Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρε καλωσ το κοριτσι!!!!!! :D:D:D

ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΙΚΕΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΜΕ ΚΥΠΡΟ ΤΕΛΕΥΤΕΑ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΣΒΟΥΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ......ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΤΡΕΛΛΑΣ

ΑΝΤΕ ΧΡΥΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑ ΤΟΥ ΦΟΤΟΜΕΜΟΡΙΔΗ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΥ ΠΡΑΜΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε μη μου θυμώνεις!! :cry:

Ουου φωτογραφίες να θες!!! Αφού στην κλινική ειδικά, η φωτογραφική είχε γίνει προέκταση του χεριού μου!!! Και μετά του έβγαζα και συγκεκριμένες μέρες του κάθε μήνα για να έχω ακριβώς τις αλλαγές του..ε και μετά έβγαζα όποτε μου ερχόταν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ...... ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΜΕΙΟ ΕΙΧΑ 80 ΦΩΤΟ!!!!!

ΛΕΣ Κ ΤΙ ΕΒΓΑΖΑ!!!! ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol: ΝΑ ΠΕΡΝΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΠΟΖΑ ΧΑΛΑΛΙ!!!!!!!

ΤΟ ΞΕΚΗΝΙΣΕΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φωτογραφοι μου!!! Εγω στο νοσοκομειο δεν εβγαλα τη μικρη φωτο μονο 5-6 που τις βγαλανε αλλοι, αφηστε που δεν κοιμοτανε η δικια μου τοτε και ολες της οι ποζες ειναι με τα ματια ορθανυχτα. Εγω παντως λεω να το κρατησω ακομη και να προσθετω ωστε να το κλεισω στο χρονο....

Τελικα βρηκα σταθμο απλως πρεπει να την δει γιατι περνει παιδακια απο 14μηνων και πανω, με λιγα λογια πρεπει ναναι κοινωνικη και να μην ζηταει τη μαμα. Ο παιδικος ειναι απο τις 7 το πρωι μεχρι τις 10 το βραδυ και ετσι μπορω να δουλευω 9-5 και το καλο ειναι οτι και το σαββατο ειναι το ιδιο ωραριο και την κυριακη ειναι ανοικτος μεχρι τις 3 το μεσημερι που θα την περνει ο μπαμπας μου στο χωριο και το βραδυ θα πηγαινω να την φερνω σπιτι ωστε να βλεπω και τους γονεις μου κιολας. Σημερα θα παω να τον τσεκαρω πως ειναι μεσα και να γνωρισω τις δασκαλες και αρχες απριλιου θα την γραψω και μετα θα παω απο το ξενοδοχειο να τους πω οτι στο 9-5 ωστε να μην μεινω ξεκρεμαστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια................

Ψες ας πούμε ότι κοιμθήκαμε.............ήρθανε κάτι φίλοι μας για φαί και μετά είδαμε και ταινία.........Ο Ορέστης ήτανε κύριος!!!!!!!!!!!!Γυρναγε ολο το σπιτι με την περπατούρα τραγουδούσε έκανε παλαμάκια..........μετά κουράστηκε είπιε το γάλα του και κοιμήθηκε από τις 9,5 μέχρι τις 1,5 που ξυπνησε μεστην τρελλη χαρά και ήθελε παιχνίδι............του φτιαξα κι αλλο γαλα και τον εβαλα στο κρεβατι του να κοιμηθεί.........έκλαψε 5 λεπτά και κοιμήθηκε με τα νανουρίσματα του μπαμπά του και ξύπνησε 6,5!!!!!!!!!!!!!!ΑΘΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελπίζω να συνεχισουμε ετσι...........

Θενα μου κουκλος ο φουσκας σου!!!!!!!!!!!!!!

Αλέκα έχεις κανενα νέο από τη συμπεθερα???????Ανησυχούμε.............

