Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

aaaaaaτον μαλακαααααααααα!!!!!!!!!!!!! ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΙΛΑΩ!!!!!! ΔΗΛΔΗ ΟΥΤΕ 120 ΕΥΡΩ!!!!! ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΝΕ ΠΕΝΤΟΛΙΡΟ! ΑΙ ΣΙΧΤΗΡ ΤΟΝ ΒΡΟΜΙΑΡΗ :lol: ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΕΜΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΛΙΛΙ ΤΟΥ,ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΛΙΛΙΟΥ!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΜΕΙΣ 7 ΜΗΝΩΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 72 ΚΑΙ 9,250!!!! ΜΠΡΑΒΟ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ! ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΥΣΤΗΡΑ ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!

ΜΑΜΥ Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΜΑΤΙ!! ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ! ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ .....ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΧΕΡΕΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΝ ΜΑΤΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΓΑΜΟΤΟ!ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΡΘΕ! ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΥΠΝΗΣΕ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΣΙΡΙΔΕΣ! ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΙ Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!

ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΝΩ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ...... ΓΛΥΚΟΠΑΤΑΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ....ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΑΣ!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΙΑ Η ΚΟΥΖΙΝΑ :lol::lol:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΟ ΟΕΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΥΚΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ!!!!!!

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και το αυτοκινητάκι και ο κούκλος Αγιος Βασίλης!!!!!!!!!!!!!Πολύ ουάου το πρωτο σας αυτοκίνητο............... :clap::clap::clap::clap::clap:

Και ψηλός ο Γιωργος και δυνατός!!!!!!!!!!!!!!!Εμείς πήγαμε σήμερα...............

7 μηνών είμαστε 73cm οπως κ σεις και 9,5 κιλά...............Τωρα μπορουμε να τρωμε πατατα καροτο κολοκυθι κοκκινογουλι και ρυζι μονο!!!!!!!!!!!!!Για μεσημεριανό..........Τα υπόλοιπα λαχανικά μόνο βιομηχανοποιημένα λεει γιατι φρεσκα προκαλουν αερια και πονακια στο μωρο............Α και ειναι ερεθισμενη μιγο η τσουτσου μας και λεει μαλλον μολυνση και μας εδωσε κρεμουλα.............Σας εχει τυχει κατι τετοιο??????????Λιγες κοκκινιλες σαν σπυρακια ειναι...............

Βρε Γεωργια μου τωρα σοβαρομιλάς??????????????Δεν θα πληρωνε το τραπεζι????????????Και ολη τη βαφτιση???????????????Τωρα την εβγαλε με 120 ευρω??????????Λιρα χρυση?????????Τι να την κανει Θεε μου το μωρο????????????Γιατι οταν μεγαλωσει τι θα την κανει??????????????ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

[smilie=thefinger.gif] [smilie=thefinger.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ Κ ΕΤΣΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΥΡΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ...ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ 7 ΓΕΝΑΡΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΜΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΕΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΣΤΟ ΚΡΑΓΙΟΝ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΡΑΝΕ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΥΡΩΔΙΑ ΔΗΛ ΕΛΕΟΣ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΟΒΕΙ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ...ΕΛΕΟΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ μανεσ χρονια πολλα ,με θυμαστε? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γιωργια τελειοσ ο δικοσ σου μαγκασ με τα ολα του τωρα :lol::lol::lol:

εμεισ καλα περασαμε οικογεννιακα τπτ το σπουδεο :roll: πολλα δωρα για τα μικρα κ φαι για εμασ :mrgreen: .

βρε κοριτσια των γλωσοφαγατε τον πεθερο ,μπορει να μην εχει ο ανθρωποσ :shock::D (δεν πιστευω να του ειπεσ κ 'χρονια πολλα' :lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια για τα καλά σας λόγια!!!!!!! :D:D:D:D:D

Μαρινάκι μου, παίδαρος και ο Ορεστούλης μας!!!! Μπράβο το μανάρι μου!!!

Κορίτσια η αλήθεια είναι ότι ο κόσμος δεν σκέφτεται ότι τα μωρά θέλουν λίγο προσοχή... Εγώ την ανιψιά μου δεν την έχω πάρει ακόμα αγκαλιά καλά καλά γιατί φοβάμαι μην κάνω κάτι και παρεξηγηθώ (είναι λίγο μιγιάγγιχτη η μικρή και την έχουν μη βρέξει και μη στάξει....) :lol::lol::lol::lol::lol:

thena μου, ο πεθερός έχει πάααααααρα πολλά (μα πάααααρα πολλά) αλλά τα κρατάει μόνο για τον εαυτούλη του....

