Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Eυχαριστώ Ρενάτα μου! Με για το φόρεμα σου! Άντε ανυπομονούμε να το δούμε και το δικό σου!!

Αλέκα μπράβο σας! Κοκέτες είστε!!

Έλενα μου μη σε πιάνει απελπισία..ψυχραιμία..ίωση είναι θα κάνει τον κύκλο της και θα περάσει..με το γιατρό μίλησες? Σου είπε πότε να περιμένεις διαφορά?

Κορίτσια θέλω τη βοήθεια σας! Όσες τους μαγειρεύετε ζυμαρικά,αστράκι, πώς τους το κάνετε και το τρώνε? Εγώ σήμερα του έδωσα γοα πρώτη μέρα,το περιμένα ότι θα αντιδρούσε..σε όλα την πρώτη φορά αντιδρά, αλλά δεν ήθελε καν να το γευτεί..το είχε στο στόμα του, και είχε μέινει με ανοιχτό το στόμα και γκρίνιαζε... !!!! ουφ...με κοτόπουλο το έφτιαξα...έβαλα και ζουμάκι και λεμονάκι...κάτι άλλο? κάπως αλλιώς? κάποια? ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ :o:o:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maria xronia polla του αντρουλη σου

αχ ξεχασα τι ηθελα να πω γιτι με εκοψε ο ιασονασ :evil:

ελενα οι μυξεσ δεν φευγουν με την αντιβιωση δια μαγειασ θελουν ορο κ οτριβιν για να μπορει να τρωει οπωσ διποτε εγω του εβαζα το βραδυ παντα κ το μεσημερι αλλιοσ δεν ετρογε....θα δεισ διαφορα ...για κανα 3-4 μερεσ οταν ηταν πολυ χαλια αν κ η γιατροσ μου ειχε πει 7 μερεσ 3 φορεσ αλλα οσο μπορουσα το απεφευγα.

ρενατα τα παζαρια αστα για αυτεσ που ξερουν να τα κανουν τσ τσ τσ βλεπε αλεκα :lol::lol:

εγω κοριτσια ειναι η πρωτη φορα που με πιανει αγχωσ για τα παιδια μου κ το μελον τουσ :roll::roll: δεν ξερω ...θελω να δουλεψω αλλα απο την αλλη θελω να κατσω να τα μεγαλωσω 4-5 χρονια αλλα δεν γινετε γιατι εχουμε πολλεσ αναγκεs κ ιδικα με τα αυτοκινητα τα 4 που εγιναν τωρα (τα 2 ειναι επαγκελματικα)δεν ξερουμε σε πιο να πτωτοβαλουμε βενζινη :? .

αχ κ αλλα ηθελα να πω αλλα τεσπα θα σασ ξαναδιαβασω μετα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΑΡΡΩΣΤΟΙ!!!!! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ Κ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΙΩΣΗ!!!!

ΟΡΟ ΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ Κ ΡΟΥΦΑΩ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΟΠΩΣΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΤΡΙΒΙΝ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ ΑΛΛΕΣ 3-4! ΑΚΙ ΠΑΛΙ ΤΖΙΦΟΣ!

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΖΥΜΑΡΙΚΟ ΜΕ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΤΟ ΧΩ ΚΑΝΕΙ!!! Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΣΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΝΑ ΜΠΑΛΑΚΙ ΦΙΔΕ! ΕΤΣΙ ΓΛΥΦΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ! ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ!!!! ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΜΕΤΑ ΕΠΙΝΕ ΑΥΤΟΣ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΤΟΥΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΦΑΙ!

ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΡΩΕΙ!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!!! 4 ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΧΑΘΗΚΑΜΕ.ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ 11,500ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΘΕΣΑΜΕ ΟΣΠΡΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ...ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΗΧΑ Κ ΠΙΝΟΥΜΕ ΣΙΡΟΠΙ,ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΠΑΘΕ ΦΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ Κ ΠΥΡΕΤΟ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΩΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΑΞΙ ΜΕ ΧΡΥΣΑΦΙ ΓΟΒΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ...

ΘΑΛΕΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ ΑΛΑΝΤΙΝ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ..

ΑΛΕΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ...

ΘΕΝΑ ΚΟΥΚΛΟΣ ΦΟΥΣΚΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ...

ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ...

ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΙΔΙΟ...

ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας σε ολες. Τη σκατουλα την κυνηγαω να πιει το γαλα της και δεν θελει ηπιε μονο 100μλ και το αλλο το παρατησε τωρα καθεται και παιζει και τσιριζει.

Μαρακι πραγματικα θρεφταρι η μικρη? Τι την ταιζεις??? Να παρουμε και εμεις κανενα μυστικο σου!!!! Θα βαλεις φωτο υποχρεωτικα μιας και λατρευω τα ρουχα και γενικα το shopping

Και εσυ Ρενατα φωτο θελω. Αν ειμασταν μαζι θα το περναμε κανενα 150το φορεμα σιγουρα :lol::lol: αλλα αφου σου αρεσε χαλαλι του.

Ελενα υπομονη με τις μυξες που θα παει θα φυγουν καποια στιγμη... Βλεπεις η Θενα μισο χρονο ολοι η φαμιλια αρρωστη.

Αααα δεν σας εχω πει εχω ξεκινησει αυστηροτατη διαιτα μπας και χασω ολα τα κιλα της εγκυμοσυνης μεχρι την βαφτιση. Λυμοκτονω στα αληθεια αλλα δεν γινεται αλλιως αφου ειμαι λιχουδα. Φανταστειτε οτι το πρωι ηπια το γαλα μου και εφαγα μια φετα γαλοπουλα και τυρι, μετα καφε, θα ξαναφαω κανονικα το μεσημερι, μετα καφε και ξηρους καρπους ή φρουτο και το βραδυ πολυ νερο για να μου περνει την πεινα. Τι να κανω η δολια μανα? Υποφερω για το παιδι μου :lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..........χουχουλιάζετε με τα μικρά και τα μεγάλα σας μωρά ε???????

Έλενα μου θα του περάσει........είπιατε όλη την αντιβίωση??????????Βιτσιόζα βιτσιόζα αλλά ψες ξυπνησε μόνο 1 φορά στις 3!!!!!!!!!!!! [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Ελενα .............. [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=headbang.gif] Ελπίζω να συνεχίσει έτσι..........

Μαρία 1984 είστε νταρντάνες ε?????????Μπράβο!!!!!!!!!!!!Εμείς ακόμα δε μάθαμε να τρώμε λαχανικά και κρέας.........Δεν τα θέλει με τίποτα μένει με ανοικτό το στόμα μήπως και καταπιεί..........Όπως της Μαρίας!!!!!!!!!!!Καμμιά συμβουλη??????Τρώει μόνο βανίλια και φρουτόκρεμα..........και κάποτε τα λαχανικά της νεστλε...........τιποτα αλλο..........

Καλό Σαββ/κύριακο και φιλάκια πολλά!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεσ~~~~~

ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :o:o:o:o:o ΤΙ ΧΑΛΑΣΕ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ???? ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ?????? ΒΡΕ ΜΗΠΩΣ ΣΚΩΤΟΣΑΤΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ???? ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΙΧΝΟΙ??????

ΜΗΝ ΧΕΡΕΣΕ ΟΜΩΣ ΑΥΡΙΟ ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1-3-5-7 ΚΤΛ :o:lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑ ΟΙ ΞΗΡΟΙ ΚΑΡΠΟΙ ΠΑΧΕΝΟΥΝ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΚΟΨΤΟΥΣ!

ΘΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ Κ ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσουδες μου ομορφες. Σημερα το ετοιμασει για βροχη, εχω μια κουζινα βομβαρδισμενη, θα φαμε εξω σημερα στους γονεις μου και ετσι αποφασισα να την συμμαζεψω σημερα χαχαχα. Το καλο ειναι οτι τελειωσε ο αντρας μου με το βαψιμο της κουζινας και εχω ψιλοηρεμησει, αλλα τωρα θελει να βαψει και το διαδρομο.... αχ πικρα!!!! Κοριτσια ΠΕΙΝΑΩ Η ΓΟΥΡΟΥΝΑ :@):@):@)

Κοριτσια λετε στο τζαμπο να βρω μαξιλαρι κορονα για να βαλω τα μαρτυρικα???

