Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

σαμανθα με το καλο το κοριτσακι σου !!!!!

αχ κοριτσακια ωραια να νεα σας !!!!

ελεναααααα θελω και εγω εξοδοοοοοοο!!!!!! χαχαχαχαχααχχαχααχ!!!!

μαρινακι παρε μια περπατουρα εχει λιγοτερο κυνηγητο απο τα χερια!!!!!

κοριτσακια σχετικα με τα ρουχα ητανε απο την μια να κλαις κ απο την αλλη να γελας ο νικολας με την περπατουρα στην μεση και γυρω γυρω ρουχα παντου !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ :arrow: ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!!!! ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΖΩ!!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΤΕ Κ ΤΟ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ :D ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΞΩΚΛΗΣΙ.....ΕΚΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ!!!! ΒΕΒΕΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΛΑΣΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΟΛΙΣΕΙ Κ ΟΛΟ!!!!! ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ :lol::lol::lol::lol:

ΘΑΛΕΙΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΥΦΟΣ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ :lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΟΛΕΣ???????????????????????????????????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΑΓΙΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?????????????????

ΘΑΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΟΣ ΤΕΛΕΙΟΣ

Ο ΑΛΑΝΤΙΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!1

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αποκριατικες μανουλες μου.μιας και εβγαλε ηλιο θα πλυνω κανενα ρουχο και θα μαζεψω λιγακι γιατι σημερα τρωμε εξω στο μπαμπα μου στο χωριο.

Θαλεια μου κουκλος ο μικρος πραγματικα του παει η στολη του αλλαντιν! Στο ψυγειο τι εχεις κολλημενο? Διατροφη του μωρου???

Ελενα δεν σου υποσχομαι στα σιγουρα οτι θα το δω γιατι εκεινη την ωρα ειναι που επιστρεφω σπιτι απο το χωριο. Λες να το βρω στο νετ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας! εχτες βγηκα επιτελουσ με μια παρεα! :D

περασα πολυ ομορφα αλλα δεν σας κριβω οτι ενιωθα και καπωσ περιεργα... :?

η μελινα κοιμαται τωρα και δυστυχωσ μου φαινετε οτι εχει και ενα μινι συναχακι... :(

θαλεια ο αλλαντιν ειναι φ-α-ν-τ-α-σ-τ-ι-κ-ο-ς!!!! :lol::lol::lol: μαματος!!!! :lol::lol:

ελενακι σε ποιο καναλι ειναι η εκπομπη που μας λες να δουμε ??

εγω δεν ξερω αν θα την ντυσω φετος.... :?

τισ καλημερες μου σε ολες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Σήμερα είμαι χάλια... εντελώς χάλια....

Ρουμπελίτσα μου μάλλον θα ακολουθήσω την δική σου....συνταγή...

Σκέφτομαι να τα μαζέψω και να φύγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?????????????????????????? :o:o:o:o:o:o:o

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ????? ΒΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙΣ???????

:oops::oops::oops: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ Η ΣΤΟ ΝΕΤ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ Η ΣΤΟ ΕΤ3!!!!!!ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΑΝΤΩΣ!

ΑΛΕΚΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ Ε :shock: ΝΑ ΔΕΙ Η ΣΑΝΤΥ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΕΡΑΣΤΗ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoyles ti kanete?

georgia moy ti epathes? giati eisai etsi xalia?

telia roumpelitsa kala ekanes kai vgikes!!!

sto psigeio exo diatrodi kai simboyles gia to moro aleka nai :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

kalimera kai stin elena poy tha doyme to xorio tis simera!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισαμε απο το χωριο. η σαντυ δε εχει σταματησει να κλαει μακαρι ναξερα γιατι κλαιει...

ελενα μου ειδα πολυ λιγο απο την αλεξανδρεια ημαθιας αλλα αυτο που ειδα εδειχνε εκει που ηταν ολοι μαζεμενοι και συστηνοντουσαν στην εκκλησια μπροστα

ρουμπελα μου καλα εκανες και βγηκες. και εγω θελω να γινω ενα βραδυ τουμπανο

συμπεθερα μου τι εγινε???πες μας ανυσηχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΓΙΝΑ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ :cry: ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΑΔΥ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ 38,5 ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΟΠΟΤΕ ΠΕΦΤΕΙ ΣΥΝΕΡΧΕΤΕ...ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου... Σημερα εχει μια τελεια μερα οπως και χθες αλλα εχω να παω σε αλλο ξενοδχειο για συνεντευξη γιατι σε αυτο που δουλευα θελουν μονο βραδυ να με εχουν και εγω δεν θελω. Μακαρι σημερα να τελειωνω να καταληξω καπου αλλιως θα με φαει παλι το ξενυχτι

Μαρακι υπομονη να γινει και η μικρη σου καλα... Ολα θα περασουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!! ΩΧ ΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΠΕΙΣΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΙ Ε???? ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΠΡΩΙ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟ! ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΑΛΛΗ ΜΥΞΑ! ΦΤΑΣΑΜΕ 23 ΜΕΡΕΣ ΜΥΞΩΜΕΝΟΙ!!! ΤΙ ΤΑΧΑΑ ΜΙΚΡΟ ΚΡΥΩΜΑΤΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ? ΔΗΛ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΧΕΣΩ?????