Φιλάκια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete ego xtes to proi piga gia kafedaki me tin siena menoume konta kai pigame se ena parkaki pou exei kai kafeteria to apogeyma eixa episkepseis xalase kai to programa tou nikola kai gia na isixasei pige 1 to bradi ponoysane kai ta oula tou apo oti eida nomizo oti etoimazetai na bgei to pano mas dontaki !!!

elenaki pos einai o xristakis kalitera?

pao na diabaso ta nea sas kai epanerxomai

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

renata mou makari na pareis tous 3.5 mines kai meta na figeis i lisi pou sou eipe i elena me briskei simfoni!!!! se eyxaristo gia ta kala sou logia gia to paidaki mou!!!

thena mou perastika sas elpizo na eiste kalitera kai kouragio koritsaki afou esi trexeis gia olous!!!

aleka mou pos paei me tin douleia ti ekanes telika?

megia ta papoutsakia sou!!! einai iperoxa!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

marinaki mou bale pipila koritsaki mou na isixaseis kai esi ligo meta tha paleuoyme oles mazi na kopsoume tis pipiles!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

are elena psofisa sta gelia ti atakes einai aytes!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

thena kouklos o fouskas sou ti aggeliko prosopo einai ayto kai kati matares ftou ftou geros na einai na ton xerese!!!!!

mpravo marinaki ekseklikseis vlepo !!!! mia xara!!!!! eides xara o orestis me tin perpatoura mexri palamakia xtipouse !!!!

ante afou koimithikate kiolas mprabo sas makari na sinexisete etsi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Να'μαι κι εγώ!

Με τον άντρα μου κήρυξα ανακωχή προς το παρόν.... Του είπα ότι αν φύγω δεύτερη φορά από το σπίτι θα είναι και τελευταία.... Όλο αυτό τον καιρό είμαι μόνη μου χωρίς καμιά βοήθεια και αντί να λέω και μπράβο, μιλάει και από πάνω....

Εμείς έχουμε θέμα με το ...ποτό... Του είπα ότι ή θα γίνει άνθρωπος και θα το κόψει ή με ξεχνάει.... Δεν αντέχω άλλο πια.... Τέλος πάντων.... μη σας πρήζω με τα δικά μου....

Θαλλίτσα μου, σου έγραψα και στο facebook, ο γιος σου είναι απλά...παραμυθένιος με τη στολή του!!! Φτου φτου φτου!!!

Συμπεθέρα τα παπούτσια σου είναι ΘΕΪΚΑ!!!!!! Με γεια και καλοφόρετα!!!! Τσαντάκι βρήκες? Πήρες τελικά?

Μαρινάκι μου, συμφωνώ με τις προλαλήσαντες!!!! Πιπίλα και πάλι πιπίλα!!!!

Θένα μου, τι κουκλάκι είναι αυτό?!?!?!?!?!?! Παίδαρος!!!!

(και θα το ξαναπώ!)

Καλέ τι κουκλιά βγάλαμε οι ανοιξιάτικες μανούλες?!?!?!?!

Έλενα κι εγώ το κατέβασα το προγραμματάκι αλλά κι εγώ λέω να βάλω όοοοολο τον πρώτο χρόνο μέσα!!! Ετοιμάζω και ένα βιντεάκι για τον πρώτο χρόνο του μπόμπιρα! Χθες δοκίμασα να το μετατρέψω σε ταινιούλα και μου κολλάει το πρόγραμμα #%&%#^*&$&*!%$^@%^%*#* Την τύχη μου μέσα για σπασμένα προγράμματα...... Δεν μπορείτε να φανταστείτε τη δουλειά έχω ρίξει γι'αυτό!!!! Τη μουσικά χαλιά έχω βάλει, τι υπότιτλους και τι και τι και τι!!!!! Να δω πως θα το μετατρέψω γμτ

Αυτά!!!! Φιλάκια πολλά πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω.....απο αυριο τελικα επισημοσ ανεργη :cry::roll:

ευχαριστω για τα καλα σασ λογια για τον φουσκα μου :D

γεωργια εγωτο βλεπω χλομο να αλλαξει,δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα πρεπει να θελει πολυ για να γινει :roll::roll:

μαρινακι φανταζομαι πωσ θα συκωθηκεσ μετα απο τοοοοοσο υπνο το πρωι :mrgreen:

στο πρωτο μου κ εγω ειμαουν με μια μηχανη στο χερι αφου καθε φορα που με εβλεπε εκλαιγε :lol::lol::lol: μετα στα αλλα λιγοτερεσ κ στον ιασονα ακομα λιγοτερεσ :oops:

σε λιγο παω τον γιωργο κολυμβητηριο δεν περναει κ η ωρα εκει :? τεσπα ....αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μας πολυασχολες μου μανουλες.... Το σταθμο τον ειδα σημερα μια χαρα ηταν λιγο παλιος αλλα φιλικοτατοι ολοι απο το προσωπικο και το ωραριο ειναι αυτο που θελω. Αυριο θα παρω τηλεφωνο το προισταμενο να κανονισουμε το ωραριο που θα δουλευω στο ξενοδοχειο αντε μπας και ηρεμησω απο το τρεξιμο.