Ελενα χθες μπηκα να δω αν ειστε μεσα και ξαναβγηκα. Πες μου οτι εφτιαχνες το photobook???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ξεχασα να σας πω η Σαντυ ξεκινησε και τρωει τα φαγητα μας χθες εφαγε μακαρονια με κιμα και μπολικο τυρακι και σημερα θα φαει λαχανοντολμαδες χωρις αυγο (αν και θα της δωσω και με αυγο για να δοκιμασει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες!

Εδώ έχει πολύ καλή μέρα και θα ετοιμαστούμε για βολτούλα με τα πόδια, να λιαστούμε λίγο, να αγοράσω και κανα περιοδικό,εφημερίδα, και να πιούμε και καφεδάκι!

Ο μπαμπάς μας δουλεύει όμως και θα πάω με τη μαμά μου..Ο Κωνσταντίνος είναι μπουκωμένος, του βάζω ορό αλλά πάλι ακούω τη μύτη του να κάνει έντονο θόρυβο και με προβληματίζει πολύ αυτό..

Εσείς τί κάνετε?

Αλέκα μου σε καταλαβαίνω με το βάψιμο..βγάλε και ξαναβάλε..και να είναι και ο χώρος χάλια από τα πράγματα!!!Μπράβο στη Σάντυ μας!!!Δε χάνεις να δοκιμάσεις στα τζάμπο..πάντως σε κορόνα έχει διάφορα..ε δε θα χει όλη τη σειρά?Πάντως χωρίς να είμαι και σίγουρη, η Έλενα μπορεί να ξέρει καλύτερα, τα αμύγδαλα ή τα καρύδια προσφέρονται για τη δίαιτα? Νομίζω τα αμύγδαλα αλλά 7 τη μέρα :shock::shock::shock:

Μαρίνα μου για το φαί εγώ το μόνο που λέω είναι ότι θα μεγαλώσει και θα ζηλεύει εμάς και θα θέλει να τρώει..η μόνη μου ελπίδα είναι αυτό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα! ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΜΥΞΑ ΜΑΣ :cry::cry::cry:

ΝΑΙ ΑΛΕΚΑΚΙ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΕΦΤΙΑΧΝΑ!!!! 10 ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ!!!!

ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΣΚΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ!!!! ΤΟΣΟ ΛΥΞΟΥΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!! Κ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΖΗΛΕΥΕΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΨΩΜΑΚΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ! ;)

ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ 29 ΜΕΡΕΣ ΜΥΞΩΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!! ΠΛΑΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΝΑ ΒΡΑΖΩ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟ ΕΛΕΟ ΠΗΡΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΦΥΣΙΟΜΕΡ(ΘΑΛΑΣΙΝΟ ΝΕΡΟ) ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΦΩΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ! ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΠΑΜΕ ΑΛΛΟΝ 1 ΜΗΝΑ ΠΙΣΩ ΣΤΑ ΑΜΒΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΦΑΝΤΑΡΟΙ :(

ΟΣΟ ΓΙΑ ΔΙΕΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΦΤΙΑΧΑ ΕΓΩ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ!

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ 7 ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙΣ???? ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΒΑΡΙΟΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ :lol::lol::lol::lol:

ΑΛΕΚΑΚΙ ΦΑΕ ΑΠΟΞΗΡΑΜΕΝΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΒΟΗΘΑΝ ΠΟΛΟΛΥ ΣΤΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ! ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΕ ΜΟΝΟ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΙΚΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΙΛΑ! ΑΝ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΥΤΑΑΑΑΑ ΤΑ ΛΕΜΕ..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα με την διαιτα και με την καθε διαιτα φυσικα ειναι να μην πεινας και να νιωθεις με τα λιγα χορτασμενη. αχ ωραια και μου αρεσουν τα δαμασκηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κ εμενα αλεκακι μου αρεσουν αλλα φερνουν κ πολλυ [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] για αυτο προσεχε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!!

