Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

ολο εξελιξεισ ειναι αυτη η ροδοσ!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΑΝ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΠΟΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΤΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ!!!! ΦΤΑΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΓΙΑ 2-3 ΠΑΡΑΠΑΝΩ???? ΟΤΑΝ ΠΕΡΩ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΜΕ ΑΠΟΔΙΚΩΠΟΙΗΤΗ!

ΒΑΡΙΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΓΡΑΦΩ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ. ΜΙΑ ΣΒΗΝΕΙ Ο Η/Υ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΧΑΝΕΤΑΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΣΟΥ. ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ. ΜΑΣ ΒΑΖΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΤΩ.

ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.

ΘΑΛΕΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΗΣ LIBERO. ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΦΟΡΑΜΕ.

ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ. ΠΗΡΑ ΚΙ ΑΣΟΡΤΙ ΚΟΣΜΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΙΜΟ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΦΩΤΟ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε?

εμεις χθες κανονισαμε τα της βαφτισεως...26 ιουνιου!!!!

εννοειται δεν κοιμομαστε ακομα...

περαστικα σε μωρα και μαμαδες και μπαμπαδες που διαβασα οτι ειναι αρρωστουλικα!

(θενα νομιζω μπηκα την καταλληλη στιγμη να σας διαβασω και ειδα οτι γραφεις για τα λιμπερο! να ΄σαι καλα!)

ρενατακι με΄γεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!! ΜΟΝΟ ΒΑΛΤΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ!!!!!! ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ!!!!

ΟΧΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ Μ ΑΡΕΣΕ :lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΜΑΜΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΔΙΠΛΗ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!!! Ε ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΧΑΝΕΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!!!!! ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΛΑ ΠΟΛΛΥ!!!!!!!! ΚΑΙ BURNAZO ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΒΛΕΠΩ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?????

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΟΛΑ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΜΑ ΤΟΥ ΦΟΥΣΤΑΝΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ! ΤΟ ΝΤΕΚΟΛΝΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΑΘΥ ΟΣΟ ΦΕΝΕΤΕ???? ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon manoyles irthe i nosileytria toy ika kai tha erxete kathe 3 mines eide to nikola antidraseis kai tetoia moy eipe einai poli kalos ayrio exoyme kai embolio !!! mou milise gia tin diatrodh toy apo do kai pera liosimo me to pirouni oxi niania aygo ston 10 mina kai traxana ston 10 psari sto xrono

kai moy milise gia ta embolia pote tha ta kanoyme ti apostaseis exei to ena me to allo itan para poli kali!!!! kai itan kai dorean !!!!!!

renataki megia to forema einai poli poli omorfo!!!kai ta papoytsia kai i tsanta apla theika

teleia royxalakia pirate oles oi manoules i mia pio omorfi apo tin alli !!!!!

maraki emas mas eipe siga siga na ton balo sta dika mas fagita appla mageiremena eite mi ligo knorr mono i me elaxisto allati kai apeiro elaxista gia arxi mpaxarika!!!!

maraki1984 perastika sas kai stin mpempoula kai ston mpampa sas!!!! taxeia anarosi kai eyxaristoyme gia ta kala soy logia!!!!!

koritsakia kai o nikolas troei sxedon ta panta kai opos leei i elena ama trome erxete kai fonazei me to stoma anoixto mam mam!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kai cvmi trvei mikres mpoykitses to thelei bebea proxtes ton dosame tin kora opos lene kai tin petakse kai fonaze pali mam mam!!!!

kale koritsakia xronia pollaaaaaaa se oles mas :x:x:x:x:x:x:x:x:x[smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

marinaki perastika se olous sas grigora na ginete kala min talaiporithitai!!!!!!

new mammy me to kalo i dipli baftisi sas!!!! mas leipeis pou den mpaineis alla kseroume poso diskolo einai me ena paidaki poso malon me dio!!! filakia pollaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασ σασ ...σημερα καναμε τα εμβολια στα αγορακια μου επιτελουσ...τωρα μετα το χρονο ο ιασονασ ο γιωργοσ τελοσ μεχρι 12 χρονον ;) α κ ενα στο σχολειο.

μαρινα εφτασε κ η γουρουνογριπη κ εεκει :cry::cry: περαστικουλια μωρε :| κουραγιο μανεσ ερχετε η ανοιξη .....θα κανει ξαστερια κ για μασ :lol::lol:

γεια σου ελενα με τα ξενυχτια σου....το βιξ δεν φανταζομαι να το ηπιεσ :shock::lol::lol:

ρενατα τελειο το συνολακι σου ;););)

φιλια κ καληνυχτεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!

ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΓΩ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ. ΕΛΕΝΑ ΝΑΙ, ΤΟ ΝΤΕΚΟΛΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΒΑΘΥ. ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Μ ΑΥΤΟ. ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΨΩΝΙΖΩ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΣΥΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΣΕΖΟΝ ΕΙΝΑΙ. ΕΧΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΟΥ.

ΟΝΤΩΣ ΘΑΛΙΤΣΑ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑΜΕ ΧΘΕΣ ΝΑ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ. ΜΙΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΡΥΦΕΡΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΒΛΑΠΤΕΙ. ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΛΕΩ...ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΦΕΡΕΣ ? ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΥΛΛΟ ? ....ΤΟΣΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΡΕΣ. ΚΙ ΑΛΛΑ ΘΕΣ ? .....ΑΝΤΡΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΕΣ !!!