Συμπεθερα το ποτο ειναι υπουλος εχθρος εκει που πινεις ενα για την παρεα εκει χτυπας 20 πεφτεις στα πατωματα και φυσικα ακους την γνωστη ατακα "εμενα δεν με πιανει". Οτι και αν αποφασισεις προτερεοτητα ναχεις το γιο σου εκει ειναι το μελλον σου.... Και φυσικα οτι χριαστεις εμεις θα ειμαστε εδω (μονο φαι δεν μπορω να σου στειλω γιατι μεχρι να φτασει με το κουριερ θα εχει χαλασει... :roll::lol::lol: )

Τσαντα δεν πηρα γιατι δεν βρηκα. Σιγουρα στην εκκλησια δεν θα την εχω παντως αν θα βρω ασημι με μωβ θα την τσακισωωωωω!!!

Θαλεια μου και εμενα απο χθες εχει μια μικρη γκρινια αφου να φανταστεις ουτε γαλα δεν ηθελε να πιει χθες ετσι και εγω της εβαλα mudisal στη πιπιλα του μπιμπερου και το ηπιε μεχρι τελευταια σταγονα κοιμισμενη και ηρεμη. Το πανω βγαζουμε και εμεις...

Θενα μου κολυμβητηριο ακουω??? Αρα εληξε η καραντινα σας!!!! Καλη ανεργια σου ευχομαι αντε να ξεκουραστεις και εσυ...

Μαρινα αντε και με ενα ξυπνημα σου ευχομαι :lol::lol::lol::lol:

Μαλλον αυριο θα αφησω το μπαμπα μας να βαψει την κουζινα και εγω θα παρω τη μικρη και θα κατεβω στο κεντρο να ψωνιζω στο μπαμπα μας πουκαμισο για τη βαφτιση να τον ετοιμασω και αυτον το καημενο και να παρω και τα δωρα των νονων της. Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΤΕΤΕ>?????

ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!!ΠΟΤΟ ΤΖΟΓΟΣ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ!!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΚ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα!

Σήμερα γιορτάζει ο άντρας μου, περάστε να σας κεράσω!!!

'Εφτιαξα διάφορα γλυκά με τη μαμά μου! Ο κόσμος μας έφυγε νωρίς, δεν κάναμε τραπέζι για φαί, μόνο ο κουνιάδος μου έκατσε και φάγαμε.

Ο Κωνσταντίνος γύρναγε από αγκαλιά σε αγκαλιά και έκανε ναζάκια!! Και σε κάποια φάση αυτός ήταν στο καρεκλάκι του και το κοριτσάκι του κουνιάδου μου (ένα μήνα μικρότερο) στο καρότσι και τα ακούσαμε που γέλαγαν..κοιτάμε και τί να δούμε? Κοιτιόντουσαν και γέλαγαν και ο δικός μου έλεγε διάφορα σαν μεγάλος, και η σκατούλα η άλλη τον κοίταγε με ανοιχτό το στόμα!!!

Έλενα μου το ξεκίνησα το άλμπουμ αλλά δεν το τελείωσα ακόμα...Γιατί δεν πίνει ο Χρηστάκος μας από το μπιμπερό??? Και εγώ στην κλινική κάπου τόσες θα έβγαλα!! Αφού βράδυ που δεν κοιμόμουνα, τον έβγαζα φωτογραφίες..και αυτός συνέχεια να κοιμάται..τον έβγαζα και από το ένα πλευρό..ε έπρεπε μετά να έχουμε φώτο και από την άλλη πλευρά!Και δώστου να βγάζω φωτογραφίες!!!!

Αλέκα άντε καλορίζικος ο σταθμός σας!!! Τί να πω? Με το καλό να παέι και να της αρέσει..παρόλο που δεν την κόβω να έχει πρόβλημα..κοινωνικότατη δεν είναι η σουσού μας??