Βέβαια το τραπέζι το έκανε αυτός αλλά καλέστηκαν μόνο δικοί του φίλοι... Εγώ δεν επέτρεψα στους γονείς μου να καλέσουν κανέναν γιατί θα δημιουργόταν παρεξήγηση.... (σίγουρα πράγματα) και φυσικά δεν ήθελα να πληρώσει αυτός για καλεσμένουν των γονιών μου! (και να μας το χτυπάει μια ζωή....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα μου, εμείς με το τσουτσούνι μας δεν είχαμε θέματα μέχρι στιγμής... Ίσα ίσα που μας το έδειξε και μας είπε ότι είναι πεντακάθαρο και ανοιχτό "σαν ενήλικα είναι" μας είπε!!! happy0201.gif Βέβαια δεν το έχουμε πειράξει ποτέ! Μόνο ο γιατρός το βλέπει...

Αλλά μη στεναχωριέσαι δεν είναι τίποτα. Θα κάνετε τη θεραπεία σας με την κρεμούλα και όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: ΚΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙ ΜΑΣ! ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΠΕ!

ΡΕΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟΝ WINNIE ΜΑΓΙΚΗ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΧΟΡΕΥΕΙ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ! ΧΑΛΑΣΕ! ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΠΙΣΩ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΑΛΛΟΝ ΜΟΥΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΜΑΤΑ ΠΙΣΩ!!!!! ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!! ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΤΖΑΜΠΟ ΛΗΤΩ ΚΟΥΚΟΥ ???? ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ 4 ΚΑΤΑΣΤΗΜ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΣΙΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΙΑ! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!!!!

Μπραβο κοριτσακια μου ετσι μας θελω....ανεβαινουμε ψυχολογικα και περπαταμε με το κεφαλι ψηλα!!!!!!

Εμενα παλι ο Δημητρης δεν ξερω τι επαθε και κοιμαται πολυ ανησυχα...προχθες ξυπνησε 5 το πρωι και αρχισε να παιζει να τραγουδαει και να γελαει μονος του ξανακοιμηθηκε στις 6.30.

Χθες κοιμηθηκε κατα τις 9.30 και ξυπνησε σε καμια ωρα και ξανακοιμηθηκε στη 1.....για να δουμε τι θα μου κανει σημερα!!!!!

Γεωργια μου φοβερος ο Γιωργακης με το σουπερ αμαξακι του...γελασα πολυ :lol::lol::lol::lol:

οσο για την λιρα ας μην το σχολιασω καλυτερα............

Ελενα μου νομιζω οτι εχω δει τον γουινι που λες στα τζαμπο του Ωραιοκαστρου....αλλα νομιζω οτι σου πεφτουν λιγο μακρυα....πανε στα δικα σας τα τζαμπο και ρωτα μηπως μπορουν να τον στειλουν απο Θεσσαλονικη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΣΤΕΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΑ ΤΖΜΑΠΟ??????? ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΚΑΛΙ?? :lol::lol::lol::lol: ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΩ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ!!! ΛΕΣ ΝΑ ΧΕΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol: δεν το ηξερα αυτο......εχω να παω αρκετο καιρο στα τζαμπο στο λιμανι....γιατι δεν περνεις ενα τηλ. να μαθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΑΝ ΠΑΡΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΟΥΝ :? ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΤΙ....ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ????? ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΧΙΧΙΧΙ!

Ε ΑΜΑ ΤΟ ΧΟΥΝ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΧΧΕΙ Κ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΙΚΟΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΤΙ ΚΑΑΝΟΥΝΟΙ ΤΣΟΥΠΡΕΣ Κ ΤΑ ΤΣΟΥΠΡΟΠΟΥΛΙΑ???????

ΕΜΕΙΣ ΡΙΞΑΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!

Ο ΝΟΝΟΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ 3 ΔΩΡΑ Κ ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΕΡΟΣΥΝΤΡΙΒΑΝI ΤΗΣ PLAYSCOOL! ΣΗΜΕΡΑ ΑΞΙΩΘΗΚΑΜΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ Κ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ Κ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ [smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif] ΤΙ ΓΕΛΙΑ ...ΤΙ ΤΣΙριδεσ ...ΤΙ ΧΑΡΑ ΠΗΡΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!

ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΥΦΙΛΑΚΤΑ!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΥΦΑΝΩ! ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΣΟ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock:

ΜΑΡΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ Κ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ......ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΕΙΧΕ ΠΡΑΣΟ Η ΟΧΙ???? Η ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΛΕΓΑΤΕ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια................Τι κανετε??????????Η Αλέκα λείπει και εφαγα τους τοπους να βρω το προγραμμα που εκανε της Σαντυς για το φαγητό αλλά δεν το βρηκα....... :(:(:(:( Γεια σου βρε Αλέκα!!!!!!!!!!!Καλά να περνάς!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξερω τι θα φαμε σημερα μαλλον ετοιμη κρεμουλα με λαχανικα!!!!!!!!!!!!!Ευκολη λύση!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Βαριέμαι πολύ.............είδα και το master chef ψες...και σε σας ψες το εδειξε???????Πολύ ωραίο αλλά ήθελα να κερδίσει ο άλλος.............Τέλοσπάντων...........

Ρουμπελίτσα σε σκεφτόμαστε..........μπες να μας πεις οτι εισαι καλα..........

Μαρία περιμένουμε για το πράσο!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες μου!!!!!!

