!!!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Βροχές έχουμε σήμερα!!!!!!!!!!!!!!

Έλενα :-p:-p:-p:-p κοιμόμαστε 9,5 κάνουμε διακοπή για αγκαλιά στις 10,5 ξυπνάμε στις 1 και πίνουμε γάλα στις 4,5 ξανά γάλα και στις 6,5 εγερτήριο!!!!!!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ.......

Πάντως πολύ ωραίο το photoshop!!!!!!!!!!!!!!!Όμως πρέπει να χεις τις φωτο στο pc σωστά??????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

γεια σου λουκια ειμαι η θενα κ γεννησα το τριτο μου γκρινιαρη την ιδια ημερα με σενα 10/5 :mrgreen:

ελπιζω η δικια σου να μην ειναι :D

μουρμουραει απο τισ 8:30 σημερα ...ματι δεν λεει να κλεισει θα μου βγαλει την πιστη μεχρι το μεσημερι κ φυσικα δεν θα φαει λογο νυστασ ...πλαιον τρωμε το μεσημεριανο μασ το απογευμα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΕΣΤΡΩΣΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΣΑΣ? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:o):o):o):o):o):o):o):o):o):o):o)3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!

ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ 18 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΘΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙΣ ΥΠΝΟ!!!! ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ Κ ΕΞΑΣΚΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΚΟΠΙΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΝΑΙ ΠΕΡΝΑ ΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!

ΑΝΤΕ ΘΕΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ ΧΑΛΑΣΕ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΕ ΕΠ ΑΟΡΙΣΤΟΝ :cry::cry::cry: ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΛΕΝΕ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΕΞΗΓΗΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΑ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ??????

ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΒΑΛΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΛΛΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ..... ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ! ΑΔΕΡΦΟΣ ΑΔΕΡΦΗ ΚΤΛ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΟΥΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

ΕΧΩ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ!!!! ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΜΕ ΕΝΑ ΥΔΡΗΜΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ Κ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ!!!! ΜΩΡΑΚΙΑ ΔΕΜΕΝΑ ΜΕ ΥΜΑΝΤΕΣ....ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΔΡΗΜΑ ΚΤΛ!!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.....ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΑΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΙΑ ΝΟΝΑ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ... ;)

ΠΑΛΥ ΧΑΘΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΩ ΦΑΣΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΙΑ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΤΩ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ!! :shock::shock:

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ! ΤΩΡΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ... :D:D

ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ!

ΣΑΣ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΚΑΤΟ

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΔΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ

ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΖΩΗΡΟΥΛΑ

ΚΙ'ΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΠΗΘΡΑ ΚΛΑΨΩ

ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΩ!

Η ΝΟΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ

ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΓΛΥΚΟ ΟΜΩΣ

ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ

ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΜΥΣΤΙΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τησ μαμαδες....με λενε Λουκια κ εγω γεννησα μαιο του 10 εχω μια κορη 9,5 μηνων κ ειμαι εγκυος στο δευτερο....θελω να μπω κ γω στην παρεα σας.......

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΟΥΚΙΑ! ΕΙΜΑΙ Η ΡΟΥΜΠΗ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 2 ΙΟΥΝΙΟΥ 2010! ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ??? :D:D

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ! ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω ολες πολυ...εγω γεννησα 7.5.2010...αποφασισα να κανω τοσογρηγορα κ αλλο παιδι για 2 λογους....1)μετα την μπεμπα ειχα μεινει εγκυος κ επαθα απλινδρομο κυηση κ επρεπε να αναπληρωσω το κενο...2)ειμαι απο πολυτεκνη οικογενεια κ θελω κ γω πολλα παιδια κ να μην εχουν μεγαλη διαφορα μεταξυ τους...ειμαι μικρη 23 μα το κυκλο μου πριν παντρευτω των εκανα οσο κ να σασ φεναιτε περιεργω(των κυκλο ενωο σαν ελευθερη αυτα που επρεπε να κανω)δεν μπορω να φανταστω την ζωη μου χωρισ πολλα παιδια....την μπεμπα την μεγαλωνω αποκληστηκα μονη μου οπωσ θα κανω κ με τα υπολοιπα δεν θελω να ανακατευονται γονεισ η μαμα κ η πεθερα σπιτι τους,κ οταν καποια στιγμη αρχισω την δουλεια παλι θα παο αντιθετο ωραριο απο των αντρα μου να τα κραταει αυτος.....μας εχει κανει ετσι το κρατος με την μειωσησ κ με ολλα αυτα που κανουν οστε να κανουμε ενα παιδι κ αυτο πολλεσ φορεσ να το σκευτομαστε,,ετσι σε λιγο η χωρα μασ θα ειναι χωρα προς εξαφανιση ...αν εχουμε αγαπη μεσα μας κ μετριοφρωσυνη κ να μην θελουμε τα περισσοτερα κ τα ακριβωτερα για τα παιδια μας θα τα καταφερουμε να κανουμε πολυτεκνεσ οικογενειες γεματεσ αγαπη κ θα τα καταφερουμε.......μενω νικαια νικαια αθηνα...και παλι σας ευχαριστω για το καλωσορισμα απο καρδιας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΑ! :)

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ....ΧΩΡΙΣΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΡΟ 2 ΜΗΝΩΝ (ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ)....ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ!

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ .....ΙΣΩΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΞΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...