Έλενα μου πρόσεχε με το θαλασσινό..όχι πάνω από 4 φορές τη μέρα..και ρώτα και το γιατρό για το ευκαλυπτέλαιο..αν και εγώ με αυτό μεγάλωσα, κάπου διάβασα για αλλεργίες και πρόκληση άσθματος :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα εγω εμβολια παντα τουσ εκανα με μυξα...πυρετο να μην εχουν ......με την μυξα που ειχαν παντα δεν θα ειχαμε κανει κανενα :?:?:? κ μαλιστα πολλεσ φορεσ κ διπλα εμβολια ;) κ αυριο εχουν κ τα 2 αγορια κ θα τα παω ...χανετε τετοια ευκερια...δεν εχουν απεργειεσ αυριο :o

για τουσ καρπουσ ξερω οτι μπορεισ να τροσ αλλα με πολυ μετρο κ αναλατουσ κ ωμουσ φυσικα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΓΗΚΑ ΜΕ 2 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΑΚΙ ΚΡΑΣΑΚΙ Κ ΜΟΛΙΣ ΓΘΡΙΣΑ!!!!!

ΕΦΥΓΑ ΑΦΟΥ ΚΟΙΜΗΘΙΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΠΑΘΕΝΕΙ ΣΟΚ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ :?

ΜΑΡΙΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΓΡΑΦΕΙ Κ Η ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ......ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΥΚΑΛΥΠΤΕΛΕΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΗΡΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΝΩ ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΛΥ!!!! ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ ΛΙΓΟ ΒΙΞ ΣΕ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ! ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας μανουλες μου πολυασχολες.

Καλα εκανες και βγηκες για κρασακι ελενα μου. Και εγω με ευκαλυπτο μεγαλωσα μιας και ημουν πολυ αρρωστιαρικο μωρο, αλλα μου εβραζε η μαμα μου ευκαλυπτου φυλλα και μαστουρωνα. Για αυτες που ξερουν συνεχεια εκοβα χρυση (για αυτες που δεν ξερετε ειναι πρακτικη ιατρικη που σου βαζουν ενα μιγμα με σκορδο και λαδι στο κεφαλι σου και συγκεκριμενα στο δοξα πατρι και λενε οτι βοηθαει τον οργανισμο να δυναμωσει και το κρατας μια ολοκληρη μερα στο κεφαλι σου και αφηστε την ωραια μυρωδια που κανει). Τι εχω τραβηξει και εγω σα μωρο δεν λεγεται!!!!! Παντως αν ειναι να αδυνατησω ας παρω την χεστρα αγκαλια!!!!

Θενα μου πλεον ειναι μια φουλ ταιμ μαμα!!!! Γιατρους εμβολια ολα εσυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...........Αρρωστήσαμε και μεις!!!!!!!!!!!!!!Χτες πονουσα λιγο το λαιμό μου και σήμερα τα πονάω όλα...............Κεφάλι αυτιά μύτη τα πάντα.............δε βγαινει και η φωνή μου...........Ο άντρας μου είναι χάλια με εμετους και πονοκέφαλο και ο Ορέστης έχει βραχνιάσει.............Αρρωστοι οικογενειακώς!!!!!!!!!!!

Λέτε να πρέπει να τον πάω στο γιατρό????????Όχι ε?????????Με το παραμικρό θα πηγαίνουμε στο γιατρό??????Έχει πλάκα όμως που προσπαθεί να μιλήσει και δε βγαζει φωνή..............και συνεχίζει να θέλει να φωνάξει.............

Ελενάκι πολύ ξεσάλωμα έχει πέσει??????????Κατσε λίγο σπίτι............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!! ΤΩΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ :oops::oops::oops::oops:

ΑΛΕΚΑ ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ :lol::lol::lol::lol: ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΡΔΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ :lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ 3-4 ΜΕΡΕΣ ΑΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ αρρωστος ο ορεστης, παει δεν θα κλεισετε ματι μεχρι να χρονισει το βλεπω εγω.....

θα μας βαλουνε digea εδω στη πολη της ροδου και ο μπαμπας ψαχνει αποκωδικοποιητη και λειπει γιαυτο και εγω θα φτιαξω καφεδακι και θα την αραξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules ti kanete? ola kala?

loipon prota i enimerosi prosfora stis limpero apo simera mexri tis 19 tou minos basilopoulos - 45%

http://www.ab.gr/2_products/index.php?ID=prosfores

emeis kala perimenoume tin giatro mas gia tin miniaia eksetasi!!!! tha sas diabaso meta kao tha mpo na ta poume filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...