Ευτυχος ο μικρος το βραδυ κοιμηθηκε μια χαρουλα και ετσι ξεκουραστηκα και γω.....

Ελενα μου θα σε στεναχωρησω αλλα το τζαμπο στο λιμανι ειναι το μικροτερο απο τα 3 τζαμπο που εχουμε στην θεσσαλονικη...το μεγαλυτερο ειναι προς Γεωργικης σχολης το δευτερο ειναι του Ωραιοκαστρου και το μικροτερο ειναι του λιμανιου :shock::shock::shock::shock:

Δεν νομιζω να μην εχει πρασο στην Κυπρο βρε Μαρινα μου....σιγουρα θα το λετε καπως αλλιως....σκεψου οτι ειναι σαν τα φρεσκα κρεμμυδακια αλλα ειναι πιο μεγαλα και πολυ πιο χοντρα!!!!

Με για τα παιχνιδακια σας...ποιο ειναι αυτο το συντριβανι;δεν το εχω δει ποτε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το με για και η ερωτηση πηγαιναν στην Ελενα αλλα δεν ξερω τι στο καλο εγινε και μου το εβαλε στο τελος....θα μας τρελανει αυτο το μαμμυ :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Τρέχω για τις τελευταίες ετοιμασίες της βάφτισης..ουφ...έρχονται και οι κουμπάροι από Κύπρο αύριο βράδυ και κάτι φίλοι από Κρήτη (κοινοί) και θα έρθουν όλοι μαζί!!Ανυπομονώ να δω την κουμπάρα μου..Τη αγαπώ πολύ και είναι απο τα ελάχιστα άτομα που μπορώ να ανοιχτώ..φανταστείτε ότι είναι 40,εγώ 26, μεγάλωσε με τους δικούς μου, εγώ μαζί της, τα παιδιά της μαζί μου και πάει....!!!

Γεωργία μου καταπληκτικός ο Γιωργάκης μας!!! Έτοιμος για ράλλυ!!! Φτου φτου φτου!! Καλά δεν το σχολιάζω για το πεντόλιρο που έγινε λίρα.. :twisted:

Μαρίνα μου έχουμε στην Κύπρο πράσο αλλά εμείς στην περιοχή μας το λέμε σκουράθα.. Όπως σου είπε η Στέλλα είναι σαν τα κρεμμύδια τα φρέσκα αλλά πιο χοντρό..

Κορίτσια φεύγω για μια δουλίτσα..συγνώμη αν ξέχασα κάποια..μετά θα σας βάλω φώτο να δείτε...

Φιλούθκια που λέμε και στην Κύπρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAAAA TA ΦΙΛΟΥΘΚΙΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ :lol::lol::lol: ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΧΑΖΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ BIGBROTHER ΚΑΠΟΤΕ :lol:

ΡΕ ΕΣΥ ΣΤΕΛΛΑ ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΑ ΒΕΝΕΤΟΝ Κ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ! ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ Κ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΞΕΡΩ ΑΠ ΕΞΩ :lol:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ

http://www.toys-shop.gr/product_info.ph ... mipmqp5o52

ΔΕΣ Κ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!!!!! ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ Κ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΠΕΖΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΦΕΡΑΝ :D:D ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ~!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίο το συντριβάνι σας!!!!!!!!!!!!!Πρέπει να πάω κι εγω JUMBO να παρω δωρα στο μικρο............

Βρε Μαράκι εγώ πρώτη φορά το ακούω.........σκουραθα????????Δεν το χρησιμοποιούμε παντως!!!!!!!!!!Δεν ξερω εσεις.............Εγώ νομίζω πως δεν το ξερει κανεις στην Κυπρο...........η στη Λεμεσό τελοσπάντων...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω..............δοκιμάσαμε λαχανικά της NESTLE και δεν του αρεσαν καθολου...............Με το ζορι εφαγε το μισό!!!!!!!!!!!!!Πράμα ανύκουστο για μας!!!!!!!!!!!!Μάλλον θα του δοκιμάσω φρεσκα αυριο μπας και του αρεσουν!!!!!!!!!!Ουτε εγω μπορουσα να το φαω ητανε χαλια!!!!!!!!!!!!! :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ !!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΣΟΥ !!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ !!!

ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ, ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΑΣ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ !!!

ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΝΤΑΡΑΚΤΙΚΟ ΝΕΟ. ΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΟΙ ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΤΡΑΠΗΚΕ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ. ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΤΙΓΜΗ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΥΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣΜΟΥ ΣΥΧΝΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΧΩΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΝΩ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΗΣΥΧΑ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ. ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ. ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΙ ΕΛΕΙΠΑ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ. ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΚΟΛΛΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕΝΤΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ! ΕΣΥ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Ε ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΒΑΖΑΚΙΑ ΣΕ ΜΩΡΟ ΠΡΑΜΑ!!!!! :shock::shock: ΟΛΟ ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΒΡΩΜΑΝΕ ΣΑΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ! ΑΝΤΕ ΣΤΡΩΣΟΥ Κ ΚΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...