Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΩΧ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΝΑ ΕΦΟΔΙΑΣΤΩ ΜΕ ΜΕΛΑΝΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΡΧΙΣΩ!!!!!!!

ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Ο ΝΤΟΥΡΑΣΕΛ?????????????? ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai malon tha xreiastei ego den to skeftika katholou kai i giatros mas den moy to thimise katholou!!!!!

nai koimithike 12.10 epiteloys afou mou ebgale tin psixi kai mpanio ton ekana zesto kai zesto galataki alla tipota to mati garida ti na po den ksero!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!Οπως σας ειπα και χθες σημερα θα παρουμε σβαρνα τους παιδικους για να δουμε τι θα γινει με την κυρια ωστε να καταλληξω και με το ωραριο του ξενοδοχειο. Το ξενοδοχειο θελει 9-5 ωραριο και τωρα πρεπει να να δουμε ωραρια,μερες, αργιες. Σημερα θα παει και η μαμα μου στο ξενοδοχειο που δουλευει να ζητησει τις κυριακες να κανει ρεπο ωστε να την βλεπουν αυτοι.

Ελενα μου προμηθευσου με μελανι για καλο κακο. Μεχρι στιγμης δεν εχουμε παρει ποτε αντιβιωση αλλα μελανι εχουμε....

Θαλιτσα μου εμενα 9 με 9:30 κανει νανι καθε μερα. Το μονο που μου κανει νερα ειναι στο γαλα της πινει 120-150 μλ και κοιμαται ολο το βραδυ μεχρι τις 8 το πρωι.

Ρενατα μου κοιτα να δεις και γρηγορα τι θα γινει με τη δουλεια οσο για τους συναδελφους τι να σου πω εγω να δεις τι εχω ακουσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...........Πάλι χάθηκα συγνώμη...........

Είμαι στα πρόθυρα νευρικής κρίσης.......... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Δεν αντέχω άλλο...........Δεν κοιμάται με τίποτα αυτό το μωρό και δεν το αντέχω............ΔΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩΩΩΩΩ

Και ο αντρας μου δεν καταλαβαίνει.........είναι κρίμα να αφήσουμε το μωρό να κλαίει...........εγώ δεν είμαι κρίμα...........Αυτός καλά την έχει κοιμάται............Εγώ???????Κάθε 1,5 ώρα αααααααααααααα......

Δεν μπορώ...........Θέλει βυζί ο κύριος........Μάλλον θα κόψω το θηλασμό να τελειώνουμε..........

Γεωργία μου τί έγινε??????????Μας άφησες με την αγωνία............

Ο Αλλαντίν όλα τα λευτά............πόσο του πάει..........Θάλεια μου πέτυχες τη στολή!!!!!!!!!!!!Εμείς δεν ξέρω τι θα ντυθούμε.........

Αλέκα καλή επιτυχία για τον παιδικό και για το ωράριο!!!!!!!!!!!

Μαράκι περαστικά σας.............

Ελενάκι μου και μεις είπιαμε AUGMENTIN και κάναμε διάρροιες όλη μέρα..............καλή επιτυχία και σε σας!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΛΑ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! ΤΟΝ ΤΑ;ΙΣΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!! ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΕΜΕΤΟΟΟΟΟ ΣΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΟΛΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΓΕΜΙΣΕ ΥΠΝΟΣΑΚΟΥΣ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ..... ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ!!!!!!!! ΣΟΚ ΕΠΑΘΑ!!!!

ΜΕΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ :? ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΟΟΣΟ ΠΥΧΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΑΝ Κ ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ :D ! ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΤΗΝ ΔΙΝΕΤΕ? ΣΥΡΙΓΚΑ Η ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ???? ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ Κ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΠΥΧΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Κ ΕΜΕΝΕ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ!!! ΤΟ ΜΕΣΣΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΕ ΣΥΡΙΓΚΑ!

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!! ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕ ΕΣΥ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ Κ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΥΤΟΝ! ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΚΛΑΨΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΕΤΑ!!!!!! ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΕΙΝΑΣ!!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ Σ ΛΕΕΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou ti kanete?

marinaki kai o nikolas den koimate me tipota an den paei 12 to mati garida!!!!

aleka kali eykolia sto psaksimo gia stathmous makari na erthoun ola opos ta thes!!!!

elenaki pos einai o mikros tin antiviosi tin ksekinisate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμαι παλι πριν απο λιγο γυρισα. Λοιπον δυστυχως δεν υπαρχει παιδικος να δουλευει μεχρι τις 6, ολοι ειναι μεχρι τις 4 το μεσημερι. Αρα θα πηγαινει να την περνει απο το παιδικο ή η πεθερα μου ή η μαμα της νονας της και εγω 5:30 θα την περνω που θαχω ασχολασει απο τη δουλεια.

μαρινα μου αφου δεν κοιμασαι σταματα το θηλασμο, ναι ξερω ειναι καλος για το παιδι αλλα πρεπει να σκεφτεις και λιγο τον εαυτο σου.

