Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΕΣ & ΠΡΙΓΚΙΠΟΠΟΥΛΑ ΜΑΪΟΥ 2010!!!! (Νο 10)


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλέ μόνο εμένα μου πιάσαν τον κ..ο με τα γλυκάκια? χαχαχαχαχαχαχα Δεν πειράζει!!! Τουλάχιστον από τα ζαχαροπλαστεία που ρώτησα ηταν τα φθηνότερα!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Μαρία μου, κι αυτά που λες τα είδα και ήταν πολύ ωραία!!! Ήταν η δεύτερη επιλογή μου!!!

Ρενάτα μου, εμάς το θέμα μας ήταν τα αυτοκίνητα σε συνδυασμό με τα Χριστούγεννα (η βάπτιση έγινε 12/12) Το προσκλητήριο ήταν ημερολόγιο και η μπομπονιέρες είχαν κρυστάλλινα Χριστουγεννιάτικα στολίδια... Τα ρούχα μας/κουτιά κλπ ήταν της mini cooper (το αμαξάκι του Mr. Bean αν θυμάσαι) και είχα φτιάξει και ευχολόγιο και στολισμό για την κολυμπήθρα με θέμα αυτοκινητάκια... Έχω φωτό στο προφίλ μου, αν θες μπες να τις δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 911
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσια μου...........

Μαράκι τι λες για τις καμπυλες????Δεν το κατάλαβα............

Γεωργία μου ο γιος σου είναι παίδαρος!!!!!!!!!Πρίγκιπας σωστός!!!!!!!!!Και κόψατε και μαλλάκια......εμείς ακόμα δεν έχουμε και πολλά..............

Ρενάτα μου εγώ εκανα πριγκιπα στη βαφτιση μας και ήταν πολύ ωραία............δεν έχουμε και πολλές επιλογές και μου αρεσει η ιδεα του πριγκιπα!!!!!!!!!!Είχαμε μπομπονιέρα ξύλινο ημερολόγιο-πρίγκιπας και στα μικρά έδωσα δωράκια κορώνα-κουμπαράς.Σε όλους άρεσαν και φαινόντουσαν και ακριβά ενώ δεν ήταν!!!!!!!!!!Θα σας βαλω φωτο.........

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό είναι το ημερολόγιο.........εβαζα την ημερομηνία της βάφτισης και τα κουφέτα και το τύλιγα με τούλι λευκό και γαλάζια κορδέλλα......

http://www.elxisdoro.gr/details.php?productsid=5603

Κι αυτό το δωρακι στα μικρά.........πάλι με τούλι και κορδελλίτσες.....

http://www.elxisdoro.gr/details.php?productsid=6371

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σασ κουκλιτσομανουλες!!!!!

ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΡΑΜΑΤΑΚΙΑ!!!!! ΤΕΛΕΙΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ!!!!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΤΑΤΟΝ ΠΟΠΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΔΑΧΤΥΛΙΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΙ ΑΛΛΟ? ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΑΙ????

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΑ! ΤΑ ΙΔΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας!

Συγνώμη που παρεμβαίνω! Σας διαβάζω και σας καμαρώνω και συγκινούμαι πάρα πολύ (λόγω και της κατάστασής μου χιχιχι :lol::lol::lol: ) και κάνω και εγώ όνειρα όταν με το καλό έρθει η μπεμπούλα μου....κάνω όνειρα για βάφτιση και Άγιους Βασίληδες και αποκρειάτικες στολές!!! :D:D:D

είστε όλες υπέροχες!! Να χαίρεστε τα μωράκια σας και να είστε πάντα καλά!!

Ελενάκι ΠΕΘΑΙΝΩ για στολή Οβελίξ! ήδη έχω φανταστεί τον μικρό σου μέσα :lol::lol::lol:

φιλάκιαααααααα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΣΑΜΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΛΥ ΓΕΛΙΟ ΑΝ ΤΟΝ ΝΤΥΣΩ Μ ΑΥΤΗΝ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!

σου λέω θα του πάει ΓΑΝΤΙ!! Περιμένουμε φώτος :D:D:D

ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω για τις ευχές!

αααα τελικά κατέληξα σε καρότσι (έγραψα και στο άλλο!) το ίδιο θα πάρω με εσένα στο καφέ μπεζ (εσύ τι χρώμα το πήρες τελικά?)

φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου ειχα γραψει ενα σωρο και μου τα εσβησε :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

αμαν πια !!! τελος παντων

καλημερα μανουλες τι κανετε εμεις χαμος απο την ημερα που ο νικολας ανακαλυψε τι καλα που ειναι να εισαι ορθιος με εχει ξεκανει χαχχαχααχαχαχαχαχ!!!!

μαρακι μου περαστικα !!!

αλεκακι και ελενα τελειες οι αμαξες και τα γλυκα!!!!!