Γεωργία μου όντως θα συμφων'ησω με τα κορίτσια..δύσκολα με το ποτό τα πράγματα...είναι και ύπουλος εχθρός όπως σου είπε και η συμπεθέρα σου..και εκεί που λες το κόβω, εύκολα κατρακυλάς πάλι..Μόνο αν τον ταρακουνήσεις αρκετά και το θέλει και ο ίδιος πολύ θα τα καταφέρει..αν δεν το πάρει ο ίδιος απόφαση...και δε μας ζαλίζεις..εμείς για αυτό είμαστε εδώ..για να λέμε η κάθε μία τα δικά μας, να ξεσπάμε και να βρίσκουμε συμπαράσταση..

Θένα τί θα κάνεις τώρα? Θα "απολαύσεις" ξεκούραση ή θα ψάξεις για αλλού?

Μαρίνα μου μπράβο ο Ορέστης μας!! Είδες? θα αρχίσει να στρώνει τωρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας μανουλιτσες μου ομορφες... Και εγω πιστευω οτι σιγουρα η μικρη δεν θα εχει προβλημα στο σταθμο, το μονο κακο θα ειναι οτι ολα τα παιδακια εκει περπατανε ενω δεν θα ξερω αν θα περπαταει τοτε η Σαντυ.....

Μαριαχαρ να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου και οποτε περασεις και ξαναδεις το φορεμα ρωτα για τιμη. Οχι τιποτα θελω να δω αν εγω μια βλαχα κοροιδεψα τους "εξυπνους" νησιωτες....

Ελενα απο χθες η σκατουλα δεν πιανει το μπιμπερο να πιει γαλα και εγω της εβαλα λιγο mudisal στην ακρη της πιπιλας και το πινει μια χαρα. Δοκιμασε το ισως να πιασει και στο Χρηστακη μας

Αααα οταν επιστρεψουμε θα σας πουμε και τα νεα μας απο το γιατρουλη ειμαστε 9μηνων σημερα!!! Φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoules

xaroumena minogenethlia santy!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

maraki na xerese to sizigo oti epithimeite!!!!!

elenaki pos einai o xristakis simera apo miksoules kalitera den pisteyo na sas peirakse telika i antiviosi?

emeis koritsakia ta nea mas xtes to proi piga stin agora ston peiraia me to nikola tou pira ena amaniko galazio me ligo karodaki elafri mpoufanaki gia molis anoiksei o kairos!! kai i mama tou pire mpotinia me takouni

kai meta gyrisame spiti kaname fagaki kai sinexisame na xoropidame to apogeuma pou irthe o mpampas mas pigame bolta sta tampoyria me to karotsi

kai etsi opos xazeyma brika ena teleio zeygari mpalarinoyles gia kathe mera pira kai ayta nai nai

kai se ena magazi pou einai panakribo kai panta pernao kai rixno mia feygalea matia logo oikonomikis krisis ebale kai pio prosita papoytsia stin deyteri bitrina toy kai brika mpota poli teleia isia gia kathe mera kai gia tin douleia

eixa upologisei an eperna papoutsia na mou bgainan 100 euro ola mazi telika ta dika mou brikan 85 kai to mpoufan tou nikola 15 !!!!!

mia xara :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σας ευχαριστώ για τις ευχές, να χαίρεστε και εσείς τις οικογένειες σας!

Αλέκα μου χρονια σας πολλά!!!! :ymparty::ymparty: Ναι κοντά μου είναι το μαγαζί και θα περάσω να ρωτήσω!!! ;)

Θάλεια μου με για τα ψώνια σας! Καλοφόρετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια...........

Αλέκα μου αφού εσυ δε βαζεις κολο κατω θα βαλει η Σάντυ??????? :lol::lol::lol::lol: Πολύ σε ζηλεύω............Καλές αγορές...........

Θάλεια μου με γεια τα πραγματακια σας...............Πολύ καλα εκανες και τα πηρες!!!!!!!!!!

Γεωργία μου εσύ ξέρεις πόσο μπορείς να αντέξεις ακόμα..........Αν ζητήσεις βοήθεια από τρίτους να τον ταρακουνήσουν λίγο????????Δε θα πιάσει????????