ελενα δινε του το με συριγγα καλυτερα. και εγω το χαπι για το θυρεοειδη της το δινω με συριγγα

ο αντρας μου τον επιασε μανια να ξαναβαψει την κουζινα και μου τα εχει ολα χαλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ!!!!! ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! ΜΑΚΑΡΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!! ΧΟΥΡ ΧΟΥΡ ΑΠΟ ΤΑ ΦΛΕΜΑΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!! ΑΙΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝςΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ! ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ :shock: ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ 19 ΒΑΘΜΟΥΣ

Ω ΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΠΙΚΡΑ!!!!!!! ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΝΕΣΕ ΕΤΣΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!! ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!! ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΘΕΡΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΥΤΗΝΑ?????? :D

ΘΑΛΕΙΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕ Η ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ??? 5 ΜΕΡΕΣ ΕΔΙΝΕΣ????? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ! ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΕΙ????? ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta neyra mou den ginete oli tin ora na kanoyme kopy paste aman ppiaaa

gia ti den krataei ayta poy fragoume @#$%%%#@@#$#@

telos panton elenaki mou koitaksa tin sintagi tis giatou kai itan gia 7 meres akribos mas irthe to mpoukali me dosologia 2ml ana 8oro elpizo na voithisa kai enoeitai oti den me zalizeis kai oti thes edo eimai

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ από μενα

Θα γραψω αυτά που θυμαμαι

Ελενακι περαστικα σας …το μελανι τι κανει?κ εγω με συριγγα παντα τα δινω τα φαρμακα ακομα κ στα μεγαλα.

Μαρινα πιπιλα του βαζεις δεν θυμαμαι? Εμενα κοιμαται(όλα δλδ τα παιδια μου παντα)9:30-8:30 αλλα πιπιλα σκοτάδι σχεδον κ πολύ γαλα πριν κοιμηθει.

Εμεις ήμασταν αρρωστοι πααααλι μεσα σε ένα μηνα πηρα 2 αντιβιωσεις εγω 2 ο Αηδονης(συζιξ για να μη με ξαναρωτατε) κ από μια τα παιδια…..κολλησαμε κ την γουρουνογριπη ολοι (σε εμενα περασε ξυστα αλλα πολύ βηχα) ο αντρας μου να ξερναει κ να εχει 40 πυρετο 3 μερες ,ο ιασονας πιο πολύ πυρετους ειχε κ τωρα βηχα κ μυξες (με otrivin κοιμάται κάθε βραδυ) τα αλλα καλυτερα ,κολλησαν κ τα πεθερικα μου κ ηταν ταβλα κ εγω ετρεχα πανικοβλητη να τους εξυπηρετήσω ολους.

Τωρα ειμαστε πολύ καλα μας εχει μείνει η μύξα αρμενικη βιζιτα κ μαλλον μεχρι να καλοκαιριασει εδώ θα είναι ….κ εσεις θα το συνηθίσετε δυστυχώς δεν τελειωνουν αν δεν κανουν μπανιο στη θαλασσα.

Από δουλεια κ εγω τελος αυτό το μηνα το κλεινει το video club ο ξαδερφος κ τα καινουρια αφεντικα δεν θα με κρατησουν όχι ότι θελω να κατσω αλλα κοιταω μπας κ μπω ταμειο ανεργια να κατσω κανα χρονο να μεγαλωσει κ ο ιασονας που παρεμπιπτόντως εχασε κ 300γρ αυτές τις μερες σε 1 μηνα. :cry:

Αυτά τα πολλα φιλια κ περαστικα στα αρρωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΘΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΗΔΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΗ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΟΨΕΙΣ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΘΑ ΛΥΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ. ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΛΥΣΑ. ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ. 15 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 9.30 ΜΕ 10.00 (ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΩΝ) ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 6 ΜΕ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΜΕΤΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΑΚΟΜΗ. ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΟΝ ΕΚΟΨΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ. ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΓΛΥΤΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ.

ΑΛΕΚΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΡΩΙ ? ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ. ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΤΑ ΚΡΑΤΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙΣ.

ΘΑΛΙΤΣΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΤΟΥ.

ΤΕΛΙΚΑ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΕΙΩΜΕΝΟ ΩΡΑΡΙΟ. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ. ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΜΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ (30/04) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΤΑΜΕΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ. ΑΚΡΙΝΩΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΘΕΝΑ.

ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ. ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΝ ΒΑΣΙΚΟ. ΔΕΝ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΡΕΝΑΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΔΕΝ ΛΕΕΙ!!!!! ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ 3,5 ΜΗΝΕΣ ΑΔΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΣΕ ΔΙΩΞΟΥΝ!!!!!!!

ΘΕΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΣΟΙ ΣΟΥ!!!!!!!!

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!!!!!!! ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ 2 ΜΛ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ 8ΩΡΟ!!!! ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!! ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΙΑΡΟΙΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ 3 ΔΟΣΕΙΣ ΩΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΑΥΡΙΟ ΜΑΛΛΟΝ!!!!!