ωραιες ιδεες για τις κοριτσομανες!!!1

οχιιιιιιι ο νικολας εριξε ολα τα σιδερομενα στο πατωμα

ημ,αρτον πως τα εφτασε?????

ξαναερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha με το καλό να ρθει η μπεμπούλα σου..........και να αρχίσουν τα οργανα και για σενα.......... :lol::lol::lol::lol:

Εγώ στην αρχή τα βρηκα λιγο δυσκολα γιατι εκλαιγε χωρις λογο και εσπαζαν τα νευρα αλλα μετά μια χαρά........τωρα ξανά τραβάω τα μαλλιά μου όπως τη Θαλεια γιατι θελει να περπαταει συνέχεια και κλαιει αν τον βαλεις να κατσει.............το πρωι 2 ωρες τον κρατουσε η μαμα μου και γυρνουσε το σπιτι.........Αφού σκέφτομαι να πάρω περπατούρα που ήμουν πολύ εναντίον............εσείς έχετε πάρει?????

Μετά λέω 1 μήνας είναι μετά θα περπατάει μόνος του και να αντέξουμε.......αλλά αντέχεται??????????

Τι λέτε?????????Να πάρω μια από τα jumbo???????

Επίσης δεν τρώμε τα φαγητά..........πρέπει να βρω συνταγές που να τις τρωει..........

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΜΑΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΛΑΝΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ 9 ΜΗΝΩΝ??????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΠΟΛΛΥ ΟΙ ΜΑΝΕΣ!!!!!!!

ΕΓΩ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΟΠΤΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ!!!! ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ;)

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ???? ΤΟΝ ΑΜΟΛΑΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ Κ ΤΡΕΧΕΙ Κ ΕΡΧΕΤΕ ΦΕΥΓΕΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΟΠΟΥ ΠΑΜΕ! ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samantha με το καλό να ρθει η μπεμπούλα σου..........και να αρχίσουν τα οργανα και για σενα.......... :lol::lol::lol::lol:

ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!!!! και εσύ να χαίρεσαι το κουκλάκι σου!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τρελαμενες μανουλες μου.... δε σας ξεχασα σημερα απλως το πρωι πηγα για ανεργια και μετα τραπεζα. Ισα ισα που προλαβα να δω κανα δυο μαγαζια με παπουτσια για τη μικρη και της πηρα ανατομικα παπουτσακια πλεον αλλα για μενα τιποτα. Περασα και απο ενα κινεζικο ειχε σατεν γοβες πανεμορφες και πανφθηνες αλλα οχι μωβ γαμωτο. Δυστυχως ηθελα να περασω και να τσεκαρω προσκλητηρια αλλα με πηρε ο αντρας μου τηλ και μου ειπε οτι η μικρη δεν εχει κοιμηθει καθολου... Αλλη μερα δεν πειραζει εχω καιρο!!!

Με το καλο σαμανθα μου μ'ενα πονο!!!! και αμα θες καμια βοηθεια εδω ειμαστε να σε ξεμπερδεψουμε!!!

Θαλιτσα μου και εμενα θελει να καθεται ορθια και επειδη ακομα ψιλοπεφτει το παει τοιχο τοιχο, αμα κουραστει παει μπουσουλοντας...Αλλα ζημιες δεν κανει την ζεματισα 2 φορες και απο τοτε παναγια καθεται

Ελενα τα τσουξαμε εεε??? Τυχερη!!! Και εγω θελω να βγω να ξεσκασω ενα βραδυ να γινω αλοιφη αλλα που μονο πρωι γινομαι λιωμα στους καφεδες.....

Μαρινα αν νομιζεις οτι θα σε βολεψει η περπατουρα παρε... εμεις δεν εχουμε παρει και εχω γλυτωσει τα επιπλα στο σπιτι!!! Και εμενα η δικια μου μου βγαζει τη ψυχη για να φαει αλλα της κανω παιχνιδακια δηλαδη πιανω σακουλακια ναυλον και της τα τριβω για να κανουν κρατσς κρατσς, της βαζω τραγουδακια παιδικα στο κινητο και τα χαζευει, της δινω κουταλια πηρουνια και τα παιζει, της δινω βαζακια αλουμινιου να κανουν θορυβο και φυσικα επειδη δεν καταπινει καθε φορα που της βαζω κουταλια στο στομα της της δινω απο πισω και λιγο ψωμακι ή κατι αλλο σε κομματι και αμεσως καταπινει αυτο που εχει στο στομα για να μασησει το κομματι που της δινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΗ Η ΣΤΟΛΗ ΕΛΕΝΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ. ΑΛΟΙΜΟΝΟ !!!

ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ. ΟΜΟΡΦΑ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΣΑΣ. ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ? 'Η ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ ΦΘΗΝΟΤΕΡΕΣ ?

ΣΑΜΑΝΘΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ CLUB.

ΘΑΛΙΤΣΑ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ. ΕΙΔΕΣ ? ΤΡΕΧΑΤΕ ΤΩΡΑ.

ΜΑΡΙΝΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΛΕΝΑΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΧΙ. ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΑ ΟΜΩΣ. ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ. ΑΚΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΗΝ ΤΗΛ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ ΓΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ. ΜΕΧΡΙ ΠΛΑΤΥΠΟΔΙΕΣ ΛΕΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ. ΤΩΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΤΙ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ. ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ. ΒΕΒΑΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΑΡΠΑΤΗΣΕΙ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΒΗΜΑΤΑ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΓΝΩΜΗ.

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΟΔΟΥΣ ΣΟΥ. ΚΑΛΑ ΞΗΓΗΘΗΚΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΤΗΝ ΖΕΜΑΤΗΣΕΣ ΡΕ ΑΛΕΚΑ :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΡΕΝΑΤΑ ΜΟΝΟΣ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑ ΙΗ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!

Σήμερα πήγαμε γιατρούλη έτσι για να μας δει, ήταν και μπουκωμένος..όλα καλά τελικά! Μας βρήκε τέλειους σε όλα, μας είπε και για τη διατροφή που αλλάζει τώρα και τέτοια..τον ρώτησα ξανά για περπατούρα και του είπα και εγώ για την άποψη των ορθοπεδικών που είπε η Ρενάτα,την άκουσα και εγώ.. εγώ ούτως ή άλλως είμαι ενάντια στην περπατούρα αλλά ο άντρας και η μαμά μου θέλουν να πάρουμε..μου είπε: "Δεν μπορώ να είμαι εντελώς αρνητικός και να χαρακτηρίσω κάτι ως κακό, από τη στιγμή που είναι ελεγμένο και βγαίνει για παιδάκια..και μέχρι σήμερα δεν έχουμε βρει καθαρά να δημιουργούνται προβλήματα από τις περπατούρες..από κινητικής άποψης,η περπατούρα δεν προάγει τη βάδιση και δεν συνιστάται σε παιδάκια που ακόμα δεν έχουν καταφέρει να κάτσουν μόνα τους ή να σταθούν γιατί θα τους δώσει βάρος στη μέση και αυτό δεν είναι καλό..εσένα που κάθεται μόνος του και σηκώνεται, δε θα έχει πρόβλημα..από ψυχολογικής άποψης, δε θεωρείται καλή επειδή πολλές μαμάδες τα βάζουν μέσα και τα αφήνουν μόνα τους τα παιδάκια χωρίς να ασχολούνται μαζί τους..αν είναι για μισή-μια ώρα τη μέρα,να ξεκουράζεσαι και λίγο, πάρε..τί να σου πω? αν πάλι τα καταφέρνεις και χωρίς αυτήν, μην πάρεις! Και πάλι προσοχή από σκάλες, μπρίζες, μαχαίρια,πηρούνια, τραπεζομάντηλα,σεμέν κλπ "

Αυτά μου είπε και σας τα γράφω κορίτσια μου..

Όντως Αλέκα, τί της έκανες?

Έλενα, πολύ όμορφη η στολή! Ουφ, να δω εγώ τί θα αποφασίσω στο τέλος!!

Σαμάνθα με το καλό να έρθει το μωράκι σου, και όπως είπαν και τα κορίτσια, εμείς εδώ θα μαστε να βοηθήσουμε σε ότι χρειαστείς!!

Μαρίνα μου με ρώτησες για τις καμπύλες στα βιβλιάρια..Έχει ένα θέμα στο μάμμυ για τις καμπύλες ανάπτυξης στα βιβλιάρια υγείας των παιδιών..ότι ακόμα και εκεί κρύβονται συμφέροντα και έπαθα πλάκα!!!

Ουφ...τί άλλο? Και κάτι άλλο ήθελα να πω και ξέχασα...αχχχχ...γέρασα η δόλια μάνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α θυμήθηκα το ένα!! :shock:

Μας είπε να κάνουμε και εξετάσεις, αφού θέλω να συνεχίσω να θηλάζω, να δούμε μήπως χρειάζεται σίδηρο για να του δίνω!!

Αχχχ...το Αλτσχάιμερ μου χτυπάει την πόρτα..το ακούω... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ!!!!! ΛΟΓΟ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ Κ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΥΝΗΣΤΑ!!!!

ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΕΠΙΚΥΝΔΗΝΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΣΥΡΑΝ ΟΠΩΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ!

ΣΤΙΣ ΠΡΙΖΕΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΠΗΓΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΒΑΛΑ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ Κ ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ ΜΕ ΦΑΡΔΥ ΔΙΑΦΑΝΟ ΛΕΥΚΟΠΛΑΣΤ ;) ΟΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΛΩΔΕΙΟ ΠΗΓΕΝΕ ΤΟ ΤΡΑΒΟΥΣΕ!

ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΟΥΣΕ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΥΝΔΙΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι..και ο άντρας μου μετά από αυτά που μας είπε σήμερα θέλει να πάρουμε..

όντως και μένα με κουράζει και τη μαμά μου..γιατί θέλει συνέχεια να είναι κάτω, ή όρθιος και είναι κουραστικό..Τον αφήνω να μπουσουλάει όταν είμαι εγώ για να μπορώ να τον ελέγχω καλύτερα..αλλά πάλι επειδή έχω χαλί,του απλώνω μια "κουβερτα" για να μπουσουλάει και πάλι θέλει να πηγαίνει και αλλού,δεν τον πολυαφήνω..έκοψα την αποστείρωση εδώ και πάαααρα πολύ καιρό, του δίνω τα παιχνίδια του έτσι άμα του πέσουν κάτω, αλλά σιχαίνομαι να τον αφήνω να τρίβει τα χέρια του στο χαλί (όταν σκέφτομαι τί πατάμε) και μετά να τα βάζει στο στόμα του.. :oops::oops:

Και μετά από τα σημερινά, βρίσκω πιο καλή λύση την περπατούρα..και θα την δοκιμάσω μάλλον..να δω πώς θα την δεχτεί και ο κύριος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕΚΑΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ!!!!!!! ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙ Κ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΛΤΕΣ! ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΝΕΥΕΙ ΤΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ!

ΚΑΛΑ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΕΣΑ?????? :shock: ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ Κ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΑΛΛΑ Κ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια............τι καλημέρα δηλαδή που το Σάββατο κοιμάστε όλες μέχρι τα μεσημέρια..........ή είσαστε με τους συζυγους και τεμπελιάζετε????????????

Ελπίζω να τα θυμηθω όλα αλλά λόγω ηλικίας δε νομίζω..........

1.Ρενάτα μου τόσο ήταν οι παιδικές και πλήρωσα και τα μεταφορικά να φτάσουν στην Κυπρο μου στοιχισαν 2.30 νομίζω η κάθε μπομπο αλλά επειδή δεν είχα πολλά μικρά δε με ένοιαξε........

2.Μαράκι μου κι εγώ το σκέφτομαι τώρα γιατί όπως και της Ελενας δε μπουσουλάει και δεν καθεται καλα καλα........κάθεται αλλά στο καροτσάκι του αν τον αφήσω μόνο θα πέσει στο πλάι............γι αυτό και μας τρέλανε στο περπάτημα.............

3.Ελενακι και μεις τα ιδια.........νευρα μεχρι να τον βαλεις να περπατησει.......και κλαματα.......νομίζω σήμερα θα πάω jumbo να δω............

4.Θα δω το θεμα με τις καμπυλες.........

5.Και μεις δε βγαζουμε παπουτσια γι αυτό χαίρομαι που δεν μπουσουλαμε!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!

ΗΛΙΟ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ! ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ -2 ΕΛΕΟΣ!!!!!

ΟΙ ΜΥΞΕΣ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΓΙΑ 20 ΗΜΕΡΑ! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ?????????????????

ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΕ ΑΝΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ Κ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ!!!!!! ΘΑ ΠΠΕΡΠΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ;);)

ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΘΕΤΕ Κ ΒΓΑΖΕΤΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ :shock: ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ...ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ Κ ΔΙΑΣΠΕΙΡΩΝΤΕ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΑΜΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΤΑΜΕ ΚΑΚΑ ΖΟΩΝ ΚΑΤΟΥΡΙΑ ΦΤΥΣΙΜΑΤΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΕΙ Κ ΑΣ ΦΥΓΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας μανουλες μου.... Μολις τωρα καταφερα να κοιμησω τη μικρη και καθισα να σας διαβαζω

Για να σας λυθει η απορια ζεματισα σημαινει οτι την εδειρα στα χερακια και εστρωσε χαρακτηρα με λιγα λογια την "σαουργιαξα".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες τι κανετε εγω κυνηγαω τον μικρο περα δωθε !!!! πηγαμε λιγο αγορα σημερα ειχε ωραια πραγματα αλλα παροτι εκτωσεις αρκετα τσιμπιμενα θα λεγα!!!!

τελος παντων παπουτσακια ηθελα καθημερινα αλλα δεν βρηκα κατι να μου κανει κλικ ειδα βεβεα ενα πολυ ωραιο ζευγαρι μποτακια!!!!! θα δουμε!!!

εσεις τι νεα πως ειστε?

περαστικα στις αρωστες μανουλες και στα αρρωστα παιδακια παω να διοαβασω τα νεα σας και ερχομαι!!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...