Μαρία μου να σου ζήσει ο σύζυγος!!!!!!!!!!!!!Να τον χαίρεσαι!!!!!!!!!!!!!!Θέλω να πω κάτι στα κυπριακά όμως...........Ο Ορέστης έκαμεν τα σχιόνι τζιαι γαστρί!!!!!!!!!!!!!Ψες κοιμήθηκε στις 9,5 ξύπνησε στις 1 και του κανα γαλα ξαναξύπνησε στις 3 και μέχρι τις 4 μουρμουρούσε και δεν ήθελε να κοιμηθεί.........Του δωσα βυζί και κοιμήθηκε μέχρι τις 6,5...........Αυτό ήτανε..........εγερτήριο............ΥΠΟΜΟΝΗ

Και Ελενα που θες να μαθεις τι ειπα..........δε ξερω τη μεταφραση.........ας την κανει η Μαρία!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαστε εκαμε και τα ψωνια μας και μαζευτηκαμε επιτελους σπιτι!!!! Αγορασαμε το δωρο της νονας και πουκαμισο και γραβατα για τον μπαμπα (αν και δεν ηθελε να βαλει γραβατα ο μπαμπας μου αρεσε παρα πολυ και ταιριαζει απολυτα με το κουστουμι του).

Λοιπον τα νεα μας απο το γιατρουλη ειμαστε 9κιλα κοκκετες και 75ποντους υψος ναι ναι την μετραγε και την ξαναμετραγε πηρε 3ποντους υψος....κατα τα αλλα στη διατροφη μας προστεθηκε και το αυγο μια φορα τη βδομαδα με ψωμακι και τυρακι για το πρωινο και το απογευμα να σταματησω τη φαρινα και να της δινω γιαουρτακι, ανθος αραβοσιτου, ρυζογαλο, σιμιγδαλοκρεμα, τραχανα, δημητριακα με το νουλακ και φυσικα οτι αλλο σκεφτω. Να της ξεκινησω και φασολαδα αλλα 1 φορα την βδομαδα.Αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ!!!!!!

ΑΛΕΚΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΝΕΘΛΙΑ!!!!!! ΚΟΤΖΑΜΑΜ ΓΑΙΔΟΥΡΕΣ ΓΙΝΑΤΕ :lol::lol::lol::lol: ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!

Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΛΟΓΩ ΠΟΛΛΥΣ ΜΥΞΑΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΝΑΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ!

ΘΑΛΕΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΤΕ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΣΑΣ Κ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ! ΤΖΑΜΠΑ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΤΟΣΑ ΠΡΑΜΑΤΑ!!!ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ! :D

ΜΑΡΙΝΑ ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.......ΕΙΣΑΙ ΒΙΤΣΙΟΖΑ

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΤΟΗΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΑΣΧΗΜΑ Η ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!!!!! 4 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ!!!! ΘΑΛΕΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΦΕΡΕ ΔΙΑΡΟΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΜΥΞΕΣ! ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ. ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ !!! ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ 9 ΜΗΝΩΝ. ΜΗΝ ΤΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΡΤΟΥΚΩ ΑΥΤΗ.

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΑΣ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΒΡΗΚΕΣ ΚΙ ΕΣΥ.

ΜΑΡΙΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ.

ΜΑΡΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΧΑΣΕΙ. ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΕΙΧΕΣ ΦΥΓΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ? ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ. ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΔΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ? ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΑΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗΣ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ? ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΚΟΡΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΟΙ ΙΩΣΕΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥΣ. ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΓΙΟΣ. ΚΑΛΗ ΑΝΕΡΓΙΑ. ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ.

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΙΛΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΥΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ. ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ. ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ ΓΑΙΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΜΑ ΓΥΡΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΡΝΟΥΜΑΙ. ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΙΚΗ ΑΠΟΛΥΣΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΗ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ. ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΝ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ.

ΛΟΙΠΟΝ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΧΘΕΣ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ ΚΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΕΛΠΙΣΤΑ ΠΗΡΑ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ. ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΑΛΛΟΥ. ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΛΙΚ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΠΤΩΣΗ ΕΙΧΕ 180 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ. ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΠΑΖΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...