ΘΕΝΑ ΤΟ ΜΜΕΛΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΥ ΣΥΓΚΑΜΑ!!!!! ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΟ ΠΕΡΝΕΟΣ ΟΧΙ ΑΠΟ ΣΤΥΛΟ BIC :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΤΣΙ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟ ΠΟ ΠΙΚΡΑ~!!!!! ΜΗΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΠΙΕΣΕ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΩΣΤΟΥΜΕΝΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΟ ΒΟΛΕΨΕΙΣ!!!!!!

ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΤΟ ΣΧΕΔΕΙΟ ΣΟΥ!!!! ΑΣΤΟ ΩΣ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΛΥΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου... και σημερα εχω ραντεβου με αλλο ξενοδοχειο να δω τι θα γινει μπας και βρω το ωραριο που ψαχνω αλλα και φυσικα να με πληρωνουν...

Ρενατα μου καλα στα λεει η Ελενα μην τους το δωσεις ετοιμο στο πιατο....

Ελενα αυτο με το στυλο μπικ πολυ μου αρεσε!!!!!

Θενα μου υπομονη και με τους αρρωστουληδες που εχεις τριγυρω...

Κλεινω και παω να συμμαζεψω την κουζινα γιατι γινεται χαμος.... Θα τα πουμε οταν με το καλο επιστρεψω φιλακια στα μπουμπουκια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια................Θενα μου ταλαιπωρείσαι και συ............περαστικά σας!!!!!!!!

Αλέκα μου ελπίζω να βρεις αυτό που θες και να τελειώσει το ψάξιμο σου............

Πολύ καλό το στυλό bic Ελενάκι!!!!!!!!!!Εχεις χιουμορ!!!!!!!!!!!!Αυτό με το μελάνι δεν το ξανάκουσα.......πασαλοίβουμε τον κόλο μας μελάνι και περνάει το σύγκαμμα??????? :lol::lol::lol::lol:

Ρενάτα μου πως σταμάτησες το θηλασμό????????Πες μου και μενα...........πως να το κανω...........

Λοιπόν........ψες ήτανε τέζα γιατί δεν τον άφησα να κοιμηθεί νωρίς που ήθελε..............Κάναμε μπάνιο είπιαμε 180μλ γάλα και κοιμήθηκε στις 10,5 μόνος του στο κρεβάτι στου.Ξύπνησε στις 1,5 και ιτηελε γαλα.......του εφτιαξα αλλα 120 μλ τα είπιε και κοιμήθηκε.......μετά στις 3,5 του δωσα βυζι και ξανα στις 6,5 που δεν ηθελε βυζι αλλά ΝΕΡΟ!!!!!!!!!!!!!Μετά τέλος στις 7 ήτανε στο πόδι και προσπαθούσε να μας ξυπνήσει...............Τον άφηνα βέβαια λίγο να κλαίει κάθε φορά που ξύπναγε κι ο άντρας μου μου είπε σήμερα ότι τον άφηνα όλη νύχτα να κλαίει............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτά..........καμιά συμβουλή???????????

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θενα μου καλά λες αλλά ποτέ δεν ήθελε πιπιλα και την αηδίαζε..........οπότε τον άφησα έτσι χωρίς πιπίλα και τώρα λυπάμαι να του τη δώσω και μετά να μην την κόβει με τίποτα............οπότε θα συνεχιστούν τα ξενύχτια..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω ξεκινησει στο ψαξιμο παλι για παιδικους μεσω τηλεφωνου, αλλα αυτους που περνω τηλ δεν ειναι στο προγραμμα το δωρεαν αλλα τι να κανουμε.ηδη βρηκα εναν που ειναι μεχρι τις 10 το βραδυ και τις κυριακες ανοιχτος :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

τωρα θα παρω και τους αλλους τρεις τηλεφωνο να δω που θα καταλληξω με τη κυρια....

ααα πηρα και παπουτσια για το φορεμα μετα θα σας βαλω φωτο να τα δειτε να μου πειτε αν σας αρεσουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Η ΘΕΝΑ!!! Κ ΑΝ ΑΙΔΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ ΒΑΛΤΟΥ ΛΙΓΗ ΖΑΧΑΡΙΤΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ :lol:ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΤΡΑ ΜΕ ΜΠΙΜΠΙΛΑ??? ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΨΕΙ. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΣ!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ :arrow: ΣΚΩΤΟΣΤΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:;)

ΑΛΕΚΑΚΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει με τους παιδικους. δυο εχω ακομη που θα παω αυριο απο κοντα να μιλησω...

σας βαζω τα παπουτσια που πηρα 20ευρω (δυστυχως περιμενα κανενα 15 να τα παρω αλλα χαλαλι τους γιατι μου αρεσαν)

post-12053-13873936138437_thumb.jpg

post-12053-1387393613866_thumb.jpg

post-12053-13873936138882_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...