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ. ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας τσουπρες μου. Ξυπνησαμε σταθερα στις 7:55 ηπιαμε το χαπακι μας και τωρα περιμενουμε να πιουμε και το γαλατινο μας. Βρε κοριτσια ποσο γαλα πινουν τα αγγελουδια σας οεο???

Ρενατα μου μαματο το φορεμα εχω το ιδιο σε ροζ (δεν μου κανει τωρα) και τα παουτσια και τη τσαντα. Ζηλεψα και εγω τωρα θα παρω και εγω τσαντα!!! Οσο για το ντεκολτε βαλε μια παραμανα απο μεσα ή αν θες να το κανεις πιο επισημο βαλε μια ωραια ασημι καρφιτσα κοσμημα (εγω τα πεταγα ολα εξω). και μενα ο αντρας μου δεν μου πηρε τιποτα αλλα ηταν η μοναδικη χρονια που δεν ηθελα να μου παρει κατι το δωρο μου το εχω ηδη παρει (κανενα κοσμημα δεν θα εβλαπτε αλλα ειναι και η οικονομικη κριση)!!!

Μαρινακι μου περαστικουλια σας..... Ολα περαστικα ειναι...

Διδυμομανουλα μου γλυκια καλοκαιρινη η βαφτιση σας θα ειναι μουρλια!!!

Σημερα εχω εξοδο με τα παιδια απο το ξενοδοχειο που δουλευα και απο το πρωι ο μπαμπας μου κανει νερα δεν φταιω εγω αν αυτος δεν βγαινει με τους φιλους του, εγω παντως θα βγω. Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!

ΡΕΝΤΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΣΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ....Η ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΡΙΣΤΕΙ ΟΣΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ! ΒΕΒΕΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΜΕ ΠΑΡΑΜΑΝΕΣ ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΒΡΕΣ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ!!!!!

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΜΙΑ ΛΑΚΤΑ Κ ΕΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ! ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ :lol:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!! ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΩ ΤΟΤΕ ΘΥΜΑΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ!!!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕΣΑ!!!! ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΝΤΑ!

ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΑΛΛΕΣ 5 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΑ! ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΗΝΙΕΑ ΕΞΕΤΑΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΑΛΕΚΑ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΙΚΑ!!!! ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!!!! ΕΣΥ Τ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ??

ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ?????? :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι σε αναμονη στις 21 περιμενω την περιοδο να δουμε αν θα με επισκεφτει. παντως μεχρι στιγμης ονειρο δεν εχω δει οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη, αν θελει ναρθει καλως ναρθει αλλιως να προσπερασει!!!

καλα τι κακο ειναι αυτο με τους αντρες δεν το εχω καταλαβει ακομη γιατι δεν θελουν να βγαινουν απο το σπιτι και μολις βγαινουμε εμεις γινεται χαμος ("που πας, που μαφηνεις μονο μου, εσυ ολο γυριζεις εγω πουθενα, το παιδι θα κλαιει") ολο μαμακιες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στη σαντυ πριν την προηγουμενη μερα πριν την κανονικη περιοδο ειχα δει ονειρο οτι εκανα πρεντικτορ και επειδη βγηκε θετικο πηγα και εκανα και αιματος αλλα τα αποτελεσματα δεν τα ειχα δει. ηταν ανημερα της παναγιας τσαμπικας (μεγαλη γιορτη για το νησι). Επισης ειχα δει στον υπνο μου καποιος να μου λεει να παω να αναψω ενα κερι στη παναγια τσαμπικα και ενα κερι στο ταξιαρχη. Πραγματικα μολις ξυπνησα ειχα ενα clear blue στο μπανιο (ο αντρας μου ειχε φυγει για δουλεια) το εκανα μονη μου και βγηκε θετικο αλλα επειδη γινονται λαθη πηγα και εκανα και χοριακη η οποια ηταν μικρη μεν αλλα εδειχνε οτι ημουν εγκυος μιας βδομαδας. Οταν με πηραν απο το μικροβιολογικο εργαστηριο να μουν ανακοινωσουν τα αποτελεσματα εγω ημουν δουλεια και μολις εκλεισα με αυτους το κινητο με πηρε τηλεφωνο η μαμα μου και μου ανακοινωσε οτι η νυφη μου εχασε το μωρο της και βρισκεται στο νοσοκομειο για αποξεση. Φαντασου τωρα σκηνικο. Απο τη μια να χαιρομαι και απτην αλλη να στεναχωριεμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλα καλυτερα που ειδα ονειρο αφου δεν ειχα συμπτωματα (ουτε στη πρωτη εγκυμοσυνη ειχα συμπτωματα) και προλαβα νωρις να παρω φαρμακα και να κρατησω τη σαντυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΛΕΚΑ. ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΞΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΟ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΠΑΡΑΜΑΝΙΤΣΑ, ΚΑΤΙ , ΔΕΝ ΞΕΡΩ. Η ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΡΥΝΕΙ.

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟΤΕ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.

ΑΛΕΚΑ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΞΕΔΩΣΕΙΣ ΑΠΟΨΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...