Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Αλέκα μου είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!20 ευρώ??????????ΜΟΥΧΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.............

Εδώ μας τα παίρνουν κανονικά!!!!!!!!!!!!!

Ελενάκι με πέθανες στα γέλια................Πολύ καλή συμβουλή αυτό σκέφτομαι...........αφού του πα να μείνει στη μάνα του........... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΟΛΛΥ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΗΡΕΣ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

5 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΥΡΩ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ???? :o:o:o:o ΕΝ ΜΕΣΩ ΟΙΚ ΚΡΙΣΗΣ???? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ :lol::lol:

ΠΟΛΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΑΝΤΩΣ Κ ΑΠΟΛΥΤΑ ΤΕΡΥΑΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ!

Η ΜΑΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ :?:?:?:?:?:?:? ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΙ :?

ΜΑΡΙΝΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΟ ΕΙΣΑΙ ΒΙΤΣΙΟΖΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΕΧΕΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!!! ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΛΟΧΟ ΘΑ ΕΟΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕ!!!!!!

ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ?????? ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΠΙΣΩ???? :lol: ΑΛΑΓΕΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ??? ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα στα λεει η ελενα μαρινακι μου

βαλε πιπιλαααααααααααααα εμεις σωθηκαμε!!!!

και μενα μου αρεσαν τα παπουτσια αφου να φανταστεις του εκανα παζαρια απο 25ευρω τα πηρα 20. δε παιζομαι με τιποτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΑΛΕΚΑ!!!!!!!!!

ΟΛΟ ΠΑΖΑΡΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!! ΕΓΩ ΤΟ ΖΟΩΝ ΝΤΡΕΠΟΜΕ ΝΑ ΠΩ!!!!!

ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΜΑΥΡΟΥΣ ΚΑΝΩ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σιγα που θα τους λυπηθω κιολας εμενα μου γινεται ο κωλος ναααα στη δουλεια και αυτοι εκτος οτι τα αγοραζουν παμφηνα τα παπουτσια (ετυχε σ'εναν να δω τιμολογιο για παπουτσια ελιτ 5ευρω το κομματι και τα πουλουσε 50ευρω), γιατι να μας κοροιδευουν ετσι???? να παν να μαμηθουν οτι μπορω να γλυτωσω θα τα γλυτωσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΩ ΔΕΙΓΜΑ DEN ANTIGRAFEI ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙDΑ ΑΛΛΑ ΜΠΕΣ ΣΤΟ PHOTOMEMMORIES.GR

KAI DES DIAFORA DEIGMATA POY EXEI!!!!

OTAN GENNHSA MOY DOSANE MIA BALITSA PAMPERS ME DEIGMATA K EIXE EKEI MESA ENA DEIGMA!!! M ARESE K TO KANV TORA!!! ESY DEN EIXES?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα μου δωσανε βαλιτσα με τις προδερμ τα προιοντα τα βαλιτσακια παμπερς τα δινανε στα vip δωματια στα μονοκλινα. θα μπω να δω πως ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ!!!!!! ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΑ ΑΛΜΟΥΜ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΟ!!!!!

ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΙΚΕ ΩΣ ΤΩΡΑ!!!

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΕΣ ΙΔΕΕΣ ΜΠΕΣ!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ Κ ΤΟ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ :D:D:D:D:D:D ΠΑΡΕΙΓΚΕΙΛΑΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΠΟΥ ΣΥΣΤΗΣΑ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΟΤΙ ΜΕΓΕΘΟΣ ΘΕΛΩ( ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΦΥΣΙΚΑ) ΕΩΣ 100 ΣΕΛΙΔΕΣ!

ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ 450 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΠΟΤΕ ΤΖΑΜΠΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ!

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΨΗΦΙΑΚΟ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΧΕΔΕΙΑ ΑΠΟ ΦΟΝΤΑ ΑΠΟ ΣΚΙΑΣΕΙΣ ΚΤΛ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!! ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΛΕΠΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ! ΣΑΝ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΕ ΠΟΛΛΥ ΧΟΝΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΦΑΝΑΤΣΟΥ ΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΚΑΝΕ Κ Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΤΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!

ΕΙΧΑ ΔΕΙ Κ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΤΟ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!!!

ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΦΟΒΕΡΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. ΠΑΜΦΘΗΝΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ. ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ.

ΕΛΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΞΙΩΘΕΙ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ SITE ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΤΕ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΚΑΘΑΡΙΣΩ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ. ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΛΛΟ ΑΤΟΜΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥΦΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΖΕΙ. ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΑΔΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ. ΘΑΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΧΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟΝ ΕΚΟΨΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ. ΜΕΙΩΝΑ ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ ΚΑΘΕ 2 ΜΕ 3 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΘΗΛΣΖΩ ΧΩΡΙΣ ΧΑΠΙΑ. ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟ ΠΟ ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΑΠΑΠΑ ΣΟΥ Κ ΤΕΡΙΑΖΟΥΝ ΓΑΝΤΙ ;)

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΣ :lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΛΕ ΤΑΠΑ ΕΣΤΩ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΜΕΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΩΣ ΗΡΕΜΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :shock::? ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΟΣΕΙ Κ ΚΟΒΕΤΕ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΨΑΛΙΔΙ :lol::lol: ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΙΣΟΥΝ Κ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΧΑΛΑΣΑΝ Κ ΓΙΑ ΚΑΝΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ....ΜΕΤΑ ΤΕΛΟΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ μωρε παιδακι ομορφο!!!!!!! φτου σου!!!!

ρενατα και αν στην φερουν κ δεν σου κανουν απολυση???? αυτο το σκεφτηκεσ???? τι θα κανεισ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα!

Πάλι χάθηκα γιατί προχθές ξαφνικά τα έφτυσε ο υπολογιστής μου..βασικά όχι ξαφνικά.. :oops:

Κέρδισε ο άντρας μου από μια ομάδα ένα laptop και προσπαθούσαμε να το συνδέσουμε ασύρματα και ρυθμίζαμε και αυτόν και τα κάναμε..θάλασσα!!!! Μας τον έφτιαξε ο ξάδερφος και είναι τέλειος τώρα!!!

Εμείς γενικά καλά είμαστε..τρεχάματα και δουλειά..κάτι νευράκια με την ξινή αλλά δε θέλω να τα θυμάμαι για να μην συγχύζομαι!!Ο Κωνσταντίνος καλά είναι, χέρια για βόλτες θέλει!! Είναι μια σκέτη σβούρα! Ρε κορίτσια είναι και τα δικά σας σβούρες? Γιατί και λόγω δουλειάς τα βλέπω και τρομάζω μην είναι και υπερκινητικός....

Να σας πάρω από την αρχή..

Θάλεια μου κούκλος ο γιος σου!!! Η στολή του Αλαντίν τέλεια, του πάει πάρα πολύ!! Φτου φτου!!

Θένα μου περαστικά σας!!Κούκλος και ο δικός σου γιος!! όπως τον είδα τώρα, μου θύμισε κάτι από το δικό μου!!!

Αλέκα καταπληκτικά και τα παπούτσια και ακόμα καλύτερη και η τιμή!!! Το φόρεμα σου το είδα σε βιτρίνα στην Πάτρα αλλά δεν έλεγε τιμή..να δω πόσα θέλουν εδώ οι κλέφτες!!!

Έλενα μου καλά το μπικ ήταν θεικό..!!! Δεν την γλυτώσατε την αντιβίωση τελικά ε??

Μαρίνα μου απλά να σου πω από όσα ξέρω και εγώ ότι δεν σημαίνει ότι άμα κόψεις το θηλασμό δε θα ξυπνάει..αυτά δεν είναι στάνταρτ..ή άμα δώσεις πιο βαρύ γάλα και τέτοια... επίσης και άμα τον κουράσεις για να κοιμηθεί...καμιά φορά αυτό φέρνει και αντίθετο αποτέλεσμα..δηλαδή τα οδηγεί σε υπερένταση και εκεί είναι που ψάχνεις να βρεις από που κλείνουν οι μπαταρίες του!!! Εγώ είπα ότι ξέχασα τις οδηγίες χρήσης του Κωνσταντίνου στην κλινική!!!

Αλήθεια, τώρα που θυμήθηκα..εγώ μόνο βαλιτσάκι πάμπερσ πήρα...

Ρενάτα μου έμπλεξες με αυτούς ε? κοίτα να δεις που τα κατάφεραν να έχουν και το πάνω χέρι τώρα...

Γεωργία μου τί έγινε??? Πώς είσαι? Ελπίζω να είναι μια κρίση...και τίποτα πιο σοβαρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...