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ???

ΜΑΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ Κ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ!

ΘΑΛΕΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia ti kanete?

emeis sikothikame kaname simazemata pliname kouzinika xaaxxaxaaxaxaxax

xaropi noikokira !!!!! are koritsia tous exo zalisei stin douleia simera perno sinexeia tilefona alla tipota!!!! tha pao apo kei mou fenete na bgalo akri aman pia!!!!

maraki perastika stin mikri sou

elenaki pigate giatro i to apogeyma

alekaki kano kai kafe kai erxomai axaxxaaxaxax na ton pioume parea ektos an ton ipies to diko sou

popo koritsaki kai sena se talaiporoun me tin douleia den mporoun na katalaboun oti exeis moro paidi imarton pia!!!!!

koritsakia na rotiso kati apo tin limpero edo kai 4 mines peripou den exoun steilei kouponia tipota esas sas exoun steilei??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ!:!!!!!! Κ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΩ ΔΕΞΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ???????? ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΠΡΩΙΝΑ!!!!! ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ?????? ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΛΕΕΙ ΞΕΚΗΝΑΕΙ!!!

ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ! ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΜΑΝΤΑΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!!!!!!!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΚΕΙΝΟΝ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ? ΤΟΝ ΗΠΙΑΤΕ ? ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΓΑΛΛΙΚΟ ΚΑΙ ΠΙΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΙΝΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟ. ΤΟ ΣΚ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΙ ΕΧΑΣΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΒΛΕΠΩ.

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ ? ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ΓΙΑΤ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΩ.

ΕΛΕΝΑ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ.

ΘΑΛΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ. ΕΓΩ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΣΑΚΩΘΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΝΕΡΑ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ. ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΞΕΦΤΙΛΕΣ. ΜΟΥ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΑΚΟΜΗ 1800 Ε ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.

ΑΛΕΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΞΕΝΤΧΤΙ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ?

ΕΓΩ ΤΟ ΣΚ ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΧΘΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΡΑΠΕΖΩΣΑΜΕ ΤΟΝ ΝΟΝΟ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ. ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝ ΟΜΩΣ. ΤΟΝ ΠΗΡΕ ΜΕ ΚΑΛΟ ΜΑΤΙ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΑΧΙ.

ΜΑΡΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RENATA NA ΖΗΤΗΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΝΤΙ ΜΕΙΩΜΕΝΟΥ ΑΚΟΜΑ 3,5 ΜΗΝΕΣ ΑΔΕΙΑ! ΑΜΑ ΣΤΗΝ ΔΩΣΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ 1 ΧΡΟΝΩΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ! ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΠΟΛΥΣΗ Κ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΟΚΕΦΑΛΑ ΤΟΥΣ!!!!!! ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΣ ΤΑ ΔΩΣΟΥΝ!!!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ! ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΤΟΣΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΩ ΠΟΥ ΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΘΑ ΠΑΡΕΙ Ο :evil: ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΖΗΤΗΣΕΙ. ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΤΑ ΓΥΡΝΑΝΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΩ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΤΟΣΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ ΚΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕΙ.

ΚΑΠΟΤΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΟΤΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΠΕΛΥΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ ΚΑΙ Η ΠΟΙΝΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 5000. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΗΤΑΝ ΓΕΛΟΙΟ.

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΜΩΣ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ? ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πηγα μιλησα ακρη δεν βαλαμε με τα ωραρια, αυριο θα παμε με το μπαμπα μας τσαρκα ολους τους παιδικους να δουμε τι θα κανουμε με την κυρια κοκοπικου.παντως λυση θα βρουμε αφου εχω ηδη 2 ατομα που θα μπορουν να την βλεπουν τις κυριακες που δεν θα εχει παιδικο.φιλακια θα τα πουμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΣΗΜΕΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΥΣΗΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ :cry::cry::cry::cry: ΑUGMENTIN!!!!!

KAI AN SE 5 MERES ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΑΛΙ!!! :cry::cry::cry:

ΣΥΝΗΘΩΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ 7 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙ ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΤΟΣΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki mou perastika sas tin idia antiviosi pirame kai emeis arxes ianouariou pou arostise o nikolas voithaei poli alla se mas eixe kai mia parenergeia tromeres diaroies kai to moro sinexeia sigegotane tis 5 meres pou tin pirame kai perasan alles 2 meres meta gia na sinelthei to paidi apo tin doiaroia elpizo eseis na min exete kai tetoia!!!!

filakia pollaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...